• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

adusum: a jsi tam:wink:
27. led 2007 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jé holky únorátka si hnedka taky udělaly podobnou tabulku.... tak je vidět, že se to tu rychle ujalo :grinning:
27. led 2007 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mě je dneska nějak smutno a nikdo tu není... no ani se nedivím, v sobotu večer... :frowning2: ale je to škoda. Nějak na mě padla melancholická nálada... :frowning2: :cry:
27. led 2007 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu tabulka je krásná.nezlobím se naopak.mě se dnes celý den seká pc tak až teď mi jde relativně v klidu tak píšu.
údaje sou girl.misel,michaela,20let,26.3 tp, holčička,natálka,3kg.
sem opravdu ráda žes jí udělala.je nádherná.Moc děkuji!!!
27. led 2007 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
girl.misel: není zač, tabulka už je aktualizovaná. Nejdřív jsem tam chtěla psát všechny, co se na diskusi vyskytly, ale třeba by nechtěly a nebylo by to asi fér. Vůbec nemusíš děkovat, udělala jsem to ráda. Zkusím chytit ještě nějaké dobré nápady, jak tabulku ozvláštnit, abychom měly lepší:wink:
27. led 2007 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu myslim že už tak jí máme nádhernou!!!jinak sem koukala že máš termín asi o den dřív než já :slight_smile:
27. led 2007 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj taky se k vám hlásim KREJCIRICE,ILONA,26LET,22.3.,KLUK,VOJTA,12,5kg. :wink:
27. led 2007 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,i ja bych se chtela s mimiskem prihlasit :slight_smile: ...Klaruska - Klara - 23 let - termin porodu mame 29.3. - co to bude nechavame jako prekvapeni ( my to sice vime, ale napsat to sem nemuzu,protoze svagrova, ktera taky na tyto stranky chodi vsechno objevi :slight_smile: )- jmena jsou Terezka nebo Tomášek - a zatim jsem pribrala 12 kilo
27. led 2007 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky hlásím :slight_smile: Janica.., Jana, 24let, TP 9.3.,kluk Damiánek,10kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děkuji a fakt pěkná tabulka
27. led 2007 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky budu se snažit to denně aktualizovat... :wink:
girl.misel: no to jsem zvědavá, kdo z nás porodí dřív. Napadla mě taková pěkná hloupost: co kdybysme si založily album, kde jsou naše podobizny v dětském věku - třeba jako miminka a potom tam přidávaly ty naše čerstvě narozené poklady? Můžeme to všechno přidat do alba Březňátka 2007.
28. led 2007 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pokus vyšel, ať se zasmějete, mrkněte do alba na inovaci :slight_smile:
28. led 2007 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
seřadila jsem nás podle TP, tak teď už jen můžeme koukat, jak se pořadí dodrží:wink: mějte se hezky, já se tu zase ukážu:wink:
28. led 2007 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu to je dobrý nápad s těma fotkama. :wink: pokusím se najít nějakou pěknou.pak ti jí pošlu na mejl,jelikož si album založila ty,tak tam můžeš vkládat jen ty :slight_smile: .která dřív to nevím ale co sem si počítala termín podle pohybů,tak mi to vyšlo na 17.3,ale počítala sem si to sama podle nějaké tabulky na netu,tak to nemusí být pravda :unamused: .jinak já tvrdím že na termínu nezáleží prostě až se bude chtít prckovi ven tak půjde a určitě ho nebude zajímat zda je den termínu či ne.jinak už se strašně těším,asi jako všechny tady.nedávno sem si říkala ještě půl roku a teď už odpočítáváme necelé 2 měsíce.je to takový krásný pocit,těšit se na to jak vypadá,zda po nás nebo po taťkovi,těšit se až ho budeme mít v náruči.prostě je to nádhera a nemůžu se už dočkat.Jinak se omlouvám za román,ale nějak mě chytlo psaní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2007 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzu tabulka je skvela :grinning: :grinning: .
28. led 2007 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
girl.misel: tak jo, klidně pošli. Ještě sem hodím mail:

zuzu_z@centrum.cz(kdyby náhodou se chtěl ještě někdo přidat.)

já se taky strašně těším. Podle prvních pohybů jsem to nepočítala, ale já to vidím tak na 1.4.2007. Prostě na apríla, osud si ze mě poslední dobou hodně rád střílí, tak by to bylo stylové :grinning: jen doufám, že nebudu moc dlouho přenášet.
kaci.K: díky za pochvalu, jsem ráda, že se líbí. Rozesmálo mě, že sotva jsem jí udělala a zveřejnila, objevila se podobná - s námětem Anne Gedds u Únorátek. Tak se to chytlo :slight_smile:
28. led 2007 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Adusum-díky moc!Určitě jí zavolám a přihlásíme se tam:slight_smile:Teď když to není jen podle intuice,ale i ověřené,tak to bdue určitě dobré:slight_smile:

Tabulka je moc pěkná:slight_smile:Akorát s těma fotkama bude trošku se mnou problém,ráda bych poslala,ale když tak vidím,že nejsem schopná od vánoc přidat do svého fotoalba nové věcičky,tak už teď je mi jasné,že ani tyto fotky určitě nepošlu:slight_smile:Tak snad aspoň pak mimíska...

Taky se moc moc těším až bude na světě...Od tohoto týdne máme velkou novinku a to usilovné kopání do jater-i když je hlavičkou dolů už od 29 týdne,s těma játrama začlo až teď-a vážně to bolí!!!:slight_smile:
28. led 2007 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě k té tabulce-je nás docela hdoně mladých maminek:slight_smile:když jsem chodila na předporodní kurz,byla jsem nejmladší a tak půlka byly okolo 30 a víc a to rodily první mimčo...
Možná by bylo taky dobrý tam dát kolikáté miminko čekáme...
28. led 2007 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
lusinta: dobrý nápad...
28. led 2007 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu poslala sem ti tu fotku,tak doufám že dorazí a pokud ne,pošlu ji znova
28. led 2007 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
girl.misel: dorazila, jdu ji tam vložit, moc roztomilá:wink:
28. led 2007 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
girl.misel: a jsi tam :wink:
28. led 2007 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tos to vzala hopem.je to docela dobrý nápad s těma fotkama,tak doufám že se ostatní maminy připojí. :slight_smile: :wink:
28. led 2007 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tabulka se moc povedla :slight_smile: a s tema fotkama je to fajn napad, taky se po nejake podivam a kdyztak poslu :slight_smile:
28. led 2007 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky,vypadá to, že tu pořád sedím na netu a nepracuju, co? :grinning: Je to pravda, píšu u toho bakalářku, ale nijak dvakrát mi to nejde, tak tu pořád jukám, kdo, kdy a jak...:wink:
fotky posílejte, ať máme veselo :grinning:
28. led 2007 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu-my taky sedíme jen na netu:slight_smile: Já jsem teda dneska chvilku i uklízela:slight_smile:Ale teď jsem zase zasedla..jen mi to kazí mrňousek,protože se zrovna probudila strašně kope a já tady nemám vůbec pohodlí u toho PC...Radši bych měla cvičit,abych ten porod udýchala:slight_smile:,než sedět u PC...
28. led 2007 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
lusinta: já cvičím jen na balonu, jinak je ze mě poctivá "velrybka" Ale ten balon mě baví. Chodila bych plavat, ale v bazénu se stydím, ještě by jim nezbyla žádná voda... ale po porodu se na bazén vrhnu, ať shodím pracně nějaké kilčo. Taky jsem zvědavá, jestli porod udýchám...začínám se docela bát, jestli to všechno zvládnu... :unamused:
28. led 2007 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZU: Až teď mi došlo, že se známe z EMIMINA (máš narozdil ode me jiný nick.. :wink: )
28. led 2007 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem se koukala na seznámek a nejsem tam...
Prosím, dopište mě/nás, díky moc.
Adusum - Dana - 27 let - kluk Jonáš - +9,5 kg
28. led 2007 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
adusum: já jsem ti to už chtěla napsat a zapomněla jsem na to vždycky :grinning: jé asi nějaký šotek zapracoval, jak jsem to řadila podle data porodu, hned tě jdu spravit, moc se omlouvám...:wink:
28. led 2007 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju moc... :slight_smile: Teď jsem jukala na únorový seznámek, těch mamin tam je...a jedna dokoce už rodí (čeká dvojčátka..),tak si říkám, že už bych to chtěla mít taky za sebou.

TP podle PM mám 6.3., podle UZ 9.3.,tak uvidíme.

Budeme tam doplňovat, jestli to je naše první mimi? A odkud jsme?

Díky, Zuzi, jseš šikulka!
28. led 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek