• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. říj 2008 ve 12:18 • makyna123
Momik 111 moc gratuluji ke svatbě a přeji moc štěstíčka do života :grinning:
9. říj 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
chci se zeptat kdo si nechal rodičovskou dovolenou dát na 4 roky?
zajímalo by mě kdy naposledy dostanem celou částku tech 7400,- když syn se narodil v březnu
někde sem četla že i v lednu a od unora tu sníženou
9. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj synovi budou ted v pondeli 3 a na socilce mi řekli že tech 7600 mam do 1,prosince zdalo se mi to divny ale koukala na to v počitači tak snad jo
11. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozor aby to nezamkli :frowning2: ja nechapu,ze muze byt nekdo bez konika :wink:asi si uzivate cely den venku,tak pa pa
21. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahol holky,tak tady to teda VÁzne.

U nás jsme si ted užívaly angínu a šestou nemoc v jednom. No hrůza. V pa jsme byli na očkování (čtvrtá hexa) a v noci horečky jak prase. Tak si říkám,že asi po tom očku.Ale bylo to horší a horší. Verča furt plakala a nebyla to ona. Nechtěla spát jíst,pít,hrát si,no prostě nic. Tal na ní tak koukám a říkám že nějak divně polkla. A bylo mi to jasný,tak pádíme na dětský a bylo to jasný. No nic za dva dny vyrážka . Ale jen na nohách. Tak znova k mudře. Tak ta chudák ani nevěděla. Jestli to je šestá a nebo alergie na antibiotika. Ale vypadalo to asi na tu šestou. Pač za tři dny po výrážce ani památky. No a předevčírem jedem zace na dětský. Verča seprastila o hranu stolu. Ale kdyby jste viděly tu bouli,tak jjedete taky. Hrozně mě to vyděsilo,pač jsem nic takovýho nikdy neviděla. No udělali rentgen a naštěstí vče o.k.
Tkže máme nějaký blbý období nebo co :frowning2: Doufám,že už všechny pohromy máme za sebou a bude konečně dobře :wink:

Jinak nočník stale nic. Jo když jí tam držím už tři hodiny,tak tam ucvrkne a to je vše.Tak snad už na příjde :angry:

Jo a jak jste na tom s jídlem??? Jako jestli se už v pohodě nají dětičky samotne. Pač ta moje potvora sní tři lžičky a pak dělá blbosti,takže jídlo je všude jen né v puse. Máte nějaký fígle????? :wink:

jo prohlídka v půl roce: máme 12kg a 88cm :slight_smile:
jo a ještě.....jaký dárky máte v plánu na vánoce???? Jo a budete už letos zvát čerta s mikulášem??? Já přemýšlela jen na mikulášovi. Jen tak aby jí dal nějakej dáreček. Co vy?????

No tak zatím papa.......snad se tu někdo ukáže :wink:
22. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko...... :grinning:
Takže prohlídka roce a půl byla.......14kg, 89cm :slight_smile:
Dárečky kupujeme postupně od prázdnin a na čerta s Mikulášem už se moc těšíme. Baští opravdu všechno od různých druhů ovoce až po zeleninu :dizzy_face: a obědy jsou celé v tahu. Jsem tomu moc ráda aspoň má plno vitamínů a nejsme vůbec nemocní. Musím zaklepat, ale horečku měl naposledy jak mu rostly zoubky a to je už pěkně dávno. :dizzy_face:

Nočníček: další radost pro maminku (i tatínka) už si pěkně řekne akorát na noc to neriskuji a ven taky ne. Je strašně rád když vykoná své dílo a dokonce je to kolikrát i na etapy, tak jdu na záchod i 3x posobě :grinning:

Fakt nemáme žádný problém, tak se tu ani neukazujeme.......
Mějte se krásně a pište nějaké typy co na Vánoce..................... :sunglasses:

Mončo-krásná nevěsta :wink:
23. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojkýýýýýýýýýýýýýýýýý konečně se tu někdo objevil!
Trpasličko je fajn že nemáte žádný problémy ale ukázat se tu můžeš i tak :grinning: :grinning:
Jinak teda malej a nočník vůbec nic. Dnes se mi po koupání když jsem ho natírala normálně počůral a neřekl ani popel :grinning: :grinning:
Jíst umí sice hezky ale ovoce mi nejí no. Jablka, hrušky dá do pusy pokouše a vyplivne.Banán nejí vůbec.
No a vánoce a dárky?! Tak malého zatím nic kromě tv nebaví :wink: Ale koupím mu ponk s těmi všemi hejblaty. Od dědečka dostane 4 kolku na baterie :grinning: od babičky dospěláckou peřinu a od druhé dostal povlečení a knížky z výběru za hafo peněz :confounded: (zbytečně) No ještě uvažuji od domácím mazlíčkovi. Samozřejmě plyšovém interkativním :wink:
A mikuláše s čertem budemem míc v centru pro děti a doma ho chce udělat manžel. Ale malej je ujetej na čerty a denně tady sjíždí na netu ukázku s čerty nejsou žerty - peklo :grinning:
24. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem se po dlouhé době ukázala a koukám že se tu celkem nic neděje...

já mam pro malou k vánocům kočárek,pak chou chou,boby,a zatim nějaký blbosti jako telefonek hrající pak takovou jakoby tabuly ale nahoře může vkládat kostky...naši chtějí malej koupit taky čtyrkolku na baterky tak sem zvědavá...

uteče to jak voda a bude zas novej rok

jinak nočník nám taky nic neřiká...když jí dam do něj teplou vodu a hraje tak na něm sedí a čvachtá se v něm...

jinak sní všechno...nejradši má dědovo opepřený a osolený a ještě nejlépe s magi jídlo.

jinak posl dobou zlobí jak čert.. ale taky se chce mazlit a pusinkovat.tak se mějte všechny březňátka krásně papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nové fotky tak můžete nakouknout
5. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl hezky fotecky,jeste jsou ty deticky roztomily :slight_smile: tak jsem premyslela o darkach na vanoce a vymyslela jsem,bud stolek a dve zidlicky,nebo od Smoby,aktivni stolek Cars,neco na kresleni,vyzkousime asi tu barevnou kulicku,vlacek seskladany z kostek,nejakou panenku a nejaky knizky a to snad staci,trikolku koupi mama,tak to jsem rada,ale stveme,ze tchyne chce maly koupit obleceni,to si fakt vyhraje :unamused:
6. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
girl, hezké fotečky :slight_smile:, Natálka je pořádnej kus ženský :slight_smile:
díky, že sem někdo chodí :dizzy_face:
jídlo - jak kdy, někdy sní všechno, někdy skoro nic, ale baští ovoce i zeleninu, zato teď moc nechce maso, miluje rajčata, jenže se po nich osypává, tak se je před ní snažím schovávat :frowning2:
nočník - jak kdy, ale spíš nic moc, včera jsem po měsíci a půl mohla zanýst doktorce moč, protože toho bylo dost na to, aby mělo cenu to tam nosit :grinning:
Vánoce - nějak to jde mimo mě, dělám práci doma, ale teď budu mít volno, tak začnu nasávat tu vánoční atmosféru a řešit dárky a cukroví :slight_smile:
začíná pěkně povídat a kolikrát to jsou hlášky :grinning: ale ještě nic sprostého :grinning:
11. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl moc pěkný fotečky :wink:
Nějak nám to tu vázne že?! :wink:
No my jinak nočník nic, mluvení nic a chodzení nic moc. Jak má ty křivé nožky je většinou na zemia a to že se nedívá na zem a spadne u každého obrubníku o tom ani nemluvím. Takže ho vodím za ruku nebo ho chytáma mám z toho depky že mi všichni nadávaj ať ho nechám. Kdyby aspoň moulík padal na ruce on to vybírá pusou :frowning2:

No jinak jsme včera konečně koupili ponk a ještě uvažuji na tom interaktivním zvířátku buď pejska nebo kočku. Nějakou knížku a hudební nástroj. A stačí snad :wink:

Co říkáte na tu brzkou tmu? To je děs. Dopol. většinou vařím a uklízím a malej paksdlouho spí než se nají je tma. Nějak nestíhám ani jít ven. Ach jo. Tak snad až bdue sníh bdem chodit více :wink:
14. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.Také jsme tady dlouho nebyly.Malá v roce a půl 12 kg a 90 cm.Jinak na nočník chodí,ale musím to vychytávat já,sama si řekne jen občas.Jídlo v pohodě jen nechce pečivo.Jinak malá má reakci po očkování na zarděnky a ještě něco má uzliny.Lítali jsme k doktorce i v nemocnici jsme byly a nic jen že je to opravdu asi ta reakce na očkování.Měsíc musíme čekat a pak se uvidí.Má je na krku v podpaží a v tříslech.Jinak na vánoce panenka,nádobíčko,prstové barvičky.
14. lis 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste nasla houpaciho plysovyho kone,rehta a tak,myslim ze by ji bavil,furt se chce houpat a na vsechno leze,koukala jsem na skluzavku,ale kdybych chtela dlouhou,tak se nedoplatim :frowning2: ,jeste nejakou nanu,co neco umi,knizky,chtela jsem špalicka,tam jsou hezky rikadla a pohadky a nejaky dreveny puzlle,ji vubec nezajima skladani a tak,tak babicka koupi tu drevenou skladaci masinku,tak snad ji donutim,jinak mluveni nic moc,takovy hatla matla :wink: a jinak opakuje prvni slabiky,cely slova asi 15-20,nocnik to jsem z ni hotova,tejden si rika a pak se dva dny pocurava a nerekne si a perlicka na zaver,vcera usla a byla po... :slight_smile: ale jinak je v pohode a samostatna,uz se zlepsilo jidlo a venku taky uz chodi za ruku a neutika,tak asi vse,jinak doma me to vubec neba,zacinam se nudit,venku furt inverze a mlha,tak obcas jdem do materskyho centra,tam se vyblbne,jo a objednala jsem knizku vytvarne hratky a budem tvorit,tak se zabavime,kdyz venku je hnus,tak pa,pa a mejte se a piste,jo nemate nekdo tip na praci doma,privydelat si,ja furt hledam a nic :frowning2:
15. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo poupe taky bych brala práci doma a tak jsem nic nenašla :frowning2: Jako penízky by se šikly :frowning2:

No my pořád bojujem s ekzémem. Dle mě je atopik. Samože doktorka mi to ještě nepotvrdila. Ale ruky má olezlé strašně a svědího to tak se v noci škrábe a do rána strupy. Pak má praskliny za ušima to je taky popsáno při atop. Dávám mu tu konopnou a mažu poctivě jako blázen a nicmoc. TeĎ je zase osyplej na tváři a nevím absolutně po čem. Takže dostal fenistil tak snad to bude vpoho. Jinak je děsně bledej a dnes měl i kruhy pod očima. Takže naběhnu k mudře ať mu vyšetří krev. To jinak neí možný. Jo rposím jak dlouho vám spí děti? Je normální když vydrží odpol. i 3 hodiny i více?Zrovna třeba teď. No snad není nějaký nemocný bobek mrňavej a je to jen třeba málo železa.

To počasí je fakt děs. Zrovna čekám až se vzbudí že vyběhnem aspoň nazahradu. A vidím to bledě.Než se nají bude zase tma :frowning2: a bude zase sedět u pohádek. Je to maniak na pohádky.

Jo a včera jsem koupila chytré pero junior. Jsou to otázky a on má tužku a když ví správnou odpověď tak mu tužka zahraje. Asi ji musí strčit do dírky :wink: Je to od 2-4 let :grinning: Pak mám teda to prkýnko s ovocem a nožem, ten ponk,saxofon a stavebnici.Zatím nic víc.
15. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mala spi max.1,5-2h,po obede a pohadky to ji vubec nezajimaji :slight_smile: ,maximalne kouzelna skolka a borek stavitel a znelka vecernicku.Mady kde se da koupit to pero junior,myslim.ze je to dobry,ze to koupim,da se to koupit jen na netu?Dik.
18. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe mám to z netu. Asi budu teď vše objednávat z netu nějak nechodíme do hraček. jen Tesco a pompo a tam maj hračky které zrovna nechci :wink: Vyšlo to na 240,- Kč i s poštou
19. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo tak zase nikdo :wink: Chtěla jsem se zeptat kupujete jenom žirafové botky? MYslíte že Deichman nebo Baťa vadí ?! :wink: Myslela jsem že koupím za 500,- kotníkáče a za 300,- sněhule. Ale pokud koupím žirafu tak jenom jedny no. Jak to máte vy? Já jsem doteď kupovala jen Labota, Deichman, Baťa ale né žirafkua bylo mi řečeno že když je prďa malej má mít žirafku kor když dává ty špičky k sobě. Poraďteeeeeeee ale né až na jaře!!!!!! :grinning:
22. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady ja kupuju boty od Bati nebo Deichmanna,tady zirafu nemaj vubec,mi chodime normalne,radsi bych se zeptala v Batolatech
23. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my jsem zatím vždycky kupovali Fare, doporučila nám je doktorka, ke který jsme šli na nožičky. Teď jsem poprvé koupila za 600 takový kožený s kožíškem z normální obuvi, prodavačka říkala, že jsou s žirafou, ale žádná tam nebyla, takže podle mě kecala, ale mají pevnou patu, měkkou podešev v ohybu a jsou kotníkové, tak jsem to neřešila. Ještě chci nějaké sněhule, a ty asi levnější. Myslím, že když koupíš něco u Deichmanna nebo Bati, že se moc nestane. Mají tam taky atestovaný i normální :confused: já bych do toho asi šla :sweat_smile: A co Vám řekli na nožičkách?
24. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak já též po delší době :slight_smile:
My ted byli všici nemocní. Tata angínu a já s Verčou chřipka a rýma. Už jsme docela v pohodě ale bylo to peklo.
K těm botám,tak my máme taky špatnou nožičku a boty teda kupujem taky kvalitní. Zimní jsme koupily za 900.-(značku ted nevím),ale mají testy. Ale bufy jsme koulily taky u Deichmanna. Myslím,že nebudou něajak špatný.Doufám.
Jinak Vánoce za dveřma a letos si to užijeme se vším všudy. Dítka už budou samy rozbalovat a na to se těším.No a pak jedem na týden na chatu. Bude nás tam 14dospělích a 6 dětí,takže pokud bude sníh tak to bude super. No jen se modlím aby jsme zase neonemocněli :wink:
A co vy? jaký máte plány na svátky?
Jo a jak vaše dětičky reagujou na sníh? Naše Verča prvně že je to ee a fuj a že je venku boldel(bordel) a teď teda říká místo sníh říka hič.
No ale teda s mluvením na tom nejsme nějak dobře. Jako řekne dost,ale špatně vyslovuje a komolí to. A mudra mě straší že máme tu jazylku moc přirostlou nebo co. Takže nás pošle na ORL a že se uvidí. Tak doufám,že to bude v pohodě a nebudem muset na prostříhnutí :frowning2:

JInak zatím nemáme jěště skoro žádný dárky. Ale měla bych už začít,když vidím kolik toho už máte. Zatím mám ty dřevěný korále na navlékámí,nádobíčko,budem jí kopovat velkou postel,mesmí chybět další panenka a kostky a tabuli na psaní,uklízeci set a ještě na něco příjdu :grinning: od ségry dostane klouzačku do bytu a od naších co zatím vím tak vysavač,knížky a stavebnici.No už se fakt těším jak bude rozbalovat.
no zatím mažu,jdu nachystat oběd a jdem baštit. Tak se zatím mějte
25. lis 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupuju boty u deichmanna.jdu vždy jen nakouknout a vždy jí něco koupím.jsme s nima zatim spokojený.teď sem jí koupila už i sandálky na léto byly v akci.

na nočník mi vůbec nechce chodit,dokáže na něm sedět půl hodiny,prohlíží si noviny a sotva sleze tak se většinou do minuty počůrá...tak sem jí koupila ten nástavec na velkej záchod a taky bez úspěchu...

malá se divila co to venku je když napad sníh a teď řiká ích(sních).je to malej brebta.naučila se řikat i tma.

a co čerti??? budou mít prckové nadílku? malá se jich loni nebála tak uvidíme letos...už se na to těšim
25. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko,..............
Jak to máte přesně s tím mluvením? Když se snažím u knížečky ať po mě opakuje písmenka a slova musím se mu trefit do nálady....jinak utíká. Když má dobrou náladu, tak už pozná na knížečkách písmenko "o" a pěkně ho vysloví nějaké ty zvířátka jako kočku, rybu, lva, krásně si poručí bonbon to je paráda a tu tmu ovládá galantně, protože furt rožíná a zhasíná a u toho to komentuje. Ale u Vět dovede jen "kde je" "tady je". Fakt se mu nechce mluvit pozdrav umí jen papa ahoj a čau se mu nějak nelíbí.......
Jste na tom o dost lépe? mám se více snažit?
25. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslicka: tak jsme na tom asi stejně. Něco vyslovuje pěkně a neco tak zkomolí,že se mi chce někdy smát. Ale opakovat se jí moc nechce. Přesně jak píšeš....musí mít naladu. My zase pěkně říkáme B. A trochu i C. Jinak tma je u nás taky aktualní. S tojí u vypínače a říka blik a zhasne a řekne tma.A večer chodí od okna k oknu a ukazuje a říka tma a tady,tady,tady tma. Takže sranda :grinning:
jinak u nás zase vede čouu a bý jen(dobrý den) a ahoj zase vůbec neřekne.

No jo však oni se rozmluví až se jim bude chtít. Ale už se těším.Někdy mě už to její toto rozčiluje. Kolikrát něco chce a ukazuje na poličku kde je milion hraček a že chce toto. No a než zjistím co vlastně chce,tak chytne rapla a začne se vztekat.
Taky se vám tak vztekají a nervujou??? Nebo mám jen já takovýho nerváčka :grinning: ??????
25. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Nerváčka máme doma taky, ale jen tehdy pokud něco zakážeme. To se normálně fackuje plácá po hlavičce??? :frowning2: :astonished: :pensive: bolí mě z toho srdce, ale neustoupíme! Jinak je moc hodný :sunglasses:
Jsem teda ráda, že je to obdobné :wink: :slight_smile: dnes jsme pekli spolu perníčky, ale fakt jsem se musela ovládat... :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme taky nerváčci.když je vzteklá lehne si na zem a kope nohama a strašně při tom řve.někdy dostane hysterickej pláč ale to je děs.řve bez příčiny zaliká se a je vzteklá,a to pomůže jen vyplesknout zadek a je pokoj.

tak teď pořád řiká tma a ích(sníh) a teď sem jí naučila aj(čaj)....je hodně učenlivá,a je to docela sranda při tom mluvení...ale myslim že až se jim bude chtít povídat tak se rozmluví...moje sestřenka začala mluvit až ve 4 letech do té doby ani ťuk

v so jdeme na mikulášskou besídku tak sem zvědavá,ale máme rozbitý foťák tak asi to bude bez fotek :frowning2:
30. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,strašně dlouho jsem tu nebyla..Lukášek má něco přes 12 kg,papá jakš takš..jídlo mu chutná,ale nevydrží chvíli v klidu posedět,takže nikdy nesní celý jídlo( to musí být v telce fakt něco hodně zajímavýho,když sní celou porci) :confounded: Jinak jsem opět těhotná,čekáme mimčo v lednu,tak mám zase všechno před sebou. Na nočník nechodí,na ten nástavec na záchod taky ne,ale občas(tak 2 krát za den ho přemluvím a stoupne si na stupátko(z Ikei) a když vidí jak čůrá,tak ho to chvilku i baví a fakt se hezky vyčůrá. Ještě si ale sm neřekne. Včera se mi pokakal ve sprše a když jsem došla(dělala jsem mezitím kaši) to nakládal do autíček,málem mě švihlo :grinning: Mějte se moc hezky,papa
1. pro 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt gratulujíííííííííííí k mimískovi

No jinak my jsme teď prošli střevní chřipkou, máme za sebou očkování na meningokoka tak si užíváme :frowning2:

Teda náš malej mluví komileniny a jediné co umí tak zvířátka od slpečky po hada :grinning: rozliší koníka, oslíka tad. Ale jinak tak mamu,babu,tatu a aooj toť vše. Pořádný písmenko nebo slvo ani ň :grinning:

Nočník taky nic a ani nic neřekne to je pořád stejný.

Na vánoce se těším nesmírně.Čekám na mateřskou až něco dokoupím.

Mikulajdu máme ve středu v mat.centru a pak mu taťka udělá čerta :wink:

No a jinak jsme zatím bez zimních bot. Všude jsou výprodeje a boty do vel. 21,22 Takže jsme lítali jak spalšení a nic zatím no.

No a na sníh neříká nic. Tu byl jeden den a jelikož nemá boty tak jsem s ním ven nešla :angry: :wink:
1. pro 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
snad mě k sobě příjmete jsem tady nová a mám holčičku narozenou 11.4.07
Je to legrace s těma našima prckama.Sára se také nechce učit,když nemá náladu
a radši mi uteče :grinning: Jinak povídá ty základní věci mamina,taťka,babiška,děda,teta ....
hodně jí baví říkat věci na š jako taška,šiška,myška....no a pak má takovou tu svou
řeč které vůbec nerozumím to je nejčastějí když něco chce naléhá a já vůbec nevím co říká :dizzy_face:
Na nočníček chodí čůrat už dýl,teď už si sama řekne a jde se vyčůrat ale kakání jí nejde to si prostě
neřekne až když už má u zadečku šišku volá šiška.Snad se to brzy naučí,ale na noc ještě plenku dáváme :slight_smile:
2. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek