• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

magda:je to možné ale podle průkazky bych měla prcka otočenýho už od 24tt.a to se mi zdá docela brzo.vždycky se na to chci zeptat a vždycky se samozřejmě nezeptám :unamused: .jako na ostatní věci
23. únor 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj girl.misel, já jsem na tom se spaním stejně, dlouho nemůžu usnout a když už konečně, tak mně za chvíli probudí čurání a začíná to znovu... a když se nevyspím tak je mi pak celý den divně... PPH netuším :fearful:

magda: ještě žádné březňátko nemáme :slight_smile: nebo o tom ještě nevíme
23. únor 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, děkuju všem, co mi držely palce a řidičák už mám v kapse - symbolicky teda. Testy a konstrukci vozidla jsem měla bez chyby, jízdy trochu horší, ale žádnou závažnější chybu za kterou by mě vyhodil jsem neudělala, parkování bylo trochu zlé, na třikrát a ještě ne úplně nejlíp, ale dalo se vystoupit z auta a když jsem vystoupila i já, s tím pupkem, tak mě to už musel napsat, protože se prý bál, že mu tam porodím :slight_smile: tak se mějte a opatrujte se, já jdu dospávat probdělou noc...:wink:
23. únor 2007 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: gratuluji!!! jsi šikulka :slight_smile::slight_smile:
23. únor 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri,v unorovkach uz zbyvame jen tri,seredka ja a Iva27 ;) Coz neni mnoho :grinning: Ja u sebe nepozoruju vubec nic...takze mozna mala ceka opravdu na svuj breznovy terminek ;)

Zuzko,gratuluju a obdivuju te!! Ja se svym velikym brichem mam ted za volantem dost blbej pocit,nemuzu se poradne otocit atd..a to jsem ridic dost dlouho,nikdy mi treba parkovani nedelalo sebemensi problem, ale ted.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze klobouk dolu udelat si v 37tt zkousky,to jsi dost dobra!! :dizzy_face:
23. únor 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: taky gratuluju, já stihla poslední zkoušky před asi 6 lety podle starý vyhlášky (jízdy byly brnkačka na 10 minut:slight_smile:) a to bylo moje štěstí - jinak bych ten řidičák asi neudělala...

luci: jé, tak to jsem na vás zvědavá už se ten únor krátí...:slight_smile:

girlmisel: to PPH je fakt asi poloha plodu hlavičkou - tak to máš dobrý:slight_smile:

sarka: já teda spím, jak budulínek, hlavně tuhle noc, co máme novou postel, je to fakt slast :sunglasses: akorát jsem se v noci 2x probudila s tím, že už to na mě jde, a že mám křeče, ale byl to jen sen :grinning:
23. únor 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu-gratuluju a klobouk dolů, jak píše Lucija, taky mám teď problémy zřízením a na tož s parkováním!!!

Kyri ať to nezakřikneš jak já s tím spánkem, dnes spánek úplně na houby :angry: :angry:
23. únor 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já dnes jen na skok, včera jsme měli docela nabitý program a dnes je to podobný :unamused: , na víkend jedeme k našim, takže si Vás dočtu až v neděli :confounded:. Jinak dneska taky spaní nic moc, ale to určitě ještě doženeme. Jsem nějaká utahaná :slight_smile:. Mějte se hezky, super víkend (i když mi už to tak nevnímáme, co, jenom ty polovičky máme víc u sebe) a ahojky v neděli večer!
23. únor 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj taky moc gratuluju , jsi sikulka :slight_smile: ja si neumim predstavit, ze bych ted sedla za volant s tim pupkem :grinning:
23. únor 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu taky gratuluji a hlavně obdivuji! Bych nervama asi fakt porodila :grinning:
23. únor 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: teda ty máš vážně sny... :grinning: až to pak skutečně přijde, tak si budeš myslet, že se ti to jen zdá :grinning:
23. únor 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat zda si berete orig. oddacích listů nebo jestli to stačí okopírovat :wink:
23. únor 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady slyšela jsem, že to stačí okopírovat, ale ještě se radši poptám. Příští týden jdu na kontrolu do porodnice, tak to zjistím :slight_smile: .
23. únor 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, nám na kurzu říkali, dokonce doporučovali jen kopie
23. únor 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: no, budu první žena, která zaspí svůj porod :grinning:

vidíte, s těma ouředničinama, my ještě nemáme prohlášení o otcovství a já nemám ten opis rodného listu (orig. se mi někam ztratil... :frowning2: ) chjo, se mi na ty úřady nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,musím říct,že mě ty úřady taky teprve čekaj a taky se mi do toho nějak nechce. :frowning2: Jsem poslední dobou nějaká líná,hihi.Už nemůžu jaksi v nocí spat mám to břicho,tak velký,že jakmile se pohnu,tak jsem vzhůru :angry: Hele,už máte nachystaný věci do porodnice??? A jakou kosmetiku pro mimi budete používat??
23. únor 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: no, o tašku do porodnice jsem se chtěla nedávno pokusit, ale nějak se mi to neto... takže v ní mám ještě stále naskládané knihy, ještě od stěhování :grinning:
ale už asi brzo na to vlítnu - o víkendu třebas...

kosmetiku pro mimíse mám od weledy - rozšoupli jsme se trochu :sweat_smile: - přijde mi dobrá, není v tom nic syntetickýho a krásně voní...
23. únor 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik tak věci do porodnice, mám už nachystany asi týden, už bych rodila, ale ještě mám čas do termínu. A kosmetiku mám nakoupenou Bübchen, známá jí používá a je s ní spokojená, tak doufám, že budu taky:slight_smile:
23. únor 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uvažuju nad Niveou nedo Sebamed.Pořád nevím,ale už bych měla něco koupit.V porod. prý používají Jonson,ale znám hodně maminek co na to nadávají a mimiška jsou na to citlivá.A tu tašku,asi teda taky začnu pomalu chystat,ale jasem tele-říkam si abych to nepřivolala :fearful:
23. únor 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: johnson jsem zrovna trochu pomluvila u februárovek - nekoupila bych ji ani za nic... (jediný, co jim na tý kosmetice funguje je reklama, jinak účinek nic moc, spíš to škodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

:slight_smile: s tou taškou to mam podobně, říkám si, že jak ji jedou zabalim, tak hned pofrčim :grinning:
23. únor 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě a při mým štěstí....Tak to radši ještě 14dní počkám.Prý porod po 37tt je už v pohodě????Tak nevím co je na tom pravdy.Ale v 38tt bych do toho už asi klidně šla,Pač už to je někdy vážně tíha :wink: A taky se těším,jak prdlouš :slight_smile:
23. únor 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, v porodnici nám říkali, že od ukončeného 37tt je to v poho - ale snad i dřív, když už má přes 2,5kg a nemá nějaké problémy, tak je za vodou... (doslova :wink: :grinning: )
23. únor 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to my už určo máme.V 32tt jsme vážily 2kg,tak věřím,že to tam už je.Akorát jestli půjdu v termínu nebo dokonce po, tak se asi dočkáme pěkně těžké berušky . Snad to půjde dobře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: uffff. :slight_smile:
23. únor 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja jsem po dlouhem zvazovani nakonec koupila taky Weledu.Libi se mi na ni, ze je ciste prirodni.
Kyri, co jste vsechno koupili? My mame kojenecky olej, koupel a kojenecky krem, tak nevim, jestli jeste neco bude potreba. Jo a koupila jsem si od Weledy i caj na podporu kojeni.
Jinak ja mam tasku zbalenou zatim tak z pulky :slight_smile: .
23. únor 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
klar: koupila jsem přesně to samé:slight_smile: koupel, olej a krémík - akorát nejdřív ten dětský, a pak jsem zjistila, že je ještě speciál kojenecký, tak mám krémy 2 :slight_smile:
myslim, že to docela stačí - ještě dokoupíme takové ty lékárnové věci (lihobenzín na pupík a borovou vodu atd., ale z kosmetiky je to asi vše, co bude potřeba...)
23. únor 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn :slight_smile: ...Jojo, do lekarny se taky chystam, pro lih na pupik a nekde jsem cetla o dubove kure na porodni poraneni, ale nevim, jestli mam koupit mast nebo sypanou smes, tak se tam musim poradit. Jo a malinikovy caj bych za chvili taky mohla zacit pit :slight_smile: .
23. únor 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta dubová mast je asi dobrá... ani jsem nevěděla, že to existuje (dozvěděla jsem se to tady na koňovi), přijde mi to praktičtější, než sedací koupele z d. kůry... no, vidiš, tak to mi taky chybí... :sweat_smile:
23. únor 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je bezva, tak aspon dame spolecnyma silama ten seznam dohromady :slight_smile: ...Ja jdu vzdycky neco nakoupit a pulku toho zapomenu, tak uz si ted vsechno pisu, protoze bych to konecne mela rada vsechno prichystane :slight_smile: .
23. únor 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ty jsi z jihlavy:slight_smile: já tam možná těsně před termínem budu poblíž - ve škrdlovicích u žďáru - na výcviku. tak bych měla mít zjištěné porodnice v okolí:wink: ve žďáru, tuším, nic není - ale v novém městě je to prý dobré...? :confused:
23. únor 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, ted uz z Jihlavy :slight_smile: ,provdala jsem se tam, takze porodnice v okoli moc neznam. Ted jsem ale koukala na netu na tu v Novem meste a vypada dobre. Ja budu rodit v Jihlave, ale zpocatku jsem premyslela hodne o Havlickovem Brode, ten si taky maminky hodne chvali.
23. únor 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek