• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Tak náš malej sníh miluje. Lehne do něj a líže a líže a já řvu a řvu on uteče a lehne opodál :grinning: :grinning:

No a sníh je pryč a venku je břečka a déšť :angry: to raději tu zimu a snížek :wink:

Jinak pořád nemluví.Teda opakuje ale rozumět mu nejde a většinou první dvě slabiky no ani nemluvit.

No a dnes si pěkně říkal na nočník tak uvidíme jak dlouho mu to vydrří. Sedl na noční a vyčůral se a volal bombo (jako bombón) takže jsem každý 3 minuty běžela vylít mini loužičku a pak zpět s bombónem :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky..... :slight_smile: .... tak u nás novinky: nočník jsme schovali do skříně a chodíme už teda na záchod......je to strašně směšné...chodí tam rád a je šíleně důležitý :grinning: dokonce si našel i časopis, kde je reklama na nějaké auto a to si pořád žádá a kuká na něj a samozřejmě komentuje. Myslela jsem, že bude problém s kakáním, ale pohoda. Na záchod si teda řekne sám, ale když se mi zdá, že už je to delší doba bez wc, tak mu jednoduše oznámím, že jdeme čůrat a někdy jde a jindy, že né, ale i tak ho posadím a nakonec je stejně hotovo :dizzy_face: :sunglasses: ... a kolikrát už mě vyhání, že tam chce sedět sám...no krása. .....

S řečí to není valné...nějaké to opakování a huhňání, ale snaží se to jde vidět.
Problém bude asi s dudlem..dáváme ho stále na noc a žádá si ho pokaždé...... tak to bude asi oříšek :unamused:

jdu spát...dobrou..... :pensive:
22. led 2009 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. Omlouvám se, že sem lezu, ale potřebovala bych poradit. Mám stejně starýho kluka jak vy a vůbec mě nenapadá, co mu koupit na narozeniny. Poradíte? četla jsem, že některý z vás kupovali na vánoce čtyřkolky, hodili byste prosím odkaz? Díky moc.
27. led 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme 4kolku z tv products :grinning: a malej se jí stejně pořád bojí. Takže bych to první vyzkoušela a pak koupila. Jojo já taky nevím co k narozeninám. Asi nádobíčko neboť rád vaří, skluzavku nebo stan s tunelem :wink: a manžel slíbil domeček na zahradu. Jo a ještě voskovky do vany :wink:
1. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, u nás tak nějak vše při starém, jen novinka je ta, že dnes zkusíme odstavovat - princezna jela na noc k babičce s flaškou Sunaru (kterou teda zatím moc nedala) a uvidíme, jak bude statečná. Pořád jsem se jí ptala, že bude sama s babi a dědou a mamka bude s taťkou doma, tak říkala, že nevadí, že nebude sama, že bude s babi a dědou a kočičkou :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooj :slight_smile: Jsem už dlouho nic nenapsala :pensive: tak to musím trochu napravit.
My jsme momentálně nemocný a malá bere ATB,má závět nosohltanu.Teda dle dr. z pohotovosti kdy jsme byli.Naše dr.řekla že ATB byli úplně zbytečné :frowning2: tak teď kdo se v tom má vyznat :confounded:
Jinat snaží se čurat do nočníku ale spíš se jí pořád ptám jestli nechce,sama přijde jen občas.Přes den doma plenu už nemá protože to věšinou vychytáme a nebo se převlečeme :wink: Horší je že bojkotuje kakání do nočníku,párkrát se jí to povedlo ale stejně tp dělat nechce :frowning2: A když jí dám plenu ať se teda vykaká tam tak taky nic,čeká až jdeme ven:Tak si to dovedete představit ty obštrukce :sweat_smile: Většinou ani nevyjdeme z baráku a můžeme se vrátit :angry: A když nejdeme ven tak kaká až když jí dám spát :frowning2: fakt nevím co s tím jak jí to naučit.

Mluvení je u nás super,je strašně ukecaná a už dokonce umí nějaké básničky a písničky,je to sranda.Jsem ráda protože to už není takový malý mimi který si neřekne.Teď už řekne co jí bolí a dokáže se s náma bavit :dizzy_face:

Jen jídlo u nás je docela boj,néjako že nejí spíš prostě nemá potřebu se krmit sama :frowning2:

Tak narozky se nám taky už blíží a problém s dárkama taky řeším.Zdá se mi že má všechno,doma má tolik hraček že už se sem ani nevejdeme :sweat_smile: A zahradu nemáme abych jí koupila něco na ven :confounded: Na bazénu se jí líbí takovej ten plavací pásek tak ten jí koupím a možná i tykové proužky na ruce místo křidélek.V červnu ss chystáme k moři tak to tam využije :slight_smile:
To mi napadá jestoval tu už někdo s prckem letadlem?My letíme prvně tak mám trochu obavy ale určitě to zvládne :wink: Spíš mám pocit že budeme mít tolik věcí že ss nám to nikam nevejde :unamused:

Slonik jak se povedlo odstavování?

My jsme tak nějak odstavili po Novém roce,prostě už neměla zájem tak jsem přestala nabízet a už si nevzpoměla :sweat_smile: Teda teď jak je nemocná tak se jednou přitulila a našla to :sweat_smile: tak si dala.Mlíko mám právě pořád tak jsem jí nebránila :wink: To bylo jednou a od tí doby zase nic.

Tak se s váma loučím a zase kuknu :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vsem,basnicky??? :slight_smile: tak u nas leda,ze ja zacnu a ona doplni kolo,kolo...udelalo bac,pak chodi pesek,a ona bum :slight_smile: pak kovej kovej,to si bouchame do nozicky a pak varila mysicka,to si dela prstikem na dlan,ale aby rekla slova z basnicky,to vubec :wink: jinak jsme bez plen,jinak furt nespime celou noc,ale ji vse a rada a jinak v pohode,ale to mluveni nic moc,ale rozumi vsemu,tak vsem hezky den
6. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holčiny Kyri má chlapečka Eliaše.
6. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No neřekne to třeba slovo do slova ale větší část jo :slight_smile: Třeba zpívá jede jede poštovský´panáček a nebo různé bísničky z plavání.Nejoblíbenější je Skáče žába po blátě koupíme jí na gatě.No a taky se teda naučila dobrý den,celý den bába letí komínem :grinning: Tak o když řekla u dr. v čekárně takjsem se málem propadla :confounded:

To už nemáte plenu ani na noc a na ven?To vám závidím :slight_smile: My fakt bojujeme s tím kakáním :frowning2:
6. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
mi zas nemluvime,teda jo,hatla matla :slight_smile: ale kazdy dite umi neco vic,neco min
6. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky koukaly jste do dubna,tam je tehotnejch :astonished:
11. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda o básničkách bych si mohla jen zdát :wink: ten můj ňoumík umí fakt kulové ale byla tu kámoška s prckem o 2 měsíce a ten neuměl ani kulové :grinning: :grinning:
Kyri už má mimouška toto uteklo tedy. A gratuluji ikdyž sem už nechodí :frowning2: Ale já bych to tedy nedala se mi zdá malje pořád malej :wink: Asi je to tím že nemluví :wink: Když se zeptám jestli ho bolí bříško řekne boííííí a když se zeptám jestli ho bolí ruka řekne to samé :wink: :wink:
Nočník tak podobně jako u cermonci když se ho zeptám nebo posadím věštinou čůrá :wink: kakal do nočníku snad 2x jinak vítězí plenka :angry:
No jinak jsem navšítvila ortopeda a bylo mi řečeno že noha se vyvíjí do 3 let a že je má rovné že to je kyčlema a tím že se tělo ještě s chůzi nesrovanalo tak asi bude pajdat ještě ve škole :wink: no hlavně jsme tam byli skrz ten křivej prstík od narození a to mi řekl že by to řešil až ve školním věku že se s dětmi lepší komunikuje a že do 3 let je narkóza nevhodná. No jinak mu budou nastavovat šlachu :angry: :angry: má ji zkrácenou :frowning2:
13. únor 2009 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
pupe myslíš jako těhotných cizích nebo původně od nás? Jsem tam hleděla ale zdá se mi že se jména dost opakují :grinning: ¨tak nemám představu zda jich je tam hdoně nebo málo :grinning:
13. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
mady 6 jich tam je minimalne,myslim duben 07,z brezna tady neni snad zadna :wink:
14. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky dlouho sem tu nebyla

tak už přes měsíc nekojíme.vše proběhlo naprosto bez problémů což sem ani nečekala když sem měla takovýho závisláčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: když teď usíná tak má různý pozice a místa na spaní...

jinak na nočník si řekne jen občas...

založila sem nové album od 23 měsíce což je za necelých 14 dní...strasně to letí a jaký dárečky netušim.tak můžete juknout do alba od 14 měs a od 23

máme něco okolo 18kg ..........

ale strašně se teď vzteká...když má zlost tak neví co by udělala,s čim by hodila nebo do čeho bouchla...když nemá nic při ruc kouše se do rukou...nevim jak jí to odnaučit..chytne jí vždy amok a to je děs :unamused: :unamused: nejhorší je to mezi lidma když to začne dělat..to bych se hanbou propadla :unamused: :confounded: :cry:
14. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
girl.misel koukam na tvoji holcicku a vypada tak na 3 roky, :slight_smile: ,to my mame necelych 12kg a 88cm,koukam jak spi,to se mi jeste nestalo,asi se neumi tak unavit :slight_smile: my se teda takhle nevztekame,to je u nas v pohode,nastesti,nevim co bych delala,asi vyrvat a dat do jiny mistnosti a venku,to fakt netusim,u nas se zase nespi,od narozeni prakticky nespala celou noc a ted ma obdobi,kdy jednu noc se vzbudi 2 a dalsi 5,takze kazdy mame neco, :wink:
14. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
on jí kazdej tipuje tak na 3-4 roky... ona když je unavená tal lehne a usne kdekoliv...někdy ale třeba odpol nespí vůbec.jinak v noci spí konečně celou noc
14. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ja ji davam vzdy po obede spat a spi vzdy tak1-2h.je uz tak naucena,nevim co s tim spanim a to nas jeste cekaj posledni 4 zuby :grinning:
14. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to my máme už dávno všechny zuby... teď sme zase nějaký nemocný tak malá chrní.. :slight_smile:

jinak tady u nás sněží od noci jak blázen
16. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No náš malej má necelých 14kg a kolem 90cm :wink:
Zítra jdeme na dalšé očkování spalniček :frowning2: a zuby ještě taky nemáme všechny. Zrovna rostou spodní stoličky opět na ráz :wink: a vrchní taky nemá ještě všechny.
No a vzteká se taky a háže věcma a přitom hledí na mě co já na to. Krom toho mě mlátí a né jen mě :wink: a venku mi jí sníh čímž mě štve. Poslední dobou taky hodně bečí a přitom se tulí ikdyž dostane na prdel nebo seřvané :wink: :wink:
16. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Natálka je tedy kus ženský :wink: :wink: fakt vypadá na víc :wink:
Jo a malej mi spí i 3 hodiny dopoledne. V noci spí vpohodě akorát se budí na dudu a někdy se kroutí. Zítra řeknu mudře ať mu zkontrolují krev skrz železo je bledej a asi hodně spí co?! Ikdyž já spím sním :wink: i ty 3 hoďky. Vstává před 7h pak jde mezi 11-12h nejpozději spát a vstává po 13h nebo po 14h někdy teda jde ve 12h a vstane po 15h :grinning: :grinning: večer pak jde buď v 20h nebo nejpozději v 22h :grinning: :grinning: to když je ordinace a já ho nestačím dát spát do začátku :grinning:
16. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hojda, holčiny
po nějaký době nakukuju... nějaká nová těhulka nebo (druho)mamina..? :slight_smile:

krejcirice, koukám do pasu - tomášek 5 let - ! - to je mazec, jak to letí. takovej velikej chlap už to je...

ad nočníkování - t. je taky plínkovač věčnej. hlásí, až když už má uděláno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, my jsme novacci u konika :slight_smile: Muzem na pokec a pro rady. Nase bambulka se narodila v polovine dubna 2007 a roste a roste
17. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
peppapig klidně s námi pokecej ikdyž většinou jsem tu jen já :wink: :wink: ale mám pocit že jsou i dubňáčci 2007 a že je tam živěji :wink:
17. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda ve spolek,
koukám,že jste toho dost probraly a no KYRI.... už jsem myslela,ža se ani neukážeš. Hrozně moc gratuluju. Seš borec.Já taky chci moc druhý,ale ještě nemám odvahu. Verča je opravdu velmi hyper a asi by mě .....

JInak u nás nočník v poho. Tada čůraní. Přes den je bez plíny a už si pokaždy řekne nebo se sama posadí. Ale to kadění!!!!!!!!!!Buď je bobík v gatích a nebo si počká jak jí dám na spaní plínu a pak jen zahlásí bobík v plíně. Ale na nočník se nevykadí ani omylem. Fakt jsem na nervy.Jinak chodí čurat i na záchod,ale to kakáni nehrozí. Takže máte-li nějaké rady...sem s nimi.

jo pořád nemáme naočovaný spalničky. Furt něco máme. Kašel nebo rýmu,teď je zase chřipková epidemie,tak se neočkuje,takže fakt jsem zvědavá kdy to už budeme mít za sebou.

co se týče spaní,tak u nás chodíme spát po O. tak od 13h do 15h a večer hodí tak 20-20.30h.
Teď bojujeme s odnaučením spaní v postýlce. Páč už z ní agentka vylezla( naštěstí asi tak šikovně,že se jí nic nestalo),tak už mám strach jí tam nechávat. Tak tedy přes poledne tam usne docela bez problému,ale večer ani ň. Takže přes noc je ještě v postýlce. Jsem rozhodnutá ji o víkendu rozmontovat a zrušit,takže jsem zvědavá jak se stím poperem. A co u vás????Spíte ještě v postýlkách????

jo a ještě dotaz.....jak vám děti pijou mlíko. Vera se už snad v 16měsících odstavila od sunaru a mlíko do ní nedostanu v žádné podobě.ani kakao ani koktejl ani s medem,teplý,studený......Naštěstí jogurty do ní dostanu ale toť vše. Jo a krup.kaši taky sní. Mám to mlíko od Nestlé ale nechce ani to ani obyč..Tak jak to máte vy????

No nic jdu lehnout a číst.Mam rozečtenou Čachtickou paní a je to docela napínavý. Tak papap

peppapig: vítej u nás,ale opravdu je tu občas mrtvo......
18. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
monik111 tak ti tedy řeknu my máme splaničky naočkované od včera :frowning2: byli jsem čerstvě po nemoci tak jsem se ptala zda může být naočkovanej a sestřička mě zdrbala že jsem to neřekla hned že už to má namíchané. Tak ho mdura prohlídla a krk a průdušky vpoho tak ho píchli. Ale teď nesmíme mezi děti a nemocné což tedy v době chřipky asi znamená že nemám ani jít ven :frowning2: no a co by se vlastně stalo kdyby onemocněl?

No malej spí v posteli asi něco po roce neboť nás bylo na manželském loži hodně :wink: takže místo postýlky jsme mu dali postel ale jen takovou tu menší myslím 175cm z Ikey :wink: no ale tedy nevím kam bych dala postýlku pro druhé.

No neboj taky si nedovedu představi druhé. Kyri je fakt dobrá :wink:

Mléko mi nepije tak 2 měsíce tedy sunar. Občas do něj zkouším něco narvat ale nepije ani krabičky ochucené ani kouzelné brčka :frowning2: teď jsem mu koupila banánové granko či co s vlákninou tak zkusím :wink: jogurty docela jí a hlavně má rád sýrová lízátka ale nevím jestli jsou zdravá :grinning:
18. únor 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mady: tak tu postel máme asi tu samou. Taky tu 175cm a je taky z Ikey. Má na boku to madlo.

jinak to očko asi nic neudělá.Jen by ta nemoc měla asi horší průběh. My když byly na poslední hexe,tak jsme dostaly tu hroznou angínu. Asi byla trochu nachlazená a to očkování tu nemoc nějak moc rozjelo. Takže teď ty spalničky píchnem nevím kdy,pač je furt taková jako nachlazená.

ty jo. Co myslíš těma sýrovejma lízátkama???? To ani nevím že je. Vera má docela ráda ten syr a křup. Ale taky to asi není úplně zdravé. ale co dnes je,že?????
19. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tam naše malá je po mlíku jak divá..za den je schopná vypít 2 krabice normálního mlíka a kakao taky miluje...jinak my sme nikdy nepřikrmovaly žádnýma umělýma takže ty by ani nechtěla.jogurty taky nic moc..ale chutnaj jí lipánky v podobě mlíka... už si sama dokáže otevřít ledničku.tak si to vždy vyndá a pije.je to docela srandovní

my sme byly naočkovaný před týdnem taky po nemoci..

a malá v postýlce spala snad tak 10x jinak spí od malička se mnou na letišti...máme tu výhodu,i když nevim jestli je to výhoda :cry: :unamused: :frowning2: , že sme tam jen my dvě
19. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
girl misel určitě je to výhoda :wink: neboť od doby co je malý na světě je to u nás na rozvod :frowning2: manžel si nemůže zvyknout že nelítám kolem něj a teď jsem si tu konečně našla kamarádky tak občas jdeme na pizzu a je doma zle. O tom že si malého všímá minimálně a mě vůbec o tom raději nemluvit :frowning2: :angry: jojo k narozkám jsem dostala kulvoé a k vánocům taky. Takové pohodové manželství. Kdybycj nebyla srab už dávno uteču :frowning2: Naši jsou rozvedení a řekla jsem nikdy to nechci zažít pro své dítě a nechci mít děri každé s jiným mužem jako to mají tety kolem mě :frowning2: no ale kdo ví že?!

monik 111 no sýrové lízátka jsou od kidi boo nebo jak je jich tam 5 kolem 20Kč je to na umělé tyčce takové kulaté a je to sýr. Malej to má moc rád + ty jejich sýrové tyčinky a jak píšeš ty tak tyčky a sýr a křup :grinning:

Já zase neznám lipánky v podobě mlíka :wink: To by mi mohla vysvětlit girl misel :wink:
20. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravíčko všem............... :slight_smile:
Takže u nás to vypadá takto---Honza má kolem 15-ti kg a měří 94cm.... :slight_smile: nočník máme schovaný ve skříni a chodíme už jen na wecko.... řekne si, ale už má někdy trošilinku učurknuté, ale snaží se vydržet :slight_smile:
Očkovaní taky nejsme, ale zdaví jak rybyčky :slight_smile:
A mlíko teda může a sám si o něj říká a to je "alko" :grinning: tak nevím zda nechce nalít něco tvrdšího :grinning: :grinning: :grinning:
teď mlíko skoro furt žádá a taktéž si otevírá ledničku - jenže na něj nedošáhne..... a špajz taky otvírá a věčinou si něco odnese..... :slight_smile: nerváček to je taky, ale někdy jinak zlatíčko, ale scény na ulici taky už máme za s sebou... Spíme celou noc a odpo 1,5-2,5 hoď.
Jsem spokojená ale na druhé se taky necítím........uvidíme po prázdninách.
http://trpaslicka.rajce.idnes.cz/ .... FOTEČKY
Měkte se moc fajn zase někdy mrknu :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek