• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Čau holky,zdravíme po dlouhé době všechny březňátka a jejich maminy !!!
Jsme skoro pořád venku a když ne,tak je spousta práce atak holt není tolik času na PC. S tloušťkou mám taky problém. Já mám dokonce ještě 15 kg nahoře od začátku těhu. Podle ostatních jsem prý ale byla až moc hubená, no, ale aspoň těch 10 bych ráda sundala. Nevím,jaktože vůbec nehubnu- rozhodně se nepřejídám (snažím se jíst zdravě a pestře), kolem malé a psů a baráku toho nalítám spousty a nyvíc ještě kojím- tak jaktože to nejde ? Je pravda,že ulítávám na sladkém- to je neřest,kterou si odříct nedokážu. Až přestanu kojit,tak se do toho pustím zgruntu :grinning:
Jinak malá běhá jak o závod,nevydrží ani vteřinu stát v klidu a nejvíc jí to láká tam,kde se jí může něco stát, takže jsem stále na mrtvici. Naštěstí jsme stále zdraví, ale teď nám rostou 4 stoličky najednou, máme opuchlý a krvavý dásně, tak mažeme na noc Babydentem, ale stejně v noci pokníkává. Přes den je v pohodě.
Taky už jsme v těch vedrech koupali v bazénku, byla naprosto nadšená.Skoro každý den chodíme odpo na dětské hřiště,které nám ve vsi starosta asi před měsícem nechal udělat, tak je malá v denním kontaktu s dětmi,což jí moc prospívá a mě taky,že můžu pokecat s maminama. Doma ( nas zahradě) jsme jen,když je velký hic aanebo když prší.
Jinak Mady,krém na sluníčko máme Laveru 30 (je to dětská přírodní biokosmetika jen s minerálními filtry),přes poledne ven nechodíme- chodíme dopoledne ,pak oběd,spánek doma ,sváča a ven jdeme zase až tak kolem 16 a snažim se jí udržet ve stínu ( dobrý je,že to hřiště je v lesíku a je celé ve stínu) a myslim,že ta 30 stačí.Luci je stále bleďounká. Mažu jí poctivě,protože je po mě blondýnka s velmi světlou pletí. Něco jiného by to asi bylo k moři - tam bych asi sháněla faktor 50+.
Zatím se mějte , musím jít....... mám jídlo na plotně
7. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
v pátek sem koupila malý stan.......... je z něho unešená,sotva vstane leze do stanu a než jde spát tak tam taky sedí a hraje si...fotky sem hodila do alba .........

jinak dnes spala celou noc v postýlce!!!!!!!!!!!!!! hůrááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od narození spala se mnou v postely a včera sem řekla dost a musim jí tam naučit........dávala sem jí tam už dřív ale to tam vydržela hodinu a vzbudila by celou vesnici jak řvala........ včera usla přendala jsem jí tam, asi v půl2 začala brečet ale spala tak sem jí jen rozsvítila a nechala jí bejt....... myslela sem že to nevydržim a vezmu jí k sobě ale odolala sem....... a za půl hodiny usla,spala do půl 4 pak měla hlad tak sem jí vzala k sobě nakrmila jí a šup zpátky do postýlky......... a spala do půl 9..........takže bezva.doufám že to tak pude dál..........hlavně sem jí přestěhovala postýlku.....možná měla na starém místě nějakou zonu a nemohla tam spát,tak uvidíme jak to bude dál .......

je to vodní živel,vodu miluje jakmile může tak se někde vycachtá.ve čt sem jí 5 x za den převlíkala

a auto ............ to je kapitola sama pro sebe ..... jukněte do alba

mějte se krásně papa
7. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste všichni?????????????
9. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo kde jste všichni???????????????, :wink:
11. čer 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No venku!!!! :wink: :grinning: :wink:

Není teď moc čas něco plodit na PC...Malej řádí jak černá ruka :angry: :grinning: Rehabilitační sestřička z nás má asi srandu a říká, že jsme ho holt přetrénovali... :sweat_smile: :grinning: No ale lepší, než aby zůstal sedět, kam ho posadím, že?

Voda je u nás kapitola sama pro sebe-prostě láska! I to plivátko u zubaře ho fascinovalo, když paní doktorka pustila vodu-samo že do ní hned strkal ruce a snažil se cákat jak o život :dizzy_face: Ale aspoň tam vše proběhlo v poho a máme první zubařskou prohlídku úspěšně za sebou s celkovým počtem 12 správně rostoucích zubů :slight_smile:

Jinak se u nás nic nemění, jen že nám na Vánoce přibude bratránek Karel nebo sestřenka Karolínka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi jsme je nakazili nebo co :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata
jsem tu po moc dlouhé době :wink:
Jelikož jsme dostali byt a přestěhovali se a nemáme tam internet tak se sem moc nedostanu.
Jinak Vojtík roste jako z vody má už plno zubu spí dokonce sám v postýlce ve svém pokojíčku celou noc

girl.misel ---taky jsem koupila malému stan a do něj balonky pořád je v něm zalezlí a hraje si tam mam ho v albu :grinning:

jinak co dovolený jedete někdo k moři?
Já za necelí měsíc s dětma do Itálie přítel nechce tak jedu s mamkou.
12. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
po delší době zdravíme... :grinning:
koukám,že není moc čas pa pc. To je teď u nás vzácnost. Buď jsme někde v terénu nebo se to u nás nedá.Jak jsme doma tak Verča nedá pokoj. Pořád se jí musím aktivně věnovat. A když spí tak honem něco podělat a uvařít. No však to znáte.To je asi všude stejné :wink:

jinak máme konečně za sebou očkování proti žloutence a v září jdeme na spalničky. Nechala jsem si napsat tu šetrnější,tak snad to bude bez reakcí.

no rostem jak z vody.Budem muset přikupit nové modely pač už nám je pomalu vše tak,tak. No a ještě boty už nám jsou taky na těsno,takže už se těším.

voda je u nás taky něco báječnýho.Jen na plavku by nejradši dělala jen blbiny a jak jdem něco trénovat,třeba potápět nebo skoky,tak to je zle. No prostě BERAN......jak není po jejím,tak je zle.

zubů máme zatím osm,ale derou se další,tak jsem zvědavá :wink:
spíme teď docela dobře. Budí se tak 1-2x a to jí dám cucnout čaje nebo někdy i mlíko.Ale už je to paráda.

NOČNÍK---- naše noční můra!!!!!! Vůdec nevím co dělat.Tak pěkně nám šlo. Pěkně se tam vykakala i vyčůrala. Vždycky jsem to vychytala kdy má dobu na kakaní a bylo to. Jenže.....jednou si Verča všimla toho bobíka v nočníku a bylo zle.Začala se brečet a bát se HO. A teď sice sedne ale nic. Počká a jak se jí chce tak stopne a kaka ve stoje. Tak jsem ted brzradná. Vždycky ji rychle usadím,ale to s pláčem. Tak jestli máte nějaký rady tak sem s nimi :wink: :wink:

Na dovču jedem jen do Krkonoš. Moře u nás letos nehrozí.Sice bych jela,ale.....
Jo a konečně jsme se trochu rozkecaly. Tada spíš začaly napadobovat zvuky. Takže zvířatka,auto atd. Tak už je prča.

No nic ,byla jsem odhalena,tak musím......zatím papa
13. čer 2008 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
vítáme krejci, po dlouhý době! Vojtík je krásnej :slight_smile: i Tomášek :slight_smile:, kluci okatý :dizzy_face: a máš hezký účes! Tak si užijte s babi moře

my akorát na chatu ke švagrové, budeme tam i s naší neteřinkou, v tu dobu 9 měsíční, tak to bude paráda :wink:
moře plánujeme příští rok na podzim :wink:

monik111 - a co přípravy na svatbičku? Nebo už byla?

nočník- to je u nás taky mazec, taky už tak hezky chodila - a teď to zase zazdila. Tak to nehrotím, prý se mají 14 dní zkoušet a když se nechytají, tak dát na 2 měs. pohov a pak znovu zkusit.
13. čer 2008 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
srsni: svatba je v plným proudu.Už mi jde hlava kolem.Jsem ani netušila že to je takovej "stres" :grinning: Ale jo,nějak to dopadne do srpna ještě času dost :grinning: :grinning:

jinak ten nočník jsem ted taky schovala a začnem tak za měsíc znova trénovat

ty jo holky....jsme dnes spaly celou noc. od osmi do sedmi. No jsem v šoku. Pač jsem se stejně budila a chodila kontrolovat pač mi to bylo divný. Tak jsem zvědavá jestli to vydrží :confused:
14. čer 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
srsnicka--moc děkuji za pochvalu dětí. :grinning:

jinak mi a nočník????
nic mu neříká občas to zkusíme vydrží ale jinak zdrhá okamžitě z něho.
jinak zubu máme taky už plnou pusu ted mu roste další ale celkem v pohodě.
17. čer 2008 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tahle diskuze nejak zanika :frowning2:nepouziva nektera z vas co uz nekojite antikoncepci Vreya?mam problemy s pleti a ta by mela zabrat,ale je na ni,si myslim ,protoze se nema pouzivat jen jako antikoncepce :wink: nebo poradte s jakou mate dobry zkusenosti,ja brala pramino,ale ta je docela draha(skoro 500kc),pak lindynet,ale ta byla na nic,diky
24. čer 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my se po delší době zase hlásíme :slight_smile:
nočník nic moc, ale máme 12týho zuba! A jako jedinýho jsme ho nepostřehli, že vůbec roste - je to stolička :fearful:

já brala Triregol, byla jsem s ním moc spokojená, ale doktor mi ho asi znovu nenapíše - když jsme se o tom bavili posledně, tak říkal - vy ho chcete, protože je levnej, že jo? Ale že mi to naprosto vyhovovalo ho moc nezajímalo :frowning2: zatrápený farmaceutický firmy, co se furt cpou doktorům do ordinací a zvou je na ty drahý dovolený :angry:
25. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
já brala taky lindinette nebo jak se to píše a nemůžu si stěžovat,stála necelých 400 kč teď zatím o antik neuvažuju . jinak u nás vše při starým.zubů máme plnou pusu
26. čer 2008 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no já mám po porodu novou a to chloe prý ta stará měla hodně hormonů ale jestli je dobrá nevím. Při té minulé jsem měla menší MS.

No jinak u nás vše při starém. Malej umí snad všechny zvířátka, dopravní prostřeky a na nočník chodí málo :wink:
26. čer 2008 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No holkyyyyyyyyy zase jsem tu sama a dokonce jsme byli už na druhé straně :angry: :grinning:

Tak u nás nic nového. Teda krom toho že malej zlobí a zlobí.

Zítra snad jdeme na ortopedii skrz křivej prst a jeho dávání špiček k sobě a ještě pak hned na očkování. Marně jsem čekala až se mi ozve sestřička že máme přijít na hexa a už máme myslím spalničky. Takže myslím že dostaneme hexa a spalničky opět ne.

Jo vlastně měl 2 klíšťáky a jednoho se nám podařilo zatrhnout takže byl na pohotovosti vyškrabábat jehlou. No a jak se rozčilil a brečel tak má zase petichie. Takové červené tečky kolem očí. To víte měl ho na starosti strejda :grinning: Ta potvůrka malá přestože mě půl dne neviděl neměl chuť za mnou ani jít. A to mi ještě řval v kostele na svatbě. Né brečel ale komentoval asi výzdobu kostela :grinning: :grinning: To sjem si říkala nechám ho na svatbě co nejdéle aby strýc neměl tolik starostí a pak jsem se snažila ho lifrovat co nejdříve.

Hele plánujete někdo kromě kyri druhé mimi? Nějak si nedovedu představit že bych měla příští rok buben,
2. črc 2008 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych teda druhy chtela az male budou tak tri,aby byla samostatna,ale nevim jak to zvladnem financne,u nas se taky zlobi,no spis se delaji naschvaly,nedelej to,samozrejme to zrovna udela,misto do nocniku,to udela vedle,a kdyz cura do plenky tak dela ze tlaci a jeste se smeje :slight_smile: no jo,jinak mame furt dole 2 zuby,ale nahore venku 3 a na pul cesty druhou dvojku,trojku a petku :wink: takze mame prima uknourany noce a budicek v 5,30h,ale pres den je hodna,slape venku a komunikuje s detma,jinak vubec neni na teply sladky jidla,kase...je na slany,jo jinak jak je drobna(78cm a 9kg)tak hlavne babky rikaj,je ona uz chodi,takova mala :wink: )tak to je asi vse,snad jste vsichni nad touto diskuzi nezanevreli,pa,pa,jo jdu na 14 dni do prace,tak budu mit trochu jiny starosti a tatinek si tu dovolenou :grinning: uzije
3. črc 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
poupe a myslíš jako že se začnete snažit až malé budou 3? Mě taky napadlo že bych to udělala tak :sweat_smile: ale to pak bude rozdíl skoro 4 roky pokud by se teda zadařilo. No a otázka financí? To mi ani nemluv. Jsme teď v krizi tak ještě že mi pomáhá taťka (dědeček) :frowning2: :wink:
3. črc 2008 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja bych chtela nekdy v lete pristiho roku,aby to navazovalo na dalsi materskou,ale nevim jak to vyjde,jinak bych musela do prace(mam rodicak na 3 roky)a delat 1,2 to se mi nechce a taky nejsem nejmladsi.Uvidime no,jeste je cas,tak hezky den :slight_smile:
4. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Prý čas ty jo! Už se to blíží mílovými kroky. :wink:
5. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdár.......ženy,,,,,,,, :grinning: teda maminky.... :sunglasses: :wink: :slight_smile:
Tak konečně i já mám chvilku času a tu dnes využiju k tomu něco zde napsat.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (konečně)!
U nás je vše v pohodě (až na to, že máme zrovna rýmu :unamused: :wink: ) - Honzík pyšní 13kg s 87cm s 16-ti zoubky.
Ostříhali jsme jej na ježourka (letní sestřich), ale srdce mi rvalo, jak jsem mu tu hlavičku strojkem přejížděla. První jsem ostříhala taťku, aby se pak nebál a vše proběhlo úplně v poho bez vzteku či slziček akorát s jednou pauzou. :wink:

Pokusím se dát aktuaní fota.

Dalšího člena rodiny budem tvořit po novém roce počítám tak od února či března...... :grinning: :grinning: :dizzy_face: a uvidíme, kdy se zadaří.
6. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo trpasličko tak Honzík je teda pořád obřík :wink: Na ježoura jsme stříhali už 2x a je to moooooc pohodlný neboť se malej dost potí na hlavičce. Tak už po novém roce?! Tak to jsi dobrá no! Mně se fakt nějak nechce :frowning2:

No jinak nás asi čeká operaceprstíku na noze. Tak mi držte pěsti ať se ten prst nějak spraví sám :frowning2: Což se od narození doteď nestalo.
7. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
MOcse omlovám, ale výška Honzíka je 85cm...ujela mi ruka...všimla jsem si toho až teď. Ale ostatní údaje jsou v porádku :wink: .
Mady: budeme na vás moc myslet a určitě to dobře dopadne......bude to mít vpořádku :wink: :slight_smile:

A mimi? příští rok proto, aby mi to navazovalo na mateřskou a taky ať není moc velký věkový rozdíl..... :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
8. črc 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jak jdou přípravy na svatbu, monik111? Nebo už je po :wink: ?
mady, držíme pěstičky, ať jste OK. Trpasličko - Honzík je pěkně velkej kluk :wink:
užívejte sluníčka :dizzy_face: my mimčo až 2010.
9. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a sloniku a to se vratis do prace?
9. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem si říkala že bych jako po těch 3 letech zapadla a šla na nemocenskou :wink: a pak hned na mateřskou. Takže bych byla bez přerušení doma :grinning: do roboty se mi nechce a ani nemám ponětí co bych dělala. Hned po škole jsem šla dělat k taťkovi do kanclu a ten se odstěhoval takže mám útrum a jelikož neumím robit od do tak neví nevím. Nejraději bych byla žena v domácnosti :wink:
10. črc 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si taky rikam,ze bych byla doma,ale zase clovek musi mezi lidi a trosku namahat mozek :wink:
10. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
po delší době nakukuju... koukám že rozebíráte kdy mít dalšího prcka..... já bych za normálních okolostí je chtěl mít 3 roky od sebe ale v situaci v jaké sem tak se další mimčo odsouvá na dobu neurčitou.... nebo spíš na dobu až se najde vhodný tatínek co nás nenechá ve štichu

jinak hlásíme 1 stoličku vpravo nahoře a vlevo se nám už klube.....
12. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
hodila sm nějaký fotky do alba tak můžete juknout. jo a už máme po 2 ostřihanou ofinu
12. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
Girl: tak kolik má malá už zoubků? psala jsi, že jich máte dost a taky jsem si myslela, že už i stoličky a ty píšeš, že se vyklubaly. máme nahoře 8 a dole 8 a z toho poslední vyklubané jsou špičáky..... tak nevím jak to roste :fearful:

Přejeme ať tatínka brzo najdete a hlavně ať je to chlap na pravém místě..... :dizzy_face:
15. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek