• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

SLONIK,LUSINTA,ZUZU-Z-už jsem vám napsala do int.pošty.Ještě že jsou tyto stránky a můžu si s vámi psát. :wink:
5. bře 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: hned to jdu zkouknout:wink: jak se tam vyjímáme.
5. bře 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem Vám moc děkuju za podporu snad to vše zvládnu a uvidim co bude večer až přítel přijde.Budu Vás muset za chvíli opustit jdu se chystat a pojedu na kontrolu do porodnice.Pak se ozvu pa :slight_smile:
5. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,taky si nedovedu představit řešit ještě problémy doma...U nás je to naštěstí skvělé na všech frontách-s našima,tchánovcema,manželem...

Ještě se tady někdo ptal na ty vyvolávaný porody,tak jsem zjistila od kámošky,která měla dva porody,první normál,druhý přenášený a vyvolaný,že podruhé to sice bolelo víc,ale bylo to o moc moc moc rychlejší...Takže tím se to asi vykompenzuje:slight_smile: Ale jestli se to dá říct nějak univerzálně,to teda nevím...
5. bře 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se po delší době taky hlásím, i když čtu vás poctivě pořád. Krejcirici přejeme ať se vše spraví určitě všechny, nedovedu si představit že bych při tom všem kolem porodu a novorozence musela ještě řešit nějaké problémy :frowning2: takže moc moc držím palce a hlavně ať to neodnese tvoje zdraví či mimisek.

Ten poslední měsíc je vážně šílený, já měla celou noc bolesti podbřišku jako při silnějších krámech, no hrůza. Jestli to teď bude pořád a čímdál horší, tak to potěš :unamused:

No nic, vyrážím ke kadeřnici jak jsem si ještě slíbila :slight_smile: i když se mi teď už nechce absolutně nic, tohle ještě musím zvládnout, bude to super relax, miluju jak se mi někdo hrabe ve vlasech :sweat_smile:
5. bře 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jsem na nervy,jeste ani neprenasin a uz mi muj tata vola kazdy den nekdy i dvakrat :grinning: jestli uz a tak.A ze mu mam zavolat az pojedeme aby to vedel.To vzdy odkyvu a stejne si rikam ze dame vedet za se narodi a ne kdyz budu mit por.bolesti.Myslim ze je to tak lepsi nez se jeste nechat vystresovat rodicema,nebo jsem sama a vsechny natesenym dedeckum a babickam budete volat az prijdou por.bolesti?U nas i u manzy to bude prvni vnouce tak jsou z toho vsichni uplne sileni a ja zase z nich. :grinning:
5. bře 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca, u nás je to taky první vnouče, mámě asi dám vědět, jak vyjedem do porodnice, aby věděla, že jsme zrovna v akci:slight_smile: a ostatním až se to narodí :dizzy_face:
5. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
KREJCI-pak dej vědět jak vše dopadlo,i na kontrole v porodnici....

SLONIK-ty povlečení co jsi šila jsou úžasný!!!!jsi moc šikovná!!!! Takovou šikovnou mamku bude mimís mít,ten se ale má:slight_smile: To ten náš teda ne:slight_smile: Tomu budu muste šve koupit..měla jsem v těhu sice takové nápady,jakože ušiju a vyrobím nějaké hračky,už jsem na to i nakoupila věci,ale ještě jsem to samozřejmě neuskutečnila a teď už ani nebude kdy...

CERMONCA- taky bych to chtěla rozhlásit,až porodím-jenže my bydlíme v jednom domě,takže se obávám,že i kdyby to bylo v noci,že se stejně probudí...Ale taky víc vyvádí taťka...Asi to ti "dědečci"prožívají ještě víc....
5. bře 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca: u nás je to taky tak...:wink: tchyně je to první vnoučátko takže volá i dvakrát denně a jelikož bydlí kousek, tak je tu skoro pořád. No nic příjemnýho, mám svých starostí dost. Mamka bydlí 400km daleko, takže je v pohodě, občas napíše a počká si až po porodu na zprávu, pak s epřijede podívat, až bude mimi doma. To tchyňka se mi nacpe do porodnice hned první den určitě :slight_smile:
já jí teda napíšu, až bude po všem, neb by byla schopná přjet a vedrat se na sál.... :confounded:
5. bře 2007 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě tu naštěstí jsem :wink: Přečetla jsem si vaše vzkazy,moc mě potěšili a trochu i pomohli.Naštěstí bydlíme s mýma rodičema takže tu podporu bych nějakou měla ale nebude to nic moc.Kamarádky co tu mam jsou též samy s dětmi tak že na tom budem stejně.Ted se rozhoduju jestli když bude chtít to ještě zkusit tak jestli mam souhlasit nebo se rozejít a čekat jestli se to nebude opakovat a pak zas přemýšlet o rozchodu.
No uvidíme.
Moc děkuji že jste mi napsali. :wink:
K tomu půjčování dětí,přítel chce děti vídat a platit na ně tak že mu je půjčovat budu.I řekl že to co máme společně(nábytek,elektroniku atd..)že mi to nechá.No budu se duševně připravovat na večer.Naštěstí mam Toma a ten mě rozesměje a podrží. :slight_smile:
5. bře 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak po pondelku? Ja byla dnes v nemocnici na kontrole a v patek oet, ted uz to bude 2x tydne, to si uziju. Dnes jsme se zasmala, kdyz mi lekar do zpravy nasal, ze mam termin porodu 21.7.07 a pritom me zbyvaji jen 2 tydny....
tak hezky den,papa
5. bře 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vyrazila na nákup a zatím takových novinek!
krejcirice - máš IP, přeju hodně síly a mysli na svoje dvě sluníčka! A ať to dopadne dobře na kontrole!
lustinta - děkuju moc, tolik chvály, už se červenám :slight_smile:. Ono mi totiž nic jinýho nezbylo, protože takovýhle věci se jaksi nevyrábějí :unamused:, ale zase to mám tak, jak to chci mít. A je to moje prvotina, zblízka je to dost poznat :rolling_eyes:
ceremonca - taky jsem přemýšlela, že bych dala vědět aspoň mamce, že už to na mě přišlo, ale uvidím. Jinak o to moc nestojím, rozhlašovat to, no, koneckonců i to, že čekáme prcka jsme dost dlouho držely pod pokličkou - já teda nemám moc ráda, když mě lidi probírají.

Co se týče tchánovců, tak je to v poho, sice bydlíme ve stejném městě, ale na návštěvu se vždycky ohlásí, tak jsem moc ráda, to by na mě nebylo, přepadovky. Naši bydlí 100km od nás, zítra dopoledne přijede mamča, tak se těším. Jinak rodím v 40 km vzdálené porodnici (jestli tam dojedeme včas a neporodím cestou), takže doufám, že mě tam moc lidí navštěvovat nebude. Zatím i doufám, že budou respektovat 6 neděl a vyčkají na výslovné pozvání :slight_smile:. Pořád nevím, jak to budeme zvládat a ještě k tomu řešit návštěvy, nevím, nevím. No a ted jsou tchánovci asi v 7. nebi, furt nic, a letos budou mít hned dvě vnoučata - švagrová čeká v říjnu. Jenže je bohužel dost daleko, takže toho taky moc nestihneme probrat. Tak dobrou chuť k obídku, půjdu něco dělat.
5. bře 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady-sranda musí být :grinning: .
sloník-dík za rady.Asi na tom něco pravdy bude,aspon u mě s tím strachem oddaluji porod.
lusinta-po prvé jsem měla obavy,ale nevěděla jsem co mě čeká(to je něco jak skok z padáku taky nevíš co tě čeká),po druhý jsem strach neměla ,protože první porod byl super.Ale ted po třetí mám fakt nervy,ta představa,že to bude stejné nebo dokonce horší jak ten druhý mě děsí.
No budu to muset nějak zvládnout,hlavně aby to všechno dobře dopadlo a už to konečně začalo
5. bře 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu:Mam ulozene tve tel.cislo abych to pak napsala az se mala narodi,protoze opravdu nevim jak se sem dostanu.jinak chvalim tabulku,koukala jsem ze ja tam nemam jmeno,jmenuji se Monika at to mame vse.
5. bře 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloník jsi fakt šikula :sunglasses:. Kocourku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu-děkuji za doplnění v tabulce... :slight_smile:
Čteníčka bylo dost....měla jsem co dělat... Ale já se chci zeptat:holky prosím-asi třetí den mám tvrdé břicho a druhý den mě sem tam píchne u čípku (nebo čípek) a já mám pocit, že mi má prasknout voda...myslíte, že je to jen můj dojem? Že to je normální? Já totiž čekám, že se konečně začne něco dít a pořád nic....jen toto :unamused: :fearful:
Ve čt jdu sice na kontrolu, ale pokud má někdo něco podobného-napište prosím...
5. bře 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslička, taky mám skoro furt tvrdý břicho :unamused: a taky mě nějak včera bolel spodek, zítra jdu na kontrolu do porodnice, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne, jestli se otvírám, nebo co :frowning2: ?
5. bře 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslicka-mylsím,že pokud nepraskne úplně nebo nezančou stahy,tak že je to v pohodě...Mě píchá stále někde a taky mě strašně často tlačí na konečník...A je to minimálně od středy,co mi je takto a stále nic..Takžese ještě neboj:slight_smile:
Odpoledne jsem například šla spát,ale už ani ten spánek přes den moc nejde..Jsem víc rozlámaná a protivná než kdybych spát nešla...

zuzu-to číslo kdyžtak napiš ještě jednou,taky ti napíšu sms...Ale nechce se mi to dohledávat:slight_smile:Myslela jsem,že to napíšu třeba tercez a ona vám to pak sem napíše,ale má temrín den přede mnou,tak abychom pak neležely obě:slight_smile:
5. bře 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenif-takže druhý porod byl nějaký strašný???Jak to???
5. bře 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: 724907934 nebo 777008560:wink:
5. bře 2007 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta -druhý porod byl spont.,ale dlouhý nekonečně dlouhý a bolest ani neumím popsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Malou brzdila pupeční šnůra.Ale to prý věděli až jsem tlačila.Naštěstí vše dobře dopadlo.A ted to vypadá,že šestiletá slečna to zbrždění chce dohnat.Tak si řekla,že bude hyperaktivní :dizzy_face: :grinning:
5. bře 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,dík:slight_smile: už aby se to tady trochu rozjelo a začly ty smsky přicházet,že?:slight_smile:
5. bře 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ted jsem trochu mimo.Naco to tel cislo?? :grinning:
5. bře 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
až budeš v porodnici abys mohla dát na koně vědět,že už:slight_smile::slight_smile: Jsme tady všechny netrpělivý,to víš:slight_smile::slight_smile: A zuzu se nabídla,že můžem psát jí,protože má termín až ke konci března...
5. bře 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak sa hlasim po dlhsom case.Cez vikend sme toho mali vela,manzel maloval este kuchynu a prirabal garnyz. Takze sme mali pracovnu sobotu.Bola to fuska, ale nie pre mna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: On to skoro vsetko spravil a upratal sam.
Zuzu:dakujem za odpoved,tabulka je super.Mam 28 rokov.To som ti zabudla napisat.
Inak,to tvrdnutie brucha dobre poznam,je to velmi neprijemne.Hlavne,ked som v strese a psychickej nepohode,tak sa mi to stava.Zacne mi busit srdce,zadychavam sa...Ale musim vydrzat.
S tymi tchanovcami vam vsetkym, ktore mate dobre vztahy, uprimne zavidim.U mna to nie je take ruzove :angry: :angry: a moji rodicia byvaju 230km odo mna :cry: ,mamka sice pride po porode pomoct,ale potom budem pravdepodobne na vsetko sama.Ale nie som prva ani posledna... :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu tak to si hazim uz do pameti mobilu :grinning: .To je skvelej napad.Aspon uvidime jak se tady rodi :grinning: :grinning:
5. bře 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už sem tu zas.Trochu to trvalo v porodnici,doktorka rodila tak sem na ní čekala dlouho.Nakonec přišel doktor,tak nic moc nového jen už jsem otevřená na prst asi necelé 2 cm.Jinak sem si se synem dala menší procházku po obchodáku tak mě chytli trochu bolesti.Ted si dám sprchu a jdu si radši lehnout k telce.
Zítra se ozvu jak to dopadlo s přítelem.pa
5. bře 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice-hodne odpocivej a dej brzo vedet :slight_smile:
5. bře 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši, já se zblázním..ted jsem sem psala takovej román a odeslala jsem to a zjistila jsem, že nejsem zaregistrovaná, tak se to smazalo...Tak znovu: Dneska jsem byla na gyndě a mám CS 3 a taky mi doktorka řekla, že mám už zkrácenej a myslím,že řekla i měkej čípek, že už jsme s malým připraveni. Ale že by tam měl malej ještě nejakou chvilku být, tak uvidíme, kdy se ozve, že už chce jít ven..Příští týden jdu do porodnice na monitor..Dělala mi dneska testy(streptokok),tak v pondělí si jdu pro výsledky, tak snad mi to dopadne dobře. Co se týče Krejčířice, tak vím, že to není lehký a hlavně ted v tvé situaci zbytečně stresující, ale ze zkušeností známých vím, že někdy je lepší být s dítětem sama, než se furt jen hádat a naivně si myslet, že to bude lepší a že se to spraví. Nevím, jak to mezi váma je a co jste si udělali, ale každopádně ti přeji, aby to dopadlo podle tvých představ a byla jsi štastná. Co se týče těch poslíčků, tak kámoška mi říkala, že vůbec neví, co to jsou poslíčky, že je nikdy nezažila a to už má dvě děti!!!Že vždycky šla hned rodit.... Tak se nám to blíží...Ještě pár týdnů(1,2,3 někdo 4)a budou z nás maminky. Všem přeji úspěšný a "klidný"porod,s co nejmenšíma bolestma a hlavně zdravý miminka. Už se těším, až se za měsíc podívám do fotoalbumu na vaše mimisky a budeme si popisovat, jaký to bylo...Jo a co se s těma bradavkama má dělat,aby se vyvolal ten porod? To si je mám jako třít,nebo co?
5. bře 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak sem noc přečkala ve zdraví :wink: Měla jsem kolem půlnoci stahy po4min.ale jen 20min.Docela mě to vyděsilo že by už sem šla rodit naštěstí to přešlo.S přítelem je to zatím půl na půl na rozchod.K ničemu jsme nedošli,jen mi řekl že se bojí toho že když bys me se rozešli tak že by si třeba uvědomil co ztratil a chtěl se pak vrátit a ono by to už nešlo nebo že zůstaneme spolu a bude to pak horší.Že jestli se rozejít ted kdy jsme dalo by se říct spolu zadobře.nebo ho napadlo co si dát nějakou pauzu,že cítí že by potřeboval být nějaký čas sám.No vůbec nevim co dělat,rozejít se nějak nechci pořád asi doufám že to bude lepší.Nejvíc se bojim rozchodu.
6. bře 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek