• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky všem! Chtěla jsem se zeptat zda máte problém se zácpou? A pokud jo co proti tomu děláte? Já si kupuji čípky ale vydržím to tak 3 min. :wink: a tím pádem mi moc nepomůžou. :grinning: Už měsíc jsem pořádně nebyla na wc. :wink:
28. srp 2006 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí trpěla vždycky a teď v těhotenství je to ještě horší. Ptala jsem se doktora co na to brát a ten mi doporučil spíš přírodní cestou.... řekl mi, že je to v těhotenství normální, ale zapomněl mi říct, kdy to bude v normálu.... :dizzy_face: Prý mám hodně pít vodu a taky jíst velké množství ovoce... zatím ale nevidím moc velkou změnu.... :unamused:
28. srp 2006 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó já se snažím jest ovoce a a pít a dneska ráno jsem si dokonce dala vločky ale pak hned šli ven :wink: Takže zase nic :wink: Necháš si říct sonepko co to bude? Jó jinak Ti to jako nevěstě moc slušelo :wink:
28. srp 2006 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji mockrát....svatební den byl moc hezký...
J8 poslední 4 dny vše co sním jde ven a přitom mám takový hlad... :cry:
Já si asi nechám říct co to bude... :grinning:, zatím jsem o tom přesvědčená... ale kdo ví.... jestli se mimi natočí tak, aby to vidět nebylo.. a ty si to říct necháš???
28. srp 2006 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechám! No ale myslím si že to bude na 90% kluk. Mám takovej pocit. Máte už jména?
28. srp 2006 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, já mám tušení na holčičku, ale nevím....
jména už máme když to bude kluk tak Patrik a holčička Terezka, i když manžel by raději Karolínku
a vy?
29. srp 2006 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme na 100% Viktora to chce totiž manžel a holčičku můžu vybrat já akže: Leonie (není v kalendáři) Aneta (s tím souhlasí manža) Jolanka, Johanka, Melinda, Karolína :wink: no a spousta dalších. Vhledem k tomu že to bude kluk tam mu říkám Viki a celá moje rodina taky :wink: dědeček by chtěl Josefa a manželův byl právě Viktor. Já bych samozřejmě raději chtěla holčičku. To je můj sen. Ale hlavně ať je zdravé! :wink:
29. srp 2006 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, vás tu ale je :slight_smile: . Taky se hlásím do klubu - TP máme 26.03.2006, tak uvidíme...Jinak k té váze - já jsem paradoxně zhubla 2kg - není mi totiž zrovna nejlíp :frowning2:
30. srp 2006 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata,
vítám novou členku do klubu čekajících maminek. :slight_smile:

Mady: už se cítíš lépe?
Sonepka: gratulace ke svatbě. Pomalu se to tu rozrůstá i o vdané mladé paní :slight_smile:
30. srp 2006 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím nepřibírám a ani nějak nehubnu. Žaludek celkem v pohodě, většinou je mi zle než vstanu z lůžka a v čase oběda. Večer už je to ok, to bych snědla celou ledničku, ale už se nechci večer cpát.
30. srp 2006 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se pridavam. TP mame 29.3.2007.

Paja - mam uplne stejne problemy, taky spise hubnu nez pribiram, protoze do jidla se musim nutit a doufat,ze mi pak nebude jeste hur...
30. srp 2006 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, právě jsem přišla od pana doktora.... mimi má od temena k zadečku 6 cm, celkově i s nožičkama asi 9cm... jsem ve 12tt+5dní...
Příští týden jdu na genetiku, tak doufám, že to nebude tak zlé.... jak se vypráví :slight_smile:
Jinak dle váhy jsem přibrala 1kg... což není moc, ale zase když se nepřibírá a přesto miminko roste, je všechno v naprostém pořádku.
Mám kamarádku, která je v 5.měsíci a za celou dobu přibrala 1kg... ale miminko roste a je všechno v pořádku, tak se doktor neznepokojuje....
30. srp 2006 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonepka, tak to je super, ze je vse v poradku. :wink: Ja jdu na svuj prvni ultrazvuk pristi patek...
30. srp 2006 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy,já byla dnes už podruhé, poprvé jsem byla v 7tt a to v podstatě konstatoval těhotenství, byla tam vidět jen černá tečka....
Dneska, to už bylo celé tělíčko, nožičky, ročičky... a je to vážně úžasné...
Uvidíš sama, škoda, že to naši mužský nezažijí... :slight_smile:
30. srp 2006 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonepka, my jdeme na ten ultrazvuk poprve a zaroven by to melo byt i vysetreni na Downuv syndrom, takze zatim nevim, jak se citit... Kazdopadne 20.9. jdeme na poslech srdicka a tak.. ale prozatim jsem vice nervozni z tech testu... :frowning2:
Manzel se mnou chodi na vsechna vysetreni.
30. srp 2006 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel se mnou taky chodí, při prvním ultrazvuku zčervenal, hrozně se styděl...
příště mu sestřička bude brát krev, protože nevíme jakou má skupinu a jelikož já mán 0+ tak musí vyšetřit i jeho krev...
já jdu na vyšetření Downuv syndromu právě příští týden, na tu genetiku.... tak se taky trošku bojím, ale určitě to bude dobrý... uvidíš...
30. srp 2006 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zcervenal a stydel se? To je mi mile.. :grinning:
Muj manzel zjistil pred par dny, ze mimi ted uz vlastne vypada jako maly clovicek a cely znervoznel a trvalo mu par dni nez se z toho vzpamatoval.. :sweat_smile:
Taky nam budou delat testy ohledne krve a tak... Uz se v tech testech pomalu ztracim. Taky doufam,ze bude vse v poradku. Drzim palecky. :wink:
Jak zvladas nevolnosti?
30. srp 2006 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevolnosti už nejsou tak častější než byly před tím, ale ještě se mi často zvedne žaludek ... :frowning2:... snažím se vyhýbat supermarketům, tam mi vadí různé oddělení a vydýchaný vzduch...
Jinak si říkám, že to brzy skončí a bude mi dobře a udělá se mi líp.... :grinning:
30. srp 2006 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, to si rikam kazdy den a doufam,ze to prijde co nejdriv.. :grinning: Navic mam za 5 tydnu letet do CR na par tydnu a priznam se, ze si nedovedu predstavit, ze bych mela cestovat ve stavu v jakem jsem ted.. :frowning2:
Kdy se ti zaclo delat lip?
30. srp 2006 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, ty nejsi v ČR?????
no, ono je to individuální, ale líp, pociťuju asi 3 - 4 dny... ale uvidíme jak to vydží, doktor mě dneska strašil, že to může trvat do 16tt
30. srp 2006 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestras... :frowning2: Uz ted mi z toho hrabe... :frowning2:
Jsem v USA a z toho cestovani mam trosku obavy, ale nasi jeste vubec nic nevi a ja jim to nechci oznamovat po telefonu, takze chci jet domu a oznamit jim to osobne.. :wink:
30. srp 2006 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, jééé ty budou přkvapeníííí.... :dizzy_face: :dizzy_face: to je tak krásné :sweat_smile: Ráda bych viděla tu jejich radost, až jim to oznámíš.... V USA žiješ, nebo jsi tam jen na skok?
Nestraším, je to hodně individuální, někdy mám den kdy nic a někd yzase den, kdy nemohu nic dělat... ale to nemusí být tvůj případ :unamused:
Moje sestra má 3 děti a pamatuji se, že se všemi zvracela až do 9 měsíce.... hrůza jen si to představit :frowning2: :dizzy_face:
30. srp 2006 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak už se taky přidávám k těhotným, TP máme 4.dubna 2007, už se hodně těším,jak vidím hodně z vás má problémy se zvracením já tak ani ne, občas mě přepadne nevolnost nebo závrať jinak celkem nic. M8m spíše problém s kvasinkama a to mě hodně znepokojuje i když mi doktor říkal že je to normální, no já mu věřím a snad to co mi předepsal mi zabere.
30. srp 2006 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel je z USA a zatim zijeme tady. Ani si neumim predstavit, jak se nasi budou tvarit, protoze vnouce si preji uz strasne dlouho a ja jsem jejich nejstarsi, takze to bude jejich prvni.. :grinning:
Chudak tvoje sestra.. a to mela tri deti????? :astonished: :astonished: :astonished:
Ja jsem mrtva od zacatku tehotenstvi, jsem doma a opravdu skoro nevytahnu paty z domu a gauc je muj momentalni svet, jidlo se mi protivi a ze vseho se mi navaluje, o vareni neni ani reci, protoze jakykoliv pach jidla mi obrati zaludek na ruby, ale manzel je zlaticko a stara se o svoje jidlo sam. Ja jen doufam,ze za tech pet tydnu uz mi bude mnohem lip a ja si pak budu moc vse vynahradit s mamincinou stravou.. :grinning: Vratim se pak jiste o par kilo tezsi.. :wink:
30. srp 2006 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jetynka, vítám Tě... myslím, že na kvasinky zabere to co ti doktor předepsal a bude to dobé, uvidíš... :dizzy_face:

andy, takže život za velkou louží... to asi rodiče budou rádi z vnoučátka, ještě k tomu, když bude jejich první :slight_smile: Jen možná že ho neuvidí tak často..
JJ moje sestra má 3 děti, zkrátka nevolnosti jsou nevolnosti, ale za to mimi to stojí...
Manžel mi taky hodně pomáhá... pořád se snaží, abych ležela, až je mi to někdy protivné, protože si připadám jak hrozně nemocná a né těhotná.... taky potřebuju něco dělat a ne jenom ležet a nic nedělat
30. srp 2006 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo sonepko tak tak, já sice naštěstí nemusím ležet ale pořád v okolí slyším pořád jenom odpočívej čti si netahej se s tím to je na tebe daleko, tam raději nechoď a pořádně se obleč, až mi to někdy leze na nervy ale ti dotyční zřejmě ví o čem mluví tak je poslechnu.
Proč bych měla ležet nebo jenom sedět a blbě koukat na TV nebo si číst když můžu dělat spousty jiných věcí že?Třeba když je venku hezky proč se nevydat na dlší procházku?
30. srp 2006 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jetynka, vidim, ze jsi taky v 10tt.. :grinning:

sonepka, to mas pravdu, ze pro nase to bude pravdepodobne krasna zprava a zaroven i tak trochu smutna, protoze to bude opravdu znamenat videt vnouce cca 1x do roka, kdyz by to slo hodne dobre, tak mozna 2x...
A tvoji sestru obdivuji... ja toho momentalne mam plne zuby a to si nedovedu predstavit,ze bych mela prozvracet celych 9 mesicu a jeste to pak absolvovat 2x....
30. srp 2006 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podle poslední menstruace to vychází,ale gyndař mi řekl před 14 dny 5.týden podle ultrazvuku jsem snad sedmý týden nechápu to nevím co je pravda:o(
30. srp 2006 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak já jdu na ten ultrazvuk na syndromy zítra. Mám strach neboť nevím co mě čeká :wink: Ohledně nevolnosti je mi už lépe. Dneska jsem prckovi objednala super rifle :wink:
30. srp 2006 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jetynko koukám, že mámé stejný termím 4. dubna. Jinak o tych vašich nevolnostech já žádné nemám a ani nevím jaké to je každý den zvracet a nepodívat se ani na kousek jídla mě jem bolí prsa.
30. srp 2006 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek