• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky...
girl.misel: Jste ve všem na prvním místě :grinning: :wink: ... Natálka bude moc šikovná- vypadá to, že se s ní nebudeš trápit ve vysvětlování :grinning:

Bašta: tak jsme na tom asi (všechny) stejně. Já teda půl mamdarinky bez dužiny dávám tak 3x do týdne a střídám to s bananem,hruškou či jablkem do ručky. Nějak začíná protestovat samotnému jablku. A svačinky přesnídávky s ovocem nebo jogurty s ovocem či ovocné jogurty sem tam do něčeho piškot. Dále rohlíky a trošku chleba mimo praidelné jídlo, ale už jsem dala i půl rohlíů s pomaznkovým sýrem Gervais a pohodě papal a připadá mi, že ho to i nasitilo... Každopádně kolem patnactého jdeme na prohlídku, tak se zeptám doktorky. Už mi baštil i rajskou..... :wink:

Myslím, že botky se dají koupit od 15-16...máme 19 a akorát... :pensive: :slight_smile:
Dávám ale spíše protiskluzové teplé ponožečky.
Máme 6 zoubků a moc mi nechce ukazovat papulku, tak ani nevím jak to tam vypadá.
A dělá všeljaké blbosti dokonce si zapíná věž a pouští si hudbu a když je pozorován, tak se smějě a dokonce (jakoby) tančí....je to božííííí. Ale chodit se mu moc nechce.....musí mít na to náldu :rolling_eyes: :angry: :frowning2:
Jinak mi zrovna včera přeladil tv :frowning2: měla jsem co dělat.......
5. led 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jukněte na www.varime-detem.cz.
5. led 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka a to ma Honzik 19 cm velkou nozicku?
6. led 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe: nn má 11cm. právě jsem mu to měřila...,ale botičky jsou očíslované 19. Jsou to dětské velikosti. A od každého výrobce jiné.... :wink: :slight_smile:
6. led 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak diky,ja se podivam
6. led 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malá má velikost botiček 20.jinak jak psala trpaslička malá si taky pustí rádio.přepálila sem jí cd s písničkama co se jí líbí,tak se jí to vždy nějakým zázrakem podaří zapnout stojí před rádiem a tancuje.vždycky se při tom strašně nasmějeme
6. led 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky dotaz!!!!!
Taky vaše ratolesti tk ječíííííí?????? Naše Verča strašně. Je to asi radostí nebo co,ale je to teda na ohluchnutí.normálně nechápu jak to že jí to neva.Mě Z toho úplně lupe v uších.
6. led 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak u nás se nic takového nekoná. Jen když vysávám nebo přítel vrtá, tak se to občas snaží ten zvuk přehučet, ale ne moc dlouho. :wink: :slight_smile:
6. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš malej naštěstí neječí ale od kámošky jo a to mi fakt praskaj bubínky :grinning:

No my máme nožku velkou 12cm ale boty chodící ještě nemáme. Teda jen papuče a ty má fakt jen chvilku a pak je sundá :wink:

Dnes jsme mu dali ohrádku. Moc jsem to nechtěla že mi to připadá jak klec ale co nadělám že?! Bych nemohla nic udělat :wink: Používáte někdo ohrádky?

Ještě jsem se chtěla zeptat na ty autosedačky. Jak tu někdo psal že má tu Multimax je fakt dobrá? Se nám jeví dobře skrz to že jde polohovat a hodně jezdíme. Se mi nechce moc dávat nějakých 5-7000 za sedačku. No a jakej je rozdíl v Multimax plus, Multimax a Megamax. Jen v potahu? Nevíte někdo?
6. led 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik vim o čem mluvíš malá taky začala pěkně pištět.z ničeho nic vždycky začne až se kolikrát leknu.

Mady my máme tu multimax a mohu jen doporučit.žádnou chybičku sem na ní nenašla a navíc je oproti jiným levná. u jiných platíš jen za značku :unamused: a jakej je mezi nima rozdíl netušim
7. led 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my ted mame hroznou rymu a kasel,kasel jsem odstranila Hedelixem,ale ryma to je horor,balonkem ani nahodou,to mi s revem utece,tak odstranuju namotanou vatickou,ale to rve taky jak tur,pak pouzivame tu morskou vodu,ale to jsem taky vzdala a kapky to jen nasilim :slight_smile: ,nemate nekdo radu?
7. led 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111:naše také občas ječí,že není rozumět vlastního slova,ale je to opravdu jen občas.
mady:také máme multimax a je skvělá.Také hodně jezdíme.Jaký je rozdíl ta jedna vím že je od narození dá se víc sklopit.
Holky jak děláte omáčky pro děti?
7. led 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe:tak my jsme moc spokojení s tou osávačkou na vysavač. Když měla malá rýmu tak jsme používaly taky tu mořskou vodu a odsávaly a odsávaly.........

sis: já když vařím nějakou omajdu i pro nás,tak to nesolím a nic a než to jdu zahustit a ochutit,tak žufánek odliju. Už jsem tak zkoušela dávat rajskou,svíčkovou a kuře na mrkvi. A dobrý.mě to tak poradily holky co jsou zdatné matky.
7. led 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se zase po čase hlásim
Ad ječení-Naše Luci to dělá taky-úplně zaléhají bubínky- dělá to z radosti,vždycky se celá propne,zatne pěstičky od toho jak se snaží aby to bylo co nejhlasitější.
Ad zapínání věže-U nás funguje to samé s televizí-vždycky když se jí podaří ukořistit ovladač, tak zapne tlačítko a hned se podívá na TV jestli se tam něco změnilo a když jo, tak "povídá" a křičí radostí a přepíná dál jak pominutá.

S jídlem mám taky pocit,že opakuju stále to samé nebo jen s menšími obměnami- ale díky tomu že s jídlem dost válčíme, tak se jí snažím podstrojovat hlavně to co chutná ( a co je samozřejmě vhodné)-vařené jí moc nejede-spíš má radši skleničky (ale vůbec nechce nic od Hami-nevím,jak je to možné-mě to docela chutná ale Luci ochutná 1 lžičku a úplně se otřese odporem a víc do ní nedostanu),syrový banán , jablíčko, někdy strouhanou mrkvičku,přesnídávky, dětské sušenky, má ráda bílý jogurt Hollandia,večer baštíme kašičky a my ještě teda hodně kojíme- tak 4* denně a 2* v noci.

Teď máme období, kdy rostou horní zoubky, takže noci nic moc-dnes se nám prořezala první ze čtyř "boulí":cry: první 2 zuby máme od 6 měs.)

Jinak lezeme jak zběsilý, ale na nohy pořád nic.
8. led 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé děkuji teda za kladné ohlasy na autosedačku. My ji teda taky vezmem :wink:

Hele holky chtěla jsem se ještě zeptat čím odstraňnujete fleky po ovoci? Mně teda nejde jablko vyprat. Předem děkujííííííííííííí
8. led 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady-my máme taky multimaxku a jsme naprosto spokojení :wink: Cena i kvalita vyhovovaly nejvíc-navíc jsme ji kupovali v akci za 2490 Kč, takže paráda-v krámě jsme viděli i za 3800,-... A rozdíl mezi megamax a multimax a plusovkou-ta s tím plus je kategorie od narození do 36 kg, ty bez jsou od těch 9 kg, což je pro naše mimísky :wink: A megamax a multimax mají rozdílné potahy.
Ale se skvrnama neporadím, ani po namočení hned po upatlání to nevyperu, ani když dám plínu, kterou máme místo bryndáčku, vyprat na 90 i s předpírkou...prostě ovoce a hlavně mrkev jsou pěkně odolný potvory! :angry:

Jinak malej bude asi fakt otesánek-spapá svojí mističku-podle mě porce jako hovado :astonished: -a pak chodí kolem stolu, kde jíme my a buší do něj, dokud nedostane ochutnat od nás a to máte vidět, jak se na tu porcičku na vidličce třese a směje a pak pomlaskává jak zběsilej :grinning: :grinning: :grinning: no čekám, kdy z něj vypadne věta : "A tebe taky sním!" :astonished: :grinning: No každopádně už takhle ochutnal čočku, karbanátek, brambory a chlebík neřešim, to baští normálně, taky vlastně kuřecí v nivovo-česnekové omáčce...No prostě zblajzne všechno, na co dosáhne. Jsem zvědavá na váhu-za 14 dní jdeme na prohlídku...

A botičky máme č.19...prý je to trošku velká nožička, prodavačka nám nabízela původně myslím 14 a hrozně se divila, že jsou malé. Ale jak tady čtu, 18-19 je norma u březňátek :wink:
9. led 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se po dlouhe dobe hlasim :slight_smile:
Minuly tyden se nam prorezal prvni zoubek a vcera druhy no ale kvuli tomu nechce nic jist :frowning2: Porad s tim bojujeme pred Vanoci uz to docela slo a ted je to katastrofa,jedine co ji bez problemu je obed a pak nesni skoro nic.Horsi je ze ani nepribira v po jsme byby v poradnetak se to dokorce moc nelibilo ze mame prijit na prevazeni.Jsem z toho fakt na nervy :frowning2:
Jeste jsem se chtela zeptat ohledne boticek mala se sama postavuje obcas trochu tapkame za ruce staci takove ty obyc backurky?A nebo by mely byt nejake botky s klendbou myslym uz ty opravdicke :sweat_smile:
Na skvrny pouzivam Lanza mydlo nejlepsi je to v tom hned preprat,pak to jeste peru s ostatnim pradlem a docela dobre.Driv jsem s tim take valcila.
9. led 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlasim do klubu prave prvnich vyklubanych zubu :slight_smile: U nas se ji,ale zato se nespi,pres den pohoda,ale v nociiiii,hruza,uz 4 den se budi nase zlaticko snad 6 za noc a dudlikem ji neoblafnu,chce kojit,knoura az ho dostane.S tema botama pockam az bude sama chodit,taky se stavi a tape okolo nabytku,ale boty ji nedavam.Skvrny pusti hned,kdyz se to vypere na 60 a nebo mam vyzkouseny preprat to v jaru to pusti vzdy.
10. led 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Dnes máme deset měsíců!!! Pak přidám foto :slight_smile:

Petaska: Díky bohu..už jsem se lekla, že jen náš Honza je takový jedlík. Na vše otevírá pusu a nikdy nemá dost. Přesně jak píšeš sní naprosto vše, co mu dáš ochutnat do papulky. Taky jsem zvědavá na kontrolu u doktorky což bude za týden.

"První pomocí je skvrnu máčet pod tekoucí vařící vodou, kdy špína skrz látku proteče.
Čerstvou skvrnu od ovoce nebo ovocných šťáv rychle posypeme solí nebo vysajeme savým papírem. Pak ještě vypereme ve vodě s pracím práškem, teplejší než 60°C.
Čerstvou skvrnu odstraníme u stálobarevného prádla tak, že je prolijeme horkou vodou, u ostatního prádla skvrny Dposypeme kyselinou citronovou a necháme působit asi 20 minut, poté vypereme ve vlažné vodě s pracím práškem." :grinning:
10. led 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vam tak zavidim ze vam ty deti ji :grinning: vcera to byla zase hruza jsem z toho uz vyizena.Uz jsem zkousela do presnidavky trochu MM ze ji oblafnu a nic.Tak dnes zkusim uvarut domaci presnidavku.Jen nevim cim to zahustim myslite ze uz muzu pudinkovy prasek :confused: a nebo mi napada nenlecma ryzova kase.Jo a nevite jak je to s uskladnenim da se to zamrazit jako zelenina?Vim ze se to zavaruje ale nemam male sklenicky a ty od presnidavek nejdou.
Trpaslicka:Ty skvrny jsi vycetla v nejake chytre knize vid :sweat_smile: Zkusim to :wink:
11. led 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek- já musím zaklepat, ale Luci poslední dobou začala docela baštit- stále má dny , kdy nechce nic než prsíčko, ale už těch dnů zdá se ubývá.Dnes jsem jí zkusila udělat jednoduchou květákovku (jen květák, ovesné vločky, koj.voda a nakonec trošku másla) a vyjedla plnou misku a pusinku otevírala až do konce.

Jó- a dnes jsme poprvé vyzkoušely nožičky.Koupala se s manželem a najednou na mě Ráďa volá-"koukej, co dělá" a Lucí stála ve vaně a držela se o okraj vany a koukala ven-samozřejmě ji Radek jistil-trvalo to asi 10 sekund a prý si stoupla sama!

Ad zuby-Nám se tento týden prořezali dva nahoře a další dva vypadají na spadnutí.

Holky , taky vás vaše děti tak "teririzují"? Luci se mazlí tím způsobem, že ručičkama mě chytne za kůži na krku a pak se ke mě přitáhne a za takového zvláštního zvukového projevu se mi tiskne obličejem k obličeji a kouše kam se trefí.Je to strašně roztomilé, ale máme s manželem z toho oba krvavé šrámy- má obrovskou sílu.Minulý týden u nás byla na návštěvě moje máma a druhý den se jí v práci ptali, co se jí stalo, jestli jí někdo nenapadl- a ona na to , že se jen mazlila s vnučkou.
11. led 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca: to je z netu :grinning: :grinning: :grinning:

A pudinkový prášek můžeš....já se chystám mu o víkendu udělat, ale věřím, že mi to zbaští hned ani to nebudu sladit... :dizzy_face:
A skladování nevím, ale já si naškudlila skleničky s jogurtu (jihočeský) a ten je na ten uzávěr jak kdysy přesnídávky. Taky se chytám na zavařování...... :slight_smile: :wink:

Taky už se přidáváme k prvním krůčkům, ale s oporou židličky. Krásně si jí tlačil před sebou a dobrý metr :fearful:
Když jsem pak chytla kameru, tak mi milosrdně předvedl jen půl metra, ale aspoň něco :sweat_smile:
11. led 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalu: mě Honza taky kouská, ale tak slabě. Někdy to trochu štípne, ale je to moc rostomilé a moc se mi líbí jak se mi zaboří mezi prsa a hučí nebo tam fouká horký vzduch...(jak mu to děláme mi, když si hrajeme)....je to paráda užívám si dokud to jde!!! :pensive: :grinning:
11. led 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cermocka,ja delam presnidavky tim zpusobem,ze uvarim jabka,rozmixuju,pridam banan,samotny nechce potvurka a zamrazim a nicim to nezahustuju,nas zase davame kazdymu pusinku,dostala k vanocum medvidka a je z nej poprdena.
12. led 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my jsme měly taky dobrou zkušenost s tou odsávačkou na vysavač, poupe - doporučuju!
12. led 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím novinky.malá už chodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sama a bez opory.sic občas ještě spadne na zadeček ale jinak je to čertík.

přidáváme se taky do klubu ,,nenažránků" .neustále sme hladový.....

teď sme nemocný a paní doktorce se moooc nelíbil poslech tak sme na antibiotikách.bere 3x prášky nemůže dýchat...prostě chudáček
12. led 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalu tak přesně tak se mazlí náš Viki :grinning: :grinning: je to fakt roztomilé ikdyž dost bolestivé. Ale traky dost škrábe. Nechce si nechat ostříhat nehty a ani zapilovat :frowning2: A dneska tu byla moje mamka a hrozně enchápala způsob jeho mazlení a horzně že je sadista a že se mu líbí když ubližuje atd. tak jsem z toho byla docela špatná. A vidím že nemusím být :grinning: :grinning:

Jó a Kalu ještě jsemmalému říkala že si pořídím holčičku která tohle určo nedělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vidím že je to úplně fuk :grinning:
13. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořídily sme si webovou stránku tak se jikněte je tam i video jak malá chodí www.best-girlmisel.webová stránka.cz
15. led 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl.misel : Velká gratulace!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mrkla jsem na stránečky a videa a fotečky a malá je úžasná!!! Umí si dokonce udržet rovnováhu :grinning: .
V té vaně to je jako u nás :grinning: :grinning:
Fotečky jou moc pěkné. Už jen čekám až napíšeš, že už řekla větu jednoduchou :grinning: :grinning: :dizzy_face: :wink:

Dva dny jsem se na koně nemohla dostat nějaká porucha :angry: :angry:
15. led 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek