• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Zdarec,

no já si furt držela 10 kilo nahoře a teď z ničeho nic 2 kila za týden, to je hnus, hlavně že mi každý říkal, že na konci se nepřibírá a dokonce hubne, tak u mě je to jaksik opačně :wink: :angry:
18. únor 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamči,jak to tak čtu,tak můžte být klidné.Já už mám krásných 18kg.A při mé výšce 158cm to je dost komické.Ale co hlavně že má beruška dost místa,néé?? :slight_smile: A myslím,že to vyběháme až budeme opatrovat ty naše broučky :wink: Tak se držte a opatrujte se :wink: :slight_smile:
18. únor 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja merim 155cm takze je taky na me zajimavy pohled :grinning: .Ale nevadi me ze jsem tolik pribrala jsou to jen kilca ktery pujdou casem dolu.Dulezite je ze mimi ma vse co by melo mit :slight_smile: .Aspon doufam. :slight_smile:
19. únor 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to je můj názor. Ještě minulý týden jsem dokonce kilo zhubla, ted mám o dvě víc :frowning2:, jsem zvědavá, co mi řeknou ve středu v poradně. To jdeme poprvé na monitor, tak jsem zvědavá, co mi budou dělat :slight_smile:.
19. únor 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,

jak se cítíte? Já jsem včera měla nejhorší večer v těhotenství!!! :angry: Bylo mi hrozně!!! Chtělo se mi zvracet, pálila žáha o stošest, no hnus!! Naštěstí jsem nakonec usnula a vše zaspala.

Sloníku monitor je v poho, já už byla 3x, jen minule mi malej spal, tak jsem ho musela vzbudit :dizzy_face: .
19. únor 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, schválně jsem se šla taky zvážit - tak mám 60,4 přesně:slight_smile: z původních 47 :confused:
takže ta patnáctka nahoře, možná i trochu víc, mě nemine... babi mi říkala, že po prvním těhu přibrala 18kg, pak porodila, dva měsíce nato ji potkala známá, když byla s miminem na procházce, a ptala se jí: "tak co, kdypak to čekáš?" no já bych šla do kolen... :angry:

janica: v posledních dnech dobře, trávicí probl. nemam a jak mi dali to železo, abych nebyla bledule, tak jsem hrozně čilá, předtím jsem byla vysátá, teď je to fajn. ale koukám, že jsem 3 týdny za tebou, tak jsem zvědavá, co mě čeká poslední 2-3 týdny před. :sweat_smile:
19. únor 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já beru železo už od 20tt, ale že by nějak pomáhalo, to se říct nedá :frowning2: .
19. únor 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem na tom už večer taky vždycky hrozně, žáha pálí k nevydržení a na zvracení je mi teď čím dál častěji. Taky ten podbřišek, jako bych měla dostat každou noc krámy... :frowning2:

už ať je to za náma! pak sice nastanou ještě horší starosti, ale aspoň nějaká změna :sweat_smile: a hlavně už budeme mít ty naše broučky, tak se to bude snášet ty poporodní útrapy líp...
19. únor 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica - díky, jen doufám, že mrňosek bude spolupracovat :slight_smile:

ťuky ťuk na dřevo - ted naštěstí bolení ustalo, jen občas, tak to docela jde, včerejší noc bych taky kvalifikovala jako tu lepší. Právě mi dorazil šicí stroj, tak se půjdu vzdělávat, co s ním mám dělat :slight_smile:.

Dobrou chuť k obídku!
19. únor 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cítím že mých 7 kg nahoře je v nenávratnu pryč :wink: právě jsem zlikvidovala celou milku M-yoj z těma úžasnýma velkýma lískovýma oříškama
:wink: Snad Vikimu chutnala :wink: Tak jsem zvědavá až se zítra ráno budu vážit :wink: k doktorce :wink:
19. únor 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: :slight_smile: :slight_smile: teda, jestli máš 7kg nahoře ve 37tt pouze, tak to si klidně dej ještě jednu :wink:
19. únor 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jak tak koukám na to vaše přibírání tak si říkám,kde to berete :wink: já mám v 35 tt jen 4 kg navíc.ve středu jdu k doktoru tak uvidíme kolik sme přibraly ale myslim že o moc ne :unamused: a to se cpu pořád.a mimísek bude nejspíš taky cvalík podle minulé kontroly co mi řikal pan doktor.
19. únor 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl.misel: tak to teda upřímná závist...:wink: ale já si myslím, že to pak shodíme, až budeme lítat kolem mrňouska já teda určitě...
19. únor 2007 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: jasan, to hned vykojíme a do konce šestinedělí jsme holky jak proutky :grinning: :wink:
19. únor 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice sem moc nepřibrala ale přijdu si jak slůně.navíc teď nám dělá problém spaní.sem pak celej den jak blbá.
a co tkhle děláte celý den holky?já už nevim co roupama dělat.teď se dam do praní věcí na prcka a žehlení ale to je otázka max 3 dní než to vše udělam a co pak?už mi to leze na mozek :unamused: :unamused: :unamused: .
19. únor 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Taky mě to ze začátku doma nebavilo,ale už jsem si utvořila takový "režim" a je mi fajn:slight_smile:A ani se moc nenudím...2hodiny přes den spávám(protože v noci to je děs!!!),dopoledne uklízím nebo vařím nebe jdu na procházku,pak teda spím a odpoledne sedím na pc:slight_smile: Měla bych se učit do školy,ale to už se do mého dne nevleze:slight_smile:
19. únor 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky, tak ja jsem pribrala !ZATIM! jen 5,5kg, ale vse je pry dobre, mimi roste,jak ma byt, ja se citim ok, mam stesti, ze neni treba, aby mi nekdo obouval boty, ani se moc necitim unavena. Brisko mi zatim nevadi...
:confused:
Tak hlavne klid a malo bolesti do zbytku tech krasnych a hlavne klidnych dnu, nez nam zacne ten pravy frmol.... :wink:
19. únor 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se teda furt strachovala, jestli nepřibírám málo, ale když vidím to rozpětí, někdo 5 a někdo zas 15 kilo, tak jsem se svýma osmi asi úplně v normě. A přežírat se začínám poslední dobou děsně, tak to ještě doženu. Blbé je, že při výšce 1,80m se mi ty přibrané kila někde ztratily, břicho spíš malé, tak mě cizí lidi nepouští sednout. No jo, zas zavážu ty tkaničky. Jdu na půlnoční sváču :wink:
19. únor 2007 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já si dám zase ranního koníka - jsem vzhůru od čtyř, neb mi milý odlétal do budapešti, a já už neusnula :frowning2: tak přemýšlím, co budu dělat, chtěla jsem jít zpívat + koupit si plavky + knihovna aj., ale asi si dám snídani - naplním hladové břicho a krásně mě to uspí, takže dopoledne strávím v hajanech :slight_smile:

... jé, a už mi naskočila 36 u tt - to nám to hezky odsejpá! :grinning:

jo, a tatíkovi mimíska se dneska zdálo, že jsem porodila a bylo to hrozně v pohodě a rychlý :grinning: :grinning: (a v nějaké horské chalupě, nebo kde) - tak doufám, že to byl prorocký sen a bude to tak:wink: (tu chalupu bych ani nemusela, ale ty hory by se šikly - že by nám do března otevřeli vrchlabí?:wink:)
20. únor 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kyri, já si říkala, takový ranní ptáče :slight_smile:. Já bych ještě spala, ale na dnes máme ještě trochu větší pracovní oběd a před tím si chci ještě nakoupit, tak už jsem byla nucena vyskočit z pelíšku a ted snídám s koníkem :slight_smile:.

Teda, ty Vaše váhový přírůstky, to by se mi taky líbilo, jednociferný :grinning:
ale doufám, že kyri má pravdu a brzo to vykojíme. Zrovna včera jsem se pokoušela roztřídit fotky, co máme na kompu, a když jsem se viděla před pěti leti nebo před svatbou :unamused: , nevím nevím, jestli tak ještě někdy budu vypadat.

Jinak mrňousek je v bříšku hodnej, moc nezlobí, tkaničky taky dám, ale spíš než těma 14 kg navíc to bude tím, že pravidelně cvičím :wink:. S denním programem rozhodně žádnej problém nemám, spíš mám pořád nedostatek času a musím si to rozplánovat, co kdy udělat, abych to stihla. Takže vždycky na začátku týdne mám rozplánovaný celý týden. No, porod se mi tam prostě nevtěsnal, naše zlatíčko musí počkat na termín at chce nebo ne :slight_smile:. Už jsme se včera domlouvali, že ještě měsíc počká. :grinning:
20. únor 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloníku, nebój, já držim basu - jednociferný váhový přírůstek jsem měla naposledy tak ve 22tt, od té doby statečně kynu a patnáctka mě nemine:wink:

můj mimísek měl ráno škytavku, a teď se tam vlní jak hadí žena:slight_smile: občas mám pocit, že má nejmíň 8 nožiček, kde všude mě šťouchá :grinning:
20. únor 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se vás zeptat: říkají vám vaše gynekoložky kolik váží vaše mimčo?Mě to řekla jen jednou v 30tt a od té doby nic nevím. Slyšela jsem, že někomu ho váží při každé kontrole. Kolik váží ten váš mrnous? Zajímalo by mě, kolik totiž může tak vážit ten můj. V tom 30 tt měl 1800 g. Pak se chci zeptat, jestli pijete čaj z malinovníku a johodníku? Můj manžílek mě natrhal listy už v létě a nechali jsme je uschnout a já ted nevím, jak často a kolik se toho má pít. Jo a ještě se chci zeptat, jaký je vaše CS? Já mám pořád 2, tak si připadám, že budu rodit asi až v srpnu :slight_smile: Jo a jinak s těma kilama nahoře...já mám nahoře už 14kg a jaksi ne a ne to zastavit...než porodím, bude ze mě tučnák. Jo a kyri úplně s tebou souhlasím, co se týče toho pocitu, že má malá nejmín 8 nožiček...já to taky tak někdy cítím a furt mi nejde do hlavy, když se začně malej pořádně hejbat co je co. Asi čekáme taky malou chobotničku :slight_smile: No nic, tak mi napište a zatím čau
20. únor 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: ja sice merim jen 160cm, ale taky se spise ztracim, teda vsichni mi rikaji, ze spise hubnu- celkove na tele, ale ze to neni zadna pricina, kdyz se stravuji dobre, zdrave a mimco je v naprostem poradku

startt: co se tyce vahy, delky td., tak znam presne rozmery mimca od 20tt, dokonce jsme veela i rozmery hlavicky, telicka, nozicek. Vahu mi rekl lekar po 1. ve 27tt, ky male vazilo 960dkg, minule ve 32tt vazilo 2kg a v patek jdu opet na gyndu, tak jsme zvedava. Ale vse zalezina na matce a vyvoji mimca, nekdo porodi dite necele 3kg a nekdo naopak skoro 4kg. Cetly jste, ze se ve Spanelsku narodilo dite 6,5 kg?Dovedela jsem se, ze ted uz v poslednim mesici budu chodit pravidelne jednou tydne.
Co se tyce CS, tak u me je to taky porad stejne, ale asi je to normalni....

Co se tyce pohybu, tak mam doma video, uz jsme o tom kdysi psala, je to ve D, kde je vse nadherne videt od vyvoje ditete az po porod, co vse se deje v matreskem brise, jak roste, papa, cuca si prstik, toci se, jak reaguje na urcite jidlo ci naopak, jak si pohrava s pupecni snurou. Tak si vzdy na video vzpomenu nebo si jej pustim a rikam si, co asi tak delalo.
papa a hezky aklidny den vsem. :wink:
20. únor 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mě doktor řekl teprve teď ve 32tt,že má beruška 2kg.Kolikrát vám dělali ultrazvuk????Mě jen tři a už prý žádnej nebude.Tak nevím. kyri:prosím tě jak si poznala,že málá škytá????Mě to totiž v poslední době taky napadlo,ale nebyla jsem si jistá.Je to takový jako pravidelný tepání nebo spíš ťukání.??Fakt nevím, ale poslední týden to mívám dost často,tak abych něco nepodcenila. :confused: Diky za radu :slight_smile:
20. únor 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!
Tak dneska jsem byla na KO v ukončeném 38.tt. Od minulého týdne jsem shodila půl kg, takže mám 9kg! Pak mi setřička nemohla změřit tlak, na podruhý a to umrlčích 94/49!!No, a paní doktorka mi řekla, že od minule "tam dole" žádná změna...Takže jak jsem byla ve 36.tt vyjukaná v nemocnici, že budu rodit předčasně (malý měl cca 2,6kg)a dávali mi kapačku na udržení...obávám se, že nakonec budu přenášet a dostanu kapačku na vyvolání!!! Hahaha..
No, uvidíme, kdy nastane jeho čas...taška je permanentně připravená,vše je nachystané... :wink:
Mějte se!!!
20. únor 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adusum, ahojky, máme po Tobě na BC sháňku... :cry: :cry: :cry:
20. únor 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum a kolik vážil malý dnes?
20. únor 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Sonepko, to se nedalo stíhat číst na BC... :frowning2:
Janico: to bohužel nevím, moje gynekoložka nemá v poradně UZ,naposledy mi malýho kontrolovali v nemocnici toho 8.2.

Kamarádka (taky 38.tt) leží od včerejška v HK v nemocnici...už ji tam pozvali na ležení,čeká totiž dvouvaječná dvojčátka...Podle UZ mají po 3,30 a 3 kg!!!Takže žádný párátka.Však taky přibrala přes 25 kg...Chudinka! Prý jsou obě hlavičkama dolů, takže to vypadá na normální porod...ale jen neví kdy...(jeden je na 100% kluk, druhé mimi je překvapení...) :wink:
20. únor 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo chuděra kamarádka, tak to si teda užije!!! Pak dej echo jak to s ní dopadlo. Já jdu ve čtvtek na kontrolu, tak jsem zvědavá kolik bude prcek vážit :sunglasses: .
20. únor 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111:
me delali ultrazvuk kazdy mesic zde v CR, ve Spanelksu, kde jsem taky registrovana, jelikoz jsme mela puvodne rodit tam, tak se delaji jen 3 za cele obdobi tehotenstvi.
Skytavka: ja pocituji poyby v deloze, coz je zpusobeno zkousenim dychacich pohybu, i kdyz zatim kyslik nepotrebuje. Normalne se uvadi, ze mimco spapa nadmerne mnozstvi plodove vody a tim dojde ke skytavce....
20. únor 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek