• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky všem! Poupe, děkujeme za gratulaci a i Vám přejeme Kačce hodně zdravíčka, spokojenosti a radosti :slight_smile:

Verunka si oslavu krásně užila, ještě hodím pár foteček, až bude čas. Akorát jediná vada na kráse - když jsme se odpoledne vrátili z procházky, tak jsme zjistili, že nás sousedi nad námi zatím vytopili :confounded:
22. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme Dary s Honzíkem!
Mady, taky máme nejdelší vlasy nad ušima dost často ji trčí, tak pak vypadá jako mají trol :grinning: a spinkání máme úplně stejně! Míry z kontroly nahlásíme až ve středu, to jdeme. A myslím, že mi kámoška říkala, že bude další hexa :frowning2:
22. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak hlásíme roční kontrolu :10kg a 80 cm, ale byla to hrůza, poprvé Adámek plakal, předtím ani u hexavakcíny, vždycky vysmátý, teď :grinning:
nechtěl si sundat ani punčocháče :grinning:
Pak se nechtěl oblíkat :grinning: , no sranda, ale vše ok, ve středu jdeme taky na očkování a je to , myslím ,hexa
ahoj Dary: gratuluju, já si teď další mimi neumím představit, studuju VŠ a ještě stavíme, Adámek je čertík, takže tě obdivuju :slight_smile: Opatruj se a moc se nenamáhej, ale to s malými nejde,že? :slight_smile:
22. bře 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misan. Já si to zatím taky nedokážu představit, jak to všechno zvládnem, ale to nějak dopadne. Ale už se moc těším. Hlavně mám strach, aby se Honzík necítil odstrčený a nezačal vyvádět lumpárny. Uvidíme...
23. bře 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme oslavu za sebou,dort malou nezajímal chtěla už se hlavně hrnout na dárky. zítra jdeme na prohlídku tak přidám aktuální míry. jo a přidala jsem nějaký fotečky z oslavy.papa březňátka
24. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem z too jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy mate vsichni hexu v roce :fearful: my az v 18 mesicich,zatim mame jen tri.
24. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla,ale znáte to.....
jinak vitam nové příchozí a všem co slavili rok vše nej,nej,.....

U nás bojujeme s horečkou.Sice jem 37.7,ale i tak je to o nervy.Naštěstí je verča úplně v poho. Myslím,že se o ní pokouší chřipka.pač ja i tatka frkáme o sto šest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

někde tu někdo psal,že by se neměly užívat ty tabletky na zoubky......tak mám dotaz co je tam za problém.My je totiž dáváme :astonished: :astonished:

jo a k tomu očkování v roce....my taky nejdem na hexu,ale prý se očkuje,ale proti čemu to nevím. My jdem na roční prohlídku až 9.4.,tak uvidím co nám mudra řekne.

jinak máme už devět zubů a lítáme jak čert :grinning:

jo holky,dávaly jste někdo očkovat proti těm pneumokokům?????????
25. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď koukala na to očkování a je to fakt hexa. Čtvrtá dávka,podáva se mezi 11-18 měsícem.
25. bře 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my jdeme na hexa až 15 měsících a dnes mi mudra nabídla šetrnější očkování jedno za 480 a druhý za 1750 za jednu dávku.

naše aktuální míry jsou 85cm a 13950g takže jsme asi největší
25. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:malá měla ted 3 dny horečky 39 dneska se osypala a má tu 6 dětskou nemoc.Jinak doktorka nám tablety nedala,že už se moc nedávají a jsou zbytečné,tak jsem se ptala i zubařky a ta říkala něco podobného a tak před měsícem a něco byl v Sama doma zubař a také je nedoporučoval,takže mi nic takového nebereme.Aso záleží na doktorovi.S tím očkováním je to fakt také jsem na to koukala dneska v čekárne.
25. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik: Já jsem Honzíka proti těm pneumokokům očkovat nechala. Zatím máme 1 dávku, druhá nás čeká za měsíc. Většina dětí tady okolo je taky očkovvaná. Takže já jsem pro.
25. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz.Kdo jste kupoly pejska od Fishera jsou děti spokojené hrají si s ním.?
25. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dary: a můžeš mi prosím napsat nějaky info. Myslím cenu a kolik dávek se dáva. Ať mám trochu přehled než do na mudru vybalím.....díky.
25. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak to Honzík snáší????
25. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem nechala očkovat pneumokokům a nechám i na menigokoka.

Pejska Fishera máme už od narození, no ale že by si s ním nějak vyložen hrál to nee, když řeknu ať donese pejska tak mi ho donese, ale baví ho tak max 5 minut :unamused:
25. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni malej úplně v pohodě, bez reakcí :wink:
25. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, po prvním roce jsou už jen dvě dávky s odstupem dvou měsíců. Já jsem dala za jednu asi 1730kč, ale je to všude jiné. Mudr. říkala, že se cena pořád mění, záleží taky kolik toho objednává. Pokud si to kupuješ sama v lékárně, tak to může být i okolo 2000kč. Snášel to úplně v poho. :wink:
26. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky hlásíme s roční prohlídkou-10,8 kg a 79 cm-prej pěknej cvalík, ale jak to tady pročítám...nevím nevím, co by říkala mudra na Natálku :wink:
No sice jsme prohlídku měli v plánu až v pátek, ale vzhledem k tomu, že malej je tak trochu prvně marod, vyrazili jsme dnes a rovnou to zmákli najednou. V sobotu se totiž vzbudil s horečkou a kašlem, večer měl už 39, ale kupodivu to snášel líp, než ranních 37,5. V neděli ale už bez teploty a bez kašle, ale včera večer zase začal krchlat, tak jsme radši šli...ale prý to nic není, spíš ho v krku dráždí rýma a proto kašle a hlavně teplotu už nemá. Ale je pořád takovej okňouranej, sní tak třetinu toho, co normálně :unamused: No uvidíme...
Na hexa máme přijít v květnu a nic jinýho zatím nedáváme-doktorka to ani nedoporučuje, nechává to na rodičích a spíš říká, že v prvním roce je to zbytečná zátěž :unamused: No těžko říct. Každopádně budeme očkovat proti encefalitidě, ale na to je spoustu času... Jsme totiž houbařští maniaci :grinning:

Jen doufám, že nám všem bude v sobotu líp, aby se mohlo pořádně slavit :wink: :grinning:
Tak všem ročním jen to nej a hlavně nemaroďte! :wink:
26. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly vcera taky na rocni prohlidce,73,5cm a 8,5kg,zaver: drobna a to se nam narodila 4kilova :slight_smile: ,dala nam rovnou hexavakcinu,taky nebudu ockovat nic navic,jen to zatez,myslim,kdyz za jeden rok dostala tolik ockovani.
27. bře 2008 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se zrovna vrátili od doktorky. Píchali nám ouško. Strávila jsem v čekárně 2 hod. než jsme přišli na řadu!! Nikoho nezajímá, že tam máš děcko s horečkou/39/. Nidko tě nepustí, ani doktorka tě dřív neveme. Moc to nechápu. Tak jsem pěkně naštvaná.
27. bře 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak naše míry z roční prohlídky: 9,55 kg a 75 cm (je prý delší, váží akorát :grinning: ), hexu jsme hned dotaly.
Když jsme byly na prohlídce u zubaře, tak nám ty tabletky řekl, ať koupíme (Chtěl je předepsat, ale pak si spočítal ty poplatky, tak řek, ať si je raději koupíme), protože mě se hodně kazí zuby, tak proto. Proč by se teda neměly dávat? Je to další zátěž do tělíčka?
a doktorka říkala, že kravský mlíko do tří let, to mi udělala docela čáru přes rozpočet, protože už jsem jí chtěla dělat normální pudink nebo krupičnou kaši :unamused: Nevím, proč kupovat ty dráhy mlíka, když jsou stejně vyrobený ze sušenýho kravskýho :angry: jak to děláte vy?
27. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dary - tak to by mě pěkně naštvalo taky, to tam bylo tolik lidí? :confounded:
27. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky je řešení vyměnit doktorku :confused: nebo se hodně hlasitě ozvat :zipper_mouth:
27. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava- že kravský mlíko NE do tří let :sweat_smile:
27. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme šli prvně k naší mudr, tam jsme byli hned hotový .a ta nás poslala na ušní. Lidí tam až tolik nebylo, ale každej tam byl půl hodiny. u nás to byla otázka dvou minut. Prostě jsou všichni bezohlední. fakt zuřím. Honzík celej den spí, je z toho úplně mrtvej. chudinka moje :cry:
27. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sliniku ja to az tak neresim,zacala jsem davat cerstvy a prevarim ho a udelam ji z toho bramborovou kasi.Dary to je mi lito ze mate takovy problemy, :frowning2: ,my zatim,musim zaklepat krom dvou horecek a rymy zatim nic.
27. bře 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloníku: krav. mléko dávám necelý měsíc do krupičky zřídka do polívky. Krupičku s mlíkem dělaám občas né každý den :wink: a v pohodě ho honzík baští a zatím vše v poho.

Girl: jste opravdu velicí. Kdo je u vás takový čahoun? Od nás jste sice 3 cm + , ale jak koukám od ostatních o dóóóst :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

Ohledně očkování proti pneumokokům jsme zatím neuvažovali :pensive:
27. bře 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecám Girl: od nás 5 cm tééééda :angry: :wink:
27. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpasličko nikdo u nás neni zas tak velkej.já mam 174 a bývalý přítel 180. hlásíme další 2 zuby nahoře takže dohromady 12. malej dělam pudink a krupičku z normálního mlíka z karbice. jinak sem přidala fotky od fotografa tak můžete juknout papa
28. bře 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl.misel, koukala jsem hned, krásný fotečky :dizzy_face: my se taky chystáme, uvidíme, jak to dopadne :confused: včera jsem zkoušela přidat z oslavy, ale byly moc velký a já moc líná, abych je zmenšovala. Slibuju, že to napravím! A kdo nedal fotečky, tak taky ještě přidat! :dizzy_face:
28. bře 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek