• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

lottie-to jo:slight_smile:taky mě to děsí,že se to jaksi zhoršuje den ode dne...
Jinak jsem holky včera měla stahy přesně po půl hodině!!!4krát a pak jsem usnula:slight_smile: A teď ráno nic...ale nevím nevím,ten čtvrtý byl silnější než ty ostatní,tak už jsem si myslela,že by...A zase nic:slight_smile: Takový poslíčkování už mě moc nebaví...Když už to začne,tak to chci mít za sebou...
Máte už taky takto pravidelně?
3. bře 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUSINTA-Ahoj ano já je mam asi už takhle pravidelně měsíc,naštěstí doktorka řekla že se zatím nic neděje jen nesmim nic moc dělat.Taky už mě to nebaví člověk neví jestli je to ono nebo jen poplach. :wink:
3. bře 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já nevím nevím, ale já měla jen křeče (2x) a to, že jsem se napila něčeho studeného s ledničky :confounded: :sweat_smile: . To byla aspoň půl hodinová křeč, kde jsem dokonce upustila i slzu. Ale co píšete o svých zkušenostech, tak tomu nrozumím, že já stále nic nemám :unamused: . Čím to je? Rodit budu snad za dva týdny... :astonished:
3. bře 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem březnovým maminkám přeji pohodové porody a spokojená miminka :wink:
3. bře 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky nevím:slight_smile:asi se podle toho nedá nic soudit..někdo to tak má,někdo ne,ale asi to nic neznamená,že by se to třeba blížilo nebo tak... Jen se to tam všechno připravuje a někdo to pociťuje víc,někdo vůbec...Každopádně stále doufám,že přenášet nebudu...ještě mám na to týden..termín mám příští neděli...

Krejcirice-a jak jsi to měla u prvního mimča??? Jak Ti to celé probíhalo?
3. bře 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUSINTA-právě že u prvního jsem neměla žádné potíže nic,ani poslíčky natékání nohou atd se mi vyhlo obloukem i nevolnosti na začátku ani ň. :wink: Ale ted sem si vybrala vše od nevolností 3 měsíe jsem prozvracela :unamused: ,ted mam pořád tvrdnutí břicha,natekají mi nohy atd.Jsem jen zvědavá jak mě chytne porod.U prvního mi praskla doma voda a tak se jelo jenže se nic nedělo tak mi dali kapačku na rozběhnutí porodu to trvalo 2dny než jsem se otevřela a mohla rodit porod samotný byl super rychlí a ani mě nešili za to bolesti před tím jsem měla křížové ale nic sem si nenechala dát na bolesti občas sem myslela že to snad nepřežiju.Počítám s tím že když už mám ted podobné bolesti jako u porodu že to bude zase to samé jen doufám že to bude rychlejší. :wink: Ted mam asi hodinu pěkné tlaky na konečník tak snad to přejde a neporodim :wink:
3. bře 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
40.týden.ahoj všem.najde se tu někdo kdo má skušenosti jak vyvolat porod, třeba bylinkami.
už bych to měla fakt ráda za sebou a prckovi se ne a nechce
3. bře 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
krejcirice-tlaky na konečník mám už někdy taky a právě jsem přemýšlela,jetsli to taky souvisí se stahy:slight_smile: To víš,pořádně nevím,co vlastně čekat:slight_smile:Rychlejší to budeš mít určitě,to tak bývá!navíc každý mimi je úplně jiný,tak se nemusíš bát...A na bolest si taky nechci nic dát,tak uvidím,snad to zvládnu!:slight_smile:
3. bře 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenif-probíraly jsme to tady už milionkrát,ale klidně si to zopakujem..já se na to chystám na vše od zítra:slight_smile:
bylinky-do koupele- skořice, hřebíček,zázvor(třeba jako aromaolej nebo výluh,který si tam pak naleješ)-taky existují už hotový koupele na přípravu k porodu,např. firma Eone,ale pokud to nemáš doma,tak už to asi nestihneš kupovat a shánět...Pokud nemáš někde poblíž zdravou výživu,kde by to prodávaly(to můžeš zjistit na jejich webu,mylsím,že tam mají vypsané partnery-www.eone.cz)
čajíky-to stejné-skořice,zázvor(nejlepší je z čertsvýho nastrouhanýho,je to sice síla,ale právě proto si mylsím,že bdue nejvíc účinnej),hřebíček...

Sexovat,orgasmovat a hlavně sperma.........:slight_smile:

A taky mačkat bradavky...Třeba po 3minutách,minutu mnout a pak zase po 3minutách..Náročná(au,au),ale prý moc spolehlivá metoda...po půl hodině by měly přijít stahy...A buď už je mimčo připravený a azčne porod,nebo tam prostě musí ještě chvilku "uzrát"...

Kdyby nic nepomohlo tak dej vědět,ještě bych něco z chytrých knih vyhrabala(ještě ricinový koktejl,ale to už je úplně poslední možnost...)...

A dej vědět,kdyby ti ěnco z toho zabralo:slight_smile:
3. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty: děkujeme, to je hezké přání :wink:
lenif - v Máma a já na březen je celý článek o tom, jak přivolat porod, možná to mají i na netu

dneska jsem došila kapsář, uff :-ú, tak ještě jeden do koupelny a máme splníno a začneme si užívat.
Včera jsem nestihla cvičit, tak mě dnes pěkně berou zádou, no musím to jít dohnat. JO, nic mi naštěstí neotýká, strie mršky mám už od 30. týdne, taky ze dne na den. No co, věšet se kvůli tomu nebudu :rolling_eyes:.

A ještě jedna novinka - švagřice (den před jejich svatbou jsme vytvořili naše miminko) je v 7. tt, ale bohužel je až z druhý strany republiky, takže moc kočárkodrandit nebudeme :frowning2:.
3. bře 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik-na netu to nemají vypsaný,nechceš nám sem něco napsat?pokud mají ještě jiné rady?
3. bře 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie:To koukam ze je tu take nejaka Plzenacka :slight_smile: Ja jdu take do Mulacovky byla jsem se tam podivat a docela se mi tam libilo,tak snad se tam o nas dobre postaraji a budou tam hodny.V utery tam jdu prvne na kardiotopo tak jsem zvedava.
3. bře 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si teď četla drbárnu na únorovkách a je to docela sranda..už se těším,až si tady budem psát všechny o miminkách...Jen doufám,že bude na to sezení u pc ještě vůbec čas a nálada...Kamarádka,která rodila v prosinci,celé šestinedělí proseděla a prochodila s malou v náručí,protože neustále plakala,nic na ni nepomáhalo...Spinkala jen třeba 10minut po kojení a zase pláč...Jedině to chování ji uklidňovalo(ani v šátku se nezklidnila)...Ale dobrá zpráva,že to po 6ti nedělí úplně přešlo a teď už je hodňoučká...Tak snad budem mít hodný mimi:slight_smile:
3. bře 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja take doufam ze ty nase mimca budou hodny.Kamaradka ma chlapecka 4 mesice a uz je z nej na nervy nic za den nestlhne.
v pondeli asi vyrazim a koupim nejaky ten skoricovy olejicek a zacnu se splouchat ve vane.
3. bře 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,já už mám vše nachystaný a zítra jdu na to:slight_smile:sice je ještě týden čas,ale radši...Vlastně ani envím,jestli není lepší být ještě těhotná,kdoví,jaké to bdue pak:slight_smile:Ale na druhou stranu už mám z toho všeho takovou hrůzu,že už je snad lepší to mít za sebou,než na to stále myslet...nebojím se ani tak porodu-i když to taky-ale i těch všech věcí pak...Bolení prs 3den až se nalijou,hojení hráze a tak:slight_smile:....Vy co jdete už podruhé,jak já vám závidím!!!Alespoň víte,do čeho jdete-aspoň trošku...
3. bře 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a i kdyby ta skořice nezabrala,vana je teď moc moc moc příjemná záležitost!!!!A nikdo nemůže nadávat,že napouštím moc vody a že nešetřím:slight_smile::slight_smile:
3. bře 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jen přihodím k těm bylinkám na vyvolání ještě rozmarýnku,ale ne dřív než kolem termínu! :wink:
3. bře 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,vy máte vybrané jméno Leontýnka? To je nádherné!!!!!!!! Rozmarýna určo taky,protože to jsou valstně všechny bylinky,který jsou afrodiziaka..A to rozmarýna taky..Akorát by si asi měly dávat pozor ty,který mají vysoký tlak,protože zároveň jsou tyto bylinky na zvýšení tlaku...
3. bře 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,taky se nám s manžou to jméno moc líbí :wink: ale rodiče z toho byli na větvi,teď už si teda zvykli :sunglasses: Zkuste taky masáž pod kotníky,na mě teda zatím nefunguje,ale třeba někomu zabere.
3. bře 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky! Zbloudila unorovka se hlasi :grinning:
Lusinto,jak jsi psala rano o tech poslickach, ja uz je mam presne 10 dni naprosto pravidelne kazdou noc cca od 22h,zpocatku pulhodku, pak hodku, posledni dny poslickuju treba i nekolik hodin v kuse,treba i po 5ti minutach ...ale porad se nic nedeje. Uz jsem se 2x vetrela na prohlidku do porodnice, porad jsem ale otevrena jen na centak a nehybe se to. Takze docela legrace :slight_smile:
Ty jo a ty babsky rady,zkousela jsem vsechno, prisaham ze jo,a nic. Akorat tu skorici do koupele nemuzu sehnat..tady ty bylinky nejak moc nevedou ;( Ale horka vana by mela taky pomoct,ale mne teda nepomaha nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak at vam to holky vyjde,ten konec tehu je teda naprosto sileny,uz abysme to mely za sebou ;)))
3. bře 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Luci budem se s tím muset smířit, únorovky rodily dřív a u nás březnovek to vypadá na přenášení!!! :angry: :angry: :angry: Už mě to taky neba :frowning2: :frowning2:.
3. bře 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky me to uz neba :unamused: bricho me boli, mam pocit, ze uz ho taham po zemi, a blbe se mi dycha. no fakt des. z porodu mam cim dal vetsi strach, jak se to blizi, vubec si to neumim predstavit...
3. bře 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca: nezapomen se pochlubit, jak to první kardio v mulačovce proběhlo, mě tam zatím neposlali, mám tp pozdeji, ale už jsem celá zvědavá.
Luci: vydrž, už to snad fakt nemůže být moc dlouho :wink: doufám, že se nenajdu za měsíc se 41čkou u dubnovek, těším se už jako blázen na človíčka, i strach mě zas nějak přešel.
4. bře 2007 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se mi zdálo o mimču...Porodila jsem doma na posteli a začlo to tím, že se mi chtělo na velkou :slight_smile: :sweat_smile: . Ty vaše rady mě pronásledují i v noci ve snách. Vše bylo v pořádku a vůbec nic se nedělo-prostě to přišlo. Všichni byli moc rádi... :grinning:
Už jsem psychicky zmatená-čekám a čekám.....a bojím a bojím... :frowning2:
4. bře 2007 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lusinto.Dík za rady.Už jsem zkoušela lněné semínko,čaj z malinovníku a sex taky(chudák manžel).a pořád nic.
Ted zkusím ty tvoje rady(zázvor...)a doufám že večer už konečně pojedu
4. bře 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka: taky mám už snad 3dny sny o porudu, je to docela sranda, pokaždý něco novýho :slight_smile: :slight_smile:.

No nic jdu uklízet, tak jsem zvědavá to se mnou udělá :wink: :wink:.
4. bře 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf,já už jsem teda docela vyčerpaná..Od 23-3 jsem byla vzhůru a opět poslíčkovala jako ďas:slight_smile:už jsem dokonce ctěla jít do vany...Ale nakonec to opět zaspala....
Zapůsobil na někoho měsíc,zatmění měsíce?Že by třeba někdo už rodil?Adušum tady dlouho nebyla :wink:
4. bře 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta, taky mi večer nebylo moc nejlíp, ale taky to vždy zaspím :wink: :wink:.
4. bře 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak koukám,že včerejší noc jsem neprobdila sama.Pěkný bolesti mě potrápily.Myslela jsem,že to snad dostanu a ty bolesti do zad byly teda opravdu strašný :frowning2: Takže na mě asi došlo s poslíčkama :slight_smile: Ale musím říct,že jesli tohle byli poslíčci,tak si radši ani nechci představit ty porodní bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ty sny,to máte pravdu.Taky pořád rodím a nebo jezdím s kočárem a tak různě.Ale je to pěkné,hlavně aby bylo vše v pohodě :wink: :slight_smile:
4. bře 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,to bylo vážně tím měsícem...Takto všichni posličkovat:slight_smile:

A co Lucia? Neporodila už náhodou? Naše zbloudilá únorovka?.....

Holky,holky,to je děs,za chvilku máme ty škvrňata doma...Dovedete si to představit???? Budou mít vaši chlapi po porodu dovolenou?
4. bře 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek