• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

sandra: tak to máš teda pořádný mimi, to může mít v termínu i 4kg, což? ty bolesti břicha můžou být namožené svaly nebo děložní vazy - teda, myslím si, tako mám občas něco podobnýho (ale nebolí to moc, břicho je v pohodě, zato pánevní kosti, hlavně vepředu a kolem kyčlí jsou dost jetý...)

sarka: to si říkám taky, ale jsem hrozný pecivál, teďka, vůbec nikam se mi nechceee. jakákoli představa zalidněných prostor mě unavuje už dopředu :rolling_eyes:

jo, doktror dneska na kontrole mi řekl, že je mimi hezky sestouplý hlavičkou dole (i když otvírání žádný, CS stále 2) uff, ještě měsíc a kousek, to je doba, to je doba... :unamused:
15. únor 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj kyri, to uteče jak nic... já včera večer měla poslíčky, bolelo mě to jako bych to měla dostat a nevěděla jsem, jak se "usalašit" v posteli a usnout, ale asi za půl hodky se to dalo a usnula jsem. Uf, hlavně, aby tam to mrně ještě měsíc vydrželo, když to tak sleduju kolem, tak zpravidla každý rodí o 3 týdny dřív, což teda neplánuju :wink: (ale stejně to záleží na prckovi, kdy bude chtít vykouknout). Ještě toho musím tolik stihnout...

dneska jdu do kina, trvá dvě hodiny, tak nevím, nevím, ale asi pujdu. Mějte se hezky!
15. únor 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,to jsem hned malinko klidnější,že nejsem jediná,která ma starosti s bříškem.Ty bolesti co popisujete mě začali tak před 14 dnama.Je to někdy vážně hrozný.Takovej tlak a píchání,jako když mi tam někdo píchá nožem a pak ten pravej podbříšek,to se ani někdy nemůžu hned narovnat.No hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcirice, tak tvrdnutí břicha to už je normál :wink: a jak píše SLONIK, tak mývám taky bolesti, jak kdybych to měla dostat.

Kyri tak já mám CS4, ale brala bych takovou 7 :slight_smile: :grinning:
15. únor 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů holky, jak vás tak "poslouchám", tak ten konec, poslední dva tři týdny to je teda mazec. mně ještě naštěstí břicho moc nebolí, jen občas ztvrdne. ale já mám oproti vám ještě čas.

ale taky se mi zdá, že tady všechny holky rodí nějak dřív... :confused:
15. únor 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, už jsem se bála, co mě to postihlo a oni poslíčci :dizzy_face: ale byla jsem z toho docela vyděšená, jen co je pravda - jak pořád všichni roděj brzo, tak jsem si říkala - ne, my ještě ne, ještě ne :slight_smile:. No, hlavně aby to zůstalo v rovině poslíčků..

tak to pěkně zvládejte!
15. únor 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: koukám, že ty jsi taky teprv 34 a už máš takové bolesti... :fearful:

holky odpočívejte, vydržte, neroďte ještě, za chvíli si tady budu psát sama :slight_smile: já už chci taky! :grinning:
15. únor 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen:No právě jsem z toho trochu vedle,ale zdá se mi že mi hrozně rychle kleslo bříško,tak se obávám aby se něco nepřihodilo.K dok. jdu v úterý tak jsem zvědavá co on na to.Snad bude vše v poho .A vy se taky držte :slight_smile:
15. únor 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak držím palce a dej pak vědět co doktor na to...
15. únor 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen:Díky moc já jen doufám,že to bude o.k.Tak se všici opatrujte a zatím papa
15. únor 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri- já si koupila zatím od každých plenkových kalhotek 1na vyzkoušení (froťáčků teda 8,protože ty asi budou stejně nakonec nejlepší) a až to otestuju,tak doobjednám...Do celé plenkové výbavy mi chybí asi tak 8kusů:slight_smile: Dobrý je,že se dají přes net plínky zase prodat,takže co nebude vyhovovat,prodám...Ale je fakt,že na úplné mrně jsou hodně velký..že na začátek je asi lepší balit do čtvrecovek a na to jen svrchní kalhotky...Ale když máme teď tak levný moltexky,tak třeba budu používat na novorozeně ty a až pak přejdem na látkovky...Každopádně EKO jsou obě varianty,takže mě to moc netíží:slight_smile:
A v čem budeš prát???
15. únor 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka-mě se taky nikam už nechce!!!!!!!!!!!!!!!!Kosmetiku odkládám už snad měsíc,takže tam už se nedostanu určitě:slight_smile:Kadeřnici jsem si nakonec pozvala domů:slight_smile:Je to už všechno strašně náročný:slight_smile:A taky plno starostí a uklízení ještě doma(ještě dozařizujeme kuchyň),takže se mi pak vážně už nic víc nechce...
Manžel dělal zdravotní sestru a byl na praxi i v porodnici a tak se mi smál a říkal,že už chápe,proč jsou všechny ty maminky v porodnici tak škaredý:slight_smile: Že to není jen tím porodem,ale i tím,že se o sebe nestaraly už ani měsíc před porodem:slight_smile::slight_smile:
Mluvím alespoň za sebe,třeba to máte vy jinak:slight_smile:
15. únor 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bude to asi vetsi dite, ale ja ani muz taky nejsme nejmensi...
To boleni brich a me dost nervuje.
Jinak taky bych rada jeste neco podnikla dokud jsme s muzem sami, ale tezko nekam dojdu nebo vydrzet sedet v restauraci, to je taky zahul. Snad ale jeste zajdu dnes plavat. Plavala jsem vzdycky a ted v tehotenstvi se snazim taky stale 2x tydne. A sauna je taky super relax...
15. únor 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: mám taky doktora docela nelidu, měla jsem trochu strach, že málo přibírám, ještě ted mi občas lidi říkají, kde že TO mám, tak jsem se ho ptala, jestli nepřibírám málo a on prý: No ani nehubnete, takže v klidu, v koncentráku se taky narodilo pár dětí... Takže mě šokoval děsně, ale už jsem ho omluvila, že to asi myslel taky nějak "dobře" chtěl mě asi uklidnit, že si mimi naparazituje, co potřebuje. Já si mu ani radši na nic nestěžuju, at nevypadám jak ufnukanec a navíc mi fakt dohromady nic není. Teda kromě nočního bolení břicha a zubů a žáhy a močáku, nespavosti, divokých erotických nebo porodnických snů.... :slight_smile: a břicho mám sice malé, ale mimi v něm má 2,3kg a připadám si taky jak mamut. Naštěstí se tady vždycky uklidním, že je to všechno normální :grinning: Začíná na mě lézt ten poslední a nejhorší měsíc, fakt přituhuje, tak hodně síly a trpělivosti všem!
15. únor 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do sauny se může?? šla bych hned, ale matinka říkala, že to pro těhotné rozhodně není :unamused:
15. únor 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: no právě! pro mně je taky boj zajít i jen na poštu, ale slíbila jsem si, že alespoň toho kadeřníka musím ještě před porodem dát! :slight_smile:

S mužíkem chci zajít aspoň na pizzu, bude to náročné, ale jeden z posledních klidných večerů, následujících 20 let to pak bude těžké :grinning:

Taky jsem chodila plavat, ale teď mám strach z lidí kolem, pořád si jen hlídám, ať mně někdo nekopne do břicha.. tak teď chodím jen v rámci předporodního kurzu a je to vážně super, aspoň na hodinu člověk to břicho necítí, cítí se lehký a svěží...
15. únor 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, zajdu asi taky na bazén, dneska. je to bájo, ale dojet tam tramvají a pak ještě asi 300metrů pěšky!! Kdybych nebyla tak strašně líná poslední dobou...
15. únor 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chodila taky plavat.Ale chytla jsem tam zanet. :frowning2: Skoda.A tak hezky se plavalo...
15. únor 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie: kdyz je tehotna na saunu zvykla a neni v ni 90 stupnu, spis tak kolem 60-70 max, tak to neskodi. Ale rikaji ze az od 16.tydne tehotentstvi, protoze do te doby je plod jeste maly na to aby se pak zchladil.
Ja jsem zvykla hodne plavat a k tomu se saunovat, nikdy jsem se z toho necitila hur, spis naopak. Ale pokud jsi v saune a citis ze je ti nejak divne tak musis vylizt. Zkratka poslouchat svy telo je dulezity, hlavne kdyz jsme tehotny...pak se nic nemuze stat. Kdyz neco neni dobre pro miminko, da ti to najevo pres tvy vlastni telo!
15. únor 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica: máš CS 4? závist... :confused: ale ono se nám to pohne, nebojim se teď, že by to přišlo dřív, tak si dávám porodní dobroty (l. seminko a maliní) 2x denně - pořád spoléhám na to, že mě to spasí:slight_smile: a nebudu tak hrozně a dlouho trpět... :grinning:
15. únor 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusi: prát budu asi v lovele (prý je na mimina dobrá, nedráždí) nebo ve froschi (teď zrovna vyhrál jako nejúčinnéjší, a přitom odbouratelný) - jinak, já už objednala komplet všechno 8 froté a 12 flanelek (schnou docela rychle, oproti froťákům) a v prvních týdnech to jistí moltexy, samozřejmě:slight_smile: abych taky užila dupačky 56, když máme takový fešný :wink:

sandra: ty chodíš do sauny?? :astonished: já myslela, že se to v těhu nesmí, kvůli tlaku, ale jestli teda jo, tak jdu taky, saunu miluju - jo, a ještě bych si vlastně mohla zajít na floating, poprvé v životě, teď si to 100procentně zasloužim :slight_smile::slight_smile:

jinak - já tvrdnu už od začátku 6. měsíce, a někdy jsem to měla i 20x denně, a bříško mám taky docela dole - alespoň mě nebolí žebra :slight_smile:
15. únor 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri, uz jsem psala ze chodim a ze mi to neskodi. Ale jak rikam, sama nejlip ucejtis jestli ti to dela dobre nebo ne. Ke konci tehotentsvi, asi od 38 tydne nedoporucuji vyrivku, ze uz muze byt zena trochu otevrena a pak by mohla dosta infekci.
15. únor 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, vy jste mě tak navnadily, že jsem si hnedka zařídila těhu plavání - je to 60 minut cvičení ve vodě+dýchání a tak a 10 min. bublinkové proudy, těším moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na praní mám taky Lovelu, jinak bazénu se bojím, protože "normálně" jsem v něm vždycky něco chytla, ať blbou rýmu nebo bradavici :frowning2: , takže v těhu jsem to vypustila totálně, jenom se snažím každý den cvičit.
A k tomu lenoření :wink: - dneska jsem chtěla jít do kina, ale manžel musel zůstat v práci, normálně bych šla sama, ale od včerejší noci se o sebe sama bojím :slight_smile:, takže jsem to vypustila. Na příští týden chci stihnout kadeřnici a kosmetiku, pak už to asi nedopadne a pedikúru - nevíte, co mě tam čeká, tam jsem ještě nikdy nebyla?
15. únor 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že když je to bazének pro těhu, tak to snad bude dobrý... na infekce kdovíjak háklivá nejsem, ale jdu tam jenom 2x-3x - pak už se nikam kutálet nehodlám:slight_smile: tak snad to bude v poho

je fakt, že na vodě si teď ulítávám, hrozně mi to voní u nás ve sprše a vlhký sklepy mě taky děsně dostávaj:slight_smile:

na pedikúře jsem nikdy nebyla, ale bude to asi faj, ne, zregenerovat si těhu-nožičky? :slight_smile::slight_smile:
15. únor 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznám žádnou spolutěhulku z okolí, tak se jdu zeptat i na jiné měsíce. Nejste tu některá z Rakovníka? Kdyžtak písněte do IP
15. únor 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
carli: zkus si založit téma:slight_smile: třeba se někdo přihlásí...
15. únor 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jakpak se daří v pátek? Když jsem chodila do práce, tak pátek byl nejoblíbenější den, ten mi to tak plyne :dizzy_face:
16. únor 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k té Lovele - v úterý jsem ji kupovala v DM za 177,00 (tekutou) a od dneška ji mají v Tetě v akci na 100,00, jestli se nepletu.
16. únor 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
my pereme v Ecoveru-taky čistě ekologický a zároveň na citlivou kůžičku i miminek...Ale hodně holek na látkovky používají prací sliz,který si vyrábí,tak jsem se rozhodla to taky vyzkoušet:slight_smile:Když budeme prát o tolik víc,že byhcom mohli ušetřit:slight_smile:a taky je to eko...

Plavání je skvělý!!taky jsem chodila,ale pak přestala,protože sjem z toho byla několikrát nemocná..ale taky mám chuť zase jít..teď s tím mega břichem to musí být úžasný..nechat se nadnášet..a hlavně být chvíli na břichu:slight_smile::slight_smile:

A na pedikůře jsem byla před svatbou:slight_smile:bylo to skvělý..během 5minut oškrábané co já bych dělala hodinu a pak to moc dlouho vydrželo krásný...Doporučuju:slight_smile:A závidím:slight_smile: Asi se taky ještě někam vypravím,přece jen:slight_smile:
16. únor 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek