• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky holky! Tak jsem se po dlouhé době dostala na net a vidím že se rozrůstáme :wink: já jsem byla min. týden ve čtvrtek pro těhu kartu a byla jsem v 10t :wink: mám nádherný obrázek neboť chodím na ultrazvuk spodkem. Až budu mít doma opět připojený net hned obrázek ukážu. :wink: Jinak mě teď čeká nějaký podrobný ultrazvuk kvůli tomu že jsem na začátku krvácela tak snad bude vše vpohodě. Musím kvůli tomu na prenatární oddělení :frowning2: tak mi držte pěsti 31.8. to budu ve 12.týdnu. Strašně se těším až mi řeknou co to je :wink: já si myslím že kluk :grinning: Jó jinak nakupuji jak zběsilá. Nejraději bych skoupila vše co vidím. :wink: Děláte to taky nebo jsem ujetá?! :grinning: tak zatím papa
23. srp 2006 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy mady to jsem ráda, že máš už obrázek miminka ja ješte nemám doktok me slíbil, že mě ho vytiskne a asi zapoměl, nebo počká až bude trošku velký :slight_smile: no uvidíme. jinak nenakupuji, ale pořád brouzdím po netu a divam se datské obchody a bazary. Nakupování příjde pozdeji
23. srp 2006 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyno, je to opravdu divné, že to doktorka neví. Ale neboj, ultrazvuk by to měl vyřešit. Hlavně se snaž být v klidu. To miminku nejvíc pomůže. Ty sis to vypočítala jak? Nebo nevíš, kdy jste asi mohli počít?
23. srp 2006 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon, zapomněla jsem pozdravit ostatní. Takže ahoj holky. Držím všem pěsti, ať je vše v pořádku. Jinak já zatím nenakupuju. Asi z pověrčivosti. A počkám si, až budu vědět, co to bude. Abych už se zaměřila na správnou barvu :wink:
23. srp 2006 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy ještě nenakpujete? :frowning2: Jsem asi blázen :wink: a to mám rizikové. Snad už proběhne vše v pořádku. Já zatím chodím po takových těch levných obchodech a tam nakupuji bodýčka za 44 kč a dupajdy za 50,- Kč a overalky za 80,- Kč, mám už i jeden dudlík a plenky :grinning: Zítra se jdu mrknout s těhotnou kamarádkou na kočárky :wink: já se tak těším až budu vědět co to je? Necháte si to říct? Nebo budete čekat na překvapení? :wink:
23. srp 2006 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak už mam jistotu, že jsem v 8tt+4 byla jsem na utrazvuku a doktor řikal, že holt u mě to nevychází podle posledních měsíčků, ale jinak je vše v pořádku..prcek už má skoro 10 cm :slight_smile:
23. srp 2006 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tynko, ty si mě vyděsila, ale hlavně, že je všechno v pořádku!!!!!!
23. srp 2006 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tyno, tak jsem zas byla jednou doma a koukala jsem, co tam je těhulek a jezdí kočárků, viď? Aspoň budeš mít s kým vyrazit na procházky.
23. srp 2006 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,já jsem teď v 10t,za dva týdny jdu na UZV ve 12týdnu,tak se těším na fotku.Nakupuju taky jako divá,kromě postýlky a kočárku s autosedačkou a kosmetiky mám skoro vše.U nás je to ale tak,že až budu nastupovat na mateřskou,budeme se stěhovat do nového a budeme mít starosti se sháněním jiných věcí,takže si raději dopředu v klidu nakupuju co potřebuju.Bříško mi už začíná být dost vidět a pomalu začínám nosit těhu oblečení,protože se v něm lépe cítím.nevolnosti pomalu odcházejí a už jsem si asi zvykla na tu únavu a lépe to snáším.
23. srp 2006 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týno, to se nic neděje, když gestační věk podle ultrazvuku neodpovídá úplně přesně té poslední menstruaci :wink: Hlavně že tam mimčo je :dizzy_face:
23. srp 2006 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tynko, tak to je super zpráva. Ale teď jsem z toho paf, protože já jsem podle doktory v 9. týdnu a miminko má zatím jen 2,5 cm !? To bude asi tím, že je mi blbě a moc nejím, sem tam zvracím. A taky já a manžel jsme hodně malí, tak po kom by to dítě pak bylo :grinning:
Já teda opravdu ještě nic nenakupuju, ale je pravda, že se kochám :wink:
23. srp 2006 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy...

Tynko,jsem moc ráda, že je to vše tak jak má být. Super zpráva, která potěší, ještě že ty ultrazvuky máme :wink:

JInak co se týče nakupování. Jelikož mám malé neteře a synovce a taky sestřnic, které mají malé mimča nějaké věcičky si půjčujeme. Je jasné, že né všechny, přece jen né všechno zůstane jako nové. Byla jsem u rodičů projít půdu a našla jsem tam plno krásných oblečků i botiček a těch hraček... některé jsou ještě po mě... ups...

Zatím nenakupuji nic, jen se kochám na Internetu a procházím obchůdky... Dnes jsem byla v babylandu mrknout na kočárky a postýlky. Kočárky se mi docela líbily a nebyly ani drahé. Nicméně zatím se bojím kupovat, jsem hodně pověrčivá a tak nevím... asi jsem blázen, ale asi bych nějakou dobu ještě počkala....

Moji rodiče již koupili vnučce nebo vnoučkovi přikrývku s polštářkem do postýlky. Opravdu krásné, neutrální hnědá barva a jsou tam obrázky veverky, medvídka.... hezoučké, ale doma to zatím nemám... :wink:
23. srp 2006 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim vsechny maminky! Nase miminko cekame taky v breznu 3. (v den narozenin tatinka - darecek mam teda uz vyresenej :grinning: ) Dneska jsme byli na ultrazvuku - je to nadherny!!! Koukali jsme na to mrne oba jako blazni..Prvni obrazek mi doktorka vytiskla asi v 5.tydnu a mimco melo 5mm,dneska uz meri pres 10cm :wink: S nakupem vecicek tak trochu vaham, cekam az budu vedet co to bude, nevite kdy se to tak da nejdriv poznat?
23. srp 2006 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyna, ahoj my mame taky termin 10.3. 2007 , mame zatim 28mm a na ultrazvuku jsem videla srdicko :slight_smile: je to nadhera :slight_smile: a taky mi to nevychazi podle mesicku , jsme opozdeny skoro o tyden
23. srp 2006 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsme měli v 8 tt 2 cm, tech 10 cm je překlep, ne :wink: ? Jinak zatím nenakupuju, ještě jsme to nikomu neřekli, jen Vám :wink: , takže až v říjnu. A pořád tomu nemůžu uvěřit :sweat_smile: , ale moc se na mrňouska těšíme. Neschopenku zatím neřeším, zítra nastupuju 14 dní dovču, pak se uvidí. A jak jsem uvedla výše - nikdo to ještě neví, takže ani v práci :pensive: . Tak dobrou!
23. srp 2006 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku tech 10cm neni preklep,pokud se pan doktor nepreklepl :wink: ale meril ho ze vsech stran od hlavicky k zadecku nameril 7cm,celkem kolem tech 10ti cm.mam tu fotecku pred sebou a asi to bude pravda,je fakt ze je to neuveritelny jak rychle vyrostl,v 5.tydnu mel pouhych 5mm a tedka tohle,byli jsme tam s pritelem spolu a malem nam vypadly oci z dulku :wink:)
24. srp 2006 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
skafandrik..to máš pravdu u nás je teď hodně těhulek nudit se asi nebudu :slight_smile:)

Příští týden si mam u doktorky vyzvednout nějaká doporučení a začíná kolotoč..genetika,ultrazvuk,ekg..atd pořád koukam na fotečku a musim se usmívat..vypadá jako malá želvička :grinning:
24. srp 2006 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyno, kam chodíš na gynekologii?Můžeš do IP.
24. srp 2006 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata!

Tynko nemáš tam překlep? Já jsem v 9tt+1 a hrášek má 21 mm, doktor říká, že jsem přesní. Tak ted nevím??? Zdá se mi těch tvých 10 cm celkem hodně.
24. srp 2006 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi to nedalo.... ještě nemám fotečku z ultrazvuku ani zprávu od lékaře, takže nevím, kolik náš mrňous měří, ale zaráží mě ty velikosti, tak jsem hledala v "mé" chytré knížce o matce a dítěti a našla toto:

8tt - délka zhruba 2,5 cm, každé dítě je jiné a všechny uvedé míry jsou průměrné pro každou fázi.

12tt - délka zhruba 6 cm od temena k zadečku, hmotnost zhruba 15g...

16tt - délka zhruba 12 cm od temena k zadečku, hmotnost zhruba 130 g...

Těch 10 cm by pak odpovídalo zhruba 14tt, ale každé mimi je jiné, takže těžko říct, ve středu jdu k doktorovi, tak Vám řeknu, kolik ten náš píďa měří :slight_smile:
24. srp 2006 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak to nevim, ale na fotce je napsáno Gen. 10.0 cm..tak jsem myslela, že to je velikost plodu když přes něj vede čára, myslela jsem, že ten program to tak měří, ale doktora jsem se neptala to je fakt..takže buď mam malýho obříka nebo čtu co nemam :wink:
24. srp 2006 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonepko tak to sedi ja jsem ve 13tt a od hlavicky k zadecku meri 7cm
cely telicko to pak hodi tech 10...(doktor rikal ze je dobre ziveny coz je mi divny nebot jsem zatim pribrala jen 1kg)
nedeste se, oni rostou fakt bleskove, uvidite ze ty vasi mrnousci budou ve 13tt taky takovy :dizzy_face:
24. srp 2006 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady ještě vykoukala +CRL 1.81cm tak, že by to bylo ono ??? :sweat_smile:
24. srp 2006 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tyno to bude určitě ono já mám termím 4.dubna a jsem zhruba 5.6tt. a měří 6mm říkal doktor
24. srp 2006 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyna_ zřejmě to bude ono... :wink:
24. srp 2006 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za zděšení, uniklo mi, že už je to 14 tt. Tak at se daří a pořád rostou!
26. srp 2006 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všm! Já jsem měla v 10týdná miminko velké 7,5cm :wink:
27. srp 2006 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mady, koukala jsem do tvého alba, doufám, že ses v nemocnici nezdržela moc dlouho a že je všechno v pořádku :wink:
27. srp 2006 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá sonepko! Naštěstí jsem tam pobyla pouze 5 dní a teď beru hormony pro udržení. Tak snad bude vše vpořádku. :wink: a děkuji Ti :wink:
28. srp 2006 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, držím palečky, opatruj se a hodně vitamínů ... :wink:
28. srp 2006 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek