• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

mamina5 to víš že můžeš mezi nás. Aspoň s někým konečně pokecám :grinning: :grinning: :grinning:

No Sárinka je teda s nočníkem moc šikovná. A teda mluví více jak Viktor :grinning:
2. pro 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda :dizzy_face: Jinak já taky nakupuji botičky v deichmanu nebo u Bati a jsme spokojení :wink:
No snaží se mluvit ale učit se nechce :grinning:
2. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nemůžu normálně sehnat boty. Všude jsou vyprodány :wink:
4. pro 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak co dětičky říkali na Mikuláše? :slight_smile:
My jsme šly s manžou večer u nása do hobbycentra bylo to tam dobrý sice spíš pro větší děti,ale Sára si to tam taky užila a já taky :grinning: Byli tam různé stanoviště a tam plnily úkoly museli nazbírat devět splněných úkolů byla to legrace.A pak když jsme je nazbírali šli jsme do takové tmavé chodbičky a tam všechny děti čekali až je Mikuláš příjme Sára se opět pěkně bála a to tam ani čert nebyl.Za nadílku poděkovala a jak se bála tak už volala papapa chudinka a fňukala u toho,ale aspoň bude chvíli hodná když jí to připomenu :slight_smile:
6. pro 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak u nás čerti vedou v žebříčku takže malej byl nadšenej. Byli jsem v centru pro děti tak tam to byla pohoda se nebál vůbec a když pak šli kolem domu tak hleděl na ně z okna a byl úplně hotovej jak se mu líbili.Čerti měli i nějaké ohně které zapalovali byli úžasní. Ještě nám tu nechali perníčky :wink: A to jsem si je ani neobjednala tak snad příští rok příjdou znovu a to už samozřejmě budu připravená a pustím je i dovnitř :grinning:
9. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám že pečení cukroví a balení dárku nám dává zabrat :grinning: . Malá usla,tak koukám co se tu děje a nic :frowning2:

No já už mám naštěstí napečeno a dárky koupený. Jen je zabalit.

Jinak u nás velký pokrok.Verča je přes den bez plíny. Pěkně začala chodit na nočník. Sama si řekne,takže jsem nadšená. Jen kakání nám tam moc nejde,takže občas máme nabílku v gatích :grinning: . Ale to snad časem taky zmákne. Sice pokud někam přes den jdeme tak jí plínu ještě dám,pač na záchod ještě nechce a nočník sebou taky pořád tahat nemůžu. Ale to už musí bejt fakt dlouho venku ,že se vyčurá do plíny. Většinou fakt vydrží.Na noc plínu teda dávám,pač to by asi ještě nezvládla. Prvně musím odboutat ten čaj co musí mít v postýlce a pak na to najedu.

No jinak stále nemáme naočkovaný spalničky. Už po páte je nám nepíchla. To je furt něco. Prvně kašel,pak horečka, pak zase rýma a ted že má v pusince a v krku afty. Tak já nevm. :frowning2: Ted jem až v lednu tak snad už bude fit. A co vy???? Jste všici v pohodě???? Vánoce za dveřma.....já se tak těším,jak bude valit oči a rozbalovat.

No nic holky,pádím uklízet dokud chrní.Tak si tu předvánoční atmosféru užívejte co nejvíc a mějte se papa
19. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111 tady už chodím snad jen já. Pořád sem chodí jestli někdo nepíše a nic :grinning: :grinning: :grinning: MOžná krom vánočních nákupů,pečení a uklízení makají na sourozencích :grinning: :grinning: :grinning:

No Viky pořád na nočník nechodí a minule tlačil do plenky a jak mu tchýně řekla že přineseme nočníček tak k ní přišel a odstrčil ji pryč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jojo asi bude mít plenku ještě na ZŠ.

No jinak se nemůžu dočkat co řekne malej nadílce. První dostane již úterý u mojí mamky,pak ve středu doma a u tchýně a ve čtvrtek u dědečka :grinning: Takže se pak asi budem muset odstěhovat neboť nevím kam to dáme :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jinak pořád nemluví. Teda teď objevil slovíčko tam takže příjde ke mně řekne pú a zvedne ruce (což znamená vem mě) pak řekne tam a ukáže směre k dvd a tam mi řekne kch kch (krtek) nebo huju (hurvínek) nebo ještě bubak a to je pohádka o Grinchovi. No vidíte to jsem se nasmála. Malej pořád ať mu pustím bubaka a pak příjdu za ním a on stojí v chodbě a škvírou kouká na telku :grinning: :grinning: :grinning: Jak mě uviděl hned mi řekl kuku (ruku) a odvedl mě k tv a vpoho. Jak jsem odešla tak opět šup za dveře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nějak neni čas sem chodit...my nočník taky zatim bezúspěchu...sedí tam půl hodiny a nic,pak stoupne a zy minutu se vyčůrá vedle. :angry: :angry: :angry: :angry:

jinak už se na štědrej den těšim...malá dostane čtyrkolku tak sem zvědavá jestli se nebude bít na ní jezdit...jinak byla nadšená ze sněhu ale ten dlouho nebyl takže moc radosti nebylo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. pro 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás taky napečíno - teda trochu jsem to přehnala, z plánovaného pár druhů cukroví je 17 druhů :sweat_smile: ale zase jsem si to užila - každý večer, když malá usnula, tak jeden - dva druhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: perníčky jsme dělaly spolu - byly ze čtyř dávek, takže asi 15 plechů, ale zvládla to všechno! Naštěstí jsem většinu rozdala, tak snad tolik nepřibereme :grinning: když já jsem prdlouš na pečení, no. Na zítra chystám jedné paní dort :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto tu sůvím, jinak bych už asi zařezávala v pelíšku
- jo, po večerech sourozence nevyrábíme, ještě chceme chvilku počkat

Co se týká dárků, máme toho nakoupenýho docela dost, ale asi to zredukujeme, v únoru má svátek a v březnu narozky, tak se toho stejně do čtvrt roka dočká. A chystáme se, že jí dáme k narozkám pokojíček. slibuju si od toho, že bude mít svou postýlku a bude v ní usínat sama - jak ještě kojíme, tak trávím denně dvě hodiny uspáváním - hodinu po obědě a hodinu večer. Někdy je to na budku, ale když to shrnu, tak si to užívám, jak se ke mně tulí :dizzy_face:
co se týká mluvy - slovíčka nepočítám, ale opakuje všechno možný, co slyší, dnes třeba činčila :slight_smile: - byli jsme se podívat u sousedů na činčilky :wink: a taky máme pár dobrých historek :slight_smile: například její roznášení poplašných zpráv - miluje kolo kolo mlýnský - teď už říká kolo, ale dřív říkala mimi - jako mlýnský - a když byla s babi a dědou na procházce, tak furt mimi, mimi - no a babi a děda si to mylně vyložili, že čekáme další :grinning: :grinning: :grinning: tak se neváhali zeptat a tak jsme je teda asi zklamali :sweat_smile: :zipper_mouth:
a co mě potěšilo a doufám, že to nezakřiknu - začíná si sama říkat, že chce čurat (tak to řekne - mami čurat), sedne na nočníček a během chvilky vyčurá. Tak doufám, že už jí to neopustí, jako před půl rokem :pensive: ťukám na dřevo :confused:
tak přejeme všem, co píšou i jen čtou - hezké Vánoce s našima zlatíčkama a hlavně zdravíčko!
21. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček a ke šťěstí skok. Nádherne vánoce a Šťastní noví rok vám vše přeje Míša a Natálka
22. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky přeji všem krásné svátky vánoční a mnoho štěstí s miláčkama našima malýma :wink:

sloník super přáníčko :wink:
22. pro 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme krásné svátky vánoční..... :sunglasses:

U nás je klid.....nočník je samozřejmost to mě začal budit i v noci a dvakrát , že chce ee..... což mě se nechce, ale musím...... :unamused: :wink: :slight_smile: ...ale samozřejmě mu někdy kapička ujde do tepláčků......to je pak celý nešťastný....... je to citlivka, taky vám ty rybyčky tak připadají......Honza je moc šikovný a já jsem fakt tomu ráda...pěkně sám baští a vše...... od dvou ročků už ho chci nechat spát samého v pokojíčku...zatím spinká s námi vedle v postýlce..... Těším se na zítra tak moc, že nevím zda dnes usnu :slight_smile:)....
tak všem mrňouskům bohatého ježíška a papapa maminky :dizzy_face: :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co ježíšek? u nás maximální spokojenost...měla toho tolik že nevěděla co dřív...nejvíc jí ale zajímá trampolína,kočárek s panenkou a čtyrkolka i když tý se napřed bála jak vrčela a dneska by s ní i spala...hodně zkouší jezdit i na tříkolce ale to ještě neumí šlapat...přidala sem nějaký fotečky tak můžete juknout...papapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zruš Zdarek holciny, nezhanite nektera jeste na posledni chvili kocarek? Maly nam nejak moc rachle vyrostl a do korbicky se nam uz nevleze. Ted na zimu ... Jestli ano, juknete se do bazaru ABC Design 4-tech...
Diky a hoooodne štěstí a zdrava a prekrasna miminka Vam všem.
26. pro 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis pardon devcata, vy uz vsechny mate velikany, ja se prehlidla... Tak aspon preji hezke svatky a stesti do Noveho Roku.
26. pro 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem, teda tady ani noha, tak jsme úprvní - hodně zdravíčka a spokojenosti do roku 2009!

Jinak co se týká Vánoc - od štědrého dne je u nás nejlepší hláška na denním programu - Ježíšek ještě dárečky! :grinning:
1. led 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl.misel krásný fotečky z vánoc.A hlavně malá je velká :O)) a statečná když tak drandí na 4kolce. Malej ji dostal taky a doteď stojí netknutá v pokojíčku :O)))) od známe synek to samé :O))) Takže holky opět jsou na tom lépe :O))) co se týká statečnosti :o)))

No jinak u nás vánoce vpohodě ale myslím že příští rok to bude ještě lepší :O)) malej rozbali snad 2 dárky a skončil měl tam foukací harmoniku a byl spokojenej :O))) nakonec ještě ponk pro kluky ho zaujal a pak už nic :O)))

Na silvestra jsme byli od půl noci u sousedů i s malým :O)) se vzbudil tak jsme ho oblékli a šli :O))))))))
4. led 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čest......... tak u nás vánoce krásné..... :slight_smile: Honzík rozbaloval dárečky něco přes hodinu......a trhal papír po kousíčkách (úplně si to vychutnával) měl radost.....plno hraček nic většího jsme nekupovali...... :dizzy_face:
A Silvestr? tak byli jsme doma a pěkně to celé prospal jako každý jiný den....
Pár nových slovíček, ale ještě to není mluvení :slight_smile:....
5. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tda vy tu diskuzi šidíte. Jinak teda malnžel nakousl dnes téma sourozenec. Nějak se mi nechce :O( mám strach že bych tolik nemohla být s Vikouškem. Já si ho naprosto užívám zlobíka.
6. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam prozbu na ty z vás co berou nebo braly cerazette.chtěla sem je jen zeptat jak funguje používání po 28 dnech.....možná zní otázka blbě ale byla sem zvyklá na 21 dní prášky a pak menses a cerazette má 28 prášků,tak jak je to s menses.omlouvám se za trapné otázky ale dostala jsem je a nemám od nich papír.děkuji za odpovědi..
7. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl,proste si myslim,ze neni prestavka,jis to cely mesic :wink:
7. led 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl mám taky prášky na celých 28 dnů. MS dostaneš normálně. Já mám sice jinou ale princip bude stejný.Normálně je prostě jes v kuse. Zvykneš si a bude ti to připadat lepší neboť pak nemusíš myslet že musíš po týdnu začít brát další plato.Tak prostě najedeš hned na nové :O))
8. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju ale nakonec cerazette nevyužiju,takže pokud byste měla některá zájem mám 2 platíčka za 350 vč pošty....

malá měla průjem a horečky a nemohly sme se průjmu zbavit tak nám doktorka nakázala přestat kojit.takže od včerejška malá abstinuje.měla sem z toho strach ale v pohodě.v noci se vzbudila jen 1 a zachvilku usla když viděla že prsa nejsou.musim je nosit stažený aby se přestalo dělat mlíko..takže zatim to jde tak uvidíme jak to bude pokračovat...aspoň už budeme mít odvykačku za sebou.pořád sem to odkládala až se to vyřešilo samo..tak se mějte krásně a pokud byste měla některá o ty práčky zájem tak stačí nap na e-mail girl.misel@seznam.cz a nějak se domluvíme :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej jak nevyužiješ? čekáš mimi???????????
11. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady mít teď mimi tak bych se asi zbláznila už tak mi dává malá zabrat..jak už sem psala přestala sem kojit takže mam už normální antik
13. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl misel a kdy se pustíte do druhého? My už asi letos ale až tak v zimě nebo na podzim :grinning:
15. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady tak druhý jen tak nebude ..........jelikož si na sebe s partnerem teprv zvykáme tak nechci nic uspěchat jako poprvé ....chceme spolu nějakou dobu žít a když to bude klapat tak postavit baráček,vzít se a potom ten prcek..takže to vidim tak min za 5-6 let

malá se teď navíc strašně vzteká...vůbec neposlouchá no děs..je to akorát ostuda když někam jdeme
16. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo tak to je určot aky fajn si užiješ dvou jedináčků :wink:

No a o tom chování mi ani nemluv. Jako v kolektivu rybička citlivá bečí že mu berou hračky. A doma mě mlátí a vzteká se :wink: No a v obchodech už taky krámuje ragály a zdrahá. Jako minule mi oběhl 3x drogérku. Vždy podběhl pod tím na vozíky a já se nedostala přes to otočné jak je v obchodech. No sranda na celý obchod. Jsem ho chtěla chytnou aby neporozbíjel vše kolem. No jak říkám sranda na druhou. A nočník a mluvení pořád nic :wink:
16. led 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak teda faaakkktttt opožděně přeji krásný nový rok. U nás vánoce bezva.Verča si to fakt užívala. Nejvíc u nás vyhrála klouzačka a panenky. Zbytek pro ni jaksi nabylo nic výraznýho :grinning: :grinning: :grinning:

No o tom vztekání a zlobení mi ani nemluvte. To je opravdu pro ostudu. Někdy mi příjde že to dělá naschvál a systematicky mě vytáčí. Fakt už někdy nevím co s ní.Je protivná,pořád si něco vynucuje a když jí to nedám a nebo jí vysvětluju,že to není na hraní,tak to je záchvat vzteku. Posledně jsem jí odvedla do pokojíčku a řekla jí,že má přijít až se uklidní. No a ona přišla v bundě a v čepici,a že jde k babi. No věřily byste tomu. Je fakt že v tu chvili bych jí sežrala a měla jsem slzu v oku,jak byla roztomila. Ne je pravda,že ty berani jsou opravdu paličatí.....

Jinak nočník o.k.,ale kakat tam prostě nebude.A mluvení se nam pomalu rozjíždí. Začala hodně opakovat a taky spojuje slova,takže snad už to půjde.Ale je pravda,že děti jen o dva měsíce starší mluví mnohem víc. Ale já to zase nehrotím,až to příjde tak to příjde. Takže mady buď v klidu.

No a jak se vám líbí letošní zima?????Docela mazec co???? Jo verča ze sněhu moc nadšená není. Jako sánky a tak jí baví,ale sníh považuje za špínu,takže je to bodel(bordel) a když ho má na botech nebo na rukavicích tak řve eee očičit(očistit). Takže sranda :grinning:

No tak já pádím na kutě. Vy se tu mějte a zase někdy papapapa
16. led 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek