• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

krejcirice vim o čem mluvíš.já sem měla taky problémy s partnerem tak sem od něj odešla.nejhorší je že teď nejeví žádný zájem o prcka a je mu jedno co s náma je.peníze sem od něj žádný neviděla navíc sem mu jich dost pučila a asi už je neuvidim.taky sem zvažovala zda pro mě bude lepší zůstat s nim a trpět a nebo se rozejít.zvolila sem druhou možnost a zatim je to v pohodě.mam ale strašný nervy z něj.chtěla sem se s nim domluvit po dobrém ale nejde to.když už mi po dlouhé době nap tak mi píše že mu na nás strašně záleží atd a pak je opět mrtvo po pěšině .nemůžu se mu dovolat,nezvedá tel,nikdo neví kde je.sem z toho už na dně a nejvíc to odnáší prcek.rozhodni se podle sebe a nerozhoduj se podle toho co ti říká on,to nikam nevede,věř mi.teď hlavně musíš usoudit co bude lepší pro tebe a děti.myslim že si psala že bydlíte u rodičů,tak bych se nebála se rozejít.je to ale jen můj názor.ahoj :unamused:
6. bře 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Dneska jsem se tak krásně vyspala,že bych snad mohla jít i rodit a neusla tam na sále:slight_smile: 10hodin!!!A jen 2krát čůrat...No paráda:slight_smile:

Startt-jo,bradavky se mají třít nebo žužlat:slight_smile:Ale vzhledem k tomu,že je to docela náročný,asi by se žádnýmu chlapovi nechtělo v tomto pomáhat:slight_smile: mají se minutu třít a pak 3min.pauza...Takhle by se to mělo vydržet co nejdýl,nejlépe půl hodiny...Ale ty to ještě nedělej!!!!Ty máš ještě čas....

Krejcirice-taky souhlasíms holkama,že je to sice mooooc těžký,ale možná lepší,se rozejít teď,chvíli se trápit,ale pak mít klid...Až bude miminko venku,ponese to ještě hůř,až se budete hádat a rozcházet...Na druhou stranu je to vážně těžký-i když to není dobrý ideální vztah,přece jen je to určitá jistota..Každopádně ti taky přeji,aby ses rozhodla správně!!!!
6. bře 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jsem byla na krivce a tentokrat pry byla primo ukazkova . Miminku se dari dobre, tak mame velkou radost. Jen jsem se ale chtela zeptat, jestli vam vsem delali vysetreni na toho streptokoka. Jsem ted 36+5 tt a jeste mi ho nedelali. Zapomnela jsem se na to doktora zeptat a ted mi to lezi v hlave.
6. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska : mě ho dělali právěže včera. A to jsem 38.tt. Jo a chtěla jsem se vás zeptat, jestli už vám vytéká z prs ten sekret(nebo jak se tomu říká),ta bílá tekutina.?
Lusinta:jo díky za radu, já to ještě zkoušet nechci, ale viděla jsem, že jste se o tom bavily,tak mě to zajímalo.
6. bře 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt dekuju za odpoved, uklidnila jsi me....jinak mlezivo mi vyteka z prsou uz asi mesic, ale jenom obcas a ne zas az nejak moc
6. bře 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kde jste všechny, snad nerodíte :wink:. Dnes jsem byla na kontrole a stále to ještě na porod nevypadá :angry:, ale další kontrola v sobotu, tak doufám, že to bude lepší :sunglasses:.
6. bře 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádné mlezivo mi nevytéká-to nemusí být? Doufám, že nebudu mít problémy s kojením, když to nemám....
6. bře 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se dnes taky hlásím, byla u nás mamča, tak jsem měli dámskou jízdu :wink:

trpaslicka - nemusí to vytékat, někomu to teče, že už teď musí nosit do podprdy polštářky, mě trošku kápne, když si je zmáčknu, ale většinou mi to všechno zůstane na bradavce, takže je jenom každý večer omývám. A myslím, že problémy s kojením kvůli tomu nebudou, konkrétně tenhle problém bych řešila teprve tehdy, až nastane :wink:
6. bře 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
Kyri-kdepak jsi,snad nerodíš?:slight_smile: Jak dopadlo včera seznamování rodin???

Trpaslicka-mě teda občas vyteče pár kapek a mám z toho zamokřené tričko,ale určitě to nemusí tak být vždycky a není žádný problém,pokud to nemáš...

A jinak vám teda řeknu,že se začínám pěkně bát!!!!!Strašně se bojím,že nepoznám,kdy odjet do porodnice-že to nestihnu...Četla jsem nějaké začátky porodů na netu a docela mě to vyděsilo,jak to může probíhat rychle...Já tady mívám někdy stahy po 5min. a ještě mě ani nenapadlo začít se třeba jen chystat...Respektive v noci to tak mívám...Přes den mě jen všude děsně píchá a taky mě začly moc moc moc moc moc bolet třísla!!!!Skoro nemůžu mít nohy u sebe,někdy mi tam vystřelí úplně bolest,nědy jen tak táhne..Nevím jestli je to tím,že má miminko už narvanou hlavičku v cestách a tím,jak se to tam roztahuje...
Snad to poznám,musím důvěřovat své intuici:slight_smile:
6. bře 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta musíme důvěřovat intuici!!! :unamused: :wink: Taky mi večer nebývá moc nejlíp :frowning2: :frowning2:. Já se modlím ať mi odteče plodovka, to vím že musím jet do nemocnice, ale z těch stahů mám taky strach :frowning2:.

Kyri nahlaš se, ty taková stálice a dnes taková absence, že by jsi fakt rodila?
6. bře 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky už máte nějaký přírustek?? držím vám palečky neboj te nic to není :slight_smile:
6. bře 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to kdybych měla nějaké stahy po 5ti minutách tak už jedu, budu asi víc plašit :confounded:
v noci jsem si četla v kleče a stala se mi podivná věc. "něco" ze mě vyteklo a do tedka nevím co. jenom trochu, tak půl deci, ale zase rychle a najednou, fakt jsem se lekla. na plodovou vodu asi málo, ta hlenová zátka by zas asi byla nějak hustčí nebo krvavá. tak si namlouvám, že to mohl být nějaký mimovolní únik moči, ale taky mi to připadá jako blbost. do vany radši dneska nelezu a zítra se na to při kontrole zeptám. Nic mě nebolí, žádné stahy, břicho v noci občas tvrdne a já už blbnu a na nic jiného nemyslím. to budou asi dlouhé 3 týdny.
Kyri: jasné áčko, omlouvá tě jenom porod...přidávám se k těm co tě dneska postrádají :wink:
6. bře 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Tak já jsem dneska zažila nejhorší den po dobu těhu. Teda pokud nepočítám krvácení na začátku těhu. Byla jsem na kontrole a doktorka mi řekla že se jí zdá že mi špatně protéká pupečník a placenta nefunguje tak jak má. Tak jsem hned jela do nemocnice a samozřejmě celou cestu brečela jako želva. Fakt nikomu nepřeju tu hrůzu co jsem cítila. Ale naštěstí mi v nemocnici nic nenašli a vše bylo vpořádku :wink: zítra jdu opět na ozvy ke svojí doktorce tak snad to bude vpohodě i u ní :wink: No ale ten strach že by se malému něco stalo byl hroznej.Tak všem přeji ať je vše vpohodě když to máme za pár.

Jó mlezivo mi vytéká tak 3 měsíce. Jen trochu a večer tam najdu krystalku cukru :wink: takže je to asi sladké :grinning:
6. bře 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Mady hlavně, že je to v pohodě. Neumím si to představit, ty nervy :angry:. A ty chodíš ještě ke svojí doktorce? Já už 14 dní chodím jen do porodnice k doktorovi. Pohlaď Vikyho a ať tě neleká :wink:.
6. bře 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to je děs..já azse nemůžu spát..zase od půl 12 nějaké stahy,ale stále nepravidelně..tak jsem si řekla,že nebudu ležet,že se na to třeba moc sustředím a nic to není,tak jsem zasedla k pc...tak uvidíme:slight_smile: Pokud se tady zítra nenahlásím,tak jsme jeli..
A s tou kyri je to vážně záhada:slight_smile: Uvidíme zítra,jestli nepošle sms...
A taky jsem se koukala na diskuzi únor-a zbloudila únorovka Lucija taky ráno jela do porodnice..měla stahy po 7min.když psala naposled na koně.Ale neozvala se,tak se tam snad ještě trápí...Doufám,že já to budu mít akorát..Ani ne nestihačka,ani ne tam ležet dva dny v bolestech...A taky doufám,že mi odteče i voda:slight_smile:Ty stahy jsou taková záhada,že teda vážně nevím,kdy odjet...
tak zatím dobrou:slight_smile:
7. bře 2007 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.
Tak jsem myslela, že budu dnes první a ona lusinta má lepší skóre.Jinak postrádám tady kyri a Lucija tak že by?Držím palečky a kdyžtak tiše závidím páč už chci taky :wink:
Jinak další noc v docela silných bolestech, až jsem si říkala, že tohle nemůžou být pouze poslíčci nýbrž stádo poslů, ale teď už jen slabounce nějaký křížový bolesti.Přidávám se k těm co nevědí kdy odjet, protože jestli mi nepraskne voda tak to taky nepoznám a budu rodit snad doma či co :unamused:
7. bře 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak se přidávám k dnešní divoké noci, a to jsem myslela, že budu jediná. Mám úplně stejný problém - kdy to mám poznat, že je to ono. Nemyslím si, že bych byla nějaká fňukna, ale včera to fakt docela bolelo. Asi jsem si pomohla sama, protože jsem si uvařila lněný semínko (to jsem doted jedla "nasyrovo") a opět jsem necvičila, takže tentokrát mě kromě píchání ze všech stran v podbřišku začaly ještě pobolívat záda. Nejhorší to bylo v sedě, chození moc nepomáhalo, dýchání jen trochu, no super. Vanu jsem zamítla, protože už jsem byla osprchovaná a nakrémovaná :dizzy_face: Opakovalo se to asi po pěti minutách a potřebovala jsem na záchod - a já si říkala - že by 7/3? To bysme měli první březňátko a docela hezký datum :slight_smile:. A taky mrňousek s sebou děsně šil, tak jsem ho uklidňovala (teda spíš sebe). A pak jsem využila jednu pětiminutovku k tomu, abych šla spát (to už jsem sůvila dost dlouho)a rázem to bylo pryč. Tak nevím, příště si musím jít hned lehnout :grinning:
Teď půjdu na chvilku žehlit a pak jdeme na kontrolu k panu doktorovi a na chvilku do práce, tak se po obídku ozvu.
Přidávám se k těm, co shání Kyri!
7. bře 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsem dnes večer od18hod asi do 21 měla bolesti po 5 min.ale nebyli tak hrozné,vždy mi ztvrdlo břicho a bolelo to jako když mám silnější menzes.Radši jsem si i zkontrolovala tašku do porodnice a dala rodině instrukce co a jak.Naštěstí ted ráno mi nic není :wink:
7. bře 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Janico :wink: děkuji za dopisek :wink: já chodím ke svojí doktorce abych nemusela do porodnice ona právě má ten přístroj na ozvy. Tak je to lepší neboť doktorku mám v místě bydliště kdežto do porodnice to mám 20km. Jenže teď mi nejede MHD a nemám se jak dostat na kontrolu :grinning: neboť manža je v práci :wink: tak sestřička šílela a jedu za půl hoďky a to se jí moc nelíbí
:wink: neboť v 10h končí :grinning:
7. bře 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady •ja sitohle presne zazila pred tydnem, kdy me primo od meho lekare poslali na vysetreni do nemocnice a pak si me tam hned 4 dny nechali na pozorovani, jelikoz byl patek a primar musel rozhodnout, co a jak, ale nakonec je vse v poradku. Ted dokonce chodim 2x tydne na kontroly, ale uz primo do nemocnice. V pondeli mi rekli, ze je vse ok, ale zase v patek to ceka, tam mam z tohodocela strach....
7. bře 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...Takže ani já nic..Taky jsem to nakonec zaspala...Takže jen Lucija a asi kyri...Taky záidím:slight_smile:protože takový probdělý noci a ten stres,to je teda ěnco..Tak já jdu něco dělat-asi na procházku a odpoledne nakouknu,co nového...

Mady-takový nervy bych teda nechtěla zažít...Ono to stačí,i když se vlastně nic neděje-stále je o mimi takový vnitřní strach-a natož,když tě tak vystraší doktorka..Ještě že je vše ok.
7. bře 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata!
Nevíte náhodou,co je s Krejčiřicí?Sice tu psala,že jí nic není,ale možná už jela do porodnice.Kdybyste věděli něco nového,písněte mi do IP.Díky
7. bře 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárek, na koně jsem se nedostala, neb mám návštěvu a trajdáme po venku, drbeme apod, a zejména mi jedna návštěvnice (ségra, 13 let) obsadila internet a chatuje se staříkama :wink:

nebojte, ještě nerodím :grinning: a asi hned tak nebudu, i když už tvrdnu tak 40x denně a občas to i píchá a bolí :confused: :confused: a přítel se vždycky děsí a uklidňuje mě (resp. sebe :wink:), že to ještě není ono :grinning:

musim si vás dočíst, ať jsem v obraze. co ta lucie, už to má za sebou, že jo? konečně se dočkala, februárovka zbloudilá :sweat_smile:

jinak nikdo? co adusum?
7. bře 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, to je dramatický, ty vaše poslíkový vzkazy, jsem fakt zvědavá, kdo bude doopravdy.

krejcirice, už nás napínáš taky dlouho:wink: (jo, a do IP mi nic nepřišlo... :confused: )

jelikož návštěva pořád vyrušuje :slight_smile: tak nejsem schopná ani pořádně dočíst, co jste všechno napsaly - tak pa odpoledne...

mady, tak z toho, co ti ta doktorka řekla, by mě asi hráblo :astonished: - takový nervy, no, hlavně, že to dopadlo dobře a plašila tě naprázdno :slight_smile:
7. bře 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,ahoj kyri....Takže nic? škoda:slight_smile:
A adusum-to se neví...Možná už jo...Přece jen má myslím dneska první termín a neozvala se dlouho...
A krejcirice tady byla ráno o půl 9 a že je vše ok,takže asi taky nic...

je to každopádně napínavý,kdy se to konečně rozjede a kdy nám taky někdo konečně popíše,kdy odjet:slight_smile::slight_smile:

Lucie z února už má Leu,porod trval 24hodin...Psala jim tam smsku...
7. bře 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYRI-promin ani sem si nevšimla že se to neodeslalo,až budu mít čas a náladu tak ti napíšu.Je mi celkem dobře bolesti ted nemam tak snad nic nehrozí :wink:
Jen mam nervy na pochodu (některé vědí proč).
Jdu ted se synem do krámu má dnes svátek tak si jde vybrat dárek,aspon přijdu na jiné myšlenky.

K mému problému s přítelem kdo o tom ví:včera jsme se dohodli že budem ještě spolu uvidíme jestli se to spraví nebo ne.Ted před porodem bych rozchod rozhodně nezvládla.
7. bře 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já té Lucce tak závidím, že už to má za sebou. A měla celkem macíka.Tak holky, která půjde další na řadu? :wink:
7. bře 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, právě jsem dorazila od doktora :frowning2: malá není pořád otočená, takže v pondělí nastupuju na 2 dny do špitálu, kde se budou pokoušet ji otočit :cry: vůbec netuším, co mně čeká, tak se zkusím porozhlídnout tady na koníkovi, jestli o tom není nějaká diskuse, případně nějakou vyvolat. šance, že se otočí respektive tak do porodu zůstane je půl na půl, no ale je to lepší než neudělat vůbec nic, na císař totiž neeeeechciiiii :frowning2: :frowning2: :frowning2: dnešní odhad váhy byl 3150g, takže na porod koncem pánevním bych si asi netroufla, vzhledem k tomu, že ještě určitě nabere.
7. bře 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Lucija to už má za sebou, taky závidím a samozřejmě velká gratulace :wink: !!!!
7. bře 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vám chtěla napsat, že máte první březnové miminko a nějak jste to zjistily dřívě :grinning: . Tak se vám to už taky začíná rozjíždět, co?Tak hlavně všem přeji pohodové porody a hodně stěstí!!! :dizzy_face: :wink:

Mady se Ti to už krátí, co? Tak hlavně vydržať až do termínu, ať je Viktůrek pěkně dopečený :dizzy_face:
7. bře 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek