• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojte,

jen nakukju jestli už nemáme mimibřezňátko, jak vidím tak nic :unamused:. Nějak se mimískům nechce :wink:. Já jdu lehnout, protože mám šílenej bolehlav :frowning2: :frowning2: Jo a tašku už mám zabalenou snad 14 dní :sunglasses:.
2. bře 2007 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mam termin 12.3.cekam prvni mimco,holcicku Nikolku.Jsem z Plzne a pribrala jsem 17kg :cry: .Snad je to vse.
Jak je to s tou skorici?Jeste jsem o ni nic neslysela.
2. bře 2007 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj!!několik dnů nám nejel net,už mám absťák!!!!Tak valím dočítat...Jinak mi je ale děsně zle...Začíná to být zajímavý..Nejdřív jsme celou středu čekali,jestli náhodou už brzo nezačnou pravidelné stahy,protože jsem měla moc moc poslíčky a celkově mi bylo dost divně,ale nakonec to večer ve vaně a taky přes noc přešlo...No a včera už dobrý,ale zase jsem se strašně pozvracela po večeři...Tak jsem si řekla,že miminko asi pohrdlo topinkama:slight_smile:jenže teď ráno se celá půlhodinová vyčerpávající procedura na wc opakovala,tak teda nevím...Na oběd zkusíme ryži a pokud povalím zase na wc,budu muset snad někam k doktorovi nebo co..docela se bojím...I proto,kdybych vážně začla rodit,abych na to měla vůbec sílu..no uvidíme..tak já jdu dočítat..
2. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
teda, lusi, tak to je dramatický - zvracením to taky někdy začne, ne? nám říkali na předpor. kurzu. buď je mamce blbě od žaludku anebo se může vys+at z podoby :grinning: to bude asi můj případ - vždycky, když jsem měla křeče při ms, tak mě to hrozně protahovalo...

jé, holký, vy co už to máte za pár, vy se máte :sweat_smile:

ahoj iren, tak další na konci března - aspoň nám tam nebude smutno, až budou mít ostatní odrodíno a my budem pořád celý...:wink:

cermonca: skořicová koupel je inspirace od lusinty, nevim ale podrobnosti, asi bych si nasypala skořicový prášek do vany anebo tam nakapala skořicový olejíček... (jo, anebo si udělám odvar ze s. kůry, a ten do tý vany naleju :grinning: )
2. bře 2007 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu:ahoj,volam sa daniela presne tak a pribrala som zatial 9,5kg.A to co robis nejaku statistiku alebo co je to?
2. bře 2007 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
co sa tyka tasky, tak ja uz ju mam nachystanu, este tie veci dennej potreby, radsej som si ju nachystala trosku skor,
kyri:s tou chladnickou je to celkom zaujimavy napad, skusim to... :slight_smile:
Pijete niekto malinovnik?
2. bře 2007 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Danielkam:Ja malinik piju asi od 34.tydne dvakrat za den nevim jestli to pomuze ale uz jen pro ten pocit.Poradne ani nevim na co je ale asi ma uvolnovat por. cesty.
Ja uz mam nabalenou tasku asi dva tydny a ted tu lezi a stale ceka az to prijde :grinning:
Mate sebou zabalene i prezunky pro tatinka k porodu,chceme nejake pantofle koupit,aby se tam v tech galosich neprerazil.
2. bře 2007 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, já taky piju malinovník+jahodník. Taky ho piji 2krát denně(no možná někdy i 3 krát), naštěstí mě chutná, tak ho piju s radostí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tašku už mám taky zabalenou, chybí mi tam jen ty věci, který ještě používám (šampon, fen, doklady apod.)! Já ted používám i předporodní olejíček od firmy Ellinor, doporučila mi ho porodní asistentka na předporodním kurzu. Mám si vždycky nakapat pár kapek do vany (uvolnuje to porodní cesty)a až budu rodit, tak se tím olejíčkem masíruje podbříško a záda. Tak jsem zvědavá, jak mě to uvolní :grinning:
2. bře 2007 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak tašku máme připravenou od včerejška, jen máme na vchodových dveřích seznam, co tam musím přihodit :slight_smile:. Brouček je hodňoučký, snad mu to vydrží. Do statistiky jen přidávám váhový přírůstek - už je to 15. Ještě mě napadlo, že by tam mohl být obvod pasu - ale to fakt vytrapuju, já se včera po 9 měsících změřila a mám 116 :slight_smile:, tak by mě zajímalo, jak to máte s bříškem vy.
2. bře 2007 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mam tašku zabalenou taky asi 14 dní.Ještě do ní naházím věci co denně používám.Jinak mě čeká ještě žehlení plen nemůžu se do toho nějak dokopa.

Jak jste na tom s natékáním nohou a ruk?
Mě natékali nohy hlavně na večer ted i občas přes den.
2. bře 2007 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám přes břicho 108
2. bře 2007 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
krejcirice:mě naštěstí zatím nic neoteklo. Ruce a nohy mám pořád v normálu. Holky a praská vám už kůže(strie)?Mě ted začínají na zadku a stehnech.... :frowning2: :confounded: :cry:
2. bře 2007 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak mě začínají otíkat prsty na rukou a je to teda dost nepříjemný :angry: :angry:
Jo a strie mám snad všude :frowning2: i když se poctivě mažu :fearful:
2. bře 2007 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nohy mi natekaji kdyz dlouho sedim a nemam je nahore a nebo kdyz cely den nekde litam tak je mam vecer natekle.
Krejcirice:to zehleni ti nezavidim nastesti uz mam vse vyprano a vyzehlino.
2. bře 2007 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Co sa tyka opuchov na rukach a nohach, tak to ja som zatial v pohode, ale mozno aj k tomu este pride. Strie zatial nemam, cele tehotensvo pouzivam Elastiq Q, ale myslim, ze je to trosku aj geneticka zalezitost...
2. bře 2007 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já oteklá nejsem - nohy sice mám tlustší, ale jsou to poctivý špíčky:wink:
mažu se babylove mama z DM a strie zatím nemám nikde, nebo to nepoznám - jsou hned od začátku bílý jako normální kůže, anebo červený/fialový? :confused:

... a přes bříško mám 99cm :slight_smile:
2. bře 2007 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám přes břicho 109cm :sweat_smile:
Jinak břiško mi popraskalo až ted v poslední době ale né moc.

CERMONCA-to já mám naštěstí už též vše nachystané už asi 2 měsíce ale pleny jsem koupila až ted v sobotu tak sem je stačila jen vyprat a to žehlení fakt ted nesnášim. :frowning2:
2. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se prospala a je to trošku lepší...No právě,taky se obávám,aby to takto nezačalo:slight_smile:Zatím teda nic-poslíčky od středy žádný neproběhly-ale fakt je,že jsme si kdysi dávno určili,že by to mohlo být buď 3.3.nebo 5.3.,protože manža má narozky 4.3.,tak že by se vždy slavilo dva dny v kuse:slight_smile:Tak nevím,jestli si to mimísek nezapamatoval a teď už se chystá ven:slight_smile:No uvidíme...Budu průběžně informovat:slight_smile:

S tou skořicovou koupelí-taky nevím jak přesně:slight_smile:ale asi bych si tam nakapala aroma olej-a může být i hřebíček a zázvor(a to stejné,skořice,hřebíček,zázvor) i na pití...Ještě jsme nic z těch všech rad nezačly praktikovat,chystám se na to až od neděle...Respektive až mi bude natolik dobře,že bych měla sílu eventuelně rodit:slight_smile: Teď bych ji teda určitě neměla...

A přes břicho mám 100cm:slight_smile: Strie se mi jedna udělala-od piercingu v pupku.vytáhla jsem ho ve 3měsíci a i když jsem to poctivě mazala,asi tam byla moc slabá kůžička...Bylo to ze začátku červený a teď to bledne a zužuje se to..Tak třeba až splaskne břicho to moc vidět nebude..doufám:slight_smile:
2. bře 2007 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu_z-budu ráda, když mě přidáš do březňátek- vše odpovídá a jmenuji se Olga a je mi zatím 25let :slight_smile:
Jinak přes bříško to děla 112cm a strie jsou a dokonce teď jsem zjistila, že i na stechnech cosi je :frowning2: , ale budou to geny...
Já slyšela o dost teplé koupeli, že to úplně stačí nato, aby začly stahy.
Vše máme nachystané jen nám chybí kočárek a autosedačka. Snad nebudu přenášet-dostala jsem v 35týdnu těhot. cukrovku (jsem na dietě) a to prý porod vyvolají v terínu-bojím :sweat_smile:
Tak holky do toho ať je někdo první a vede březňáčkový tým :sunglasses: :wink: :grinning:
2. bře 2007 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
trpaslička - jak to, že máš v profilu 40tt, a přitom termín až 16.března? to nějak divně počítá, koník, nebo jak...?
2. bře 2007 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri-tomu já taky nerozumím. Termín máme opravdu 16.3.2007, tak jsem podle toho, aby to vyšlo napsala poslední ms v dotazníku :unamused: Tak opravdu nevím.
2. bře 2007 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aha...,
ono to tam počítá taky s délkou cyklu, tak možná...?
2. bře 2007 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak přidávám svojí váhu ve 36tt mám nahoře 4,5kg.za posl týden sem zhubla tak mam nahoře tak málo.jinak přes břicho mam 112cm.já sem žádné strie neměla,mazala se a během 2 dnů se mi z ničeho nic udělaly a teď je mam na břichu a to pěkně fialový :frowning2: a prý se jich po porodu už nezbavim :frowning2:
2. bře 2007 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ééé - tak ono to klidně takhle zákeřně vyskáče chvíli před porodem, ty strie, to se mi nélíbííí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

holčinky, už mám taky sbalenou tašku, víceméně (až na pár detailíků) - se musim pochlubit :grinning:
2. bře 2007 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj březňátka tak kdy to u vás vypukne? Všem vám moc držím palečky a zvládněte to v pohodě :dizzy_face:
2. bře 2007 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
KYRI-Tak ses k tomu konečně odhodlala a sbalila sis jí :wink:
2. bře 2007 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Se striemi je to opravdu ošidné. Já se mazala pravidelně (a všechno i přes svou narůstavajíci váhu) jsem žádné neměla. Byla jsem ráda, že mám dobrou elastiku břicha a najednou v 34-35 jsem je zahlédla :cry: :frowning2:
Dívám se na ně denně a objevila jsem je asi tak před 4dny i na stehnech-i přesto se mažu.... :unamused:
Je to prostě dáno, ale kvůli dětem to za to stojí...postupem času to vybledne :wink: pa
2. bře 2007 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!Tak mi už se to taky blíží.Termín porodu mám 25.března 2007.Už se moc těším,ale zároveň mám hrůzu z porodu.Doufám,že vše proběhne hladce :slight_smile: a mimiško bude zdravé!Má to být chlapeček,tak uvidíme!
2. bře 2007 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, ta společná nervozitka už přímo svítí z monitoru, zrovna jsem očumovala všem februárovkám a únorovkám fotky, to je krása. Za chvilku se tu začnou objevovat odvozy a porody a blinkání a spinkání, no celá jsem z toho zjihla :sweat_smile:
kyri: už to mám na zrcadle v koupelně, 21.3. rodíme! a už tomu věřím a fixuju si to, beránek a na první jarní den, 6 dnů před tp, to by byla idylka
cermona: zdravím z Plzně do Plzně, kde se chystáš rodit? Já jsem se rozhodla pro Mulačovku, páč na Slovanech mi to spíš přišlo jak v porodnickém muzeu (ale prý jsou tam zas špičkoví doktoři).
vana je úplně super, tvrdé břicho se mi ve vodě vrací do normálu, někdy bych ležela ve vaně celý den :slight_smile: dávám si celkem teplou, sestra z porodnice říkala, že to neva, že na poslíčky to pomůže a kdyby to byl porod tak to urychluje a vlastně taky pomůže.
se strijema jste mě nepotěšily, myslela jsem že takhle na poslední chvíli už nevylezou, a zvracení a otékání že se mi taky už vyhne, a ted vidím, že se to dá všechno dohnat i posledních 14dní :unamused:
2. bře 2007 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzu tak já jsem měla narozky :frowning2: takže už mám 26 let :frowning2: mám 8kg navrch ale poslední dobou nějak moc žeru :wink: termín mám 14.3. a přes břicho se raděj ani nebudu měřit :grinning: :grinning: :grinning:

tašku mám zbalenou ale nevím kolik těch ručníků a teď mě dostali že si mám vzít košili kdyby jim došly a já žádnou nemám a ani se mi nechce kupovat :wink: jo a ještě že si mám tašky vzít dvě a druhá stačí až druhej den a tak nevím co si mám dát do té první :wink:

a dneska mi došel kočárek tak ho máme ve sklepě :wink: přišel o 14 dni dříve tak možná je to znamení a Viki příjde taky dříve :wink:
2. bře 2007 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek