• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

nikdo :confused: tak mame kluka,51cm a 3,700kg,2.4.2010 v 5,40h,porod lahoda,proti prvnimu,zatim je hodny :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe, gratuluji! hodně zdravíčka a ať malý roste jak z vody :slight_smile: až budeš mít chvilku, tak písni nějaký detailík z porodu, jsem napnutá :slight_smile:
případně jestli holky chcete, můžeme to dát do soukromých, stejně už nás sem chodí jen pár... tak dejte vědět :wink:
10. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku diky,zatim je malej docela hodnej,prdiky netrapi,papa,to je dulezity :grinning:
porod byl oproti minulymu ohodne rychlejsi,dojeli jsme do porodnice a do hodiny bylo hotovo,bolesti taky mensi,opravdu fakt luxus.
Tobe preji to same,v kolikatem jsi?
Sem uz nikdo nechodi,takze soukroma je asi zbytecna
23. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky poupe :slight_smile: a všichni, včera jsme začli 25. týden.
asi to budu mít taky rychlejší, protože na středeční kontrole mi naměřil CS 2 a pro tohle období je kritická hodnota 1, ale že bych se měla nějak omezovat, to mi neříkal. Tak uvidíme.
a jak Péťa spinká?
23. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkýýýýýýýýýýý
poupě moc gratuluji a závidím to že to máš za sebou a že teda rychléééééé :wink:
já jsem teď 15. týden :wink: :wink: rostu do všech strana těším se až mi řeknou pohlaví :wink:
jinak máme za sebou další zápis do školky :wink: moc se netvářili je hodně nával a já těhu (ikdyž z bříška to poznat nemohli jen drby )
u mudry na 3leté pohodka 103cm a 15,5kg ale doma má 17kg :grinning: a hlavní je že šulda prý dobrý že to stačí a že se to už nestrhávááááá tak sjem byla šťastná jak blecha
na žloutenku jdeme v srpnu :wink:
tak pište piště
23. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Sloniku,spi lip nez Kacka,je fakt zatim hodnej,az v podvecer,ma svy hodiny,kdy nemuze usnout,chce se vic chovat,ale pak usne kolem 22h a spi az do 2h a pak az v pet,takze pro me parada,rika se ze druhy jsou hodnejsi,pockej pak v roce se mi bude valet v louzi :grinning:
Tak snad neprodis moc brzy,dej vedet
Mady diky,tobe to taky utika,blbe uz ti neni?
My mame taky 3letou za sebou,taky dobry
tak si uzivejte v ramci moznosti druhy tehotenstvi,my uz do tretiho nejdem :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem k zapisu prvni tyden v kvetnu,tak jsem zvedava,stve me to,ze clovek je doma a dite ma smulu a nemuze se zapojit do kolektivu,MC ted nepripadaj v uvahu,jen hriste,chci aby chodila na 4h,uvidime co nam reknou
mady na tady ty potize s pindikem se netesim :unamused:
26. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
koukám se to nějak rozmnožuje...novým těhulkám gratuluji :wink:
a poupe blahopřejeme k druhému prckovi... my máme už 10m Kubíka... to tak strašně rychle letí!
jak se máte, co dětičky?
jinak mady s tím pindíkem to teda taky řešíme pořád... :grinning: holt nová dimenze no
Terka dneska dostala kolo, tak byla úplně hotová... od září jde do školky - jsem ráda, že mi ji vzali--dražší trochu, ale s angličtinou, tak uvidíme
7. kvě 2010 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po delší době zas nakukuji. přidala sem taky nějaké fotečky nové konečně tak můžete juknout.

malá chodí do školky už od září a je tam nadmíru spokojená.
17. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky březňátka, tak co je nového? Ty vedra jsou teda, co :slight_smile: ale po řád lepší, než ty nepřetržitý lijavce :confounded: my školkujeme, už je v pohodě, přes prázdniny budeme doma spolu a připravovat se na příchod mimča :slight_smile:
10. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím nic nového, březnovky? Jak se vede mady? Bříško roste :wink: a jak roste Péťa, poupe? Co Kačka, žárlí?
23. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloniku,ahoj,co ty, kdy mas termin?
Sem uz nikdo nechodi vid,skoda. :unamused:
U nas docela pohoda,Kacka zarli jak kdy podle toho jak se vyspi,ale na malyho je hodna.Malej je zatim hodnej,zatim jen lezi,ale za chvili to zacne,to mam docela hruzu,ale Kacka jde od zari do skolky,tak to snad vse skloubime
Kdy ty mas termin a vite co uz cekate?
24. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupe ahojky, termínek máme příští týden, lehce se to chystá, ale nerodíme :slight_smile: dám vědět. A jak Vám roste Péťulka? A je Kačka pomocnička? :slight_smile:
je to tady nějaký mrtvý, copak všichni děláte?
5. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slonik tak uz jste na svete? :slight_smile:
u nas dobry,pak napis a dej foto
11. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupe ne ne, zatím ticho před bouří, termín máme zítra, teď jdu na kontrolu, tak uvidíme, jestli se to nějak pohne :slight_smile: pak dám vědět :wink:
11. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slonik tak preji hodne stesti a moc at te netrapi :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupe tak a je to :slight_smile: máme brášku
22. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slonik tak to moc gratuluji :dizzy_face: at jste zdravy a jen samou radost vam prinasi(napis neco vic(az bude cas :grinning: )do IP
uzivejte si :dizzy_face:
22. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik moc moc moc gratuluji :wink: :wink: :wink:

mě to taky teda čeká :wink: 20.10.2010 by měla přijít na svět Sofinka :wink: tak snad to zvládneme :wink:

za to ve středu 1.9. jdeme poprvé do školky jen na dopoledne ale maminka se s tím nemůže smířit :frowning2: jéžiš já to obrečím a jestli začne malej bečet tak ho snad vemu domů :grinning: :grinning:

jinak školka s angličtinou by se mi taky líbila :wink: sice Vikoušek neumí ani moc česky :grinning: ale i tak bylo by to fajn klidně bych si připlatila ale tuhloe školku mám za barákem asi 5-10 minut cesty tak kdyby moc bečel bych tam mohla pro něj chodit dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, další přírůstky na světě i na cestě :slight_smile:
tak gratulace všem mamkám, taťkům a sourozencům :wink:

u nás se už školkuje od září, taisha je moc spokojená, elíka to čeká v lednu/únoru - budou mu dva, tak půjde taky do montessorky - ale jen na dva půldny týdně :wink: chodí tam občas s taishou, když školka pořádá mejdan a je tam nadšenej. a já aspoň v klidu napíšu diplomku :grinning:
31. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
@slonik tak co jak to jde,vse dobry,dej vedet :slight_smile:
@mady tobe uz se to taky blizi,vse dobry? :slight_smile:
my ted docela zapasime s nocema 4-5x vzhuru docela husty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe jj tak to ti teda nezávidím tak časté vstávání? copak se děje? zoubky?

kyri jj malá 3 malej skoro 2 tě fakt obdivuji :wink: já už teď mám hrůzu jak to zvládnu :wink:

no ale největší strach mám z porodu prostě takové ty blbé myšlenky že se mi něco stane nebo mimísovi a že nikdy už neuvidím Vikouška ach jooooooo už aby to bylo za mnou :wink: ještě měsíc ale kdyby malá vylezla třeba v 38. týdnu zlobit se nebudu :wink: 14dní sjem na 1cm ale to je prý u druhorodiček normální :wink:
17. zář 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak malý roste hezky, už dokonce vynechává půlnoční kojo, takže vydrží od osmi do tří, to je super :grinning: můžeme jít pařit :grinning: :grinning: :grinning: no ale přeci jen už to známe, že to vydrží max do zoubků :confounded: :sweat_smile: no a Verča je zatím jako velká ségra OK :slight_smile:
@poupe a co Peťulka, už se Váma si taky zoučnou ty zubiska chystat, ne? zatím je OK?
@kyri školku závidím, my chodíme do normální (máme je hned u baráku :slight_smile:) ale podle toho co píšeš tu a na dubnovkách usuzuji, že je to hoodně podobné s tou Vaší montessorkou (tak jasně, stejný to nebude nikdy, ale oproti tomu co pamatuji já :slight_smile:) a jak jinak se máte?
@mady držím pěstičky, už se Ti to blíží :slight_smile: tak ať je to rychlé!
29. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mady já byla otevřená na 1 cm od 23. týdne, do porodky jsem dojela otevřená na pět a ještě to šest hodin trvalo :confused: ale neboj, bude to dobrý a hlavně ten pocit, až si pochováš Sofinku :dizzy_face:
29. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik ještě 6h ?! :wink: ach jooooooooooooo chci to rychle mít za sebou :grinning: :grinning: zatíms e nic nemění tak snad nebudu celá do termínu :wink:

manža si vymyslel topení na půlku října a já nechci aby malého hlídala jen babi :frowning2: už teď mi pláče když o tom mluvím že budu nanoc v porodnici :frowning2: já se tam ubrečím :frowning2:
29. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
@slonik tak si uzivej to spani,Verunka velka segra,jako u nas :slight_smile: my mame nocniho zavislaka na kojeni,budu s tim muset neco udelat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dej fotecku :slight_smile:
2. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mady klid,vzdyt uz je velkej,on odlouceni prezije a ty taky,budes mit jiny starosti :grinning:
2. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mady tak mady, jak jsi to zvládla? Bylo to o trochu dřív, ne?
poupe, fotečky nechci dávat veřejně :confounded: do otevřený diskuze :pensive:
7. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slonik ahojky nene bylo to jen o 2dny termín jsem měla 20.10. a rodila jsem 18.10. :grinning: v 8:30 mi rupla voda přímo u mudry na vyšetření a v 9:15 jsem byla v porodnici pak monitor a UTZ takna pokoj až tak kolem 10h v 10:30 mi rupli ještě zbylou vodu a 11:14 byla malá venku :grinning: bolest horzná samo ale porod rychlej :sweat_smile: ještě že tak teda :sweat_smile: takže v pondělí jsem porodila a ve čtvrtek jsem byla doma :wink: malej to zvládl úplně vpohodě :wink: ale malá je asi nemocná neboť mi nějak chrochtá a polyká jakoby hleny či co :frowning2: jsem byla nemocná to asi chytla tak dneska pošupajdíme k mudře :frowning2: a to tak krásně spinka bych raději hned lehla za ní :wink: a jak se máte vy??????
9. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mady gratuluji k Sofince,at to zvladnete co nejlip :slight_smile:
15. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek