• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Tak jsem našla...http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=13&r=0&ri=103
8. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska tak děkuji za ukliděnní. Dneska byla strašná noc tak jedem k známýmu na plicní ať to mým posychrovaný :wink:

A ten kočár je super. Za super cenu. By se mi líbil taky.Fakt super.
9. dub 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady, tak doufám, že už jste se taky toho marození zbavili...

My jsme dneska nakonec koupili tenhle : http://www.aukro.cz/item339130256_sport_kocarek_shopper_bezva_cena_.html

Není to něco extra, ale za tu cenu naprosto v pohodě, docela prostorný jak pro prcka tak pro mamču :wink: Zítra v něm malého vyfotím a dám sem.

A jinak jsme si byli pro opožděný dáreček k narozeninám-ten bazének od babičky z Tábora-no myslím, že se malému trefila do vkusu-mrkněte na fotky :grinning:
12. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska tak malej ještě pořád dost kašle ale začalkonečně jíst. Ale je šíleně rozmlsanej. A řeknu vám ty zuby to je děs běs. Pořád mrčí a to mu jich asi leze více ach jo.

petaska ten bazén je super. To jsem ještě neviděla. :wink:
12. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mi vás líto Mady, zuby a ještě kašlání-asi se moc nevyspíte, co? :unamused: Ale hlavně, že jí :wink: Je fakt, že jak se malej dával do kupy a začínal mít chuť k jídlu, dala bych mu asi cokoli-ale pak ty plný plíny :astonished: :sweat_smile:

Taky jsem na ten bazén koukala jak na zjevení, ale je fakt pěknej-a hlavně malýmu evidentně učaroval :grinning: Má ho i jako prolízačku a domeček a všechno dohromady :dizzy_face: Už se těším, až ho napustíme, co bude Honzík dělat. Jen mám obavy, jestli to bude jako s večerním koupáním, nikdy ho z něj nedostanu a rozmočí se mi tam :astonished: :grinning: :sweat_smile: Taky vaši prckové tak vyvádějí, když se je snažíte vytáhnout z vany??? Malej se vždycky úplně prohne, kope, bulíkuje-prostě neštěstí samo!Asi trochu kachna, nebo co :sweat_smile: :grinning:
12. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petaska: bazének je fakt božíííííí.......... Z vany Honza jde bez řečí někdy se trošku vztekne, ale jinak v poho...ale do vany chce ještě při tekoucí vodě.......to ječí na celý barák..... :grinning:
U nás se momentálně zalíbil domeček viz. foto. Ale je to ještě za mého dětství, tak to chci hodit do látky...už se na tom pracuje.
Jinak u nás nic nového...Honzík je moc šikovný a už pěkně sám šlape..... :wink: :slight_smile: :slight_smile: jinak víc fotek máme na : http://trpaslicka.rajce.idnes.cz/ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka, ten domeček je perfektní :wink: :dizzy_face: Taky bych pro Honzíka ráda něco takového, ale musíme počkat do většího bytu, až bude mít svůj pokoj-snad to stihnem, než na to bude moc "dospělej" :sweat_smile: Holt do ložnice by se nám další barák nevešel :unamused: :grinning:
Jo a do vany-to chodí naprosto ukázkově-snaží se sundavat triko, zvedá nožičky z gatí a usilovně se snaží vyšplhat do vany, což mu zatím naštěstí nejde :wink:
Nám Honzík doma běhá taky pěkně už skoro měsíc, ale jak ho postavím venku, začne bečet a ruce nahoru a nikam ani krok! :angry: Tak nevím, za jak dlouho ho začnu honit i po venku :sweat_smile:

Ještě otázka-jsme trošku ostudy, zatím nechodíme na nočník...Jsem totiž nevzdělaná nočníkářka-kdy je nejlepší ho tam posadit? Asi určitě ráno, to vím, že bude kakat, ale jak dál..? :confused:
13. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska ničeho se neboj my taky nechodíme. Zkusil ajsem to asi 2x a malej řvlal jak tur. Tak asi počkám na teplejší počasí a nakoupím rovnou slipky a budem se učit venku :wink:
13. dub 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do té vany to je je to samé i u nás...rve to ze sebe a už aby tam byl...... :grinning: :grinning: :grinning:

A na nočník dáváme tak co dvě hoď...... a krásně se vyčůrá chválím jak strhaná, ale vykakat to pořád nic. Vyčůrá se i u babičky ještě do nočníku po nás a má z toho radost.......

A po venku chodí ronza s ručkama na hoře a ťape krásně....... A kočárek máte taky moc pěkný......
14. dub 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jsem se včera obávala, že venku ještě hned tak chodit nebudem, tak jsme dneska byli na zahradě a malej se rozletěl jako blázen-hrrrrr do všeho, všechno osahat, utrhnout, ochutnat, přestěhovat... :grinning: :grinning: :grinning: Je to fakt krásnej pocit a zážitek jak hrom, když si člověk předtaví, že před rokem to byl takový uzlíček bezbranný a teď už je to taková malá samostatná jednotka :dizzy_face: No udělal nám radost!

Díky za zkušenosti s nočníkem, musíme taky začít :sweat_smile:

Jdu sem hodit nějaké to foto v kočárku...
14. dub 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to tam, kdyžtak mrkněte :wink: I na kuchtíka :slight_smile:
14. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, petasko, máte krásný kočárek :wink: a kuchtík jedna radost :dizzy_face:
taky jsem přihodila nějakou fotečku, z focení u fotografa.
Dáváme čurat na nočník vždycky, když přebalujeme a vždycky se vyčurá - jen dosedne tak začne tlačit :grinning: někdy je fakt k "sežrání" :grinning: a venku už ťapká taky, občas tlačí kočár, ale spíš jde na průzkumnou akci sama. A pak se zlobí, když musí zpátky do kočárku, protože jak už to tak bývá, chce jít přesně na druhou stranu, než já :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloníku máte krásné fotky a malá je kouzelná :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik, diky za pochvalu. Vaše princezna asi bude modelka, co? :wink: Je roztomilá, s tím obrovským medvědem je to krásný :dizzy_face:
15. dub 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly na roční prohlídce 9640g a 80 cm.Má 5 zubů a chodí za jednu ruku.
16. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, díky za pochvalu :dizzy_face: teď je Verunka s babi a dědou venku tak mám chvilku :wink:
16. dub 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele co říkáte na tyhle goflky? je jich takových tipů mraky. Se mi docela líbí. A maj jen 6,5kg. Co myslíte?

http://www.detske-potreby.cz/moon-buggy-fit-334-824-p.html
16. dub 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: mám je už objednaný.jsou super. Ale je o ně velkej zájem takže se dlouho trvá na dodání.Teda alespon na černou barvu.Tu chce každej a ají já :grinning: Videla jsem je i v realu a moc se mi libily :wink:
17. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak máme po oslavě. Bylo to super.Hlavně verča. fakt se jí to líbilo.Největší úspěch měl kočárek,s kterým si suveréně odjela z hračkárný.Bylo to prčovní,škoda že po ruce nebyla kamera.

po roční prohlídce máme 78cm a 9,8kg. Ale trošku nám ujíždí očičko,tak pro jistotu jedeme na vyšetření. Tak se modlím,aby to nebylo moc hrozný a brzy se to napravilo.Je prý lepší to řešit co nejdřív.Tak uvidíme co nám tam řeknou

jinak mám angínu jak bejk a to nemám mandle-no, o to je to horší....... :angry: Jem se modlím aby to Verunka nechytla.má trošku rýmu,tak snad odolá

holky máte všichni hezký fotečky,je to až neuvěřitelný jak to letí.
17. dub 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi původně takovýhle líbily, ale když jsem je viděla v reálu s dítětem, zas to trošku přešlo-to dítko tam totiž mělo tak nějak smrsknutý nožky, jak se ten předek zužuje... :unamused: Ale třeba tam jen blbě sedělo :wink: S těma, co jsme nakonec koupili, jsem spokojená, což je hlavní :grinning:
17. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek, tak se zase po čase přidáváme.Včera jsem si prohlížela Vaše ratolesti na fotkách, jsou nádherný !!! Opravdu to hrozně moc utíká.
Luci už taky začíná dělat krůčky sama. Dneska měla hrozný držkopád- byl u toho i manžel, který na to není zvyklý, tak je z toho špatný ještě teď. Máme mezi obývákem a kuchyní jeden schod. Luci se teď naučila otevírat si sama dveře do kuchyně a slézat ten schod pozadu a šup už je v kuchyni. No, a dneska to chtěla slézt popředu- udělala pěknej kotrmelec a má strhlou kůžičku na rtech, odřený nos a okolo a trošku jí tekla krev z nosu, ale jen chvilku.Ale hlavně se asi lekla. A my taky !!! Jinak je snad o.k., chvíly řvala, a když jsem ji pak pustila, tak to hned běžela zkoušet znovu.
My asi golfky ani kupovat nebudem, máme dobrej a lehkej sporťák, tak to chci dojezdit s nim. A navíc mi všechny připadaj hrozně malinký .Byli jsme v Rakovníku, tak jsem se šla kouknout do dět.obchodu a ty golfáče mi připadaly strašně malinký.
18. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak po dlooooooouhé době koukám, co je u vás všech nového :wink: Zrovna se dívám, že řešíte kočárek, který máme: MOON BUGGY. Máme teda 4 kolku a jsem s ním maximálně spokojená. Máme v modré barvě a je to úúúúžasná tyrkysová. Každý nám ho chválí, je lehoulinký, skladný a dobře se s ním jezdí. Myslela jsem, že ho budeme mít jen jako takový utíkáček - do MHD, na úřady atd ale nakonec z něho Terka ani nechce vylézt a tak si Jané šetříme na druhého mimíska.
Všechny vás zdravíme :wink: Terka taky ťape, máme 8 zubů + dvě stoličky na cestě a je moc šikovná...
holky někdo jste mi psali o přidání do tabulky nebo změny údajů či co. Já už tu tabulku mám kdovíkde, musela bych udělat novou...tak se nezlobte že jsem se neozvala.
Já totiž dodělávám školu, mám před státnicema tak toho mám krapet moc. Dětičky krásně rostou!!
Trpasličko: jak se máte??? ozvěte se někdy na mail: zuzu_z@centrum.cz :wink:
já se zase objevím :wink:
18. dub 2008 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakukuju po delší době a koukám že je tu mrtvo. :unamused: :confounded:

tak sem dostala po 22 měsících menses,ale hrůza.tak silný sem nikdy neměla. a první 2 dny mi bolelo břicho což sem před tim nikdy nezažila. ono se řiká že kdo má do porodu bezbolestný menses po porodu to bude naopak a kdo má bolestivý tak po porodu zase bezbolestný. no nevim přijde mi to uhozený, ale poprvý to tak bylo tak uvidíme jak to bude dál.

koupily sme taky plastový míčky a malá je z nich nadšená,pořád v nich sedí a dělá kraviny.všem doporučuji.hodim sem nějaký fotky. tak se všichni mějte krááááásně :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
22. dub 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,ja mela menzes mesic po porodu,a to jsem rok kojila :wink: u nas nic novyho jen,byly jsme jedlici a ted to nejak flaka,nejradsi ma moje polivky a omacky,ale kase a presnidavky na ty prdi :slight_smile: jinak mame 9kg a 74cm,a ted je nejvetsi sranda trhat hlavicky pampelisek a rehtat se u toho.jinak nechce zadny mliko ani um,ani normalni,tak jsem koupila od nestle ochuceny a nacpuji tam susenky nebo piskoty a sni tak 50ml :frowning2: hruza,tak to dohanime jogurtama a syrama,tvaroh atd.mame 3 zub,2dolni 1 a ted roste horni 2 :wink: tak se vsichni mejte.
22. dub 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím další dva zuby-pětky nahoře!

Girl-já červenou dostala týden potom, co jsem přestala kojit-takže asi po 17 měsících-taky jsem nebyla nadšená, ale docela ok, vlastně se nic za tu dobu nezměnilo :rolling_eyes: Tak ať se to srovná... :wink:
22. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já to dostala po 11 měsících, kojíme pořád a zatím to mám pravidelně po 28 dnech (to dřív moc nebylo). Při první jsem byla nesnesitelná - to jsem byla protivná i sama sobě, ale pak se to srovnalo a dá se říct, že je to docela OK - před porodem jsem měla MS příšernou - omdlívala jsem, bledla, proseděla jsem půl dne na WC, jak mi bylo zle. HA to docela srovnala. Teď je to docela OK. Hlavně aby to tak vydrželo :wink:
22. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo vám teda řeknu s těma golfama to je děs. Jela jsem si pro ty moony a nakonec mám chiccko multiway a mám pocit že už nepotřebuji sporťák. Takže ho dáme asi pryč. Pro druhé rozhodně x-lander nechci. Máte někdo jen golf místo sporťáku?!

A míčky máme v bazénu už od února a malej si právě v tom skoro nehraje :frowning2: hele on si teda nehraje skoro vůbec. Nejraději prolízá a skluzá.

A dneska už pěkně poprvé zlobil. Pořád mi zdrhal v obchodě a doknce se mi ztratil a našla jsem ho o dvě uličky dál (v obchodě) pod kočárkem v regálu. :grinning: a jak jsem ho chtěla odvést tak normálně se prohl do oblouku a ječel. Tak sjem přijela upocená a zostuzená :grinning: :grinning: to je takovej smraďoch malej milej :grinning: to chození nám byl čet dlužnej :grinning:
22. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka.....
tak hlásíme dvě stoličky nahoře...rostou současně vlevo i vpravo. Honza byl dost protivný -dobrý týden dělal caviky u jídla a to jsem čučela, protože do nedávna snedl opravdu všechno. Až dnes mi je laskavě ukázal a samozřejmě u toho musel ječet. Bez horeček jen protiva!!! Předevčírem si rozseknul ret (nechala jsem ho s tatínkem)ale pěkně se to zahojilo už druhý den bylo dobře.
24. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já hlásím zlobení už snad každej den. Pořád mi zdrháa nechce jezdit v kočárku :frowning2: Zlaté lezení po 4
24. dub 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady chodím jenom já ?! Jak to?! :wink:

Tak hlásím další nemoc. Malej má kontaktní dermatitidu. Chytl keř a naskákaly mu brutální puchýře jak popálené mezi prstama. Tak to mám eprasklé a zafačované :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak sjem zase nešťastná. Do toho ta alergie na potraviny a to nevím které. A ekzém na noze a zádech a na zápěstí ze spod. Tak se to na nás valí.
25. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek