• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky, já měla problémy se záněty skoro celé těhotenství, až nedávno mi konečně něco zabralo, jinak jsem pořád střídala léky a pořád nic :frowning2: bylo to hrozně nepříjemné a taky jsem měla strach o malou, ale snad doktoři vědí, co dělají... nic jiného než jim věřit nám asi stejně nezbývá :unamused:
20. únor 2007 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocourek: Já vím,že ví co dělá,ale jsem hrozná. :unamused: Vždycky na netu hledám všechno možný a pak jsem vyplašená,no prostě nerváček :angry: jdu to radši zaspat.Tak přeji dobrou noc i mimišku a díky.papa :slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. únor 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk dobrou a hlavne klid.
20. únor 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mi doktor říkal,že ty bolesti v pr.podbříšku můžou být srůsty po slepaku.Tak jestli Vás to nějakou trápí a máte slepák venku,tak to je taky možnej původ bolestí :angry: sarkabrezen:tak to je fakt hnus,proč nás to jen trápí :rolling_eyes: :rolling_eyes: A nebrala si náhodou AMOKSIKLAV???
20. únor 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: já už si ty všechny názvy ani nepamatuju :confounded: ale myslím, že ne... ale to, co mi nakonec zabralo, byl tuším clotrimazol...
20. únor 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, právě snídáme, za chvilku přijde kamarádka na masáž :dizzy_face: a půjčí mi kbelíček na koupání a chůvičku. Pak jdeme k panu doktorovi, tak uvidíme, jak na tom jsme s mrňouskem. Doufám, že bude na monitoru spolupracovat, uvidíme. Jinak včera se to docela protáhlo a pak manža instaloval novou grafiku, takže už jsem se na net nedostala. Tak, a teď si jdu přečíst, co jste tady zatím napovídaly :slight_smile:
21. únor 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak jste se bavili o těch brýlých a čočkách u porodu, tak jsem si vzpomněla, že mi kamarádka co dělá v jedné porodnici radila, at mám po celou dobu porodu zavřené oči!!!Protože pak prý strašně popraskají žilky v očích a ty maminky pak prý chodí jak angorští králici a mají ty oči rudý třeba i 14 dní. Tak to jen tak pro radu...jinak malej sebou už taky tolik nemele, někdy mi to příjde i divný, že ho celý večer necítím. A taky ted chodím i mín na záchod. No i když...během dne a před spaním často, ale během noci jdu už tak jednou maximálně dvakrát. No jo, asi nás nechávají vyspat, protože ví, že za měsíc budeme k nim vstávat každý 2 - 3 hodinky :wink:
21. únor 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak se vám dneska spalo - mně čím dál líp - neuvěřitelné, a dobře se mi vstává, asi je to tím železem, nejsem už tak nedokrvená:slight_smile:

sloník: napiš, prosím, potom, jak to vypadá na tom monitoru -já tam asi už příště jdu taky, tak jsem zvědavá, jaké to je (a docela se i těším...)
21. únor 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tak se spánkem jsem na tom stejně jak ty Kyry, spí se mi poslední dobou parádně :slight_smile: :slight_smile: .
21. únor 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata ted sem dorazila od doktorky vše je v pořádku CSmam už 3.Za 5 dní sem zas nabrala půl kila.Už sotva normálně chodim.Dostali jsme u doktorky i dárkovou krabici pro mimi se vzorkama a prospektama tak to potěšilo. :wink:
21. únor 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky hlásíme návrat od pana doktora. CS mame 3, tento týden prý rodit nebudeme :slight_smile:, na kontrolu jdu zase příští týden.

Monitor - bylo to docela fajn, u ná se dělá v sedě, je to pohodlnějí než v leže. Odhalíš bříško, na něj ti přidělají dvě sondy a nahlas pustí tep srdíčka mrňouska, takže slyšíš, jak mu tluče srdíčko. Přitom se to zaznamenává a nakonec vyjede graf té srdeční činnosti. Pan doktor nám ho pochválil, že prý je to ukázkové, a podržte se: taky mě pochválil, že za posledních 14 dní jsme nabrali kilo :wink:.

Co mě ale vrtá v hlavě - kultivaci jsem měla prý dobrou (to je ten výtěr v 35. týdnu), ale mám kvasinky (prý to má 60% mamin) a jediný, na co to má vliv je, že prý budu mít pravděpodobně víc vnitřních zranění :unamused:, což mě teda dvakrát neláká. Nevíte někdo něco bližšího? Než založím téma :dizzy_face:
21. únor 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na monitor se teda pořád těším - ale doufám, že mě nebudou nutit ležet na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co se kvasinek týká, zrovna čtu, že na to zabírá potřít si to vevnitř bílým jogurtem :sweat_smile: - no, asi jo, asi nesnášejí kyselé:slight_smile: možná taky záleží na tom, co člověk používá na mytí - mýdlo je blbé, intim gely jsou lepší. včera jsem zkoušela najít nějaký přírodní, ale mají samé normální s parabeny a sulfáty, no, tak jsem si nakonec vzala niveu )dřív jsem používala ryor a byl dobrý, je s tea-tree, takže i trochu léčil nějaké lehčí problémky...

ale to téma založ, pokud tu není, taky bych se docela ráda něco dozvěděla...:slight_smile:
21. únor 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to téma objevila, ale nikdo nereaguje :frowning2:, jinak já po celou dobu používám Niveu, zezačátku zelenou, ted asi 3 měsíce tu růžovou sensitive. Tak uvidíme. Díky za odpověď :wink:
21. únor 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě dělaj monitor v leže, ale ležím na levém boku, tak do jde :wink: .
21. únor 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho ho natáčí? U mě to bylo asi 20 minut
21. únor 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, u mě taky tak zhruba, pěkná nuda co? :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dneska jsem byla ještě vyplašená, tak mi to docela utíkalo, myslela jsem, že to bude trvat dýl. A ještě jsem si tu jednu sondu musela přidržovat, tak jsem se nenudila :wink:
21. únor 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloník: už jsem tam taky mrkla (z kvasinek a infekcí mam respekt :confused:)- ale já vlastně ani nevím, jestli něco mam, nic mě nesvědí ani nepálí a výtěry mi nedělaj - možná časem začnou:slight_smile: tu růžovou niveu jsem si včera právě koupila (ještě jsem ji nezkusila)...
21. únor 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to ted naštěstí taky nepálí a nesvědí, já jsem dostala k nachlazení :frowning2:, a od té doby preventivně zavádíme jednou týdne Pimafucin. Spíš by mě zajímalo, jestli to má vliv na porod - už jsem prolezla všechny diskuze na téma kvasinky, ale o porodu ani ťuk. Tak asi budu muset brouzdat jinde. Ale ted už jdu asi něco dělat - jdu se školit s tím šicím strojem :slight_smile:
21. únor 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a nestacim docitat :slight_smile: dneska jsem byla u doktorky a mimis ma kolem 2800 g , a to jsme v 37 tydnu... no snad uz moc nepovyroste :wink: pristi tyden jdu na ten monitor, tak jsem zvedava jaky to bude :wink:
21. únor 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
terka - a tady ti to počítá 38tt:slight_smile: už jste hezky velký, tak v termínu máte nějakých 3500 určo, co?

já, jestli to dojedem do termínu, tak budem taky pěkně těžký, pokud se moc nesekli posledně, tak nějakých 3600g nejmíň :confused: - to bude obryně:slight_smile:
21. únor 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tem tydnum nerozumim, mam pocit,ze je to pokazde jinak :slight_smile: doktorka rikala , ze bude mit vahu kolem 3 kg, tak nevim. nejdriv mi rikala,ze ma 2700g,ale do zadanky na monitor napsala 2800, proste zmatky :wink:
21. únor 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry se to neda urcit presne...tak mozna mame uz 4 kg a ani o tom nevime :grinning:
21. únor 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk ja uz jdu na monitor v patek, tak jsme zvedava..... :slight_smile:
21. únor 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!!!Ahoj Terko!!!Musím ti jít napsat do icq-konečně ses objevila na netu:slight_smile::slight_smile:

Já jsem dneska měla jít na monitor už podruhé,ale už od včera mě strašně bolí v krku,hlava,nějaký nachlazení,tak jsem nakonec vylezla z postele až teď večer a na monitor půjdu azse v pátek..Ale když jsem byla minulou středu,tak natáčeli 50minut!!!byl to děs!!!Miminko totiž spalo...pak zazvonila sestra u břicha takovým zvoncem pro krávy,mimčo 2krát koplo a zase spalo..Takto se to opakovalo,až po 3zazvonění začal nějaký pohyb a monitor se mohl dotočit... Bylo to traumatický,chudák mimi:slight_smile:Snad bude příště víc spolupracovat...
Ale prý se hýbat musí,podle toho se právě pozná,kdyby se pohyboval ale měl stále stejný tep,tak by to mohlo znamenat nějaký přidušení apod..

Že se ti Kyri líp spí,to jen závidím!!Já to mám s čůráním ještě horší než doteď...Hlavně večer-možná to mám i nachlazený,protože mi to nepřipadá moc normální:slight_smile: Jdu čůrat,sotva si lehnu,během minuty se mi chce zase!!takto chodím před usnutím tak6krát..během noci už je to lepší,to jen 3krát...
21. únor 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem doválčila se strojem, úplně čumím, co to všechno umí :slight_smile:, manža ted večeří, tak mám chvilku - a, už nás volá na Večerníček, tak dobrou! :grinning:
21. únor 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak sem si dnes koupila maliník a hned sem si ho udělala a musim říct že mi teda vůbec nechutná.jinak máme zákázáno papkat sladký,rphlíky atd.malá je prý už dost velká,tak aby při porodu nevážila přes 2 kg.na kontrolu teď budu chodit každý týden a příští středu jdu poprvé na monitor,tak sem na to zvědavá,docela se na to i těšim.a jak ste na tom s maliníkem vy?jak dlouho ho vydržim pít netušim
21. únor 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, já dneska u doktora po čtyřech týdnech a jsem vzteklá ještě ted večer! furt jsem ho omlouvala, že z ničeho nedělá problém a je vlastně v pohodě, ale je to fakt divný stroj. Pokaždé úplná rutina: dobrý den (jestli vůbec), nohy neotékají? Pohyby cítíte? Poslechne naslouchátkem, pomačká břicho jenom zvenku a řekne kdy mám přijít zas. Nemluví, jenom zapisuje a jak se má, se musím zeptat jeho :unamused: nepotřebuju nějakou speciální péči, ale už mi to příjde fakt divné, strávila jsem tam 3 minuty a to počítám i měření tlaku a vážení v čekárně.. cervix score opět neznám, naposled to zapsal v listopadu(bylo nula), od té doby se na čípek ani nic jiného nemrkl. Bud je to úplný flegmoš a flákač, nebo to moc prožívám.
21. únor 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie- tak to se ti nedivím, taková kontrola by se mi teda taky nelíbíla. :angry: :angry: Po porodu doporočuji změnit doktora, teď už by tě stejně měl poslat za chvíli do porodnice kde budeš rodit na kontrolu.
21. únor 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lottie: rozumím ti, mám takovou gyndr. Když už něco, tak mi vynadá, kolik jsem přibrala a začne sáhodlouze vypočítávat, co můžu a nemůžu jíst. Změří mi tlak, zváží, otoky nejsou, pohyby cítíte, pak mě teda vždycky prohlídne, to jo, ale CS neřekne ani nezapíše, zatím ještě nezapsala, pokud se na něco nezeptám já, ani se to nedozvím. Kdybych se nezeptala kdy nastoupím na mateřskou, tak mi ten papír ani nedá a mohla bych se jít klouzat. Jsem rozhodnutá, že po porodu tu doktorku změním. Aspoň to zkusím, i když úspěch nemusí být zaručen. Ale horší snad už není... Teď před porodem to nemá cenu.

Tak děvčata, kde máme první březnové přírůstky??? Únor se nám pomalu chýlí ke konci...:wink: jen pěkně dopečte:wink: jo a ty váhy z UTZ jsou prý mírně řečeno zkreslené, tak se nebojte, že budete mít obříky. Ségře naměřili v 35tt skoro 3kg a malá se narodila 37tt a měla 2,35kg. Takže v klidku:wink:

girl.misel: aby malá neměla po porodu přes 2kg?? To je asi překlep, ne? :wink: vždyť by byla úplnej drobeček....já maliník taky začla a moc mi nechutná, ale jsem zvyklá pít bylinné čaje, takže to skousnu. Co je pro mě horší je masáž hráze tím olejíčkem Welleda. U toho jsem trpěla, tak jsem to vzdala.

slonik, kyri: z kvasinek mám taky respekt, taky mi je z výtěru našli. Dostala jsem Pimafucin a nevím, jestli to pomohlo. Nic mě nesvědilo ani jsem nezaznamenala žádnou změnu. Používám intimní mýdla celou dobu - Lactacyd a Seba med sensitive, takže tím to asi nebude. Problém je, že v letáku nepíšou, že by se měl vynechat sex, ale známá lékarnice mi říkala, ať v žádném případě, že by se měl léčit s tím i manžel - to teda nevím jak? - a že bysme si to předávali jako ping pong. Pimafucin jsou zaváděcí vaginální čípky, to by mě zajímalo, kam by si je zavedl manža :grinning:
22. únor 2007 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek