• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ach jo holky jdu si zase postěžovat tentokrát na svoji vlastní blbost :frowning2:
Dala jsem malému na hraní budíček a dneska manžel zjistil že nemá kolečka na nastavení času. Dvě tam chybí. Jsoi sice malinká ale zoubkovaná. Bohužel jsem to nevěděla a tak jsem mu nekotrolovala bobek. Dneska kadil 3x ale taky nevím kdy ten budík měl v ruce. Jestli včera nebo předvčera. Ach jo. Jsem opět zoufalá. No v pondělí budu volat mudře tak snad poradí. Co myslíte že se mu může stát? Já mám poslední dobu fakt smůlu.

Tak ještě jednou všem velkéééééééééé gratulace. No a k těm dárkům my máme psa od Fisher a malej si s ním sice nehraje ale když mu pustím písničky tak brouká. No pak má balónky v bazénu a konečně si v nich od včerejška hraje. No a ještě dostane penízky a mašinku do které se vkládají tvary a ona houká či co a pelikána kterej se přidělá na vanu a do zobáku se lije voda a vyleze z něj kačenka a roztočí se kolo či co :wink: tak uvidíme :grinning:
8. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame po oslavach narozenin :dizzy_face: Mala je unesena z darku ma spoustu novejch hracek tak nevi s cim si hrat driv :sweat_smile:
Jinak hned jak jsem ji prinesla dort tak se do nej vrhla a z prstu oblizovala ten krem :grinning: strasne ji chutnal.Pak jsem ji trochu nabrala a to uz nechtela ani ten krem :grinning:

Mady:Snad bude malej v poradku,fakt nevim co by se mohlo stat :confused: Zrcite bych se zeptaka mudry.Drzim palce at je vse v poradku :wink:
9. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe: ty jsi té "vykalce neodolala" já se jen směji to je něco strašného to svoření........
Holky volná diskuze (co nevíte o co jde) dnes tam řádí výkalka!!!!!!
fakt hrůza
12. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste to nestihli už je pryč..... :dizzy_face:
Oslavili jsme jeden rok....rodiná pohoda, ale lítala jsem jak blázen. Dortík byl dobrý, ale abych pravdu řekla nebyla jsem spokojená.
Dárečky pěkné volant, klavírek, mašinka s formulkou, tahací dřevěný klaun, a nové botičky. Teda kopila nějaké hardříky a malý měl radost. Akorát to bylo opravdu moc lidí.....
12. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka to uz se nedalo vydrzet :slight_smile: ,clovek projizdi temata a furt tam naskakuji takovy hnusarny,ale lepsi ho ignorovat,to je pravda.Jsem zvedava na ty nase narozky,mame je pristi vikend,taky budu urcite mezi vsemi litat,jinak Honzikovi vse nej,ten byl urcite spokojenej :slight_smile:
13. bře 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl:Moc diky :slight_smile: sedacka vypada fat moc pekne asi jsem se uz rouhodla ze ji vezmu,ale jeste mame cas protoze jsme prckove.

Trpaslicka:Hozikovi prejeme dodatecne vse nej k prvnim narozkam :dizzy_face:
14. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se taky po čase zas ozýváme.Malá chrupe venku v kočárku, já mám hotovo, tak je chvilku čas. My máme autosedačku Chicco Key 1 XP , 9-18 kg a moc nám vyhovuje, je moc pohodlná.

My chystáme oslavu na tento víkend, i když nám narozky připadají až na příští týden, ale v týdnu chodí všichni do práce a další víkend nemůže můj táta, tak bude mít Luci oslavu o nějaký ten den dříve. Koupili jsme bazének na zahradu, krásný i s nafukovací stříškou a hračkami a první boty, od našich dostane oblečení a nějaké ty hračky, od tchýně prý taky oblečení , tak uvidíme. Máme objednaný dort ve tvaru jedničky , zbytek budu dělat já, manžel bude "hlídat" Lucku alias torpédo.

Já jsem zase otrávená, opět se mi udělal velký opar, tak se s ní nemůžu pořádně ani pomazlit. AAaach jooo !
14. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po dlouhé době nestíhám tu být.
Tak vše nej nej dětěm co slaví.
My budem slavit až za měsíc to vichni mužou a hlavně druhý syn má příští měsíc narozky tak to oslavíme
vše najednou.
Dárku už mam dost dorty vybrané a možná se i konečně odstěhujeme do svého bydlení
Jinak Vojtík roste jako z vody týden už chodí sám a má už 8 zoubku.
15. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé moc děkujeme všem za přání :slight_smile:

Tak to jen mě ta rotelost ještě nechce sám chodit? Za jednu ruku v pohodě se dvěma perfektně a sám jeden dva kroky víc ne...hned je na kolenou :angry: :angry: jedině prár krůčků, když si tlačí kočárek, ale to je ještě o ničem :cry:
15. bře 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsem se vrátily z týdenních práznin :wink: koukám, oslavy v plném proudu :slight_smile:, hoďte občas nějakou fotečku :dizzy_face:
trpaslicko, my taky furt nechodíme, pořád by se vodila, i za ruku, jeden dva krůčky, když se zapomene, ale hned je na kolenou a "doběhne" to po kolenou :grinning: no, aspoň není moc otlučená. Všechno uměla hodně brzo a na chození si počkáme :sunglasses: tak to je, no. Nábytek oblejzá už od 8 měsíců :grinning: teď čekáme, jestli to do roka stihne nebo ne :sweat_smile: :confused:
15. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pozdě, ale přece, můžeme se k Vám s Adámkem přidat, jsme narozeni 24.3. 2007 :slight_smile:
16. bře 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a ahojky misan s adámkem....... myslím, že to nebude problém :grinning: :grinning: :grinning: a srdečně vás vítáme...rovnou můžeš něco o vás napsat :dizzy_face:
fotečky dodám, ale teď mám nějaký problém s programem a nejde mi to nějak zmenšit, ale pracuje se na tom.... :sweat_smile: :rolling_eyes:
Zatím se nic nezměnilo Honza stále nechodíííí :angry:
17. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek, my taky ještě nechodíme, jen za ruce a okolo nábytku. My jsme měly víkend plný oslav, i když nám je rok až ve čtvrtek. Nejvíce ze všech dárků se Luci líbil obyčejný a samozřejmě nejlevnější balón, se kterým si hraje jak divá , pořád ho hází a leze za ním . Jó, a kdo jste ještě neslavily, tak mám ještě jednu inspiraci na dárek- Luci ho dostala k vánocům, ale to jí ještě moc nezajímal, ale teď si s ním hraje opravdu hodně - mluvící hrnec od fisher Price

V sobotu jsem objevila sedmý zoubek, jinak minulý týden jsme byly u zubaře, já na preventivní, tak zubařka rovnou zaregistrovala a prohlídla i malou.Jinak říkala-čištění zoubků spíš jenom zatím tak ukazovat hravou formou bez pasty a fluoridové tablaty nedávat. (já jsem jí je stejně nedávala, i když je máme napsané.)
17. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem narazila v jedné diskuzi na lusintu a koukala jsem že čekají v listopadu druhého prcka .... tak to moooc gratulujeme.

jinak my chystáme oslavu na sobotu,máme objednaný dort krtečka,jdeme k foťákovi. máme 10 zubů a běhá jak čert ... 25 jdeme na kontrolu tak pak přidám aktuální míry
17. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky budem slavit v sobotu,koupili jsme stolecek aktivity od biemma,jinak my mame furt jen 2 zuby a zadny na obzoru,jinak taky chodi a hlavne ma vztekaci obdobi,vsechno musi sama,zvire :frowning2:
17. bře 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nějaké fotečky tak můžete juknout.potom přidam i z oslavy ............... mějte se krásně :slight_smile:
17. bře 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste pekny :wink: to my mame sotva 8kg
17. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ... jmenuju se Adámek :grinning: , narodil jsem se 24.3.2007, porodní váha 2700g, teď mám asi 10kg, uvidíme, zítra jdem na roční kontrolu, na neděli chystáme oslavu :slight_smile:
Chodím sám už 5 týdnů, roste mi 5.zub a jsem ČERT :wink:
ZATÍM PAPAPA
18. bře 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme misan a Adámka :slight_smile:, klidně se k nám přidejte.
Jé, tak to vzala Lusinta hopem :wink: tak to gratulujeme, hlavně ať jsou v pořádku! A taky by se mohla někdy ukázat :dizzy_face:
18. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Adámku a Misan! Snad se vám tu bude líbit :wink:

Teda Lusinta to fakt bere hopem. To bych nedala-jen to moje čírtě mi stačí a hlavu mám vždycky večer jako pátrací balón :astonished: :rolling_eyes: Od minulého týdne chodíme samostatně po celým bytě, leze po výškách-gauč, křeslo, postel...čekám, kdy si dá židli k oknu a vyleze nahoru-snad to bude ještě chvíli trvat! Je to fakt ďáblík-na vteřinu se nezastaví, na jídlo nemá čas-kolikrát jíme na stojáka v kuchyni :sweat_smile:

Na kontrolu jdem příští pátek, tak jsem zvědavá na váhu, protože se mi zdá, že nepřibírá-asi to vylítá... Jinak se mi zdá, že mu leze devátý zub :astonished:

O spaní ani nemluvit! V noci vstává tak dvakrát, ale na hodinku ( mezi 23 a 24 a mezi 2 a 3) a mezi pátou a šestou vstáváme nadobro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2: Už toho začínám mít dost, ale dokud nebude mít vlastní pokojíček, asi s tím nic moc neudělám :frowning2:

A nakonec vůbec nevím, co dostane k narozkám-nikdo nemůže sehnat to, co původně chtěl koupit, takže se budou kupovat náhradní dárky, o kterých netuším :rolling_eyes:
18. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska byly na roční prohlídce a naše míry jsou 79 cm a 9,25 kg.
Jó, a dneska jsme Luci s kamarádkou ostříhaly, měla chudinka ofču až na bradu a ani sponky už to nechtěly brát a pořád jí to lezlo do očíček.Sice mi to bylo moc líto (vlásky mám schovaný), ale takhle je to pro ni i pro mě praktičtější. Ale je to úplně jiné dítě. Má úplně jiný výraz- takový dospělejší....To to letí.....před rokem touto dobou jsme byli s manželem na cestě do porodnice......
19. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
tak i já hlásím roční prohlídku....... u nás to dělá 80cm a 11,33 kg.

Lusintě přejeme moc štěstí a plno síly-bude jí potřebovat. :wink:
19. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže už i já hlásim naše první krůčky. Dnes se stal den D. Dnes Honzík prošel celý pokoj úplně sám a pak ho to tak začlo bavit, že s tím nechtěl přestat. A když při dalších pokusech v polovině žuchl doběhl to po kolenou.... nesmírně jsme se nasmáli :grinning: i sám Honzík má s toho radost.
20. bře 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslička gratuluju k prvním krůčkům :wink:
21. bře 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já taky všem gratuluji k zoubkům a krůčkům. :wink: My jdeme na roční až 1.4. neboť malej byl nachlazenej. A máme napsaný na rok nějaký očkování. Dostali jste nějaké?! :wink: Mám napané IV hexa ale prý je to divný. Asi se spletla sestřička :frowning2:

No naše slavení nedopadlo moc fajn. Brácha mi nepřijel a kámoška taky ne. Takže jsme celý týden jedli dobrůtky. No a z fotek mám asi z 20 tak dvě nerozmazané. Manžel zapl špatnej režim :frowning2: Takže fakt to vyšlo nějak divně. Většinou dostal penízky což se mi taky moc nejevilo ale co už no.

No jinak bojujem s mlíkem. Už teď asi týden ho odmítá. jen vidí flašku. A to ho měl strašně rád. Už neche ani mléčné kaše. Tak nevím co se děje. Snad je to jen období.

Jak se ztratili kolečka od budíčka tak jsem nakonec k mudře nešla. Máme tam protivnou setřičku. No a malej kaká dobře tak střevíčko to neucpalo tak asi je to venku nebo někde to zahodil. Což pochybuji neboť jsem prolezla celej pokoj.

No zatím se pořád jen pouští na malé vzdálenosti .o)) ale vymyslel novej způsob. Talčí před sebou stolek nebo taburet.Máme tam ochrany aby se neničila plovoučka a tak to pěkně jezdí :grinning: :grinning:

Jojo vlásky taky asi budem muset ostříhat.Máme sice jemný a nijak dlouhý ale kolem uší nějaký přerostlý. No akorát táta to chce vzít strojkem :angry: :frowning2:

Jóoooooooooo 3 dny spí celou noc. Teda vzbudí se putuje k nám a pak spí až do rána. Tak od 19-20 hod do 6:30 hod :grinning:
21. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My máme doma Honzíka. Narodil se 1.3.2007. Na roční prohlídce nám navážili 8,26kg a naměřili 74cm. Co tady píšete, tak koukám, že jsme spíš takový prtě. Už chodí, má osm zoubků a je to rarach. Všechno jde, jen ty noci jsou teď hrůza! :unamused: A na listopad čekáme další mimi!! :grinning:
21. bře 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dary: vítame vás..... :slight_smile:
Na očkování jdeme za 14 dní, ale přesně nevím co to je za očkování.
Janica: děkujeme moc :grinning:
21. bře 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dary no teda :wink: gratuluji jak k Honzíčkovi tak k dalšímu mimi. Jsi odvaz :grinning:

Tak si musím zase postěžovat. Takže kromě toho že ten můj malej nepije sunar tak dneska ani nechtěl moc jíst. Je čilej a vpoho. Ale taky hdoně spí. Teda on tak hodně spí od narození je po mně. Ale snědl dnes jenjogurt s piškoty, oběd a buchtičkua k tomu 3/4 litra čaje. Jinak nic. Do nedávna jsemměla problém že nechtěl pít a vypil jen 120ml čaje + sunar. A teď tohle. Tak nevím trvá to tak ty 3 dny co nepije ten sunar. Myslíte že mu něco je?! Ach jo jsem fakt zoufalá.
21. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mady. Dík za gratulaci. Nic si z toho nedělej. Honzík teď taky moc nejí. Ale to jsou taková období a zas to přejde. A nepije skoro vůbec! Max.100ml čaje. Víc do něj prostě nedostnu :unamused: A sunar nedávám, doktorka říkala, že to stačí prokládat jogurtama, kaší atd. Tak hlavu vzhůru :slight_smile:
22. bře 2008 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdem slavit,Sloniku,Verunce vse nej,nej,nejlepsi :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek