• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 13:07 • karotky
jj sem nikdo nechodí :wink: já teda s tím sourozencem silámu hlavu :wink: chtěla bych být tak ještě půl roku doma a v klidu se do toho dát (myslím půl rok od malého 3let) nejde do školky nejdříve až v září ale na pracák nechci skrz mateřskou :frowning2: takže nevím vůbec jak to udělat. A pokud bych šla na rizikovku abych byla ještě 9 měsíců doma tak to musímstihnout otěhotnět do března a to se mi ještě nechce. Nejraději bych zapadla zase na jaře tak duben,květen a dále. Ach jooooooooooooooooooooo.
5. říj 2009 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Mady nevim presne jak to je u 4leteho rodicaku,ale u 3eteho,staci otehotnet do rodicaku prvniho ditete a pak jit na nemocenskou,pak prejdes na materskou a pak na rodicak.Jestli to nestihnes otehotnet,tak jdes rovnou na rodicak,kdyz se narodi maly,ale prijdes o materskou(ted co ji snizili od r.2010,smradi :angry: tak je to vcelku jedno),ale uz ti nebudou drzet misto v zamestnani,ale stejne pises ze bys si sla na pracak
5. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je to tak , jak píše poupě
4. lis 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj už jsem tu dlouho nebyla. malá už chodí od září do školky,já už se zapojuju do pracovního procesu.jinam máme už skoro metr a přes 20kg.nyní je malá jak 5 letý dítě. no je trošku větší no :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo girl misel metr,tak to mi 96cm a 13kg,chodime do miniskolky a cekame bratricka :slight_smile:
no uteklo to,tak holky do druheho ditka nebo do pracovniho procesu :grinning:
17. lis 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já do prac procesu a už se na to strašně těšim.doma už mi hrabe :slight_smile: :slight_smile:
poupe tak to je hezký,budete mít aspoň páreček
malá vypadá na 5 letý dítě ne na skoro 3 letý
23. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu nebyla 100 let, nakukuju a gratuluju Poupě k párečku, my čekáme druhýho kluka, už se na něho moc těšíme :dizzy_face:

Girl teda Natálka 20 kilo :confused: to musí být kus ženské, Dam má 16kilo a to jsem si myslela, že má moc :sweat_smile:

Poupě jak je to prosím tě s tím rodičákem? můžu přeskočit mateřskou? pač na rodičáku mám víc peněz, než co bych měla na mateřské, jsem dělala u soukromníka a měla jsem napsaný nejnižsí plat a zbytek jsem dostávala na ruku :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,Janica taky gratuluji :slight_smile:
jestli jsi byla zamestnana,tak pujdes na materskou a kdyz bude nizsi nez rodicak,tak ti to musi doplatit :wink: tak hezky tehulkovani :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko :slight_smile:
dlohatánsky jsem tu nebyla a všem čekajícím maminkám gratuluji.... já si to fiknu do zaměstnání..... doma toho mám dost a tudíš se docela těším.... obávám se, že tak rok dva a budu se snažit zase otěhotnět :pensive: tak doufám, že to půjde.
Honzík je hrozně hodnej a šikovnej, ale obavy mám ohledně mluvení ještě pěkně nevyslovuje, tak se modlím at se do 3 let pěkně rozmluví. tady je adresa s fotečkama jak rostem.... http://trpaslicka.rajce.idnes.cz/
Měří něco málinko přes metr a má 16 kg..takže taky chlapák :grinning: :wink:
9. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni, zdravím v novém roce, jak se máte? To už všichni pracujete?
7. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, tak se daří? A co druhá mimča, jak se na to tváří sourozenci? Občas písněte, ať víme, co je nového :wink: případně jaké to je v práci :dizzy_face:
16. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku koukam,ze jste se rozhodli pro druhe ditko,tak to gratuluji,jak je?Ja uz to mam za par :slight_smile: ted to druhe tehotenstvi uteklo rychleji
18. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik gratuluji k těhu :wink:

Poupě tobě taky a ještě ti přeji pohodový porod kdybych se tu do té doby neoběvila :grinning:

U nás se chodí do školky na 5 dnů v týdnu tak to zatím není nic moc a malej se tam chodit nechce.poslední týden v únoru už to potáhne každý den a snad si zvykne a bude tam chodit ráda.
Já bych se měla 8.března vrátit do práce.Jsem chtěla něco jiného protože moje původní práce je na směny tak to bude složité skloubit,jenže ono fakt nic není a to už jsem obeslala tolik inzerátů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se vracím do původní práce a rozhodli jsme se taky zapracovat na dalším mimču.Tak uvidím kdy to vyjde :dizzy_face:
20. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, děkuji, no, nebylo to úplně naplánované :dizzy_face: ale jsem moc ráda, že to tak je. Snad se tu ještě párkrát sejdeme, než poupě porodí, ne? :wink:
cermonca, ted je to dost těžké s prací, ale uvidíš, dopadne mimčo a bude po starosti :wink:
20. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i já hlásím těhu :wink: opět napoprvé jako Vikoušek :wink: tak snad se bude pěkně držet a nic se nestane :wink: takže v říjnu budeme mít miminko ještě jsem enbyla na gyndě ale 6 těhu testů a vynechání MS by snad stačilo zatím :grinning:

jinak Viky prd mluví :frowning2: teda mluví ale nikdo mu nerozumí jen já což mě moc mrzí neboť já jsem šíleně ukecaná, barvy a ani počítat neumí a písničky atd. je to bula no :wink: dokonale zvládá zlobení a pc :grinning: to si sám pustí i pohádku

jj pěkně se nám rozlobil chlapeček :grinning: hlavně mi rád utíká a nejlépe někam do silnice a já jsem na mrtvici z něj :wink:

tak piště něco nového i vy :wink:
11. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, gratuluju, tenhle termín co máš ty, jsem měla vybraný pro naše druhé :slight_smile: druhý den budu mít třicetiny :grinning: ale takhle už budeme mít po šestinedělí, tak budeme moct udělat oslavu i s prckem :grinning: držím pěsti, aby to krásné datum vyšlo :slight_smile:
a jak se daří poupěti? Co bříško, roste roste? Dá se ještě spát v noci v pohodě?
janica už to má za pár :slight_smile:, v úterý se narodil kamarádce druhý synek, měla termín 18.2. :slight_smile:
a jak zvládáte škoku, cermonco, girlmisel a trpaslicko? U nás by měl být nástup 23.3., zatím se tam moc těší, vidím to tak do oběda, pak si ji budu brát, máme školku hned vedle baráku, tak na ty čtyři hoďky to prospěje nám oběma :dizzy_face:
13. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásného Valentýna holky :dizzy_face: ....
No školka....:( mají plno..na zápis jdeme teda 16-17.3. tak až po prázdninách nástup..... Budu se muset spolehnout na babičku (přítelovou mamku). Moc se těším do práce..... zase mezi lidi bez stereotipu :wink:
Honza je zlatíčko samou láskou bych ho umuckala.... mluvit se snaží a docela mu to už jde, takže mady nevěš hlavu to půjde. Pokud teda aspon čteš večer pohádky, tak to bude rychleji si myslím :slight_smile:
počítá taky max do 5 a pak je všechno to jeho "meg 8" ..... :grinning: je sladkej.
http://trpaslicka.rajce.idnes.cz/
Gratuluji k těhotenství a holky držte se. Taky si přeji ještě jedno, ale ted to nejde a musím zhubnout dávám tomu rok a pak se uvidí..... :pensive:
Mějte se krásně.... jdu zase popíjet vínečko k miláčkovi :wink: pa
14. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak předem gratuluju všem těhulkám. já zatím druhý neplánuju,ostatně neni s kym :frowning2: :frowning2: . jiank malá má teď zánět průdušek takže hrůza včra v noci měla 39,6 horečku

ve školce se jí líbí a posl 3 měsíce je víc doma než ve školce.takže sme teď začaly dávat něco na posílení imunity tak uvidim jestli to pomůže.mam hrůzu jak to bude za rok až budu v práci.pokud bude pořád nemocná tak já nebudu moct bejt pořád doma..uvidíme..jinak taky moc mluvit nechce ale už rozvazuje.
17. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a naše míry jsou 98cm a 22kg!!! :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl. -fíííha s tou váhou :wink: :grinning: ... jsme se trošku stratili.... Honza váží 17kg a 102 cm. Zdá se mi že roste jako z vody... a my nejsme zase tak vysocí..... :fearful:
17. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky gratuluji tehulkam,my uz to mame za par :slight_smile:
tak mala docela mluvi,ale je stydliva,do skolky mi ji nevzali,tak zkusime jit opet na zapis a uvidime v zari,jinak chodila pul roku do miniskolky,ale jen 2h tydne, barvy,ty zakladni ovlada,je ale dost uminena,proste rekne,ne,tak ne :grinning: basnicky taky se snazi,no jsem zvedava co rekne na 3 lete kontrole.
jinak furt je hubenour,ma 99cm a skoro 14kg
jsem zvedava az se narodi malej,jak to vse bude snaset,neni moc mamanek,muze jit k oboum babickam,ve skolce taky nebrecela,tak uvidime,snad nebude moc zarlit.Fakt jediny problem u nas je ta stydlivost a kdyz je v cizim prostredi tak nechce mluvit
Girl misel,taky mela 2x za rok uz anginu,tak jsem vyzkousela Martanky a pak imunoglukan,ale stejne tu anginu dostala,jinak nemocna neni,zadna ryma,kasel nic.
18. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem!
tak náš malej jde do školky v září mám to taky kousek tak na ty 4 hodiny půjde ale netěším se no :wink: ikdyž kdo ví budu mít pupek možná budu ráda, ale teď bych ho láskou snědla a nikam nepustila :grinning:

jinak má 16kg a něco přes 100cm
22. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je koukam že sem se přepsala.měří 115cm,nevim kde sem vzala 98 :wink: :wink: :wink: ¨¨
poupe imunoglukan nám doporučila doktorka tak jí ho teď dávam,tak uvidíme
28. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
115 :grinning: :grinning: ty jooooooo jsem čekala Vikouše 2m když má taťku 205cm :grinning: ale Natálka bude basketbalistka :wink:
28. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady my sme trochu přerostlý... všichni jí typujou tak 5 let.. ale přitom my nejsme nijak velký... do 180 cm..tak nevim kam poroste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a jak si užíváš druhé těhotenství?
1. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gril.misel druhé těhu si neužívám :frowning2: škoda no úplně jiný jako první hodně mi bývá šoufl a ze začátku píchání šílený v podbřišku :wink: tak třeba je to ta holka ikdyž všichni tvrdí kluk a to dle všech tabulek a kyvadélka :wink: :grinning:

no a jinak všem březňátkům vše nej nej nej nej k 3. narozeninám my máme v neděli ale oslava se posunuje tatínek má 2 noční a v neděli přijedou známí popřát ještě mně a manželovi k narozkám :frowning2: takže dneska jdeme do hraček a necháme malého ať si vybere co chce neboť pokoj narvanej a nic ho nebaví :grinning: :sweat_smile:
10. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky všem březňátkům přejem všechno nej nej nej! my už školkujeme, do cela to jde, máme za sebou kontrolu u DR. 97 cm a 14 kg, pochvalu, jak hezky mluví a poznává tvary :slight_smile: a taky první vakcínu na žloutenku, na kterou mi pojišťovna nic nedá :frowning2:
29. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupě, zatím nic? Držíme pěstičky, ať je to rychlé!
29. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku zatim nic,cekam to o vikendu :grinning: uz me to nejak zmaha
Mate skoro stejny miry,my 98,5cm a 13,9kg :slight_smile:
jak je tobe,uz si za pulkou
nas do skolky nevzali,jdem na zapis zase v kvetnu.tak uvidime,uz mluvime taky docela dobre a jak je nekdy drza,opice
tak ja dam vedet az porodim,ahoj vsem
30. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek