• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahoj
tak u nás je to podobné s tím jídlem jogurt do toho párkrát dloubne a už nechce
přitom to celkem jedl
jinka bonbony křupky atd..by mohl jíst tuny
jinak ten starší chytil neštovice už je máme týden tak pry máme počítat že to během 7-23 dnu dostane i malej :confounded:
no tak sem zvědavá jak to proběhne tomu staršímu je 6 a je uknouranej všechno ho svědí atd.....
tak snad to bude u toho menšího lepší.
2. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONIK 111 neboj nášmalej bije všechny né jen mě ale i babičku a taťku. Doteď to byl spíše otloukánek. Myslím jako v RC mu brali hračky a žduhali ho a on se nechal. Doma nás ale bil a teď začíná škodait kde může. Tam hodí kámen, tam žduchne asi se brání či co. Jsem sice ráda že není v roli otloukánka ale v podstatě ho pořád hlídám a křičím na něj neboť maminkám by se to asi moc nelíbilo :grinning: Doma nevím jak to řešit někdy dostane někdy to nechám být nic moc nepomáhá. Vzteklej je taky. Ale mám pocit že se to trošku lepší že už to není tak hrozný. Jinak malej miluje lentilky snědl by jich kvanta jinak mi není maso na jakýkoliv způsob občas rybku, zeleninu taky nejí a z příloh jen brambory. Rostou mu vrchní stoličky a spodní už má.

Holky co golfky jaké máte snažím se prodat sporťák a staré golfky že koupím nějaké lepší :wink:

Jo a máme za sou očkování na klíšťata tak sjem ráda prý zase řádí. Tedy druhá vakcína po které bude chráněn až za 14 dní tak snad do té doby bude klid. Si teda užil s očkováním :grinning: krom povinných do něj talčím i ty nepovinné :grinning:
8. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já chtěla klíšťata dát taky, ale ona posledně u očkování tak řvala, že jsem ten recept nakonec vyhodila a nic nepořizovala. Snad si to nebudu vyčítat :pensive:
18. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,zije tu nekdo? :grinning: my dneska byly na zapisu do skolky a byly jsme ve trech a vsude stejna pisnicka,jste breznovy,tak asi ne,uvidi se :frowning2: zalezi kolik deti odejde do skoly a kolik se jich odstehuje.
jinak se mame dobre,venku je hezky,tak jme porad venku,jinak nic noveho,snazi se mluvit,ale stale to neni ono :slight_smile: proti klistatum ji dam ockovat az pujde do skolky,tak se vsichni mejte jarne a obcas napiste.
:sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady,ja golfky nepouzivam od zimy,ale mela jsem od Patrona a byly docela dobry
4. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no kde jste???????????????????????????????????????????

Tak školka, tam kam jí chci dát to dřív než ve třech letech asi neklapne. Je plno. Chtěla jsem od září na těch pět dní za měsíc,ale asi mám smulu. Tak nevím co si počít :frowning2: .

jinak my klíšťata taky letos ještě nedávaly. Měla toho očkování až dost,tak to dáme až příští rok.
Jinak jak jste dopadly na kontrole TBC???? Nás naštěstí nepřeočkovávali :slight_smile: .

Jinak my už kočár nepotřebujem....naše dáma už tam nechce sedět. Ted má motorku a kolo,takže já běhám jak splašená :grinning:
Jo holky,jedete letos někdo k moři????? My chceme do Italie,ale mám trochu strach jak to zvládne....

No jinak máme další zuby venku. Dolní pětky. Naštěstí se obě obešly bez nějakých větších scén :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Plínu máme už jen na noc a to kolikrát jen do půlnoci. Pak se vzbudí na čurání a už jí nechce. Sice občas máme mokro v posteli,ale je šikula :slight_smile: .Mluví už docela dobře,zvládá už i básníčky,takže sranda :grinning: . Jídlo je unás stale velká katastrofa. Stále se v tom nimrá a než to do ní dostanu,tak to je teda psycho :rolling_eyes: .

Tak se tu mějte a dejte vědět jak válčíte. Papa a dobrou :pensive:
24. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik,TBC,preockovani??????tak to vubec nevim,ve 2 letech???,
my taky jezdime na motorce a na trikolce,ale jeste neutehne slapky,odrazi se jak na motorce :grinning:
jinak ma vztekaci obdobi,ale rano to zkusi,pochopi,ze na me to neplati,tak je cely den klid :slight_smile:
jinak u nas to mluveni,stale nic moc,rekne skoro vsechny slova,ale vetu nerekne,spoji dve slova,maximalne tri.
ale umi zakladni barvy,snazi se opakovat basnicky,ale je to hatla matla :grinning: ale snazi se,
jinak ji dobre,stale ma 16 zubu a meri 92 a vazi 12,5kg,je bez plen,ale pred 14 dny,se mi jeden den v tydnu pocuravala v noci,tak doufam,ze uz bude klid.
tak se vsichni mejte pekne,jo my na dovolenou asi nikam :frowning2: tak pa,pa
25. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my přeočkování TBC taky OK, nemuselo proběhnout, ale toho chystání, nechápu, proč to nemůže kontrolovat doktorka :-/ my to máme docela dobrý, nemocnice je tady, ale jsou holky, který kvůli těm pěti minutám jedou hodinu :unamused:

my baštíme docela dobře, váha 12,5 kg, měří něco kolem 90, baští docela dobře, sama si říká, že chce být bez plínek, na noc už taky nechce, zatím dobrý bez nehody, ale asi něco dopadne. Vydrží od půl osmé večer do osmi do rána nečurat :pensive:
umíme pár písniček - strašně ráda zpívá :grinning: , básničky takový ty klasiky s ukazováním, musím zase doplnit repertoár, chodíme pořád plavat - to miluje, já u toho pracuju na ŽL, takže se nenudím, občas splácnu dortíka...
mluví teda úžasně, každý se diví, že jí jsou teprve dva roky, fakt už řekne skoro všechno (teda až na těžký slova, ty si zkrátí :slight_smile: ale zkusí je říct taky)
a dovča - od listopadu máme zaplacené Řecko letecky na 11 dní, jedeme ještě se známými - svědky (ne Jehovovými, ale ze svatby :slight_smile:) a ti mají 4 letou holčinu, tak si snad holky vyhrajou, až jim polezeme na nervy :grinning:, chtěla jsem jet v září - kvůli ceně a počasí, ale ti co s námi jedou, jsou učitelé, takže bohužel už v červenci, v září musí být v práci
a chystá někdo druhé? Duben se nám začíná množit :slight_smile: my ještě ne, ale na příští rok už asi jo :slight_smile:) - až bude mrňka ve školce, nějak si to chci zase víc užít :grinning:
2. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!
No takže u nás mluva nic moccccccc. Teda básničky a písničky to nehrozí. Teď umí krásně béééž a pořád mě odněkud vyhazuje. S jídlem děs běs nejraději by jedl jen sladké. Pečivo odmítá úplně a celkově velmi málo jí. Ovoce a zelenina mu neříká vůbec nic :frowning2:

Na spaní mám epořáád plenu a teď mi přestal říkat úplně takže pokud to nevychytám normálně se počůrá. Je to malej rozmazlenec :O))

No jinak mi ho taky nevzali v březnu do školky a pak možnáááááá až v září. Teda vzít ho vzali ale né v naší části. Máme tu 2 školky a ty jsou plné a tak mi ho dali asi tak 2km daleko. Jelikož tu nemám rodinu nevím kdo by pro něj chodil když bych byla v práci. 70letá tchýně asi těžko. Takže už asi i proto se budeme muset pustit do druhého :grinning: Teda nechce semi vůbec :frowning2: Ale práce není a stejně druhé chceme ale......... je mit ak dobře .......... škoda že na ty 4 roky není více peněz bych byla doma hned :grinning: :grinning:

Kamarádka teď čeká holčičku má rozdíl 2 let a mají páreček :wink: tak já určitě budu mít kluka :wink:

No vidíte se musím pochlubit budu mít brášku Josífka :wink:

Na dovču jedeme jen po vlasti české :cry: ale hned bych letěla když vidím ty ceny jsou super ty lasty. Kamarádka letěla do řecka s 3 letým klukem v pondělí a už mi poslala fotečku hrozná provokace.

No jinak mám problém s jídlem :angry: pořád jím a tloustnu. Loni semi podařilo zhubnout 10kg všichni chválili a já se na to vyprdla a 10 jsem zase nabrala. Jsem dýně a nevím co s tím :angry:

Tak toť vše od nás :grinning:
2. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady,samy pozitivni zpravy :grinning: neboj nase mluva taky nic moc,oni se rozkecaj,u nas basnicka:hali,beli,zeli...kone...a kdyz zacnu jinou,tak mami ne :grinning:
u nas to samy,mami bez,mami ne,ja sama,ale je to roztomily,maji jen takovy obdobi.
jo to vam povim,meli jsme vsi,hruza,nastesti jen mala,myslim,ze je chytla kdyz jsem ji zkousela takovou celenku z bavlny,takze pozor na to,kdyz budete zkouset,nevite kolik a kdo to mel pred vami :unamused:
jinak nam druha skolka rekla,ze nas nebere,dve skolky se nam ozvou po novym roce a vazmou nas podle toho kdo se odstehuje,uvidime.Druhy by jsme taky chteli,uvidime jak vse dopadne.
Jo holky,neni DVD s masinkou Tomasem,myslim ty levny.
3. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mašinku jsem neviděla, ale kdybyste někdo viděl Shaun :slight_smile:
jinak u nás letí krakonoš, teletubies (od švagrové), Hello Kitty, Jahůdka a Pepina (podařilo se mi vyhmátnout jedno levné). Když je s taťkou, tak ten je zvyklej ji vysadit k TV nebo počítači a pustit DVD :angry: já se jí snažím trošku zaměstnat :slight_smile:
a minulý týden nám přišel dopis, že nás do školy od září jako berou, ale nastoupit můžeme až na konci března. Jsem docela ráda, v pondělí je zápis - máme ji hned vedle baráku :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: zas tak geniální nejsme - berou nás do školky :grinning:
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku to mate tak malo deti,ze vas berou?u nas v jedny skolce vzali 17deti :frowning2: a v druhy jen 25.
3. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s těma školkama fakt děs :frowning2: nám řekli že si máme zaplatit chůvu :grinning: na to teď fakt máme.
Co fin. krize? Nás se už dotkla. Manžel nedělá pátky a klesl o 3000,- Kč tím pádem má 10 000,- Kč nic moc co?! :wink:

Jinak mi o DVd vůbec nemvlute. Kupuji ty večerníky :grinning: takže u nás vede Hurvínek a všichni bubáci. Tak kdyby jste věděli o nějakých bubákách na dvd pro děti :grinning: jinak by hleděl na mumii nebo harryho :grinning: a krakonoše sháním taky v těch večerníčkách nevyšel :frowning2:
3. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas moc DVD nefrcej,maximalne Krtek s tim autem a to je cely,ale kouka na CS kanalu,skolicka pro nejmensi a na toho Tomase,jinak ji to neba,nas financni krize se zatim nedotkla,ale vse je mozny.Mame hypoteku,uver na auto,pojistky a to pak naskakuje,takze jdou skoro vsechny penize do jidla a do maly.
3. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe - to nevím, ale měla jsem tam danou předběžnou přihlášku už víc než rok :wink: (od podzima 2007), ale může se prý stát, že budou muset vzít předškoláka, který se tam ještě nebyl nahlásit.... :confounded: uvidíme, snad to dopadne :sweat_smile:
fin. krize se mě dotkla tak, že utrácím víc, než jsem schopná vydělat, takže jsem na účtě v mínusu, který teda každý měsíc na chvilku zaplácnu a pak zase vydoluju :confounded: snad už se v červnu nezanořím do minusu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel přišel před týdnem, že u nich najednou budou propouštět, šéf mu teda řekl, že se ho to netýká, ale jistotu bude mít až za týden, až proběhne oficiální sdělení :frowning2: snad to bude mimo nás
mady, Večerníčky nám kupuje děda - jak to začlo vycházet, tak říkal, ať to nekupujeme, že nám to pak dá komplet, že to bude akorát v dobu, kdy na to vydrží koukat :grinning: děda je takovej fanatik do sbírek :grinning: takže to je výhoda. Manža Krakonoše stáhnul někde na netu.... ale pošťáka Pata nemůžu nikde splašit :frowning2: nevíte někdo, kde by se dal třeba koupit?
4. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
příčina mýho utrácení je jako u poupetě - většina jde do malý a do jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloník náš děda taky nakupuje večerníčky ale bohužel pro jeho Pepíčka :wink: občas tedy omylem koupí něco 2x a hned volá ať to nekupuji :wink:

Malej se mi začal počůrávat a dokonce už i tlačí mimo nočník. Nevíte proč? Říkal si a teď neřekne ani ň :angry:
7. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk včera se kamarádce narodila holčička císařem 4,27 Emička a doma na něj čeká březnový 2letý bráška :wink: No nevím pořád si to nedovedu představit :frowning2:
10. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady,ja si to umim predstavit,ale lepsi by bylo,tedy pro me 3r a narozeni miminka.ale gratulujem,alespon ti kamaradka poreferuje,jak se to da skloubit :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
po delší době se sem hlásím
Tak máme doma novinky v srpnu máme svatbu ale jen malou se svědkama a dětma :grinning:
po 8 letech to jde ne? :grinning:
už se nemohu dočkat jen ty přípravy stojí nervy a názory rodiny jak bysmet!

jinak děti rostou jako z vody zlobí jak čerti už se těším ten starší jede na týden na školku v přírodě a pak oba v polovině prázdnin na týden ke tchýni to bude havaj :grinning: :grinning: :grinning:

jedem i první týden v červenci k moři tak se těšíme :grinning: hlavně děti jak budou dovádět v moři a bazénu :grinning:
11. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my mame prima druhy rok,nejdriv vsi,ted spala,jeste cekam co prijde,ze by nestovice :grinning: ted si to pekne vybira,do 1,5r ji nic nebylo,ach jo.
jinak novinky,jsme uplne bez plen,mluveni,spojuje 3-4slova,ale normalne stale nemluvi,ji pribira a to je asi vse :slight_smile:
jo jinak se snazime,tak jsem zvedava,pa,pa a napiste,hezky leto :wink:
24. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky chlubím jsme taky úplně bez plen :wink: mluví čím dále lépe :wink: akorát se mu nechce moc jíst :angry: ale váží 15kg a má 96 cm :wink: No a v sobotu jeddeme an dovču ale jen po česku ale i tak nás čeká 4 hoďky jízdy :wink:

Tak dovoleným zdar :grinning:
17. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tady to jede :grinning:
tak jsme se snazili o druhy mimco asi se zadarilo,k mudr jdu sice az za 10 dni,ale test je pozitivni, :slight_smile:
uzivejte leta,neleta,pa pa
30. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupeeeeeeeeeeeeeeeeee tak to teda velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, po dlouhý době nakukuju a hned gratuluju :slight_smile:

krejcirici ke svatbě a poupeti k miminku.

tak ať se daří (a všem ostatním taky)
19. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste všechny? Žádný novinky nebo všechny makaté na sourozencích :wink: :wink:
30. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás nic nového, sourozence plánujeme, ale ne teď :slight_smile:, když pánbůh dopustí tak příští rok :dizzy_face:
gratulujeme krejci k manželství - vše nej nej nej, hezky si to užívej :slight_smile: a hoď nějakou fotečku!
vypadá to, že bude hezký pozdim, tak si tu užívejte a občas písněte!
22. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluju témata, kam lze přijít jednou za uherák a najít na tý samý stránce svůj poslední příspěvek :grinning:
zdravim holky, a přeju taky hezký podzim, letos se fakt vydaří :dizzy_face:
22. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek