• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojda všici,
tak dnes bylo nádherně....takže určo všici výletujete,co????
No my take byly celý den v terénu. byly jsme v zoo v Olmiku.A teda bezva.Verča byla fakt nadšená.Ač bych neřekla,tak včechny ty zvířatka sledovala a smála se jak divá. Největší úspěch mely kačeny,To pak pořád opakovala gaga.A pak kozy.Ty se jí taky moc líbily.No prostě fakt jsme si to všichni užily. Sice lidí ja na václáváku,ale dalo se to.

jinak jsme změnily doktorku,tak uvidím jestli bude nějaká změna. Pač od té staré jsem se za rok nic nedozvěděla a na každou otázku mi řekla to je normální nebo to níc.

jo jinak si Verča už vynechala večerní mlíko před spaním,takže dávám jen kaší a pak mlíko až v noci a k ránu. No tak snad brzo odbourá i to noční papání,ale moc tomu nevěřím :unamused:
30. bře 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také už občas dělám krupicovou kaši a dělám z něho i bramborovou.Já si stáhla z netu od kdy co a tam doktor píše,že od roka se může dávat,ale né k přímé konzumaci jen přidávat a od dvou let se může už dávat normálně nejlépe plnotučné.
30. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme víkendovou oslavu za sebou-malej byl kouzelnej, Tatra od tatínka a medvědí dortík od maminky měli největší úspěch-jen ta otlučená futra...au au au-prďolka hned všude s Tatrou, brrrrm brrrrmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: Nakonec od babi dostal bazének-obrovský nafukovací auto-fakt krásný a ještě s těma balónkama, i když ty spíš vozí v tatrovce jako náklad, když tam zrovna nesedí sám. A od druhý babi s dědou dostal menší sklápěčku na písek a takový pultík s kladívkem, kterým se zatloukají skrz různé tvary, ale toho si zatím tolik nevšímá...

A taky dostal na golfáče-sice máme docela šikovný kočár, ze kterého jde dobře udělat sporťák, ale přeci jen váží 14 kg a malej těžkne a těžkne a taky tuhle kamarádka říkala, že u nich konečně dělají nový výtah, ale ouha-s kočárem je najednou problém :angry: Takže teď uvažujeme o tom, jestli koupit nějaké skladné golfky a prodat kočár, anebo ho nechat třeba na zimu...Jestli už to nebude zbytečný...jak to řešíte vy?

Pak přidám nějaké fotky...

A ještě si představte, co ten náš prcek tuhle vyved-přijeli jsme z nákupu, vyndavám věci zpod kočáru a nosím je do kuchyně a najednou z chodby děsnej řev, tak tam letím, malej nikde, ale najednou koukám, jak se hýbe celý kočár a byť je to ode mě jako od matky hrozné, musela jsme se začít smát-ten můj prďolínek si vlez dolu do toho košíku pod kočárem a teď odtud koukal a bulel, že nemůže ven :astonished: :grinning: :sweat_smile: Šmudlínek muj malinkej, byl k sežrání...
31. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku děkujeme.byla to docela fuška jí vyfotit.nechtěla stát pořád utíkala ..........

petasko já jsem hluboký kočár používala ani ne 9 měsíců a min týden jsem ho prodala,jelikož druhýho prcka zatim neplánuji. golfky máme ale ty nepoužíváme jen je mam doma když je třeba ošklivě a nejdeme ven,tak malou v nich uspávam jinak normálně na ven máme x-landra sporťáka a jsme s nim moooc spokojeni.

jinak máme už 12 zubů a nějakou hroznou vyrážku a ani doktorka neví co to je ...
jinak je malá chudokrevná tak teď musíme dávat železo :frowning2:
1. dub 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat,už dáváte děti na nočník? já jsem začala v so a zatim nic moc,nelíbí se jí na něm.máme hrací tak jí do toho naleju trochu vody a nejvíc jí zajímá ta voda v nočníku a pořád tam šahá
1. dub 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl: tak nočník už dávám asi druhý měsíc a máme taky hrcí (ale už nefunguje) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Honza tak pěkně sedí a krásně se vyčůra i bez hraní má radost, když mu ukážu jeho dílo a pochválím ho.
Ještě se mi ale nepodařilo aby se do nočníku vykadil :frowning2: .
1. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Adu dávám na nočník od 8 měsíců a čůrá pokaždé když jí tam posadím i kaká.Tad jí tam dávám každou hodinu,aby si zvykla na pravidelné čůrání na nočníku a né do pleny.
1. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak vy to s těma nočníkama válíte. Játo občas zksuíma malej řve jak tur :wink:

Jinak hlásím roční míry 80cm a 10,6kg (no ale s tím měřením nevím kámoška má 84cm a náš je vyšší) :grinning:

girl.misel ty jsi spokojená se sporťákem x-lander?! Já mám tříkolku černozelenou a spokojená právě nejsem. máš ten samej? A jde ti dát úplně do sedu: Já ho dám a všichni říkaj že sedí málo. Nánožník byl šíleně úzkej tak jsem musela dokoupit v zimě od emitexu. No a polohování zad musím dávat dvěma rukama nahoru. To je taky dost nepraktický. No a pásy maj našitý hodně nízko. A je i dost těžkej. Asi nemáš ten samej :grinning:

No a jak to máte s mluvením? Od kamarádek stejně staří prcci napadobují zvířátka a my jsem pořád u mama a baba :grinning:
1. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
My jsme nočník dostali k narozkam tak od té doy to občas zkusíme a líbí se jí tam :slight_smile: Dávam jí tam ráno co vstane a dost často se tam vyčůrá :dizzy_face: teda né pokaždé :wink: Jo a včera se tam i vykadila :grinning: jsem to ani nevěděla a to jsen celou dobu seděla před ní :grinning: No je to šikula ale jinak to moc nehrotim :slight_smile:

Mady my rikame mama,tata,baba,papa,brmbrm,mnam,nejčasteji no a zviřatka umi kočičku,tygra,rybku a slona/to je nacvyk na smrkaní :grinning: /
1. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,ja jsem dala poprve na nocnik v 8m,to bylo v pohode,pak jsem ho vytahla asi po mesici a hrozne rev,ted jsem ji tam posadila v roce a uz v pohode,davam ji tak 2krat dennea vycurase,ale vubec to nechape,koukne se ze neco udelala,pochvalime ji.Myslim ze to bude mit smysl tak v roce a pul az dva.U nas to mluveni taky nic moc,vsechno je tata,pak ne,mama,baba,papat a pak jen ba-balon,be-betynka...a umi jen psa-haf
2. dub 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi také s mluvením nic moc mama a baba a ne.Ono každé dítko je jiné to se takhle nedá brát.Pak budeme vzpomínat na časy kdy nemluvilo až se bude ptát pořád.A proč sluníčko svítí atd.
2. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady já mam x3 s natáčecí přední nápravou. je pravda že úplně do rovného sedu dát nejde ale nám to nevadí,protože malou přivážu jen dole dam jí tam pultík a ona sedí a nebo dám záda do lehu a posadim jí dál. trojkolky jsou oproti x3 menší,než jsem ho koupila tak jsem jí tam zkoušela a pomálu se tam nevešla takže jsem šla do x3 a nelituju toho. nánožník jsem si k tomu nebrala ,dostaly jsem ten univerzální od emitexu.opravdu bych neměnila.hlavně je fajn do terému a to si z trojkolkouu nedovedu představit

malá řiká,máma,táta,bába,dasta(to je pejsek),nene,ham,brm, když vidí kočku zkrčí nos a funí a tak dělá kočičku a je při tom strašně legrační
2. dub 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my s mluvením taky žádnej zázrak. Taky je to tata.baba, dede, kýýýý/to je náš pes rocky/ a ted pořád je včechno gaga a kaka. To od neděle co jsme byli v té zoo a verče se líbily nejvíc kačenky.No vždycky si něco oblíbí nějaký to slovíčko a pak je to vše na co se podívá.Takže mi ted mame včechno gaga. Jinak jak vidí vysavač tak to je hů,hů a někdy jí přemluvím na bů když jí dávám kravičku. No a mňam a ham to je hlavně jak vidí rohlík.
Jinak u nás moc nefrčí mámá,To snad řekla jen parkrát a to asi ají neumyslně. Tak nevím kdy se dočkám :cry:
Nočník už dáváme tak měsíc a někdy se tam vyčůra ale kakaní se mám ještě nepovedlo. Máme taky ten hrací a Verče se to libí,takže trénujeme.

jo jinak golfky taky budeme pořizovat.Líbí se mi od Cam. Mate někdo zkušenosti???????
2. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111 tak já jsem měla objednané golfky Cam portofino jeté za 2000,- Kč a pak jsem si přečetla diskuzi na koníkovi a jsou úplně shit.Paní psala že malej má vel. 74 a skoro se tam nevleze.Prostě že je strašně malej.Tak sjem to hned zrušila. Přitom vypadal skvěle a za super cenu.Tak jsem bez golfek :wink: a v ZOO se mi to dost vymstilo. Jsem musela furt čekat u kočárku neboť jsme se do pavilónu vůbec nedostali. Jó byli jsme v ZOO taky v neděli a děs běs. Jsme stáli fronty jak v Polsku a zaparkovat jsme museli tak půl kiláku dále.

No jinakkkkkkkkkkkkkk hlááááááááááásímmmmmmmmm malej přišel z obýváku aaž do pokojíčka sáááááááám :grinning: a teď pořád zkouší a směje se.

No ale zase se mi v noci pozvracel a pak zase ráno po sunaru. Teď jezatím klid a papká. Tak uvidíme. Včera jsme byli v poradně buď něco chytl nebo to měl z toho mlíka(hami)
2. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme sporťák Traxx Cruiser a spokojenost- je lehký , moc pohodlný pro malou a hlavně má přehazovací rukojeť.
Jinak my jsme na nočník ještě ani nezkoušeli a co se týče mluvení- říkáme tata,baba, když se chystá jídlo tak mňam, když chodíme, tak ťap?ťap, ha jsou psi a kočka.Mama říká jen když se jí něco stane (spadne) nebo chce ven z postýlky.Jó, a když se jí něco líbí , tak etě- to říká pořád a na všechno
2. dub 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bych golfky nechtěla. jsem všechny většinou malé takže když v tom dítě spí tak mu vysí nohy dolů z opěrátka. my sme spokojený s x-landrem a golfky jsme prodaly
2. dub 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda golfky jo,my mame necely 9kg,takze se vejdem do vsech,a kdyz budou polohovatelny i na nohy tak v pohode se vyspi
2. dub 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes v tom ošklivém počasí jsme šli na 4-kikanec...... Honzík asi nebéknul a i pak byla pohoda až do ťeď..... uspávala jsem hodinu!!!!!!!
Dále můj miláček Honzíček dnes rzbil sklo ze stolu (nic se mu nestalo tlačil ho z gauče). Něžně jsemmu vynydala a celou dobu uklízení s ním nemluvila......... dokonce je díra i v plovoučce......táta bude rád!!!!!
A s mluvením je u nás na denní pořádku DEJ a KDE JE..... tata baba mam a na zvířátka vůbec slovně nereaguje jen vydává ze sebe skřeky-které neumím popsat.
2. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás golfky - quinny zapp, chtěla jsem něco, co se dá rychle složit a není to těžké.
mluvení - všechno, co strčí do pusy je ňam ňam, tati, mami, babi, dede, dostala pejsky, takže to je pořád baf baf, už řekla i ty jdi, favorit nenenene, ham, gaga...
teď jsem dala fotky do alba, napsala k nim popisky a oni se neuložily :angry: no, tak nic, no.
2. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to jak tatar musela uložit bez diakritiky, ať mi nevykládaj, že to maj v pořádku. Hlavně že je tu tolik adminů :sweat_smile: :frowning2:
2. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!
Tak jsem pro změnu zvracela celou noc já a průjem jak bič. Ráno jsem byla úplně hotová ale ten můj brouček je hodnej a spal už 3x.Jenže micelej den nic nejedl.Teď si dal kuře s brokolicí a brambor a všy mi vyblil. Takže já nevím jak se u zvracení chovat.Co mu dát na jídlo či nic?! :frowning2:
4. dub 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych dala suchej rohlik,ryzi,testoviny,pisou jogurt activii,aby se urovnalo zazivani
4. dub 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska se mi probudil úplně hladnej. Nezvrací ale zase má průjem. No táta už taky a mě to už přešlo :wink: Ale mám 1 kg míň škoda jen že se to vrátí :frowning2:

Mám nové fotečky Vikouška tak můžete mrknou kdo chcete :grinning:
5. dub 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně přidala nějaké ty fotečky...jukněte, kdo chcete :wink:

Jinak k tomu kočáru...máme Patron fénix F3, jde z něj udělat docela pěkný sporťák-na zimu si ho asi ještě necháme, ale na teď bych chtěla něco lehčího (patron má 14 kg) a hlavně jsme momentálně opět nepojízdní-zase ulomený nýtek u držáku sedátka na konstrukci :frowning2: :angry: :rolling_eyes:

Ale už jsem asi vybrala-teda jestli se mi bude pozdávat naživo-na obrázku vypadá ok, ale kdo ví...A hlavně je pro nás cenově dostupný...http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/339/13/02/339130256
O víkendu se na něj pojedem podívat, tak uvidíme :wink:

Mady: koukám, vy průjmujete a zvracíte-fakt nezávidím, ale asi bych dala lehkou dietku, jak psala Poupe-rýži,rohlík, nic nadýmavýho a tak...
My pro změnu už asi tři neděle celá rodina včetně babiček a dědy kašleme, k tomu rýma a střídavě i horečka :rolling_eyes: :confounded: nějak se toho nemůžeme zbavit...
7. dub 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten odkaz moc dobře nefunguje, tak jinak...http://www.aukro.cz/item339130256_sport_kocarek_shopper_bezva_cena_.html
7. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi máme taky Patron,ale tu F4. Sise sporťák taky dobrý,ale na to cestování neprakticky. Tak já mám v merku golfáč MOON BUGGY FIT-trojkolku.Je lehká a rychle skladná.Tak uvidím
8. dub 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Což o to, taky by se mi líbilo i něco jiného, ale ty finance jsou momentálně důležitější...
8. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný,to je i náš problém. Ale Verča bude mít ty narozky,tak nám děda něco přidá a zbytek nějak dodáme.Docela se libil i ten od Cam Flip,ale když jsem ho viděla naživo,tak byl dosti chatrnej.
8. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky tak my už pro změnu máme šílenou rýmu a malej z toho kašle jak mu to teče do krku. No děs běs. Celou noc kašle a celý den je protivnej. Do toho zuby. No a nechce nic jíst. To dělám několik chodů. Jako ráno kaše, chleba, pribiňák a nic. No na oběd měl tvarohové knedlíky a nic tak vařím rychle brambory a udělám kaši. Achjoooooo.
8. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady, nezoufej, přesně tohle jsme zažívali taky-asi před 14 dny-snědl s bídou tak třetinu toho, co normálně, kašel nás v noci budil všechny, přes den by se nejradši z náruče nehnul...Ale už je to zase ten náš Honzík :wink:

Tak ať vás to brzo přejde a už máte pokoj!

Jinak jsem dnes byla na obhlídce golfáčů, ale výběr veškerý žádný, takže jsem zas tam, kde jsem byla-počkáme na ten víkendový výše zmíněný :unamused: Jeden se mi teda docela líbil, ani cena nebyla špatná-2200 v krámě mi přijde docela pohoda. Jen jsem se teď na něj chtěla kouknout na netu a nějak si nemůžu vybavit jméno :angry: Něco od C... :sweat_smile: No jdu ještě zkoušet paměť, třeba to prolomím :wink:
8. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek