• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

díky lusinto, tak to já tam na tu pedikúru vyrazím.
jen se chci zeptat - jak se vyrábí ten prací sliz? To slyším poprvé! A Ecover se prodává volně v prodejně? Taky mit o nic neříká.
16. únor 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska je tu nějak mrtvo, no nic, jdu něco dělat :slight_smile:
16. únor 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky peru dětské věcičky v Lovele, v tekuté. Já se jdu dneska taky rochnit do bazénku, do teploučkého a uzavřeného jen pro 6 těhulek :slight_smile: je to v rámci předporodního kurzu, takže super. Dneska budeme mít na přednášce sestřičku z novorozeneckého, tak musím honem přemýšlet co všechno se chci zeptat... mějte pohodový pátek :dizzy_face:
16. únor 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak vás takhle poslouchám, tak jsem se úplně uklidnila, protože všechno co prožíváte vy, mám i já a to jsem si už o sobě začínala myslet, že jsem hypochondr :slight_smile: Všechno mě bolí, hlavně záda. Když jdu večer spát, tak se půl hodiny převaluju, protože když si lehnu napravo, tak mám v břiše takovej tlak a malej tam dělá takový lumpárny, že se musím hned otočit a když si lehnu napravo, tak se malej asi zase přetočí a dělá to stejný, tkaže si lehnu na záda a to je úplně nejhorší, protože to sebou mele úplně nejvíc, tkaže si už občas i říkám, jestli třeba nemám spát ve stoje :slight_smile: :grinning: :grinning: Já jdu na gyndu v úterý, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Nevíte, od kdy se chodí na prohlídky už do porodnice, od kterého týdne? Jo jinak co se týče těch prášků na praní, tak mám taky LOVELU, známá jí má taky a pere v ní pere pro mimouše a je spokojená ona i mimčo.
16. únor 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dobré ráno :wink:
to jsme se dneska konečně dobře vyspali! v tomhle týdnu poprvé:slight_smile:
ty rána jsou vůbec fajn, břicho netáhne, zato večer mám pocit, že už nedožiju...

teď tu byla babi a plánuje na zítra výlet do ikey - jsem z toho trochu nakřivo, několikahodinové nakupování mě moc neoblažuje...:frowning2:
16. únor 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt - mě taky mrnous kope na pravý straně, ale když si lehnu na levou, tak je vždycky hodnej - zatím :slight_smile:. Jinak u nás se do porodnice nechodí, protože můj doktor má v ordinaci CTG (monitor) a to je asi důvod, proč chodit do porodnice, jestli se nepletu. A pak, pro mě by to bylo dost náročný, nemocnice u nás je ted zavřená a já to mám 35 km, tak to by na mne moc nebylo, každý týden tuhle cestu. Stačí, že tu "štreku" pojedu s porodníma bolestma.
16. únor 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
ecover se prodává ve zdravých výživách. Používáme od nich vše(i do ymčky,na podlahy,univerzální..)a jsme spokojení.Nepoužívají fosfáty,vše se rozloží a nezůstane žádná chemie ve vodě a co je fajn-oproti jiným eko čističům-že mají i celou továrnu ekologickou,takže ani z té továrny,výroby,nejde nic špatnýho do přírody,používají obnovitelné zdroje apod.
A ten sliz-ještě jsem to nezkoušela,ale návod sem vložím..momentík,jdu to najít:slight_smile:
16. únor 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri-taky zítra jedem do ikei:slight_smile:ale já se teda těšíííím!!!Jdem vyhlídnout paraván,který nám bude oddělovat kuchyń od zbytku pokoje a pak nějaký dózy do kuchyně...A určitě s emi bude líbit i něco na mimi:slight_smile:

Se spaním to mám úplně stejně!!!Už někdy na mimíska kašlu a zlstanu tak ležet i když kope-protože kope všude,to už mám zjištěný-a vstávat s emi nikdy nechce:slight_smile: Ale teď se mi několikrát stalo,že když jsem šla v noci na WC,tak mě strašně píchalo v pravým boku..Tak jsem se začla trošku bát,jestli ho teda neutiskuju nějak moc...Tak raději spávám víc na levým-tam kope stejně,ale nic pak nepíchá:slight_smile:
jéééééééééééééé-kééééééééééž by se narodil už příští týden- ve 38..To už přece může být,že? Říkají od termínu plus mínus 2týdny...Asi začnu od příštího týdne praktikovat postupně "vyvolávací pokusy":slight_smile: Spermie,skořicová koupel,žužlání bradavek a tak:slight_smile::slight_smile:
16. únor 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda holky,jak to tak čtu, tak jsme na tom s těma bolestma celýho člověka všechny úplně stejně :grinning: Akorát jak furt porovnávám CS...jsem furt na 0 :confounded: No jsem zvědavá, co mi řekne v pondělí doktorka, která by mě měla rodit-bohužel to nemůže být moje gyndařka, ta k porodům už nějakou dobu nechodí :cry: Ale tahle prý je taky dobrá-na doporučení mé skorotchýně :slight_smile: ,která dělá shodou okolností na porodnici,resp.se stará o ty malé uzlíčky po narození a radí maminám,jak na ně...Uvidíme, jestli to bude výhoda :wink:
Zítra se jdeme podívat do nové porodnice-ta stará fakt naháněla hrůzu-tak jsem na to zvědavá-prý je to tam krásné-oranžovo-modré-to jsou moje barvy :slight_smile: sociální zařízení na pokoji-ve staré společné na chodbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hydromasážní vana...No,kdoví jestli budu mít na něco takovýho myšlenky,co? :sweat_smile:
A s tím spaním-už začínám mít k posteli odpor-na zádech vydržím asi minutu,pak mám pocit,že mi dřevění nohy i ruce, že mi malej leží na nějaký důležitý žíle, co by tam měla hnát krev. A na bocích už toho mam taky dost-ach ty kyčle a panevní kosti vůbec :frowning2:
No nic, nechám toho lamentování-musíme přeci něco pro to štěstí, co pak přijde, vydržet! :grinning:
16. únor 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusi: taky se to snažím vidět pozitivně, ten nákup, akorát mě ty obchoďáky hrozně vysávaj, doufám, že to jen tak proběhnem a nestrávíme tam půl dne :unamused: věci na mimíska nakupuju hrozně ráda, ale nevím, jestli se na to s "babi":slight_smile: budu moct soustředit, ona má úplně jiné představy o tom, co potřebujem a já si to pak tolik neužívám, když musím pořád odmítat její iniciativy :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jinak je hrozně hodná, ale já jsem zvyklá si zařizovat věci sama, a když se někdo kolem mě moc angažuje, tak to nevydejchávám... :rolling_eyes: )

jo, vyvolávací pokusy - skořicová koupel, no vida, to mě nenapadlo, tak to kdyžtak dám taky:sunglasses: (14 dnů před termínem začneme :wink:)
16. únor 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja slysela ze je dobre vytirat podlahu.Pekne na vsechny ctyri a pekne zabrat.To je pak vysledek zaruceny.Taky budu s hadrem litat :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, a jo, na účinky hrubé práce bych úplně zapomněla:wink: akorát se prý nemaj mýt okna, to pak má dítě šňůru kolem krku...? mamce mého přítele se to teda splnilo, přítel se "věšel", ještě ani nebyl pořádně na světě... :grinning:

jedna moje známá vozila kolečko se starýma taškama, když dělali v létě novou střechu - člověk by si řekl, že musela hned po prvním porodit - a NIC. :astonished:
16. únor 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, tak na takovou práci teda kašlu:slight_smile:to za to nestojí:slight_smile::slight_smile: A ta koupel-mají s etam dávat afrodiziakální ingredience(třeba i jíst a pít...)-protože to pomáhá vyvolávat oxytocin a ten zas stahy,jak všechny víme:slight_smile::slight_smile:Takže skořice a ještě něco nám doporučovala,ale to jsem zapomněla...
16. únor 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
afrodisiakum je taky vanilka a kakao ... :confused:

no, a kdyžtak pořádný hroší sexíček, ne? :grinning: teda, doufám, že na konci toho 9.m bude vůbec chuť (kterou už od 6tt prakticky nemám :sweat_smile: ) ale co by člověk neudělal pro pořádný stahy :wink:
16. únor 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky,tak sem dnes musela na gynekologii měla jsem už 3dny dost bolesti chceme jet o víkend ke tchýni tak abych jí tam neporodila.Naštěstí je to dobré jen mam už CS 3.Tak počítám s tím že když je to druhé dítě a mam takové hodnoty tak že ten porod by mohl být rychlejší. :wink: Zase jsem ale přibrala za 3 týdny další 1,5kg snad už víc nebudu přibírat celkem mam navrch 14,5kg.
16. únor 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík, krejcirice, tak to jsou hezký kilka :wink: já včera večer měla rekordních 61,2 (z původních 47 :sweat_smile: ) ale ráno to bylo zas míň :slight_smile: tak snad mě drahý zítra pozná, až se vrátí z hor.

ten rychlejší porod ti přeju moc, to, co jsi psala o tom prvním bylo docela drsný
:confused:
16. únor 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, to já bych docela ráda přenášela - ale max. týden :dizzy_face: ,oni by mne stejně víc nenechali, ale mám obavy, aby to nebylo dřív :cry:

Tak dobrou noc, březňátka, hezky se vyspěte! :wink:
16. únor 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem! Tak jsem měla včera poprvé poslíčky a bylo to dost hustý. Šíleně mě bolelo břicho jsem si myslela že fakt budu rodit :wink: ráno jsem měla na břichu bouli a tvrdé břicho jsem se úplně vylekala. Tak jsem do malého celé ráno šťouchala a nic moc pohybu tam nebylo se mi chtělo brečet. Jenže teď šťouchá pořád on do mě :grinning: :grinning: mi topěkně vrací a já jsem za tomoc ráda. Jinak o kadeřnici a pedikůře uvažuji taky. Ale nechce se mi vylézat z domu
:wink:
16. únor 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
věřím tomu vytírání jako vyvolávacímu prostředku. Dopoledne jsem vytírala chodbu a dotedka jsem měla pocit, že asi rodím :slight_smile: už to přešlo, tak se směju, ale hadr a kýbl odkládám na někdy za dlouho.

A k sexu s hrochem se u nás spíš nemá tatínek :unamused: Dívá se mi na břicho s posvátnou úctou, ale to má do erotična dost daleko... mno, snad to někdy doženem
17. únor 2007 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo se sexem to máme stejný už dlouho! Manža jak se mi podívá na břicho tak nechce ani náhodou :wink: Prý je narozdíl ode mě ohleduplný k mimískovi :grinning: Jenže už pár měsíců. Ikdyž mi to zas až tak nevadí :grinning: Neboť fakt vypadám jako hroch :grinning: :grinning:
17. únor 2007 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stím sexem je to asi všude stejný :wink: U nás sex nebyl asi 3 měsíce.Nevim ani jak bych ho provozovala stim pupkem asi by to i vypadala šíleně :grinning:
17. únor 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, i s pupkem je to docela boží:slight_smile: ale teda mě vždycky vyděsí to tvrdnutí :astonished:

vy jste teda ponocovačky a ranní ptáčata, kdy spíte, ženy?

já dnes měla úžasný probuzení kolem 7,30, bylo mi krásně, do chvíle, než jsem si vzpomněla, že se mi zdálo, že jsem spadla do špinavý vody - to u mě skoro stoporocentně znamená, že na mě leze choroba (zdá se mi to vždycky, než vůbec začnu něco cítit) - tak hned lipový čajík s medem a vitamínek, doufám, že tentokrát se tělo spletlo a ten sen vyrobilo nějak omylem, ta břečka byla fakt humus, tak doufám, že neochořím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to já budu teď asi vytírat každý den :slight_smile:, protože lození po čtyrech je prý dobré na to otočení mimiše.

sex? moment moment, něco mi to říká, ale nemůžu si vzpomenout... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě se celou noc zdálo o porodu a o tom, co všechno musím udělat :slight_smile:, vytírá u nás zásadně manža a je fakt, že se taky trochu bojí sexu, takže to teď nechává na mně, tak je to docela sranda, když se k němu přihroším a řeknu, že bych něco chtěla :dizzy_face: zatím vždycky vyhověl :grinning:
Tak dobrou noc!
17. únor 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

teda o porodu se mi ještě nezdálo, to by ale, hergot, mělo, ať jsem na to trochu připravená...
17. únor 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak dneska jsme se vyspali dobře :wink:. Ono se mi nezdá o porodu jako takovým, spíš o první době porodní, k druhý jsem se ještě nedostala :grinning: docela bych to vyměnila za ty erotický :grinning:
No nic, jdu píct štrůdlík, k obědu máme vánoční klasiku - kapříka s bramborovým salátem :slight_smile:
18. únor 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to bych si taky dala rict.My dneska mame gulasek.Vari manzel :grinning: tak jsem zvedava jak to dopadne :slight_smile:
18. únor 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Sex jsme u nás už tak ve 3měsíci zaměnili na slovo "mazlení",protože provozujeme samý takový praktiky:slight_smile:A když už milování,tak asi minutu,než mě začne všechno bolet:slight_smile: Na bříško už si manžel zvykl,ale taky nechtěl kvůli tomu...Ale jinak spíš nemám chuť nikdy já...

Dneska taky vaří manžel,tak se těším:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Jo a jinak jsem přibrala snad nejvíc-už to bude 16kg...Tolik nikdo nemáte...Závidím vám!!!!!
18. únor 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto.Neboj nejses v tom sama ja pribrala 16,5 kilo.A to sem mela krasnych 50 kg. :grinning:
18. únor 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek