• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Tak se opět hlásím :wink: Náš malej se konečně začl plazit a do 14 dnů si sedl a teď už aj stojí v postýlce a snaží se pochodvat :wink: No píšu konečně ale nastal mi boj. Zlaté ležení na místě a točení se dokolečka :grinning: :grinning: Beztak mám šedivé vlasy.

Budí se mi tak 2-3x za noc a vypije 150-180 ml sunaru. Přes den mi nechce vůbec jíst. Děs běs. Jen sunar veme. Večer trošku kaše a zeleninu a ani přesnidávky nechce. Jsem docela zoufalá ale snad je to jen období.

No jinak nám prořval celou štědrou večeři ale dárečky se mu líbily. Teda jen ten první jak dostal mašličku tak si hrál a hrál a zbytek musela rozbalit maminka :grinning: Ale líbí se mu moc knížky a maňásek Hele.

Fotečky nějaké dodám sjem dlouho nedala ale alba jsou plné tak to musím nějak vymyslet :wink:
26. pro 2007 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :grinning:
Tak jsem tu po delší době,nějak nestíhám ted sem sama doma na pár dní(mam klid jak od přítele tak dětí)
trošku jsem stačila přečíst příspěvky tak též vám něco napíšu.

Proč sem sama doma?
Přítel s dětma zůstal na 3 dny u tchýně já tam byla jen na otočku jelikož musím do práce,no říkáte si aspon si odpočinu .
To jo ale na druhou stranu je to šílený,jak jsem zvyklá na to mít aspon toho malého pořád doma a ted kor se začal mazlit a být pořád semnou tak se mi hned jakmile jsem dojela domu se mi začalo stýskat.

Přítel mi ale dává informace a jde to tchýně,on i švagrová se starají.Aspn tchýně nemůže kecat že jí nepujčuju děti.

Vánoce proběhli celkem v pohodě dárky se líbili bylo jich i nějak moc,ale je pravda lepší to bude příští rok ted z toho ještě nic moc ten malí neměl.

Jinak k botičkám ty budu už kupovat v lednu,už nám líp chodí a i nám občas začal sám bez držení stát.
S jídlem je to dobré v noci ještě kojím,ale jinak papá vše co mu dám a dobře.
27. pro 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

mady: stím jídlem je to u nás stejný.Jsem už občas na nervy.V noci by jedla a jedla.Taky tak 2x...,ale přes den skoro nic.Tada mlíko dá,ale jak jdu na ní s lžičkou tak je mela.A to už tak pěkně papala. Asi fakt jen nějaký období.Tëda doufám.

jinak štědrej den krása.Ale bylo toho moc a po pár dárkách už to verču nezajímalo a hrála si jen s jednou.Ale druhej den byla skoro pořád v pokojíku a zkoumala co má všechno novýho.Takže dobrý.jen dostala takovou panenku a té se bojí.Tak jí schováme na pozdějí.

No nic jdeme koupat napapat a pak mám relax.Tatka nám odjel do Pardubic na hokej,tak se půjdu válet. :grinning: :grinning:
27. pro 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě jsem napsala dlouhatánskou odpověď a neposlalo se mi to , tak to vyzkouším a když uspěju, tak napíšu znovu
27. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uspěla .
Děkuju vám za hezké přítání
Mady a Moniku- jsem ráda , že s tím jídlem na to nejsem takto jen já .Luci se taky budí v noci na kojení ( tak 2-3 kr´át ), jinak přes den je to s jídlem bída. Jediné, o co se přihlásí, je kojení. Do 8 měs. jsme byly v podstatě plně kojený a ani teď to není o moc lepší.Má dny, kdy je to lepší a dny kdy nechce vůbec nic jen prso. Proti jiným dětem mých kamarádek je drobounká, ale o to živější a hlavně ZDRAVÁ- to je nejdůležitější.Dáváme ovoce (přesnídávky i čerstvé), masozeleninový příkrm- někdy vařím, někdy sklenička, bílý jogurt samotný nebo s ovocem a kaše(chutná jen Sunarka).Ode všeho sní ale jen trochu a chce to většinou zapíjet prsem.Chtěla bych zkusit přidat ovesné vločky- jsou zdravé a kalorické-ale moc nevím jak je připravovat-nemáte někdo zkušenosti ( syrové s ovocem a jogurtem, nebo se mají namáčet, nebo jestli přidávat do polévky?)
Jinak Vánoce super-byli jsme u rodičů a Luci byla úžasná-celý den veselá, v noci krásně spinkala (poprvé spala mimo domov)-byla tam spousta lidí a šla z ruky do ruky-stále se s ní někdo mazlil, tak byla ve svém živlu.Dostala mimo jiné takovou tu malou tříkolku s vodící tyčí pro rodiče a je z ní nadšená, vozíme jí po baráku a ona radostně křičí na celé kolo a sápe se po všem, okolo čeho jedeme.Už se těším na jaro, až jí vytáhneme ven!!!
27. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalu tak tu tříkolku chci taky moc. Manža sice nechce že je to lagric ale jás i to prosadím :wink:

No a jinak jsem si koupila volčky instantní za 20Kč a stačí minutu takže ohřeji přesnidávku a dám to tam a je to hotovo. Akorát to malej nejí :grinning:
27. pro 2007 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak Verunka si taky užila Vánoce, docela nás překvapila, mysleli jsme, že jí to bude jedno, ale nebylo :dizzy_face: . O svátcích jsme byli u obou rodičů, dnes jsme se vrátili. Máme nový sousedy :frowning2: a je to docela očistec - například teď dupou po bytě v podpatkách - a nejvíc nad ložnicí,kde spinká malá :unamused: už jsem tam na nich jednou byla - to zase pes pořád házel míčem o zem - docela otrava, když to tak dělal non stop, klidně i ve dvě v noci :angry: (tak to jsem si trochu postěžovala)
jak Vám spinkají v noci? Mě se Verunka začala budit už třeba v devět a pořád vyžadovala mlíko. Chtěla bych, aby vydržela aspoň do půlnoci bez prsa, abysme taky mohli někam vyrazit. Jak to máš Krejči ty, když máš malého pryč a v noci je zvyklý na kojení? Dnes máme zatím rekord - ještě jsme nekojili a to usnula sama v postýlce v sedm. Teď mi ji vzbudili ty sousedi, jak tam dupali nad námi :frowning2: ale taky se to obešlo bez prsa. Tak snad to ještě do půlnoci dopadne :slight_smile:
Dobrou noc všem březňátkům!
27. pro 2007 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Verunka se vzbudila v půl dvanácté a pak až v pět a vstávala v půl osmé, takže dnes super noc :slight_smile:
28. pro 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taky všechny zdravím po prvních úžasných vánocích! Měla jsem z toho trochu obavy, ale malej byl prostě perfektní, jako by věděl, že se děje něco zvláštního, byl celej Štědrej den hodnej, u večeře seděl jak velkej kluk, byl jako sluníčko, na všechno zíral a smál se jako blázen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě paráda! :wink: A radost měl asi ze všeho, co dostal-a největší asi z tříkolky s tou tyčí, jak už tu taky byla zmiňovaná, ale líbí se mu i knížečky se zvířátky, které jsem mu nadělila já, jako matka toužící po jeho vzdělávání :wink: :grinning:
A jinak nevím, co s těma všema hračkama budeme dělat-kostky, kroužky, rybičky do vany, želva s kroužícíma kuličkama v krunýři, vkládačky, kelímky, nevím co ještě...je to všude a Honzíček si hraje s prázdnou flaškou od koly... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale z čeho mám ještě radost-nadělili jsme mu taky sedátko do vany-a to je paráda! Konečně si s ním můžu bez obav hrát a občas i ulevit svým ohnutým zádům :wink:

Jinak s jídlem naštěstí problém nemáme, malej dlabe stále jako o život, a to cokoli, co dostane. Dokonce už papá i syrovou hrušku a jablíčko, který mu moc nešmakovali...
Akorát bumbat se mu pořád nechce nic než mm, ale podle doktorky začne, jakmile ode mě nebude mít dost, tak se prý nemám znepokojovat.
Taky jsme byli poprvé trochu nemocní-chytlo nás to všechny-rýma, kašel, teplota... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Ale na prckovi to teda nebylo znát-po bytě lítal pořád stejně, jen my s tátou jsme byli na umření :rolling_eyes:
A taky konečně spíme :zipper_mouth: Ani o tom radši nechci mluvit a zakřiknout to, ale už skoro 14 dní spí od půl osmý cca do šesti do rána. V deset se sice vzbudí, ale dám mu napít a většinou usne a pak se fakt budí až k ránu. A někdy ještě usne a spí do osmi :slight_smile:
No kéž by mu to vydrželo!!!
28. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska, tak to gratuluji :wink: taky se bojím, abych to spaní nezakřikla, už se mi to jednou povedlo :sweat_smile: :confounded: :angry:
28. pro 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloník: no právě... Ale snad už to půjde :wink:
Jo a hodila jsem nové fotky do albíčka, tak mrkněte na toho našeho závodníka tříkolkovýho :wink: :grinning: :grinning:
28. pro 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim se pochlubit.malá dneska udělala své první krůčky sama!!!! mam z ní hroznou radost :grinning: :grinning:
29. pro 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLONIK-ahoj no už moc nekojím jen když ho uspávám takže je to v pohodě.
Přítel i Vojtík to u tchýně přežili ve zdraví ani jsem jim prý moc nechyběla :grinning:
Jinak měli sunar tak to zvládli.
30. pro 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Tak malá papá všechno nemám s ní v tomto problém.Nejradši má samozřejmě když jí dám něco od sebe to jí šmakuje.Jinak mi spinká od 19.30 do 7.15 na kojení se už 14 dní nebudí a usíná také sama.Dám jí do pokojíčku zapnu světýlko to dětské dám pusinku popřeji dobrou noc a odejdu.Vůbec jsem nemusela používat tu metodu 5.10.15.20.Jinak stromeček jí nezajímal.Dostala kytárku,tak brnká s tatkou každý na svou.Jinak všem přeji štastný a veselý rok 2008.
31. pro 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky přeji všem šťastný aveselý nový rok 2008 :wink:

Hele možná budem v tom dalším roce opět některé těhu.Plánujete už někdo letos otěhotnění? Já si to nedovedu představit :grinning:
1. led 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky a březňátka, tak všem v tom letošním roce přejem hodně zdravíčka a spokojenosti!

Krejci, tak to máš dobrý :slight_smile:,taky to tak budu muset vymyslet :wink:
petaska - hezký fotky :wink:
sis - tak to spí nádherně, to by se mi taky líbilo. Takže nespí s vámi v ložnici?
U nás chození zatím nic, ale dnes už se na chvilku postavila sama bez opory :wink:
1. led 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hezky a hlavne zdravy rok,u nas to spani je furt stejny,jak kdy,ale prevazne jdem spat v 7 a budime se vecer kolem 23h,to kojim,pak kolem 3h a vstavame v 7h,jeste nikdy nespala celou noc,ale ja uz jsem si nejak zvykla,jen se bojim,ze ji tak lehce neodstavim,pres den skoro nekojim,prakticky vubec,jen tedy v noci a rano,ale to je zavisla,tak nevim(to bude revu)poradte,z flasky neumi vubec a z hrnku caj v noci nechce,dudlik taky ne,proste se potrebuje privynout a cucnout,mate to tak nektera?Hezky den.
2. led 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se zase na chvíli utrhla, malá spí v kočáru na zahradě, já jsem dovařila atd. a tak mám trochu času než se vzbudí. Taky přeju všem maminkám a hlavně jejich miminkům k Novému roku jen to nejlepší, ať nám krásně rostou a hlavně ať jsou zdravý !!!Taky se mi podařilo dát pár fotek do fotoalba, tak se můžete juknout. Já jsem si Vaše mimísky prohlídla (teda ty co jsem v rychlosti našla- mady,petaska )a holky máte fakt krásný děti!Já nikdy předtím na děti nebyla, nechápala jsem,jak z nich někdo může být tak hotovej a teď jsem snad ještě horší. Sloniku, u nás zatím ještě nevíme, k čemu nožičky jsou. Lezeme jak o závod, pokud jsme vzhůru, tak jsme v jednom kuse v pohybu- sem tam a všechno vytahat a do pusy a když není nic jiného tak líže alespoň podlahu nebo si narve do pusy nějaký kus oblečení, který se jí povede sundat. Na nohy se ale zatím nestaví a já jí to ani neukazuju, protože si říkám , že až bude její čas, zkusí to sama od sebe- zatím se loučím, začínáme pofňukávat....
2. led 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik:Usíná v pokojíku na posteli kde bude spát až bude větší a když jdeme spát s přítelem,tak ji přenášim.Ještě ji nechci nechávat celou noc samotnou až tak od roka a půl to začneme asi praktikovat.
mady:já bych chtěla do toho jít tak za rok a půl,ale přítel už další nechce má už 3.Já bych chtěla svoje dvě at si má Ada s kým hrát a ještě jednou bych to chtěla zažít.
2. led 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu jeste nekdo u koho nemaji miminka zuby?
3. led 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe:malá také nemá ještě zuby,ale dásně má nateklé a hrbolaté
3. led 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, poupe, my už dva máme, čekáme druhou řadu, ale zatím nic.
Naše noci jsou strašný - kolem Vánoc se to docela srovnalo, vstávala jsem k ní třeba třikrát, ale teď je to zase horor. Budí se co hodinu :angry: poraďte mi, co s ní, s usínání problém nemáme, ale aby spala dýl, to jo. Odstavovat ji zatím nechci, ale snad to jde nějak vyřešit :confused:
4. led 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pri svacine nasla prvni zoubek,slava,u nas spani taky nic moc,potrebuju taky radu,ale na to rady neexistuji. :slight_smile:
4. led 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky i miminka! Teda spíš už batolátka :wink: Tak vás taky zdravíme v novém roce a přejem vám i nám jen to nejlepší :wink: Byla jsem marod, tak proto ta pauza... Ale 2. 1. jsem si zašla k doktorce, vyplázla 30 Kč za vyšetření a dalších 90 Kč za položky na receptu (o doplatcích nemluvím, neb ty byly normálně...), ale každopádně je mi líp, léky zabírají :slight_smile: I když mojí peněžence se spíš přitížilo :sweat_smile:
Koukám, že jste řešili spaní-no já to trošku zakřikla, ale už se to zas lepší, tak snad... :zipper_mouth:
A zubů mi máme šest-vylezly nám nejdřív dolní jedničky a pak z ničeho nic horní jedničky i dvojky najednou :astonished: A teď se nám klubou-už poněkud delší dobu-dolní dvojky a odhaduju i čtyřky-v těch místech má Honzík dásně pěkně nateklý :frowning2:
Poupe: gratuluju k prvnímu zoubku :wink: A koukej si vyžádat šatičky! Já jsem našla všech našich šest a šaty doposud žádný... :rolling_eyes:
A jinak děkujem za pochvalu-Honzík se hrozně rád fotí-nastavuje se jak modelína :grinning:
A ještě k jídlu-myslíte, že můžu malýmu už dávat třeba chlebík s nějakým přírodním sýrem-neslaným, nekořeněným...No takhle, už mi sněd kus chleba s lučinou, co jsem měla k sváče, a děsně mu to šmakovalo,ale nevím...? Hlavně už mi dochází inspirace na svačinky-dávám furt dokola banán, jabko, hrušku, kombinuju s jogurtem a se sušenkou...ale zdá se mi to málo tvůrčí :sweat_smile: :grinning: Tak se pochlubte, co svačí ta vaše robátka :wink:
4. led 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježišmarjá!!! MI máme šest zubů... No snad MY!!! To jsem ostuda :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. led 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No petasko s těma svačinkama to mám obdobný.Taky nevím co. Hele daly by jste kousky tuňáka z konzervy? Trošinku?

JInak já pravidelně okukuji březnové albíčka a všechny ty naše dětičky jsou krásný :wink: asi po maminkách

Hele včera jsem málem přizabila manžu.Dal malému mandoškua malej se nějak nadoval (ale jak jsem tu psala má problémy s těma kouskama) no a manža na něj polkni to :wink: a malej pořád se nadavoval tak se kouknu a ten vůl manža mu dal celek měísček. No nezabili by jste ho? :grinning:
5. led 2008 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujem,jeste jak se nakupuji boty,kolik ma centimetru chodidla takove cislo boty?a od jakeho cisla se prodavaji,vi to nekdo?
5. led 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravím v Novém roce a přeju vše nej

No my zatím jen dva zoubky,ale nějak nám natíkají dásně tak to asi brzy zase vypukne.

Chtěla jsem se taky zeptat,kolikrát vám dětičky přes den jí a co jim dáváte.me už dochází taky inspirace.je to furt dokola.My jíme pres moc mlíčko ,pak ráno nějakou přesnídávku.Sváču jen občeas pač Verča nemá chut,no a pak oběd/ nějakou zeleninu s masíkem,bramborem nebo rýží) pak sváča,pak véča(většínou kaše) a pak po koupání mlíko. V noci 1-2 mlíko.
Konečně Verče zachutnala i má výroba tak už není závisla jen na skleničkách.Tak jsem ráda.Jo a dáváte už i to co váříte sobě???? Jasne než to ochutíte a zahustíte......
5. led 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jak píše poupe: taky mě to zajímá........
5. led 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj malá sní všechno,omáčky,polívky,teď už jsem jí zkoušela dát i chleba se sýrem a taky to jí.prostě zbaští všechno.jinak máme stále 8 zubů ale další 3 už se nám klubou.spíme tak od 9-10h do 9h minimálně.třeba dnes malá vstávala v půl 11. jinak sále víc chce chodit.sama stojí už tak přes měsíc a teď přidala ještě ty krůčky.udělá jich tak 6 a pak si sedne na zadeček ale stále to zkouší znova a znova.jinak sme koupily teď dvoje boty u deichmanu byly zlevnění na 190kč tak z toho mam taky radost.bačkůrky dáváme ale zatim malej vydrží na noze tak minutu a hned potom je sundá a šup s nima do pusy
5. led 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek