• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

jo berušky držte mi prosím zítra od 7.15 pěsti, dělám závěrečky na řidičák a strašně se bojím. Doufám,že tam uprostřed jízdy nezačnu rodit z toho stresu. Vím, že napoprvé to těžko kdo udělá - a hlavně já - ale moc bych si to přála, protože pak už nebudu mít kdy to opakovat.... :frowning2:
přeju všem hezký den
22. únor 2007 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
girlmisel - já maliník piju už druhý týden a docela mi to chutná - ale já byla vždycky na bylinky... včera jsem se dočetla, že se má pít 4x denně! :confused:
a dneska jsem si dala pořádný odvar z lněného semínka, to byl sliz - ale vypila jsem ho, tak doufám, že mě trochu protáhne, jsem nějaká zabetonovaná - ani včerejší plavčo nepomohlo :sweat_smile:

lottie - teda, to by mě vyprudilo, ten doktor. asi bych ho k té vaginální pohlídce prostě donutila :angry: :grinning: - bych se bála, že už se třeba otvírám nebo měknu a ani o tom nevím... :confused:
22. únor 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: :grinning: :grinning: ty čípky + manža mě fakt pobavily, no, ale je to pravda s tím předáváním, holt intimčo je intimčo. my teda kdovíjak nesexujem, ale jsem rozhodnutá, že budeme pilně před porodem, ať nepřenášíme a jde nám to hladce:wink:

ty jízdy zítra uděláš, určitě budou mít z pupíku respekt a nebudou tě moc dusit:slight_smile: aby pak nakonec nemuseli oni prokazovat svoje znalosti ze zdravovědy a poskytování první porodní pomoci :grinning: :wink:
22. únor 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu máš pravdu,překlepla sem se a ani sem se toho nevšimla.mělo tam být 4 kg.děkuji za upozorněmí.
kyri:já si dát semínko tak se asi pozvracim,jednou sem to viděla jak to jedla kamarádka a lezlo jí to i ušima a je to prý pěknej hnus.s tim zabetonováním mám problém snad od začátku těhu.pak když už jdu na wc tak mam pocit že musim snad vytlačit i prcka(omlouvám se za tak hrozné výrazy :wink: ).strávím tam vždy minymálně půl hodiny.ještě sme včera dostaly železo a po tom je to prý ještě horší,tak nevim,já už to horší snad ani mít nemůžu :unamused:
22. únor 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
lněný semínko bych jako sliz asi taky nesnědla,ale snažím s ekaždý den si dát lžičku-ani to nerozkoušu,jen zapiju...Ale kupodivu to pomáhá,protože jsem zácpu měla taky,teď poslední dobou,ale od té doby,co pojídám len,se to lehce zlepšilo...

Autoškolu uděláš!!!já taky dělala s pupkem,na začátku porsince-a dal mi to jen proto,že jsem měla břicho:slight_smile: Žádná velká chyba,to ne,ale milion malých a za jiných okolností by mě určitě vyrazil...Takže když už máš pupek velikánskej,tak ti to dají:slight_smile: Ale musí to být nepohodlný,takhle řídit...A hlavně ty stresy...

Taky jsem se tomu musela smát,že místo abych poslouchala Mozarta(jak se doporučuje těhotným),tak jsem celé těhotenství předčítala mimču nějaký studium:slight_smile:Nejdřív škola, pak autoškola, pak zase zkouškové:slight_smile:teď už se naštěstí měsíc flákám:slight_smile:A začnu se učit až v červnu...možná:slight_smile:
22. únor 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu taky si myslím, že už jen kvůli bříška by ti to měli dát, jestli nejsou úplně ignorantští. Budou mít strach, ať jim tam nezačneš rodit tak to budou chtít rychle ukončit :slight_smile: Ale testy Ti nikdo zadarmo asi nedá, co... :unamused: No držíme palce určitě! S masáží hráze jsem na tom stejně jako ty, chtěla jsem, ale je mi to tak nepříjemné, že jsem to vzdala :frowning2:

Lottie, o tu prohlídku bych si normálně řekla, teď už přece musí kontrolovat jestli branka drží a tak! Nenech se odbýt, máš svá pacientká práva! Držím palce :slight_smile:
22. únor 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: já jsem na kvasinky a záněty a výtoky trpěla v těhotenství hodně a doktor mi pořád něco předepisoval a nepomáhalo to, pomohl mi až Clotrimazol, tabletky do pochvy. Od té doby mám klid.
22. únor 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak se nam to pekne blizi... :slight_smile: .Nevite co by mohlo pomoct abychom driv porodily?(nemyslim predcasne-myslim abychom moc neprenasely) Babickovske rady.Malinikovy caj,vytirani podlah atd... :grinning:
22. únor 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dobré téma kaci.k, tak já jsem slyšela maliníkový čaj, fyzická námaha - podlahy atd., dloooouhé procházky, sexování do konce (sperma), dráždění bradavek, skořicová koupel...
22. únor 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po včerejšku můžu říct, že i bazén a těhu plavčo:slight_smile: - bylo mi skvěle, ale večer v posteli jsem měla skoro pocit, že už to na mě jde :confused: :confused: ale teď už je to zase ok, tak jdu příští středu zase:wink:
22. únor 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo o tech bradavkach jsem to taky slysela.Drazdi se tim deloha :slight_smile:
22. únor 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen: ja jsem se na to kdysi ptala lekare a ten mi rekl, ze si dite najde svuj cas, ze se to neda urcit, ale pokud opravdu chci pododit driv, tak at treba !stehuji byt!-pracka, lednicka, ze namahou dochazi k vyvolani potratu...ale nikomu vam to nedoporucuji, radeji, at si tam bobisci pobydou...ten pravy frmol teprve zacne a to teprve bude....
¨
Jak se citite? Tesite se nebo zvazujete, jake to bude po narozeni?
Ja mam dny, kdy se moc tesim, ale jindy si rikam:uz tak brzy....
Zitra jdu na 1.monitor, tak jsem zvedava.hezke odpoledne vsem :slight_smile:
22. únor 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Tak mě monitorují 30min. a malej vždy řádí :wink: Jinak mám pořád 7kg což jsem ráda :wink: No a paní doktorka byla docela v šoku že malej má už hodně nízko hlavičku :wink: a čípek že je zkrácený ale zavřený. Takže nevím zda je na 0 nebo jak. Ale už mě upozorňovala že to může přijít :wink: Tak teď blbnu zda mám vše nachystané :wink:
22. únor 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocurek: souhlasím, já vyvolávat aktivně nebudu, jen si moc přeju nepřenášet, to čekání musí být hrozné...

Mám to asi stejné jako ty, jsou dny kdy se moc těším, na porod i na mimi a všechno kolem. Ale jsou dny, kdy si uvědomuju až moc, co všechno to obnáší a obnášet bude... No, cesta zpátky už není :slight_smile: takže se snažím ty špatné dny zaplašovat, ale zůstávat zdravý realista, ať jsem raději příjemně překvapená, že to není tak hrozné, než být zklamaná z reality.
22. únor 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: jé, tak to je boží, ne? už se nám tu rýsují první březňátka, vzpomínám si, jak jsem před měsícem četla únorovky, a teď už ty čísílka v profilech u tt máme taky tak hezky vysoký :slight_smile:

kocurek: taky mě někdy překvapí, jak už je to blízko... :confused:
22. únor 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady, že by jsi byla první? Já dnes byla na kontrole, tak doktor říkal, že čípek se mi pěkně zkracuje, ale na dřívější porod to nevypadá :frowning2:
22. únor 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata.Tak sem dnes stěhovala trochu pokoj nějak se mi to tu nelíbilo tak doufám že sem si nic neudělala a neporodim dřív,no nic mi zatim není.Ted jen chci probrat skřínky a vyházet nepotřebné věci po porodu na to moc času nebude.

KYRI-kde si se nakonec rozhodla že budeš rodit?Já dnes volala na Bulovku jsem tam objednaná do poradny na 5.tak se tam i kouknu na porodní at vim jak se to tam změnilo od té doby co jsem tam rodila.

Jsem zvědavá kdy mě porod chytne moc ven nechodim tak se sousedi pořád ptaj jestli už náhodou nejsem v porodnici :wink: Hlavně místní drbny
22. únor 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice: nakonec v podolí - pokud mě nevyšoupnou kvůli té registraci (kterou nemam :confused: ) ale mudra mi říkala, ať si s tím nedělám hlavu a přijedu tam, když už tam celou dobu chodim... ta bulovka je pro nás daleko, tak se to mužíkovi nechce riskovat (mně by to asi neva, on ten porod neni hnedka, že jo? :grinning: )

uff, jsem nějaká groggy, tak půjdu asi hajat - teda, nemám vlasně kde, máme nový futon a není povlečený :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budu místo hajání ještě trochu hákovat :confused: :confused:
22. únor 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá kdo znás první porodí :wink: a sdělí své dojmy :grinning: Jinak k těm čočkám já mám 5 dioptrií a většinou nosím čočky ale k porodu si plánuji brýle nebo nic. Sice taky nic neuvidím ale od toho bude manža mi je pak podá :grinning: aspoň doufám že nebude ležet někde pod stolem
22. únor 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,uz mate nejake miminka breznatka? :dizzy_face:
22. únor 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA mam 4,5 dioptrii a taky zvazuji, zda cocky nebo bryle. MYslim si, ze by mi bryle u porodu prekazely...ale mozna je to jen dojem. MYslim, ze cocky bych pak po porodu nemela silu ani vytahnout...ale jak jsme psala, pokud me to chytne nekdy v noci, nasadim bryle a ficim do nemocnice a pokud pres den, tak to budou cocky davno nasazene....tak babo rad, jek se rika :wink:

Hodim to jako tema maminkam, zda ma nektera prime zkusenosti.
22. únor 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija ještě ne, nebo o tom nevíme :wink:
22. únor 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, luci, jsi poslední únorovka, nebo ještě někdo čeká s tebou? :slight_smile: :slight_smile:

asi ještě žádnýho mimíse ven z bříška nemáme, ale už to brzy začne :wink:
22. únor 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, koukám, jak tady zase diskuze popoběhla!Nějak nestíhám! Ale na druhou stranu-dneska mi konečně přišly objednané plíny a tetra osušky, tak můžu konečně všechno najednou vyprat, vyžehlit a šup s tim do skříně, kterou mi koněčně včera ten náš taťka pomohl uvolnit tím, že vybudoval regál do kuchyně na písemnosti a knihy.Takže vlastně už potřebuju jen nůžtičky na nehtíčky a kartáček na vlásky-jestli nějaký bude ten náš prcek mít-kámoška byla skoro do tří plešatá :sweat_smile:

Ještě k těm čočkám-při tlačení maj být oči fakt zavřený, kvůli těm praskajícím žilkám, ale když je otevřu, tak mám fakt blbej pocit, když na dva metry nerozeznám obličej chlapa a ženský :sweat_smile: Dr. na gyndě mi řekla, že si čočky třeba můžu nechat na hekárně a pak je odložit, ale kdo by se tim pak v tu chvíli zabýval mi není úplně jasný...Ještě se zeptám tý doktorky, co jí mám mít u porodu, jaké má zkušenosti s přisleplejma maminama :grinning:

Jinak s těma náladama je to koukám taky u vás stejný-chvíli dole, hned zas nahoře. Snažím se těma chmurnejma chvílema proplouvat co nejrychlejc a nepřipouštět si těch budoucích starostí moc. Furt si říkám-zvládli to jiný, my to zvládnem taky a ještě líp! :grinning: A musim říct, že mi pomáhá to, jak se na mimíska těší přítel-jak malý dítě na Ježíška :grinning:
22. únor 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mě napadlo-k těm kvasinkám-někde jsem četla a pak mi to potvrdila i moje skorotchýně z porodnice, že pokud je ten zánět opravdu velký, může to být při porodu docela pro mamču těžké-cesty jsou oslabené zánětem, špatně se rozpínají a "drhne" to. Takže se jim prý i stalo, že mamina byla fakt dost potrhaná...Ale nechci strašit-normálně by prý v takovém případě udělali radši císaře, jenže tahle přijela ne za minutu dvanáct, ale minutu po a navíc se porodníkům s kvasinkama nesvěřila a než stihli zareagovat, mimi se prodralo na svět. Takže to chce hlavně informovat o všem, co s náma je a není v pořádku, aby pak u toho porodu nebyly zbytečný komplikace, který třeba ani být nemusej.

Tak se držte, jdu si dát něco k papu a nohy nahoru-malýmu se nějak nezdá, že u toho počítače sedím už nějak dlouho a kope do žeber-zákeřníček :grinning:

Jo a zítra jdu ke slíbenému holiči-teda ke kadeřnici, abych se vyjádřila správně. Sice nevím, co chci na tý hlavě vytvořit, ale těším se, že se chvíli bude někdo starat o mě :grinning: Za chvíli už to bude naprosto obráceně :sweat_smile:
22. únor 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsme tema o kontaktnich cockach a taky nasla par odkazu, takse muzete kouknout.
22. únor 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je docela sranda jsou otevřené 3 témata kontaktních čoček :grinning:
22. únor 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm zavřeným očím u porodu.Já je měla u porodu zavřený a stejně mi žilky popraskali takže je to asi jedno jestli jsou otevřený nebo zavřený.A i tím že jsem dost tlačila tak sem měla i něco jako vyrážku na obličeji ale ta asi do 3 dnů zmizela.Tak sem zvědavá jak dopadnu ted. :wink:
22. únor 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chtěla sem se zeptat,zda některá nevíte co znamená u polohy plodu PPH?tak ve 36tt máme 6 kg navíc.je teď stále krásné počasí,tak už by to chtělo mimísky,aby sme je mohly vyvážet venku a chlubit se :slight_smile: .opravdu už se nám to krátí.před nedávnem sem si řikala že to bude utíkat pomalu a najednou už zbývá jen měsíc.
Jak ste na tom se spaním?já skoro vůbec teď nemůžu spát.pak sem celej den jak blbá a odpol neusnu.
poctivě baštíme železo a žádné sladké :frowning2:
23. únor 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nakukuju sem z dubna. Zkoumám, jak jste na tom :wink:

Girl.misel: Já mám mimi PPKP, a to je "poloha plodu koncem pánevním", tzn. je hlavičkou nahoru. Tak jestli PPH není opačně, tzn. hlavičkou dolů???
23. únor 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek