• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Já se na to vy..... napsala jsem takový sloh a příjde malý a jen něco zmačkne a vše je v (díře)!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Mady: je to hrůza, co vás všechno potkává. Můžeš radit ostratním jak ses s tím vypořádala, až je něco potká, co už Viki měl :zipper_mouth: :wink: .Přejeme vám ať jste brzo v pohodě a držíme pěsti.

Tak co maminky jak jste ne tom s dovolenou? Kdopak z vás už pojede letos k moři? U nás se plánuje cesta za rodinou na slovensko..... Honzík bude oslňovat, ale jedeme až koncem prázdnin..., tak je ještě hafo času. :sweat_smile: :sunglasses: :wink: :slight_smile:
26. dub 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Koukaly jste včera na Sama doma?Co říkáte na tu znakovku pro nemluvnata?Mě se to zdá jako dobrá věc.
26. dub 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo máme tos těma nemocema jak si blbý :frowning2: :angry:

No my moře neplánujem ale máme zaplacené na týden v červenci Krkonoše :wink: a na týden pojedu k taťkovi na valašsko ale to až v září. Jinak jsme kromě srazu s autama loni v září ještě nidke jinde nespali :wink: No a ještě teď v květnu jedeme opět na sraz s autama :wink: se hrozím cesty z Ostravy do Prahy. Malej moc rád necestuje :frowning2: NO a ještě bych teda vynechala D1 ta mě teda neláká :frowning2: Nechápu jak se někdo může nabourat na dálnici :angry: No jinak jsem si pořídíli o fous větší bazén tak budem vegetit na zahradě. Teda malému taťka vyrobil obr pískoviště
:wink: Právě jsem dneska nakupovala věci na písek a na ven :wink:
26. dub 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim ze ta znakovka je uz pro mladsi
26. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak nás asi posihla první viroza.....verča od noci 38,7.Tak dáváme Panadol na střídačku s Nurofenem. Rýma jak ďas a celou noc vzhůru.člověk by řek,že bude unavená,ale ona si chtěla hrát a blbnout.jak jsem jí dala do postýlky tak řev. Takže jsme celou noc dělaly blbosti.No ale asi zítra půjdem radši k mudře. Jsem dosti nervozní. Snad je to jen nějaká viroza.

jinak dovču k moři neplánujeme.jen v červenci týden do Krkonoš a v srpnu svatba,takže už asi nic nestíháme :grinning: Leda tak svat.cestu do Paříže....to je můj sen.....ale asi to neklapne :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mám k tomu všemu přidal ještě průjem, tak mě už asi picne................. :frowning2: Celej rok nic a ted všechno možný........ :frowning2:
27. dub 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: to budou možná i k tomu všemu zoubky :wink: .

U nás se dnes celý den utírá nos ...máme hroznou rýmu. :frowning2: :frowning2:
27. dub 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo tak teď jsem nemocná pro změnu já a čekám kdy to chytne malej :frowning2: k tomu ta ruka a to musí nosit už odkryté a já muísm dávat pozor aby si tu kůži nestrhl :frowning2: a nedělá mi dobře ani ten pohled. Ach jo.

monik111 svatba? Tak já jdu kouknou na svatby zda tam máš albíčko :wink:
28. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: nemám,nějak není čáááááásssss :grinning:

jinak jsme už bez teplot,ale ta RÝma...... to je hrůza.ještě že mám tu odsávajdu na vysavač,jinak bych se asi zbláznila

jo nechala jsem si napsat vakcínu proti žloutence.sice 1500.- ale alespon budu v klidu až se bude hrabat v písku a jíst ho :grinning: :grinning: Ale musíme počkat až budeme fit.
29. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no monik111 to jsem si všimla že nemáš :grinning:
29. dub 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak teda holky.....jsme teda dopadly. Dnes jsem šla k mudr s Verčou aby ji poslechla,že dost v noci kašlala. No a máme počínající se Anginu :frowning2: Takže antibiotika a sirup na kašel.Vůbec jsem to nečekala. Takže verča si prodělává svojí první nemoc. Ach jo,je mi jí tak líto. Ale naštěstí se podchytilo včas,tak se to snad nerozběhne...doufám.Tepoloty už nemá.Tak ani nevím kde k ní přišla.Takhle málá a .......
No ale prý to řádí a hlavně u takovým prcků. Volala mi kamárádka,mají o tři měsíce staršího chlapečka a taky angína,ale prý pořádná. Tak snad bude brzy dobře. Přitom je Verča úplně v poho. Lítá,blbne,směje se....no prostě jakoby jí nic ani nebylo.Tak jsem ráda,že to alespon dobře snáší.
30. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo my měli angínu před týdnem a teď zase smrkáme :wink:

Ale prsty se konečně hojí. Snad nebude mít ani jizvy. Už se dá na to koukat.

Akorát mám fakt nervy jak se rozběhal. Mám strach ať nespadne a nezraní se. Je to fakt na infoš.

A jinak je děsně zlobivej :grinning: nechce jezdit v kočárku a normálně mi plive jídlo :sunglasses: atd. Z porodnice andílek a teď tohle :grinning: :angry:
1. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak vidím že jsem tu sama :wink: Kdepak jste se všichni poděli?

Jen hlásím zahojené prstíky a jsem moc a moc šťastná.
4. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tak jsem opět byla u mudry. Vám řeknu bych ušetřila peněz. tam jsem každej týden :wink: No malej mi probrečel celou noc. Kašlal úplně hodně. A ráno měl slepené oči. takže hlásím opět nemoc. Dostal kapky do očí a mast, Mocolvan a kapky do nosu. No vám řeknu narvat to vše do něj je umění :grinning: Se vzteká a kope.

No jsem ráda že s vámi tak krásně pokecám :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady: to je strašné...zase marodíte? A píšeš si tu sama....to je síla..... :pensive: :pensive: :dizzy_face:
Držte se určitě se to brzo obrátí k lepšímu.

U nás nic nového...Honzíkovi stále teče z nosu, ale už né tak moc. Chodíme hodně ven když je pěkné pčasí.....písek a trávu zbožňuje a o kamínkách nemluvím. :grinning: :grinning: Sem tam už začíná frfňat do jídla, ale myslím, že to budou zuby. V noci spí krásně a já už dlouho prožívám celé noci spánku. Vzbudí se v 6 a pak spíme ješě do 8.
5. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,ono je moc hezky,a deti zacinaji zlobit,alespon u nas to tak je,tak nezbyva na pc cas,jinak jsem rada ze neprozivame to co mady,zatim jsme vcelku zdravy,rostou nam 3zuby najednou,tak si uzivame,ji jinak spani furt nic moc a to uz mesic nekojim,klasika 2-3krat vzhuru,mej te se :slight_smile:
6. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj březnátka :slight_smile:
jsem se na Vás taky přišla podívat je fakt že už sem skoro nikdo nepíše :frowning2:
Jenže s těma dětma je tolik starostí člověk aby měl oči všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mady.Vás je mi opravdu líto a držím palečky ať jste fit :wink:

My jsme dnes poprve začali pořádně běhat :dizzy_face: dřív to byly jen krátké vzdálenosti jako od maminy k tátovi :grinning:
tak mám radost že už konečně běháme,vlastně ve 14 měsících bez jednoho dne.

Jinak my jsme také pořád nemocný jedna viroza za druhou :cry: máme oslabenou imunitu tak na to bereme léky.Teď se zatim drží tak doufám že to nezakřiknu.

Jinak se nám trochu rozjedla,na nás :grinning: hodně jí zlobily horní zoubky tak proto nechtěla jíst.Se děsim stoliček právě už asi porostou,snad se nám zase nezhorší jídlo.

Se s Váma loučim a budu se těšit na Vaše příspěvky :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo já se těším na příspěvky už týden :wink: a konečně jsem se trošku dočkala :wink:

Jsem dneska našla zub :wink: tak jedu zítra do Polska na šatííííííííí Tak jich máme 10 6nahoře a 4 dole

Dneska byl malej porpvé na písku a nijak zvlášť ho nenadchl :frowning2: raději se válel v trávě :wink: ale je to běhačka no :wink:

No a jinak se musím pochlubit :wink: mám od svatby (pře těhu) o 10kg méňě takže ještě 7-8 a jsem spokojená :wink:
7. kvě 2008 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady gratulji k dalšímu zubu,to my jich máme teprve 6 :slight_smile:

To malá je na pískuvak ve svym živlu a když už chci jít domů tak dostane záchvat řevu :angry: No je to někdy až ostuda jak je tvrdohlavá a když něco není po jejm tak je zle.Už si v obchodě od vsteku skoro lehla :zipper_mouth: :pensive: Jsem se tak styděla že jsem jí vzala a odnesla pryč.

Včera jsme byly prvně u zubaře a dobrý povozila nás na křesle a ukázala vodotrysk a malí z toho byla paf :sweat_smile: Když jí kokala do pusy tak si poplakala ale jen chvíli.Za odměnu jí nafoukly balonek a šly jsme.Prý se nám připravit na další zoubky :angry:

S váhou už jsem byla v normálu to co jsem měla před těhu,ale teď jsem se nějak rozjedla a kylča jdou nahoru.Jenže si prostě nemůžu pomoct.

zase sem mrknu tak páááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:
8. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonco to je super že mrkneš

ať nemusím trpět samomluvou :wink: nebo spíše samopisnou :grinning:

a neboj malej když se vzteká jde do oblouku a řve na celý obchod taky :grinning:
8. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni, tak se zase po delší době hlásíme - a slibujeme že se budeme snažit psát častěji ale jde to opravdu jen když malá spí. Teď co je hezky tak jsme celé dny venku- na zahradě nebo ve vsi - starosta nám ve vsi dělá dětské hřiště, tak se tam maminy scházíme- je to bomba- na tak malé vesničce tolik dětí- holt Babyboom.
Jinak Mady- přejem ať už jste brzy zdravý a ať se vám další nemoci vyhýbají velkým obloukem- už jste sdi jich užili dost.
Totéž přejeme i Verunce, i když zrovna nemarodí.
My jsme zaplať pán bůh zatím měly jen tu šestou nemoc v 10 měsících a jednou rýmu.( ale tu jsme ničím neléčily-jen jsem odsávala a sama přešla). Možná je to tím, že pořád ještě kojíme. Zato mě už to kojení trošku vyčerpává, a tak každou chvíly je něco mámě.
Asi před týdnem udělala Luci své první samostatné krůčky a den ode dne se to zlepšuje- teď už přejde sama celý obývák.
Jó holky, a strkají si vaše ratolesti stále všechno do pusy ? Každý říká, že kolem roku už by to nemělo být, ale Luci to dělá stále víc a víc. Zkrátka snaží se sníst všechno, co jí přijde pod ruce - venku trávu,kytky , písek , ptačí h...,hlínu, kamení.., doma jakbysmet- je jí to úplně jedno- papíry,obaly, kytky,hračky, plech,.... Zkrátka všechno co se jí dotane do spárů, tak jde hned do pusy a pokud je to malé nebo to jde ukousnout, tak to spolkne. Je to hrozně unavující- pořád jí lovit něco z pusy a z rukou. .....Vždyť my si nemůžeme prohlídnout ani obrázkovou knížku......okamžitě hryže stránky a když jí to nedovolím, ta se strašně vzteká ..
Moje máma je z toho na mrtvici, chce abych s tím šla k doktorce, že jí určo něco chybí,ale já nevím, baští celkem zdravě- tak jak by to mělo být - je zdravá, veselá,aktivní -tak netrpělivě čekam až to přejde..
8. kvě 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouhooooooo sem tu nebyla,ale jak už se holky zmínily přede mnou neni čas.od oběda do večera sme venku.malá pískoviště miluje a vodu........ do pusy strká taky všechno.jinak se teď naučila vyndavat kuchařku s kredence.sedne si vyndá si jí a listuje v ní a je spokojená.já mam aspoň chvilku čas poklidit.

jinak pořád kojíme. vstáváme nejdřív v 9 h.teď se malá naučila chodit spát okolo půl 3 odpol a večer usne kolem půl 10 ,za což sem ráda jelikož sme dříve chodily spát taky v 1 h. když usne snažim se jí dávat do postýlky aby si tam zvykla,vydrží tam tak 2-3 h a pak začne brečet a musim si jí vzít k sobě ale řikam si každá minuta co tam je ,je dobrá.jinak v noci se vzbudí(nebo ne vzbudí ale začne se vrtět a pofňukávat a to už vim co chce) tak 2-3 a chce cecka(prso),tak si cucne a spí dál.........

my teď bereme stále železo,malá má špatné výsledky krve a nechtěj se zlepšit.takže je asi chudokrevná........
8. kvě 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalu:gratulujeme k prvním krůčkům :dizzy_face:
Malá si také dává vše do pusy,doma to jde horší je uhlídat venku aby tan nedávala kameny :angry: strašně jí to láká nějakej ochutnat :grinning: písek už ochutnala a moc se na to netvářila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže já bych to neřešila,ono je to snad někdy přejde.

My také stále kojíme :slight_smile: přes den si dá někdy dopol.než jde spát,jinak kojíme večer,v noci většinou dvakrát a ráno.Zatim mi to nějak nevadí.Mám pocit kdybych přestala kojit tak by malá nepila žádné mléku UM jí nechutná.Tak doufám že ještě nějaký čas kojit budeme,je to i pohodlnější :sweat_smile:

Jak dlouho vám spí děti za den?malá chodí spát v 8 spí tak do 6-7,pak usíná mezi 10-11 a spí 2-3 hodky :grinning: Máte to někdo taky tak že přes den vydrží tak dlouhu.Vždy se pak už nemůžu dočkat ven.

Už mi tak napadá co malej koupim na léto do vody,npadá mi nějakej ten kruh aby nepropadla,musím to okouknout co vlastně je.

Jěště malá nemá ani sandálky tak je také musim rychle dokoupit,když jsou takové vedra tak se jí potí strašně nohy :angry:
9. kvě 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Děkuji vám za podporu :wink: Malej pořád kašle a má rýmu tak asi půjdu zítra k mudře. No trošku jsem to zavinila já. neboť jsem mu dávala místo kapek proti dráždění kašle tak prášky na alergii. Takže mi v noci kašlal a já s ním.

No jinak máme další 2 zuby spodní 4. No takže celkem 12 zubů. No a zanmená to že za poslední měsíc 3 zuby naráz :angry: malej teď dost pláče :frowning2:

A jak se naučil chodit tak vypadá jak týranej. Máte to taky tak? Je samá modřina ale fest. Včera měl úplně brztální. Spadl na betoně :frowning2: ale on nechce chodit jen po trávě :angry: a ještě hodl není jistej.

A ještě k těm sandálkům :wink: jak vlastně teď oblékáte děti? No já to nějak neodhaduji když jsem doma (a tu je chladno) Dnes měl třeba body s krátkým rukávem, triko, punčochy a šusťáky :wink: :frowning2: tak to asi bylo moc, že?!

A k tomu spaní. Mi malej spí tak od 19-20h do 6-7h :wink: pokud je zdravej tak se budí jen 1x na přelezení za námi. Pak chodí spát tak za 2-3hodiny. Na ty 2-3 hodiny jak kdy. No a pak kolem 16h-17h jde ještě na 1-2 hodiny. Ale odpolední někdy vynechává :wink:

Ńo a ještě něco k pochlubení maučil se slézat z postele :wink: a ještě ho dávám každej den 1x denně na nočník ať si to vyzkouší a pokaždé máme čuču zásah :wink:
11. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím další 2 zuby,dohromady tedy 14 zubů.
mady
malou teď oblékám jen body a slabší tričko,jelikož to docela fouká ,punčocháče a tepláčky.
jinak malá už sléjzá a zase vylejzá na vše už tak 2 měsíce. je hrozně čižná.dneska ještě chrní....... tak já zase letim tak se mějte
12. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl.misel tak to malá jeteda šikovná a já myslela jak není malej šikula že se naučil slézat :grinning: :grinning:

Tak dneska jsme byli zase u mudry a malej má zánět v průduškách a ve středu jdeme opět k mudře. Vám teda řeknu zase mi v noci brečel skrz zuby a pořád kašle. A přes den mu teče snoplík. A zase mi nic nejedl. Ach joooooo!

Byl už z vás někdo na delší cestě autem? My jedem teď 450km tak mám docela obavy.
12. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my ještě z postele neslejzáme,ale po hlavě taky nejde :grinning: jen kouká dolů.Vylézt nahoru taky moc neumí protože je to prcek a je to na ní vysoko :grinning:

No a stim oblíkánim,krátké body,tepláky a dlouhé triko střídavě podle toho jak je.
No a už konečně máme sandálky tak mám o starost míň.
13. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně sem zapoměla nep že už leze taky po schodech a už si dokonce otevře i dveře!!!!!!!!!!!! takže děs............... na delší cestě sme ještě nebyly max tak do 50 km...... ale malá auto zbožňuje .hned jak vidí přiject někoho autem hned se tam cpe a křičí brrrrrrrrr.... měla bejt kluk.přidala sem nějaký fotečky tak můžete juknout.mějte se kráásně papa :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl to je něco jak je malá velká :slight_smile: Na těch fotach jí to moc sluší :slight_smile:

My jsme taky dál nebyly,malá taky třičí brm brm když vidí auto ale když jedeme tak nic moc.Já doufám že to vyřešíme novou autosedačkou zatim jezdíme ve vajíčku :unamused: Bude mít větší rozhled,takhle nemá kam koukat :unamused:
13. kvě 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka a ratolestíčci...... :wink: :slight_smile:

U nás už se taky leze po schodech nahoru i dolů moc to zbožňuje na postel se nevyštrábe (máme postel pro seniory :slight_smile: ), ale gauč zvládá v poho. Dokonce před schody se zataví a čeká až mu podám ruku.... učíme ho ať se chytne zábadlí a jde sám, ale dlouho to nevyrží a pak jde na 4.
Auto: další kapitola sama pro sebe..... :slight_smile: girl: jsme na tom stejně :grinning:

sám si ještě neotevře :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:

mady: a to cestujete tak nemocní?????

Zoubky rostou nám teď tři naráz, tak se v noci někdy křikem vzbudí, ale jinak spí pěkně. Máme 13-zoubků.
A do nočníku se ještě nevykadillllllll....... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Girl: fotečky krásnéé :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek