• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky Zuzu,tak ja se hlasim.Ma prvni zmena je vaha.Pribrala jsem 16kg.A Ted to zase nevypada na holcicku,tak ja uz nevim.No,ale kdyby to byl chlapecek tak to bude Dominik.A jinak termin porodu mi vychazi porad stejne.Toho 19.3.papa :slight_smile:
1. bře 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k - mám tě zaktualizovanou, asi čekáte první mimi, že? Já to tam písnu, kdyžtak mě oprav...:wink:
1. bře 2007 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu tak já jsem přibrala 13 kilo :unamused:. Termín zatím taky zůstává, ale už dnes mi všeci píšou a volaj, jak to se mnou vypadá, už mě to štve, tak představa, že budu přenášet, tak mě snad mrdne :angry:
1. bře 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: díky :slight_smile: A co se týče tabulky, já se zaktualizuju příští týden po prohlídce, ju? Teď jsem 4 týdny nebyla, tak je možné, že budou nějaké změny :slight_smile:

danielkam: s těmi pohyby jsem na tom stejně! tento týden jsem konečně cítila snad nožičky i na levé straně, což dosud nebylo, a vůbec jsou tento týden ty pohyby jiné než doteď, takže taky doufám, že se snad pohla, potvůrka :slight_smile: chodím k mudr. Segeťovi a jdu příští středu, tak uvidím co nového...

kaci.k, s tím pohlavím jsem taky zvědavá, co se z toho nakonec vyklube :slight_smile: já jsem si minulý týden objednala deku do kočárku s vyšitým jménem "Adélka", tak jestli z toho bude Adámek, tak mu to strhnu z první výplaty :sweat_smile:
1. bře 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen:ja chodim k dr.kempnemu na Slezskou Ov,vcera to bolo s tymi kopancami fakt krute, zacalo to ve styri odpoledne a skoncilo kolem pulnoci, mala som dost...:stuck_out_tongue_closed_eyes:, co sa tyka pohlavia, ked som bola v 22.tyzdni u dr.Bosotu na velky utz, tak mi povedal na 99percent dievcatko a vyfotil aj pohlavie, takze ho mam na sone, takze hadam to bude fakt dievcatko...
1. bře 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zuzu-já přibrala celkem 15,5kg,jinak termín mam 22.3.jména máme Vojtu a Natálku,ale na 90%by to měl být kluk.
1. bře 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem znovu pročetla příspěvky od vzniku tabulky, aktualizovala a bolí mě z toho úplně oči :grinning: Takže hodím to na web, zase to zkontrolujte, určitě nějaký šotek zapracoval, průběžně hlaste změny, jak to půjde :wink: Přidala jsem tam kocurka, která tam nebyla a dále nějaké maminky, které měly více příspěvků, ve kterých uvedly některé info.
Danielkam: další Ostravačka, vítáme do party. Přidala jsem tě do tabulky, která bude ve fotoalbu Březňátka, ještě mi chybí, výhový přírůstek v těhu, tvoje jméno (asi Daniela?) a věk...:wink:
taky jsem chtěla poprosit ty, co měly narozeniny, ať se zahlásí. Něco jsem upravila (sebe :grinning:)
Mějte se krásně zatím a já sem budu nakukovat...:wink:
1. bře 2007 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jsem zpátky z prohlídky a mám cs 3 :slight_smile: jinak to byla guma jako vždy, monitor nic, jenom takový ten malý a stěry na streptokoka. vyšetření docela nepříjemný, byl tam mladý dokrůrek místo mojí mudry a dost dlouho ve mně ten děložní čípek hledal :grinning: travlo mu to fakt celý věky, než mě vyšetřil...

zuzu: tp stále 27.3., holčička podruhé potvrzená :slight_smile:, váha: + 13,5kg :grinning: - a narozky? ty budu mít tak 3 týdny po porodu :grinning: 18.4.
1. bře 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu,jojo nase prvni vysnene :grinning:
1. bře 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri - já ti tam zatím nechám 14kg, co jsem tu někde asi vyčetla nebo blbě spočítala a pak ti to opravím, až toho bude víc, ju?:wink:
A jestli si těhulky povšimnete, už máme ready i tabulku na uvedení našich čerstvých přírůstků, myslím těch opravdových, ne váhových :grinning: takže klidně už můžeme rodit, když máme připravenou tabulku :grinning:
Holky chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo na někoho číslo nebo kontakt, až budete rodit, jestli to sem někdo hodí, ať jsme aktuální. Napadlo mě, že bych tu zveřejnila své číslo, protože já s nejv.pravděpodobností jen tak rodit nebudu a když jo, tak zaúkoluju manžu, aby to sem zveřejnil. Souhlasíte? Mám Vodafone, takže v případě potřeby stačí si mě uložit, poslat mi smsku, nebo pověřit někoho, kdo mi ji pošle (z netu zadarmo)
Je to složité, že :confounded: Snad mi nebudou chodit výhružné smsky :grinning: anebo na mail.
Tak já to risknu:
777008560, mail: zuzu_z@centrum.cz Kdo chce, ať si mě uloží a napíše, kdo nechce, nemusí..:wink:
tak a já si jdu lehnout, protože na mě jde nějaká odpolední únava... zatím se mějte a pište, ať nám diskuse nestojí, konečně se to rozjelo...:wink:
1. bře 2007 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: já tam měla 14 kg? kdepa se to tam vzalo? myslim, že jsem tam od posledně měla 11? ale klidně to tam nech, neb já určitě do termínu dám patnáctku a možná, že i víc :grinning:
(hih, už těch 13,5 jsem napsala jakosi napřed:wink: )

ok, taky možná písnu svoje číslo, anebo budu koníkovat i z porodnice - přítel je trvale online i na mobilu:slight_smile: tak vás poinformuje :wink: (za ten dlouhej skoro měsíc, než to na mě přijde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
1. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,potrubuju poradit.Koupila jsem krem na opruzeniny od Nivei.A ted jsem to zkousela na ruku.Je hrozne mastny a sotva sel omyt mydlem.Neumim si predstavit ze tim budu mazat skvrne.Chtela jsem jen jestli s nima nemate nekdo zkusenosti.Ja ani nevim jak ma ten krem vypadat.Myslela jsem ze to je jako klasicky krem.Pekne se rozetre ale ne je to husty a hrozne mastny.diky,diky,diky :slight_smile:
1. bře 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: s niveou zkušenosti nemam, ale možná je mastný právě proto, že v něm je hodně lanolinu a ten opruzeniny léčí... já mám weledu a dobrý je prý bepanthen nebo seba med...
a jinak nejlepší jsou samozřejmě ty přírodní, bez vazelíny a parafínu...
1. bře 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a mimiška,tak musím říct,že mě tyhle dva dny nebylo nejlíp.Pěkný tlaky a křeče,že jsem se bála že to příjde.Ale snad to už bude dobrý. :slight_smile: kači.k: no tak to mě nestraš,já ji koupila taky.Prý je fajn.Ale taky se mi zdá nějak moc mastnej. :angry:
1. bře 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, myslim, že tohle téma někdo probíral na diskusi KOJENCI - tak to tam možná najdete..., jak s opruzama:slight_smile:
1. bře 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k - myslím, že tyhle krémy jsou mastné schválně, tím právě chrání pokožku a nepouští k ní žádné nežádoucí tekutiny :slight_smile:
1. bře 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky, :slight_smile: mrknu jeste na ty kojence.. :grinning:
1. bře 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu_z: já mám váhový přírůstek 15 kg, jmenuju se Monika a ještě pořád to vypadá na chlapečka Tomáška. Ta tabulka je dobrej nápad,kdyby jsi se dneska o tom nezmínila, tak ani nevím, že existuje, asi bych si měla přečíst ty starší příspěvky :sweat_smile:
A co se týče těch krémů na opruzeniny, tak já mám taky bepanthen, ale prý nejlepší je ta rybilka(nebo tak nějak)...no každej si chválí něco jinýho, však pak si napíšeme, jak jsme s těma jejich prdýlkama spokojeni :slight_smile:
1. bře 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k: Kremy na opruzeniny museji byt mastne, ale musi se na zadecek dat jen opravdu kapicka, aby pekne vpily do pokozky! Ptala jsme se sester v nemocnici a rekly mi, ze nejlepsi je PANTHENOLOVA mast-Bepanthen. Samo, ze NIVEA a jine kremy jsou taky dobre, ale nesmi se nanest ve velkem mnozstvi.....
:slight_smile:
A co tasky uz mate nabaleno vse do nemocnice? je uz je cas..... :sweat_smile:
1. bře 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocurek: ty taškářko! :wink: já ji ještě nemám a ani dneska jsem se k tomu nedostala, neb jsem celé odpoledne prospala :grinning:

teda, netušim, co budu dělat v noci...
1. bře 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam uz zbaleno.A manzilek me donutil napsat jeste na kousek papirku co v te tasce nemam-jako zubni kartacek,doklady atd.Proste vse co pouzivam ve vsedni den.Prej az bude litat kolem me :grinning: aby na nic nezapomel :grinning: :grinning: .No neni zlatej??
1. bře 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: je úúplně zlatej! :grinning:
1. bře 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi přihodil Pavlík do porodnicové tašky, svoje špinavé tričko, protože si myslel, že taška v komoře, může být jedině na to! taky zlatej :slight_smile:
jinak zatím nerodím, přibrala jsem už 9,5kg, konečně, už jsem začínala mít komplex podvyživené těhotné :wink:
kyri: možná to je vzkaz zralý na IP.... nejradši tě čtu, máme stejný termín a navíc....máme skoro stejně narozky(7.4.)
u doktora opět žádné novinky, ale už mě to tak neštve, nohy neotíkají, záda nebolí, doufám, že nebudu mít za to pohodové těhu nějaký příšerný porod aby se to vyrovnalo :astonished:
1. bře 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: :grinning: :grinning: pavlík... chlapi jsou k sežrání, jak jsou někdy roztomilý :grinning:
:wink: díky za milý vzkazík:slight_smile: - tak to jsme tu beraní koalice :slight_smile::wink: i s mimísama - pokud se moc nepředběhnou (a trošku by mohli, což? :grinning: ať to neni tak dlouhý)

ve středu nám p.a. na plavču říkala, že termín porodu se dá s mimčem "dohodnout", a to tak, že si třeba na lednici nalepíme vzkazík typu "25.3.2007 rodíme!" a pokaždý, když do tý ledice půjdem, tak na jěj juknem, a ono se nám to prý v podvédomí nějak uloží, a pak ten porod prostě ten den přijde :grinning: - no, já do toho jdu, jsem zvědavá, jak to zafunguje...

...akorát si pořád nejsem jistá, jestli je lepčí už 21.3. anebo toho 25.3. - to má náš mimís akorát 40 týdnů od početí a je to neděle :grinning:
2. bře 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás holky-mohu se k vám přidat? Stránky jsem objevila včera v noci. Já už to mám opravdu snad za dva týdny a docela mám strach. Vše mám připravené, jen mi snad chybí nafukovací kruh-nemohu ho sehnat. :cry:
Vaše váha je nádherná-já už mám přes 20kg nahoře a mimčo k dnešnímu dni má asi 3,400kg-budu mít co dělat :confounded: ....
2. bře 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,uz mate nejake breznatko?Ja take ocekanam mimco kazdym dnem.Obcas jsem si vas tady cetla ale nikdy jsem nemela ani casek se zapojit.Jak se blizi termin tak se zacinam docela nudit,cekani je dlouhe a ja vic a vic nervoznejsi.
2. bře 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, porad zadne breznatko? Ze bych mela porad jeste sanci byt prvni,kdyz uz mi to v unoru nevyslo? :wink:
Kyri,s tim vzkazem na lednicku,my jsme si napsali do rodinneho kalendare taky k jednomu datu ze "dneska rodime", ale uz je to skoro dva tydny :grinning: a stale nic... :grinning: Ale treba to u vas zafunguje!! :wink:
Kdyz ted koukam na ten svuj 41tt tak uz fakt nechapu ;))
Trpaslicka,neboj nejsi sama,ja mam taky uz daleko pres 20kg,jsem zvedava co porodim za cvalika,nebot od 32tt mi nikdo vahu neodhadoval...takze netusim co nosim :slight_smile:
2. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslicka: vítáme další Ostravačku. Klidně se připoj. A váhy se neboj, šlo to nahoru, tak to půjde i dolů:wink: nafukovací kruh taky nemůžu sehnat, všude, kam vlezu, na mě koukají jak na blázna - v březnu shánět nafukovací kruh. To už máš opravdu za pár. Držíme pěstičky. Jestli se chceš přidat do alba Březňátka, stačí nahlásit jméno a věk - tvoje, vidím že čekáte chlapečka Honzíka, kdy to taky vidím - 16.3. pokud to platí a váhový přírůstek. Já tě tam přidám.TO PLATÍ SAMO I PRO OSTATNÍ, KDO CHCE, AŤ SE NAHLÁSÍ:wink:
Tak jsem nás holky zaktualizovala. Doufám, že jsem na nic nezapomněla, ta má sklerotická těhu palice dubová už všechno nebere...Jen tak dál. Kyri: to byl asi nějaký blud, to víš, mě se pak asi už na 34 straně možná přezdívky pomotaly. Za odměnu jsem ti tam dala těch 13,5kg myslím. Nebo ne? já už fakt nevím :grinning: to s tou lednicí je dobrý nápad... to zkusím taky. Jsem zvědavá :slight_smile:
Mě štve, že to je tak blbě vidět, ale větší už mi to tam dát nejde. Zkusím přes víkend něco udělat, aby to bylo lepší. Opatrujte se a posílám vám trochu sluníčka, jestli nemáte.
No děvčata, vy ještě nemáte tašky?? :wink: Já už jo, doufala jsem, že tím mimíska trochu pošoupnu a ono nic. Smůla.
Tak se mějte a hezký víkend:wink:
2. bře 2007 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj trpaslicka a cermonca:slight_smile:

tak nám březňátka a březňačky hezky přibejvaj... já jsem fakt tak zvědavá, kdo bude první :confused: :confused: - asi luci, když už je úplně na rozsypání:slight_smile: :wink: tak skořicovou koupel a šup na to:wink:

teda, já se taky těšim, až budu tyhle babský recepty zkoušet, mám jich v záloze tucet, tak to by bylo, aby nějaký nevyšel... :sunglasses:

zuzu: dík za tu 13,5 (ať už jsi ji tam dala, nebo ne -D) - je to sice v podstatě skoro to samý, jako 14, ale můžu se aspoň ještě chvíli tvářit, že jsem lehčí :slight_smile:

na tašku jdu asi dnes, pokud seženu župan:slight_smile: to pak bude všechno kompletní na zabalení:slight_smile:
2. bře 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy.
Takže reaguji na výzvu zuzu_z a přidávám se.Termín mám 25.3.2007 a fakt už se těším.
:slight_smile: Jo ty babský recepty už taky zkouším tak doufám, že to zabere. :sunglasses:
2. bře 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek