• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Tak my mlíko nepijeme asi od Vánoc co jsem přestala kojit.Prostě se toto ani nedotkne,zkouela jsem normální hrnek,brčko,netekoucí hrnek i flašku a nic.Ani normální ani sunar :unamused: Nechce ani jogurtový nápoj.Tak jí jen jogurty a občas krupičnou kaši.Dr. mi řekla že to stačí.Spíš mi štve že nejí ovoce :angry:

Mady tak to mi mrzí že to u vás je až na rozvod :frowning2: U nás je to tak docela střídavý ale docela se hádáme kvůli sexu :angry: On by chtěl každý den a já zaś tak často ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a nedovede to pochopit že já po večerech dodělávám práci za celý den a on se válí u tv :angry: Kdybych celý večer ležela u tv tak taky sexuju třeba každý den.Dokonce začal i žárlit nebo co na to že jsem si dělala řidičák a teď rekvalifikaci na PC.Prostě jsem se začala po večerech učit ať nezakrním a jemu to vadí že mám na něj málo času.
Jo a včera jsme se chytli kvůli přihlášce do MŠ.Ptala jsem se ho na názor, když tam je kolonka profese a adresa zaměstnavatele, co by tam napsal.Právě nevím jestli mám napsat jen MD a nebo i mého zaměstnavatele kam se po MD vrátím.Jde mi o to jako aby věděli že budu pracující a abychom měli větší šanci se do MŠ dostat.Tak nevím,co si myslíte?No jako omlouvám se jestli je to až tak debilní dotaz.

K očkování,my ještě nemáme ani první dávku proto spalničkám..... protože malá má oslabenou imunito tak nám to dr nedoporučila prozatím.
20. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem :slight_smile: tak mi mame ockovani uz za sebou,jen nam navrhla ve dvou letech ockovani Prevenar,ale myslim,ze ji asi ockovat nebudu,jeste nebyla poradne nemocna,jen jednou mela velkou rymu,mliko se u nas nepije vubec,zadny.max.si 3 cucne a presne jak pise cermocka,jak jsem prestala kojit,zadny mliko do ni nedostanu,umely,normalni,jogurtovy,ochuceny,proste nic,ale ji jogurty,bobiky,termixy a tvarohy :slight_smile: ,jinak mame 89cm a 12kg,stale poradne nemluvi,ale snazi se :slight_smile: vzdycky krouti tou pusou,jak to chce rict,to je sranda.ale do 3 let nejdem na zadnou kontrolu,tak se za ten rok nejak rozkeca.jinak u nas je zapis az v kvetnu,tam si vyzvednem prihlasku a potvrzeni pro doktorku a za tyden to mame vratit,ja bych tam napsala cermocko,jmeno zamestnavatele,kam se mas vratit.Jinak jsme bez kocaru,slape dobre,ani nechce nosit :slight_smile: jeste cekame na posledni 4 zuby,a stale se v noci budime 2,protoze mlada chce k nam do postele a buli,ze ji nepustim,ale stejne k ranu,jak manzel odejde tak povolim :frowning2: ,jinak my se taky vic dohadujem nez driv,ale to je asi normalni,driv jsme nemuseli nic resit,jinak sex kazdy den,no to by me odrovnalo,u nas max 1 za tyden,jsem rada ze je unavenej z prace,ale jinak to jde,pomaha a tak.Jo a druhy dite,se rozmyslime v lete,bud jo nebo bych sla tak na 2 roky do prace,moc casu uz mi nezbyva(letos32,hruza)tak pa,pa a napiste casteji,venku furt snezi,at uz je jaro :slight_smile:
20. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady myslím že pribináčka v krabici mají všude.

jak tak tady čtu vaše příspěvky tak sem ráda za klid který mam a nemusim řešit takové problémy s partnerem jako vy,ale i to má své kouzlo i když vy to asi vidíte jinak..

teda koukám že my sme nejvetší otesánci tady ze všech březňátek

dnes sem koukala po netu po nějaké inspiraci na dárek a sem bezradná..vůbec netušim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my asi koupime zidlicky a stolek z ikei,asi stavebnici zako a mozna batuzek,chtela jsem klouzacku,ale ta by se nevesla,ikdyz jsem koukala dneska po hrackach a nic bych taky nevybrala :frowning2:
20. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo tak o sexu mi ani nemluvte :wink: jako manžel by chtěl taky každej den a mě se fakt nechce :frowning2: nějak jsem ztratila chuť či co. Když mě teda zlomí tak jsem pak ráda ale dobrovolně na něj nevlezu :grinning: :grinning:

Tak já jsem malému koupila ten stan s tím tunelem. Teda 2 stany a mezi nima tunel. Hodím mu to na zahradu doma to není bohužel kam dát. No a ještě miluje klacky tak jsem mu koupila paličky na buben ale bez bubnu. Ony ty paličky jako hrají když s nima mlátíte do vzduchu :wink: pak dostane knížky a zbytek nechám na babičkách a dědovi :wink: jediná výhoda že naši jsou rozvedeni předhání se kdo koupí více :wink: :wink: Ikdyž z dědovi strany se to brzy omezí :wink: až bude mít to vlastní :grinning: :grinning: :grinning: v říjnu čeká mrně a malej Viky bude mít tetičku nebo strýčka :grinning:

Jojo mluvení pořád nic a aspoň klepu se zlepšil v nočníku. S wc nemám zkušenost žádnou máme ho na chodbě kde jsou schody a jakoby oddělené od bytu takže samotnýho ho tam nepouštím :wink: taky tam není topení a je tam kosa :grinning: No teď to vypadá že bydlíme v holobytu :wink: :wink:

No jinak naše váha je kolem 13,5 kg a výšku nevím. Nosí vel. 98-104 ale změřím ho :wink:

Ale Honzík od trpasličky je nějakej hubenej :grinning: :grinning: :grinning: na tu váhu když se narodil :grinning: Jojo Natalká je prostě malej obřík :grinning:

No bydlím asi ve velké díře neboť priboše v krabici fakt neznám. Klasiku jako jo ale v krabici fakt ne :wink:
21. únor 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není Pribináček v krabici to mlíko? :confused: To teda taky nepijeme :confounded: Jinak sýrové lízátka má taky moc ráda.Je prostě sýrožrout :grinning:

No my jsme tu nejmenší,máme kolem 10kg a cm nevím.

K narozkám jsem jí koupia ten páseče s kterým se plave na bazénu protože se jí to strašně líbí a rukávky z té samé hmoty.Ještě chci normální odrážedlo protože od loňska má jen tu tříkolku a přijde mi že se na motorce víc vyblbne.Tak to jí koupí jedna babička a zbyten nevím asi spáš něco na sebe a nějakou drobnou hračku.Jinak takyvé drobné hračky jako modelínu a voskovky už mám koupené.

Mady tak to to asi máme podobné :grinning:
21. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak odstavovávání dopadlo dobře - od té doby prostě mlíčko není, chodí mě kontrolovat a dnes poprvé po 2 týdnech mě ocucala a zjistila, že mlíčko tam opravdu není. Taky už spí skoro celou noc, jen ji ještě musíme naučit usínat samotnou. Baští daleko líp, a nechce mi vůbec pít mlíčko. Když jsme kojili, byla schopná vypít ještě hrníček mlíka a sníst jogurt (za den), teď nasadila bojkot, ale včera večer jsme prohlížely knížečku před spaním, kde bylo mlíčko, tak jsem se jí ptala, jeslti je fuj nebo ňam, tak říkala je mlíčko je dobrý, tak jsem jí říkala, že ráno ho musí trochu vybumbat, když je dobrý, a podržte se - ona ráno vstala a že chce mlíčko a fakt ho vypila asi půl hrníčku! Ale musel si dát i taťka :grinning: Ve středu jsme byly na plavču - to miluje - a jeden chlapeček tam chtěl Pribiňáka, takže od té doby musíme kupovat Pribiňáka. Nikdy jsem jí v tom nepodporovala, ale teď jí koupím klidně velký na den, protože v tom má aspoň trochu toho mlíka. Asi pěkně ztloustne :wink:
máme kolem 12 kg a cca 88 cm, takže jako poupe
mluví úplně krásně, řekne snad skoro všechno, i se lidi vždycky diví, že jí ještě nejsou dva roky a tak pěkně mluví. No, a aby to nebylo dokonalé, tak plínku musí mít, teď ke všemu dostala kožní reakci na plínky, takže je pěkně osypaná, ale o to víc nechce na nočník. Dnes se teda do nočníčku vykakala, ale to je za dlouhou dobu...
K narozeninám od nás dostane pokojíček, teď předěláváme chodbu a pak se vrhneme na ten pokojíček, dnes jsme byli nakupovat nějaký blbiny, uf, to je peněz.
Od babičky jedné dostane mluvící housenku a asi hromadu dalších věciček, od druhé má kuchyňku s vysavačem. K svátku dostala hopsací míč a uklízecí sadu, to byla blažená :slight_smile:.
Zuby máme asi všechny.
Na rozvod to u nás není, jen mám problém sama se sebou, jsem tlustá jak prase - to je něco neskutečnýho, a to jsem 3 měsíce po porodu byla na své váze, teď mám o 8 kilo víc :cry: jsem zvědavá, jak se to zvrtne po tom, co jsem přestala kojit. Zatím mám za těch 14 dní o dvě kila navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak sex je u nás v pohodě, my jednou měsíčně jezdíme k našim na týden, takže po týdnu to je pak boj, každej den :grinning: než se to trochu srovná. Ale až vysadím prášky, tak to asi bude míň často :pensive:
V červenci se taky chystáme k moři letadlem, tak si počkám na Vaše dojmy. Určitě s sebou vezmeme kočárek - zappika.
No a po večerech se moc nenudím, dost mě lidi oslovují, že chtěji udělat nějaký dortík, taky dost oslavenců v rodině nebo tak, takže furt matlám nějaký dorty - pak nemá bejt člověk tlustej, že, tenhle víkend mám vegec, to nikdo nic nechtěl, ale příští týden 3 :frowning2: no a kdž jsou dorty hotové, tak pomáhám lidem s dotacema. takže se fakt nenudím, dokonce jsem teď dodělala jeden e-learningovej kurz a chtěla bych se víc vrhnout na jazyky, ale to se odhodlávám už přes rok.
No nic, jdu spát, mějte se hezky a kyri gratulujeme!
21. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
slinik tak to máme podobně s tou váhou. Jsem zhubla po porodu vše aještě 7 kilo na víc a teď už to mám zpět a jsem jak koule. Jako fakt děs. Jsem potkala kamarádku ta vyplkla 2 děti a postavu jak modelka. Ach jooooooooooo. Jako pořád říkám od pondělí atd. můj už je ze mě na mrtvici :grinning: ale zítra je zase právě pondělí :grinning:
22. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak marně čekám že někdo napíše :wink: holky co pořád děláte vždyť tam taje a je mokro :grinning: tak přece nemůžete být pořád venku :wink:

jojo a zítra je čtvrtek a má diea zase v čudu :angry:
25. únor 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hééééééééééééj tu pořád hcodím a nikdo nic no :wink: mě z vás asi prdne :wink: tak dnes máme 10den po očkování a malej má rýmku tak asi z toho :wink:
28. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, máme za sebou náročný víkend - babi a děda si vzali poprvé malou přes noc, takže včera, jen co si ji odvezli, jsme vyrazili do IKEy na nákup nábytku, vrátili jsme se večer, vystěhovat a padnout :grinning: , během dneška se nám podařilo vystěhovat místnost, ze které budeme dělat ten pokojíček pro malou, uff, to je krámů, to by jeden nevěřil, co zbytečností a za tolik peněz je schopnej nashromáždit :angry:
v týdnu jedeme pryč, tak to bude trošku odpočívat, ale pak se na to vrhneme - vymalovat, natáhnout lino, smontovat nábytek, vytapetovat, ušít závěsy a přehos, no, když to nebude do narozenin, tak to bude do snad do Velikonoc :grinning:
A začíná nám dnes náš měsíc, takže všem oslavencům předběžně gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka a úspěchů při poznávání světa!
1. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,mala kouka na skolku a ja brouzda po internetu,hledam skolky,koukam co nabizi a tak,taky premyslim,ze bych ji dala tak na pul roku do jeslicek,jen na tech 5 dni v mesici,potrebuji aby se rozmluvila a vdetskym kolektivu to snad pujde lepe :slight_smile: do MC sice deti chodi,ale spis si hraji s maminkama a clovek tam neni tak dlouho.jinak u nas nic moc noveho,jen na vse rika NE a nechce moc jist,ma asi obdobi vzdoru,ale nejak se nevzteka :slight_smile: tak at uz je jaro a muzem poradne ven,vsem breznovym mimiskum,hezke narozeniny at je rodice nezlobi :slight_smile: pa,pa
4. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste trosku se z nas stava mamanek,ale to snad prejde a mame neco na vickach,mame sice kapky a masticku,ale kdyz to nepomuze,tak pujde na zakrok do nemocnice :frowning2:
4. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe tak hodně štěstíčka přeji aby jste nešli na operaci. Nás taky čeká operace prstíka :frowning2:

No já bych malého do školky a ani do jesliček nedala :wink: a to taky nemluví. Zatím mi stačí MC neboť dle toho co tam vidím tak tam taky nijak zvlášť nemluví :wink: No jinak máme taky období kdy skoro nic nejí a už má půl kila dole :frowning2: ale zase kokina by jedl takže to asi budou zuby :wink:

A taky přeji všem březňátkům vše nej nej škoda že už je nás tu tak málo :wink:

Přemýšlím zda malému koupit plastovek domek s tím že by ho měl ještě teď doma a přes léto na zahradě a nebo koupit dřevěnej jen na zahradu. Nebo ten plasťáka že by manža časem vyrobil pořádnej :wink: Tak snad by jste mi mohli poradit :wink:
5. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemame zahradu,takze plastovy domek neresim :slight_smile: ja myslim,ze ty jesle ji neublizi,deti ma rada a kolektiv ji neublizi,5dni v mesici je myslim v norme.Je bez plen,samostatna,takze uvidime,kdyztek ji odhlasim.my k narozkam koupime zidlicky a stul,asi kostky os zaka a ted chodi bez kocaru,tak plysovy batuzek :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecne se nam to nase dite pomalu rozmluvilo :slight_smile:
8. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou oslavu narozenim.Malá si to užila a dostala spoustu dárků.
Můžete mrknout na fotky http://picasaweb.google.com/Pzvlacek/Oslava2Narozenin#

Je hrozný jak to letí už dva roky,fakt neskutečné.Kde je to moje malé mmi :frowning2: no ale zase te´d je větší sranda :slight_smile:

Poupě a kdy malá půjde do jeslí?Až od září a nebo už te´d.My teda do jeslí ne ale do školky jsme zapsaný a te´d čekám jestli nás vezmou.Ch těla bych aby od března chodila ale ten nával co na školky je je neskutečnej :frowning2: Nevím co pak budu dělat když mi jí nevezmou :frowning2:
9. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonco malá je kouzelná.má krásný vlásky.

vážně to strašně letí...ještě nedávno byly miminka a teď už jsou to velký kluci a holky....
já sem bezradná s dárkem..mam pro ni jen tabuly s křídama a dál sem v koncích..opravdu nevim.budem se fotit u foťáka tak pak dám fotky,ale my máme ještě do konce března čas... :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

Jinak u nás školka zatim nehrozí,jelikož máme pořád pleny.chtěla bych tam s ní chodit aspoň 1 den v týdnu ale bohužel.tak zatim chodíme jen do mateřského centra
9. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonco do jesli bych ji dala od zari,u nas je zapis az v kvetnu tak uvidime jestli nas vezmou,kdybych sla do prace,tak doufam,ze jo,je strasne moc deti a malo mist,nevim jak si to predstavuji,ze snad maminky pujdou na urad prace? :frowning2:
9. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky zatím jsme s plenama ale je to na dobré cestě a za rok už to určitě bude zvládat.A když bych nešla k zápisu te´d tak na školku od března mám nulovou šanci.

Girl díky za chváli vlásků :dizzy_face: ty má po taťkovi tak kudrnaté :slight_smile:

Poupě já už se taky vidím jak budu půl roku na úřadu :frowning2:
9. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,jaro je tady :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonco taky chválím malou je kouzelná :wink: a ty vlásky :wink:

Tak mi máme za sebou oslavičku 2 roků :wink: No akorát tatínek místo videa fotil no :frowning2: a přitom to bylo tak legrační jak malej místo foukání chtěl jen bombóny z dortu :wink: No největší radost měl z domečku a z obyčejného disney mobilu :wink: No jinak dostal kupu hraček :grinning: knížky, motoračku, stany s tunelem, domeček, paličky na buben, maňáska čerta, kufr, hrneček atd. :grinning: No myslím že byl spokojenej.

Teď už hodinu sedí na nočníku a tlačí govino :grinning: neche jít do sprchy a aní spát je to smraďoch.

Moc nemluví a na nočník taky nic moc neříká :grinning:
15. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem mamkám i raráškům z března 2007 :slight_smile: Po hóóódně dlouhé době zase nakukuju, teda nakukovala jsem i jindy, ale až teď jsem našla čas i něco připsat... :sweat_smile:
Koukám, že si stěžujete, že je tu čím dál míň holek na psaní, ale asi jsme na tom všechny stejně-s těma našima dětičkama pořád v jednom kole :angry: :grinning: Aspoň tedy já lítám pořád...I když právě poslední dobou mě od malého vždycky na pár hodin osvobozují babičky, které si ho začínají čím dál víc užívat a hýčkat-pořád je to jediné vnouče a asi u toho i zůstane :unamused:
Takže už mě začínají přepadat i myšlenky na návrat do práce-i když teoreticky možné to bude až v říjnu, kdy právě jedna z babiček odchází do důchodu, takže by se mohly střídat v hlídání s druhou babi, která je v invalidním a nebyl by to takový problém...No uvidíme :wink:
Každopádně jesle u nás nejsou, ale v dubnu jdeme k zápisu do školky, tak jsem zvědavá, co nám tam řeknou. Taky u vás bylo v tom našem termínu tolik narozených dětí? Mám docela obavy, aby se malý do školky vůbec dostal-kort když budu chtít, aby ho vzali od dubna... :rolling_eyes:
A hlavně aby jsme se do té doby zbavili plínek, rok je sice dlouhá doba, ale malej naprosto rezolutně odmítá mít cokoliv společného s nočníkem nebo se záchodem v okamžiku nejdůležitějším :angry:Prostě řekně Ne,Nejde,Nechci, sleze dolů a během dvou minut je všechno v gatích nebo v plíně, pokud nevydržím a dám mu jí zpátky. A je mu jedno, že mu že mu něco drží v kalhotech. Prostě ON se na záchod učit nebude :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak doufám, že ho tenhle postoj rychle přejde, přeci jen to už taky leze do peněz :wink:
Jinak míry vám nepovím, na dvouletou prohlídku jdeme až za týden. Snad jen orientačně-cca 88-90 cm a 15 kg..? A rostou nám všechny pětky najednou, takže mě zlobí s jídlem jak může. Po bonbónech-gumových medvídcích-by se utlouk, ale taková snídaně v podobě chleba se sýrem mu nic neříká, oběda se sotva dotkne, odpoledne možná ovoce a večer něco málo k večeři.
Ale co miluje a na čem by mohl být živ je mléko a kakao-spotřeba cca 1 litr na 24 hodin :grinning:

No nic, zatím končím, už na mě huláká z pokojíčku, že je vzhůru-Mámóóó, mámóóó!!!
Tak papa a mějte se co nejlíp, když nám konečně začíná to jaro!
20. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď ještě přidala nějaké fotky, tak se na nás můžete mrknout :dizzy_face: Teda až sem zase někdy někdo nakoukne... :confused:
Papa a dobrou noc :slight_smile:
20. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.My na očkování až v červnu po posledním se jí udělali uzliny a ná je ještě red,tak má dostat nějakou šetrnější.Jinak malá má 93 cm a 12 kg.Spinká už ve velké posteli v pokojíčku.Na nočník nechodí radši chce na záchod,tak jsme jí koupili dětské prkénko a říká si na záchod,že řekne fuj.Jinak mléko jo a to Sunar kupuji jí tu novinku 24 a střídám to s tím modrým od 10 měsíců.S mluvou také nic moc.Ted jí začínám učit svlékat se a oblékat.Kočárek jen když jedeme někam na výlet.Jinak vztah s přítelem ještě lepší než předtím.Jen mám problém,že mi vůbec nechce žádné pečivo,takže je složitá snídaně a večeře někdy i ty svačiny.Jinak miluje rajčátka.
Do dalšího bych šla hned,ale přítel už nechce,že mu tři stačí.Semnou má jedno a to jedno bych ještě chtěla.
24. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem,
přejeme všem co už oslavili druhé narozky vše nej. Nás to čeká v dubnu tak se připravujeme na oslavu.
Jinak jsme dnes konečně dostaly očkování na spalničky tak to máme za sebou. Vera ani nepípla a to se na koukala. A pak řekla " ještě pích". No asi bude masochistka :grinning: . Jen čekám na reakci. Jak to snašeli vaše ratolesti??????

Jo dnes jsme byly ve školce s přihláškou a byl den otevř.dveří,takže si Verča ají hrále s dětima a ani se jí dom nechtělo. No tak jsem zvědavá jaký to bude až jí tam opravdu nechám. Jinak ale mazec. Hrozně dětí,tak ani nevím jestli mi jí tam vemou na těch pět dní v měsící. No v květnu je zápis,tak uvidím.

No nočník a záchod je u nás v poho. Už i to kakání nám tam jde,takže přes den jsme úplně bez plín a máme je jen na noc.A to se mi i v noci vzbudí,že jde na záchod. Ale to jen občas. Tak asi pomalu už začnem odnaučovat plínu i v noci. Jo jinak taky už spí ve velké posteli. Sice to chvíli trvalo,ale už je to v poho. Jen ráno vstáváme v šest,což je teda na mě fakt brzo.V postýlce spala tak do půl osmé,ale ted jak si může vylézt,tak vstává hned jak otevře oči. No ještě že se v sobotu mění ten čas :grinning: .
Mluvení už nám docela jde.Teď se docela rozkecala,takže mele a mele. Někdy je jak gramofónnnnn........

A jak jste na tom s jídlem?????Verča mi ted nechce vůbec jíst!!!!! Přesně jak píše PETASKA. Čím to???? Na zuby se mi to nezdá. :frowning2: . No a mlíko.....to nechce ani vidět,natož ho vypít. Fakt už jsem z ní na nervy :cry: .

Tak se tu holky mějte a dobrou noc. Jo a snad to jaro brzy dorazí. Teď u nás pěkně chumeli...no hnus!!!!!
24. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo tak s jídlem je to u nás stejný. Viky by nejraději jedl bombóny a nic více. Maso tedy plive úplně. Jediné co má asi fakt rád je bram. kaše ale jinak fakt nic moc. Vždy měl rád polívky a teď mi je plive. No jídlo je fakt boj.No nočník vlastně taky. Chodil pěkně a teď řekne aaa a má cvrklé. Sice zbytek dočůrá do nočníku ale vždy crbne do slipů. Mluví pořád málo nebo skoro vůbec :wink: :grinning: A spí ve velké posteli hodně dávno akorát pořád v ložnici nějak si hedovedu představit ho dát do pokojíčku samotného :wink: já sama se bojím sama :grinning: a on mě drží klidně celou noc za ruku to je tak krásný :grinning: Teď tedy řeším golf neboť multway chci prodat a uvažuji o nějakém skladnějším :grinning: takkdyby jste mi chtěli poradit klidně můžete :grinning:

Jo a spalničky byly u nás v pohodě :wink: vůbec žádná reakce :wink:
25. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
konečně mám trošku čas tak sem mrknu
děti si hrajou vedle v pokojíčku tak mě aspon dají na chvilku pokoj
jinak koupám že jsme na tom stejně
Vojta mi ted přestal plno věcí jíst donutit ho do jídla je boj
hlavně krmit nechce a když už jí sám tam půlka talíře je na něma a na zemi :astonished:
jinak nočník celkem mu to šlo ted nechce.
jinak mluvenícelkem mele ale spíše opakuje co řeknem
hlavně se ted naučil TO CÍ (to chci)
a to zanmená že v krámě by koupil uplně vše i reklamy to by koupil i mě vložky s křidélky :grinning:
jinak je divej po penězích jakmile vidí někde ležet peněženku hr na ní a hned si rve korunky do kasičky :grinning:
šetří na moře už se nemuže dočkat až v lete pojedem :grinning:
jinak narozky budem slavit až v dubnu oba kluci mají vše ve dvou měsících tak to odbydem velikou oslavou najednou
26. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no koukám,že se to tu moc nehýbe :unamused:

u nás furt stejný.Pořád nechce moc jíst a pořád se vzteká a je protivná. No a teď na mě začala utočit jako,že mě jde namlátit. Normálně se napřáhne a bouchne mě. To teda nevím kde na tom byla. No jsem z toho úplně hotová,pač nevím jak jí to odnaučit. Když jí dám přes ruce,tak je to ještě horší. To se do mě pustí znova a když nereaguju tak to taky nemá efekt. Já fakt nevím. Je to fakt hroznej ztekloun. Jak není po jejím tak je zle. Máte nějakou radu...Pomooooc!!!!!! :frowning2:

Další zrada u nás je,že je závislá na kostíkách. Už nevím co s tím.Těch by snědla kliďo kýbl. Jenže asi nejsou moc dobrý,že???? Jenže když jdu na ní s jiným jogurtem(holandia,activia,...),tak sní tak půlku a mužu si ho dojíst sama. A bombony atd. to by taky mohla furt. Takže fakt jsem zoufala...... :cry:

jinak nás teda konečně naočkovala,tak jsem zvědavá jestli bude nějaká ta reakce.Zatím nic,tak snad to tak zůstane.
Ach jo holky,ať už je hezky. Už mám fakt depku. Na sobotu hlásí pařák,tak máme v plánu nějakej výlet.Tak jsem jen zvědavá jak jim ta předpověď výjde :wink:

No nic jdu na fotbal.....zatím to je teda fakt bída :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím ,dnes zvednu návštěvnost :slight_smile: s tím boucháním nevím - byli jsme na návštěvě u čtyřletý holčičky, která maminku bouchala, ta se snažila to ignorovat, ale moc to nepomohlo. Jak to ta naše viděla, hned na mě vyjela, já ji teda spacifikovala (chytla jsem jí za ručičky) a řekla, že tohle teda ne, to se nedělá a musím zaťukat, že zatím dobrý. Takže to mohla někde pochytit ani nevíš - my to tak nevnímáme jako ty naši prcci.
A jestli chutnaj kostíci, zatím bych se tomu nebránila - naše Verunka milovala pribiňáky, ale hrozně - musela jsem koupit i dva velký na den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už jí to opustilo, teď má Pípáčka :_) to je z lidlu takový ten smetanový či jaký pudink, no tak máme zase plnou lednici :wink: ono se jim to taky brzy přejí, neboj
zítra se jdeme fotit, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Jo, v albíčku máme narozeninky - dostala teda pokojíček - v postýlce teda zatím nespí, od babi a dědy kuchyňku s vysavačem, druhá babi a děda jí dali penízky a tahací housenku FP, ta se jí taky moc líbí - pořád prohlíží ty obrázky:slight_smile:.
tak se zatím loučím, mějte se hezky a zase napište!
1. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek