• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky všichni! No opravdu poslední dobou nějak není na PC čas... Jsme pořád venku-na zahradě, na chatě...všude jinde jen ne doma! Ale už by taky mohlo sprchnout-pěkně mě bere alergie na pyl a navíc se mi vyrazila vyrážka ze sluníčka :angry: Ale musím zaklepat, malej je v pohodě, jen občas kýchne a trošičku má ekzém, ale nemarodíme.

Mady, snad už budete taky ok-už se vás to drží nějak dlouho, co? :pensive: :frowning2: Tak držíme palečky, ať se toho zbavíte a můžete užívat krásného počasí!

No my s cestováním problém nemáme, v autě buď spí, anebo telefonuje :grinning:
Jinak taky teď moc nevím, jak oblékat, ale radši dám víc a pak můžu svlékat-horší by to bylo obráceně. Ale někde jsem četla, že děti mají mít stejně vrstev jako my-prostě si nemyslet, že jsou to miminka a neudrží si teplotu... :wink:

Na nočník zatím chodíme poránu-jeden den se tam vyčůrá a druhý den kaká, ale vlastně docela úspěch :dizzy_face:
Zubů máme stále 10 a když už jsme u toho, mě zase vypadla ta výplň, se kterou jsem se trápila už na konci těhu :confounded: :angry:

Dveře si zatím neotevře, když jsou na kliku, ale po schodech by lezl. A na postel nebo gauč leze asi od ledna :astonished:
A včera koukám, hlava mu vykukuje nad kuchyňskou linku a ono si to naše dítko pod sebe dalo hrnec, hup na něj a hned byl o 25 cm vyšší! A jak se mu to líbilo, že má takový přehled! No musím si na to dávat pozor a všechno dávat zas o něco dál...

O vztekání nemluvím-stačí říct potichu NE a už ječí na celý panelák, obchod, zahradu-no podle toho, kde jsme-a lidi koukají, co se to děje, kdo koho vraždí :sweat_smile: A když na to přijde, tak si k tomu lehne, prohne, zasekne se a trucuje! Hrůza!!!
A nechce chodit za ruku a zdrhá :angry:

A přidala jsem fotky, tak mrkněte :wink:
14. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri je tehotna :astonished: ,gratulujem
14. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda teda to je něco! Gratulace i obdiv... :wink:

A ještě něco o nás-malej je posedlý banány-byl by schopný je polykat po kilech :astonished: Když vidí banán, začne na něj ukazovat, sápat se po něm a huláká "babán babán babán mnam" a když mu ho nakrájím a předhodím, tak má během chvíle tak nacpanou pusu, že ji ani nemůže zavřít, ale tlemí se jako blázen-spokojenost sama :grinning: Jak miloval rohlíky, tak teď dá k snídani přednost banánu, když jsem mu chystala k obědu polívku, zas se věšel na lednici a "babán babán" No je to s ním sranda :grinning:
A taky mu hóóódně zachutnal meloun-měli jsme ho dneska teprve podruhé-letos-a jak ho viděl, přestože asi deset minut předtím snědl 200g jogurt, křičel "ham mnam" a zase sysle plný a spokojenost nadevše :slight_smile:

A holky, taky vám děti začnou štěkat, jak někde zahlídnou pejska? Ať je to ten plyšovej, jak je v obchodech na charitu, anebo jakýkoli živý na ulici, malej se rozštěká a kolikrát se až bojím, aby po něm nějaký trhač nevyjel :confused: :sweat_smile: Ale je sranda, jak tím přitahuje pozornost všech kolemjdoucích :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Kyri :slight_smile: Také fakt obdivuju

Malá neštěká :grinning: ale všem psům a autům mává a křičí jůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
Dělá čiči když vidí kočičku na obrázku a nebo děláme rybku :grinning:
fakt sranda :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky gratulujííííííí k těhu a taky samo obdivuji. Si torozhodně nedovedu představit.

Náš malej zásadně neštěká. Ho to učím jak blázen a nic. Umí je prasátko a ovečku. Ale občas chrochtá i na mě :grinning: Tak nevím co tím mladej chce říct.

Včera jsme ho strojkem ojeli mimouška mojeho.

No a včera jsme byli tak yna kontrole abych věděla zda můžem jet nebo ne. A mudra nám to povolila. Malej měl čistej nález a klepu klepu nekašle. A spí celou noc. Dokonce poprvé nechtěl celou noc do velké postele a stejně jsem ho tam k ránu šoupla. Tak nám držte zítra pěsti a ť vpoho dojedem. Mám zbalenej snad celej jeho šatník.

Dneska jsme byli ve cvíču a normálně se rve už o hračky :grinning: ale je drsnej vám řeknu. Jsem mu musela dát na dupku neboť maminy na mě čuměli blbě. Ale jsem ráda že se konečně brání.Aspoň nebude on ten utlačovanej :wink:

Joooooooooo a jsem moc ráda že se konečně ozýváte :wink:
15. kvě 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,tak jsme prisly domu tesne pred bourkou,mala spadla do blata :wink: ,takze vsechno cisty :frowning2: ,jeste ze jsme nezmokly,ted z toho spi,hezky vikend :wink:
16. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá dnes bourala.spadla na betonu....... má odřený celý nos a pusinku a ještě pod tim modřinu.doonce jí tekla krev z nosu........hrůza strašně sem se lekla :frowning2:

jinak sme posedlý autama.jakmile vidí dědu nebo babi nebo mě sedat do auta běží a křičí brm a chce svézt a pokud si dovolíme jí nesvést tak běží za autem a řve.......

jinak taky gratuluji kyri...já bych se zbláznila mít teď další,malá mi dává pěkně zabrat a mít další ....to bych se musela někde oběsit :wink: .ale u nás to nehrozí,jelikož není zploditel ......... :frowning2: ale i samotným nám je fajn a zvládáme to
16. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem přidala fotečku odřeného nosu.má tam hrozný strup který si dnes strhla.když spala tak se vrtěla napůl ho strhla,pak si to mydlila ručičkou a strhla ho úplně.nevím čim jí to mazat aby se jí to zahojilo a neměla jizvu

taky dnes pěkně prší. ale malou sem na spaní dala ven pod pergolu a chní jak dřívko........
18. kvě 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka,hezky to fakt neni :frowning2: ,jestli tam nema hnis tak bych to nemazala
18. kvě 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady, no tak snad konečně budete mít klid, co? :wink:

Ale teda Girl-Natálky je mi fakt líto-a tebe taky! Au au au :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, jaký to je, když se blíží dětská hlava k betonovému schodu-Honzíka naštěstí babi chytla včas... Ale je to fakt hned-sotva mrkneš a oni už jsou úplně jinde než předtím :angry: A teda nevím, jestli to mazat...asi bych to nechala a mazala to, až se to sloupne samo, aby to nemokvalo...

Jo a s autama jsme na tom podobně-brm brm brm-akorát to dělá na všechno, co má kola-takže auto, kočárek, sekačka, pojízdný gril... :sweat_smile: :grinning: Ale aspoň je sranda!
18. kvě 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl.misel tak to teda chudák Natálka :frowning2: Rozhodně bych to nechala zahojit do odloupnutí stroupku a pak mazat a mazat. Jizvy po operaci se taky musejí mazat. A buďto v lékarně bude něco na jizvy nebo bych dala heřmánkovou mast nebo měsíčkovou. Ale asi bych se poradila v lékarně.

No jinak máme za sebou 450km tam a zpět. A musím uznat že malej je statečnej. V pátek to bylo dost náročný bylyo horko a v Praze zácpa :frowning2: vyjeli jsme v 9h ráno a na místo určení přijeli v 18:30 mezitíím 30min. na benzínce v Brně a 1 hodinu v Chodově na nákupech. No a v sobotu jsme najeli kolem 200km to jsme vyjeli v 14h a přijeli 18:15 hod a dnes jsme na cestu zpět vyjeli 12:30 a přijeli 21:15 ale měli jsme přestávku tak asi 2 hoďky v Brně. No ale jak říkám malej statečnej. A úplně přestal kašlat. Tak klepu na dveře.

Jó a měl poprvé lízátko a byl mooooc nadšenej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Mady, my měli lízátko dneska a dělalo mu asi strašně dobře na zuby-krom těch horních pětek jsem mu našla i dolní pětky na počátku proklubání, tak se tam tím šťoural a mačkal a jen si tak hověl v kočáře jako paša :grinning: I když o dopadu na kazivost zubů radši přemýšlet nebudu :zipper_mouth: :wink:
19. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:
Girl.Jak se to Natálce hojí?Je mi jí moc líto.
My zatim nějak hodně nebourali,ťuk ťuk.
No ale teď jak se pořádně rozběhala tak to je cvrkot,když jí to chytne tak běhá po místnosti pořád dokola a padá :fearful: Nevim jestli to delá schválně nebo co ale strašně se tomu směje.I dyž to vypadá že jí to musí bolet tak se sebere a řehtá se :sweat_smile: fakt mam strach že si něco dělá :frowning2:

Tak oni vám děti lízal lízátka,tak to by u nás asi neuspělo :sweat_smile: asi si hlídá linii a všechny sladkosti a mňamky odmítá :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čermonca už je to lepší už se to hojí.hodila sem aktuální fotku. jinak malá lízátka taky může..... a malá dělala přesně to samí když začala chodit,běhala sem a tam a strašně se tomu smála,tak bych řekla že je to normální :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už máme plné 3 albíčka tak jsem si musela udělat nové přihlášení.udělala jsem 4 albíčko a schválně nakoukěte,jak to vypadá,když malou hlídá děda :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl. : no paráda...... děda je drak :grinning: :wink:

já mám teda lízátko v záloze, ale ještě jsem neservírovala, ani se do toho nějak neženu.
U nás vše v pohodě....zoubky rostou Honza nezlobí (teda moc)..jen zdravě...a my chceme teprva teď kupovat cyklosedačku....a přilbičku dneska..... dáte mi nějaký tip (dobrý)???? Prosím....
26. kvě 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpasličko nám zrovna dneska dorazila cyklosedačka.nevím značku ale je bezva už jsme jí i otestovaly.....a bolí mi celej člověk..... ale malá seděla koukala a ani se nehla.myslela sem že se jí tam nebude líbit ale seděla jak přibitá. fotku sedačky hodim do alba
26. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl: je pěkná, ale já se spíše dívám na ty testy zda splňují podmínky..... v merku mám OK BABY-sirius- přilbičku jsme včera koupili-GIRO. A to byla lahůdka se zkoušením........ :confounded:
27. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budu opět psát ze starého....... fotky mám v 1 album natálka kdyby jste se chtěly kouknout na ty fotky co jsem je tu již zmiňovala ..........
27. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak u budete jezdit s dítkama na kole?Taky mi to napadalo ale pakjsme se s manžou schodli že bychom tu sedačku asi stejně moc nevyužili a asi bych měla strach.Zrovna o víkendu jsme jeli autem za ciklistou co měl za sebou prcka v sedačce a přišlo mi to divný a moc nebezpečný,když nevíš co za tebo jede za člověka.Na hlavní bych právě kvůli tomu nevěla,jinde to musí být ale pohodička :slight_smile: No my asi počkáme až malá bude jezdit sama :wink:
Už nám vyrostli dvě stoličky,malápři tom strašně trpí tak mažeme Calgelem a zdá se že to trochu zmírní.

To vedro je fakt děs malej se strašně potí hlava pod kloboučkem,dnes měla úplně mokré vlásky.Jenže bez bych mela strach že bude mít úpal :unamused:
27. kvě 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,
jenom pripominam, ze podle pravidel stranky si nesmite vytvaret vice jak jednu registraci :wink: Fotky se vam proste musi vejit do tech tri alb, co mate k dispozici. Nekolika z vas uz jsem "dalsi" alba smazala a novym nickum zablokovala pristup a byla bych nerada, kdybych v tom mela pokracovat :wink:
Dekuju
Zirafka
28. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já chodím s prckem až odpoledne ven. Dnes jsme napustili bazén :wink: ale asi stejně malému dáme malý nakonec :wink: Ale je zase nachlazenej :wink:

Máme nové foto z oslavy narozek kde je malej v obleku. Náramně si to užíval a ani bekovku si nesundal :slight_smile:
29. kvě 2008 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidm že jsem tu opět sama. My chodéme ven až adpol. tak dopol. mám čas. Venku je děsný horko. KOlikátku faktor použíáváte? J8 mám 35 myslíte že to stačí?

Tak včera jsem mu napustila bazík a nic moc ho nezaujal :wink: Máte někdo pro prcka takové ty botí jak vypadaj jak croos? Jsem si říkala že z bazénu na chození by je měl fajn. Zatím ho šněruji do botasek :frowning2:
31. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý! S kým mám jako pokecat když jsem tu opět sama :frowning2: :grinning:
2. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, tak jsme se po dlouhé době zase ukázaly, fotečky teda zatím nemáme přidaný, ale snad to napravíme. Budeme muset smáznout první albíčko :pensive:
mady, tak my taky marodíme - malá má od pondělka antibiotika na zánět průdušek. Pořádně nevím, z čeho to má, ale v poslední době jsme dost jezdili - 180 km apod a ona moc ráda nejezdí, takže jsme ji pustili klimu - když nebylo v autě vedro, tak se jí nedělalo tak blbě a nezvracela - a ona místo toho asi chudák přistydla :sweat_smile: :frowning2:
3. čer 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek..... jsme pořád venku a když né venku dovádíme doma a pak ty povinosti...nemám čas.... :pensive: :wink: :slight_smile:

www.trpaslicka.rajce.net tady je spousta fotek....tak se mrkněte(jestli chcete :wink: :slight_smile: )

koupili jsme sandálky o píď větší, ale dobrý.....a zítra jdeme konečně kupovat cyklosedačku a na to se už nemůžu dočka...věčně budu v tahu pokud mi to počasí dovolí...... :grinning:
Rozhodli jsme se pro OK BABY +10..... máme to kousek k vodě a prostě do přírody...zatím vůbec velké trasy....prostě POHODA.
Jediné co mi vadí, že nedovedu zhubnout...stále mám 10kg nadváhy....nejsem schponá se přinutit cvičit....v jídle už se omezuji. 3tve mě to, ptrotože ještě spousty věcí neobleču a teď v létě...no hrůža...máte někdo podobný problém?
3. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo trpasličko, problém mám taky :slight_smile: od začátku těhu mám nahoře 3 kg, od svatby je to +12 kg :rolling_eyes: takže bych chtěla taky těch deset dolů.... teď mám MS, takže to furt něco někde "ž....u" :cry:
za kolik máte sedačku na kolo? Taky něco chci, ale raději bych tu dopředu, dá se to ještě sehnat?
3. čer 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já musim zaklepat,ale mám teď míň než před těhu...normálně sem vážila 82 kg a po porodu 74 a to si zatim držim.a to ž..u co mi přijde pod ruku.nemrzí mi třeba vstát ve 2 h a namazat si třeba chleba :slight_smile: .tak v těhu sem přibrala jen 6 kg a malá měla 4 kg takže to šlo snadno

slonik sedačku dopředu se dá sehnat.jukni na mmb
3. čer 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.eobchodnidum.cz/ecyklistika/detska-sedacka-na-kolo/detska-sedacka-na-kolo---predni/detska-sedacka-predni-ok-baby-orion.html
O této sedačce vím...také té značky, co chceme koupit. Ta naše by měla stát 1850,- a myslím, že jsme sehnali skoro nejlevnější. :wink:

Tak to jsem ráda, že nejsem sama sloníku :slight_smile: mám 72kg a jsem jak kulička...musím MUSÍM deset dát dolů.
3. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj, promiňte, že vám sem lezu, ale sháním cerazette, kdyby jste ji některá chtěla prodat :wink: hezký večer
3. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek