• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky březňátka! My teda slavíme až 29, ale všem dřívějším přejem jen to nej :wink:

Cermonca: Se sedačkou jsme moooc spokojený-fakt se mi zdá dobrý, že i pro starší děti ti tam zůstanou ty bočnice. Prostě vyndáš ten zmenšující podsedáček a jak bočnice, tak ten podhlavník se dají upravit-roztáhnout a vytáhnout nahoru, podle velikosti mrňouska :wink:

Jinak teda fakt klepu kde se dá, ale my přežíváme stále bez marození. Jen teď se malý tak nějak osypal na nožičce, tak se modlím, aby to nebyl ekzém, ale jen nějaká reakce na oblečení nebo jídlo. Co se toho týče, vytáhla jsem stoletou knihu Vaříme dětem, kde jsou rozepsané jídelníčky pro dětičky od jednoho roku až asi do 14 let, tak na to trochu najedu-už fakt nevím, co kuchtit :unamused: Tak snad se to o ten měsíc nepo... :sweat_smile:

A tanyny, to my děláme asi měsíc. Jakákoli hudba ho rozpohybuje, ale co se mu líbí nejvíc, je muzika, kterou hraje strejda-taťky brácha má kapelku, hrajou takovej elektropop, docela chytlavý melodie, který fakt nutí k pohybu...A to jsme s malým třeba v ložnici, taťka si to pustí v obýváku a malej už řve táááá-jako tanyny- a letí ke zdroji a už se vlní-teda spíš natřásá-úžasný :grinning: :grinning: :grinning:

Taky jsem hledala nějakou inspiraci na narozeninový dortík...Tak asi tohle...http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12687 a jinak na MMB je toho fakt spousta, krásný mňamky :wink:
3. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my jí máme také jsme moc spokojený je super malá v tom sedí jek paša a je veliká dost.
3. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi, tak to jsou si ty naše ratolesti v něčem podobný-sedí si taky jak paša-furt mu to říkáme :grinning:

A začínáme opravdu chodit-čím dál víc si troufá a pouští se a snaží se doťapkat, kam potřebuje. Je na něj krásný pohled, jak se snaží držet sám balanc a i když občas padne, nevzdává to a jede dál :grinning: :wink: Tak roku asi utečeme :dizzy_face:

A taky o víkendu vylezl sám na gauč, takže teď se baví tím, že leze nahoru a zase dolu a když se unaví, tak piští jako siréna, že chce nahoru nebo naopak zas dolu-no srandista :grinning: A ještě jednu zábavu si našel-sundavá si ponožky :angry: A jakmile se mu to povede, hrdě mi jí přinese ukázat, ale nandat je nechce, takže se těším na to, až za chvíli z týhle legrace nastydne :rolling_eyes:
4. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se taky přidáváme a přejeme všem březňátkům vše nejlepší, hlavně moře zdravíčka a štěstíčka k jejich prvnímu roku !!!! (my slavíme 20.3.)

My zatím stále sami nechodíme, jenom kolem nábytku, takže roku asi neutečem- no, máme ještě 14 dní. Luci si taky všechno, co má na noze sundavá- ponožky si sundavá od té doby, co odrostla dupačkám a začala jsem jí je dávat. Te´d jsme koupili naše první opravdovské boty a paní prodavačka říkala, ať jí je zkoušíme dávat občas i doma,aby si na ně zvykla, ale jakmile jí je dám, tak si okamžitě sedne, rozváže tkaničky a sundá je.

Taky si vaše děti stále cpou všechno do pusy ? Kamarádka má stejně starého chlapečka a říkala mi, že už ho tohle přešlo, ale Luci to dělá pořád víc a víc.Do pusy si nacpe naprosto všechno, co jí přijde do ruky a jedině tak je spokojená .
4. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík už si cpe do pusinky jen to, co se dá papat. Ale když má možnost a jen na chvilku se od něj otočím, tak si tam toho narve tolik, že tu papulu ani nemůže zavřít, natož to něco rozkousat :sweat_smile: :grinning:

Je fakt, že botky měl taky furt rozvázaný, ale ty ponožky ho teď fakt berou :angry: :grinning:
4. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! A všem oslavencůůůůůůůůmmmmmmmmmm velkáááá gratulace :wink: my slavíme 14 :grinning: a dort nám upeče tchýně neboť maminka je neschopná :grinning: Taky chodíme jen kolem nábytku takže roku asi taky neutečem :angry: a do pusy dáváme vše. Nová záliba že rozšroubuje krém a rve do pusy ten :grinning:

Jinak my máme nakonec Megamax je to ta samá jako Multimax ale myslím že potah je jiný. Máme takovej ten semiš či co. Malej nám poprvé hodil šavli. Ale teď už vpoho. Myslím že je fajn. :wink:
4. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak krém, to je taky něco-teda našemu dítku chutná spíš tělové mléko. Když do večer mažu, furt se mi tu lahvičku, nebo jak to mám nazvat, snaží sebrat a když se mu to povede, zubama otevře tu záklopku a pak už stačí jen málo-trošku nahnout a pusu má celou zapatlanou-hrůza!Doufám, že je nezvadný... :sweat_smile:

A z jídla mu teď začaly hrozně chutnat hrušky. Jen ho po nich bolí bříško...tak nevím, chjo :unamused:
5. bře 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a my tam nejsme komplet :frowning2: Nešlo by to doplnit? Honzík se narodil 29.3. v 7:48 a měl 51 cm a 3800g :wink:
5. bře 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petasko to je u zuzky v albu to by musela ona ..... ráda bych pomohla,ale bohužel :unamused:
5. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my gratulujeme taky všem březňáčkům a břězňačkám i dubňátkům :slight_smile:
nevíte někdo, co je s kyri?
a ještě bych potřebovala nějaký tip na dárek - pořád nevím, co koupit, a už se to tak rychle blíží!
5. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloniku,kyri je na volne diskuzi v AP,jinak my kupujem stolecek aktivity od Biemme,my slavime 22.3,tak hodne stesticka a hlavne zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe, díky moc, tak to budeme slavit spolu. Jaký děláte dortík a oslavu vůbec? A budete dělat dortík i pro Kačku? My asi jo, jogurt i sušenky a jablíčko baští, tak jí z toho něco uplácám :grinning:
My jsme přemýšleli o tom hracím stanu - ale nevím, jestli na něj není ještě malá. A babi s dědou budou asi chtít koupit odrážedlo, nemáte nějaký dobrý tip?
A díky :slight_smile:
6. bře 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl:Budu rada kdyz mi posles foto jak vypada sedacka bez toho polstarku,posli ti IP

Koukala jsem na tu tabulku a zjistila jsem ze my jsme nejstarsi :sweat_smile:

Slonik:Do toho hraciho stani bych sla oni si v tom deti vyhrajou a maji takove svoje kralovstvi :dizzy_face:
My ho bohuzel nemame kam dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem ji objednala dortik ve tvaru medi :dizzy_face: jen ta cena mi predvapika neco kolem 400 :fearful: To je normalni :confused:
Ja ani nevim kolik dorty stoji :sweat_smile:
Chtela jsem ji jeste udelat ten piskotovej ale delat ho nebudu protoze mama by to stejne nejedla kousat se ji nechce :angry: Dam ji ochutnat ten velkej. Se snad nic nestane nebo jo :confused: Si myslim ze trochu dortu ji neuskodi kdyz uz ji bude ten rok :sweat_smile:
Jinak my take roku neutecem,se porad boji pustit,ale dnes uz par krucku udelala za jednu ruku :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my v tom seznamu nejsme vůbec - jinak já chci koupit malej bazének na zahradu, viděla jsem v katalogu opravdu krásný i s nafukovací stříškou, aby tam měli stín.Koupili jsme taky první botičky na ven,ale paní prodavačka říkala,ať jí je zkoušíme už i doma, tak je to takovej dárek-nedárek, jinak taky hledam inspiraci...
6. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik, dávala jsem odkaz na dortík, který mám v plánu-je to někde výše :wink: Jen doufám, že se mi povede. A malýmu nic speciálního dělat nebudu, protože by chtěl stejně totéž, co máme my. Tak když bude piškotový s nějakým ovocným krémem... :slight_smile:

Jinak my kupujem tatru a k tomu nějaké nářadí. Babi pejska od Fishera, druhá babi s dědou chtěli odrážedlo, ale vzhledem k tomu, že my máme už od vánoc tříkolku s vodící tyčí a ani rehabilitačka mi to nedoporučila, aby se malej nenaučil odrážet nohama souběžně, místo střídavě...jak jsme chodili cvičit...Prostě jsem odrážedlo odmítla. Místo toho jsme jim navrhli právě ten stan, ale prý ho nesehnali, tak koupili něco jiného, co se mu určitě bude líbit. Jen mě štvou s tím, že nechtějí říct, co koupili :angry: No uvidíme. Mluvili jsme i o houpačce na zahradu, bazénku a tak.
Ještě budeme kupovat boty. z prvních už vyrostl-ty co musel mít na doma na první krůčky. Tak teď už koupíme ty na ven, tak chci vybrat nějaký frajerský :wink:

Jo a roste nám osmý zub! A už si troufá čím dál víc chodit-i přes celý pokoj (asi 3 metry :sweat_smile: )
6. bře 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, no, dort za 400 je asi normální cena, záleží, jak bude velký a jak bude dobrý :wink:
s tím odrážedlem máš petasko pravdu, no nevím nevím, třeba navrtám babi s dědou do stanu :grinning: Už se to blíží a já pořád nevím... a botky to budou taky- přští týden jedu do HK k jedné rehabilitační sestře, na prevenci - poprvé, tak nám zrovna řekne jaký botky máme koupit a bude.
6. bře 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja udelam nepeceny dort,ovoce,zakysana smetana a piskoty a pro ostatni jsme taky objednali dort,
6. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a také přejeme k prvnímu ročku hodně zravíčka a vše nej. :grinning: :grinning: :grinning:

cermonca: Taky jsem objednala dort-medvídka a rovněž i u nás stoji kolem 400-500kč. A zhruba 2kg. Oslavujeme v neděli a bude nás dost, tak doufám zůstane pro každého. Jsme 10.3.. tak doufám, že oslava den předem není zlé......
Koupili jsme tu tahací hračku nějaké hadříky ä od jedné babičky koupíme botičky, protože ta jediná se zeptala co potřebujeme :frowning2: (má matka).. :wink: a od druhé dostane hračky a i takovou tabulku, co povídá abecedu a zvuky zvířat..hláskování atd...
Botičky se chystám kouppit do lékárny..mají tam moc pěkné kousky :dizzy_face:

Máme jen 7 zoubků a chodíme jen za ručky a výjmečně jen za jednu. Frajer je pohodlnej :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a my už víme, co ta babi s dědou koupili-mluvícího mobila, co povídá haló haló, říká čísla a písmenka a hraje různý melodie. A pak ještě volant, co startuje, troubí, bliká, vrčí jako že jede-točí se mu tam váleček se silnicí, má i zrcátka...Jen nevím, jak se to bude líbit tatínkovi, až mu bude synek troubit za zády třeba někde v zácpě nebo na dvojitý čáře za traktorem plným hnoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek gratuluje Nikolce k dnešním narozeninám. :dizzy_face:
7. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak upřesňuji stav máme 8 zubů :slight_smile: . Přejeme také Nikolce srdečné gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme za gratulace,odpol bude oslava :dizzy_face:
Je to stejne zvlastni ze uz je to rok,porad nad tom premyslim jak to uteklo kdyz si vzpomenu jak byla malicka.No jsem z toho nejak namekko :grinning:

S tema dortama jste me uklidnili ja jsem myslela ze jsem vybrala nejdrazsi cukrarnu :grinning:
7. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolko, všechno nej a nej :wink:
7. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá bude narozeninový dort ve tvaru krtečka,zbožňuje ho ..... pejska od fishera má kamarádka a malou vůbec nezaujal.........
7. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme Nikolce! Letí to jak blázen, to teda :wink:
Nám to vyjde na sobotu, viď poupe? Akorát před Velikonocemi :slight_smile:
Jinak mluvící pejsek u nás vede :wink: když začne "zpívat", tak se Verunka okamžitě začně smát a tancovat :grinning:
Dorta budu dělat asi panenku a možná patrový, ještě uvidíme.
7. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo sloniku jsme rodily spolu :slight_smile: ja v 10dopoledne,jako by to bylo vcera,ted jsem objednala darek,tak snad dorazi :slight_smile:
7. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
v deset dopoledne jsem byla na příjmu a ptala se pana doktora, jestli to dnes bude :grinning:
taky jsme se konečně rozhoupali koupit ten stan - vypadá jako hrad pro princezny - taková slaďárna, snad ho ještě budou mít a stihnou nám ho dodat :confused:
7. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla na prijmu v 5 rano :slight_smile: ,musi dorazit :wink: tak dobrou
7. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, je na to 14 dní :sweat_smile: tak dobrou!
7. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek