• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

sarka- kdyby to náhodou nevyšlo a mimčo se neotočilo,tak to musíš brát z té lepší stránky...Alespoň se vyhneš těm stresům,co máme...To by ti asi daly temrín operace a ty bys měla trošku větší klid..Taky je určitě lepší,když je císař plánovaný(pro všechny,i pro mimi)neý když tak skončí normální porod...Můžeš se s tím předem vyrovnat a připravit se na to...
7. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lusinta: to asi ne, to bych asi pak chtěla počkat normálně do začátku porodu, jestli se třeba neotočí na poslední chvíli... ať můžu kdyžtak přeci jen rodit normálně, "říznout" bych se nechala až případně pak. Teď mám spíš nervy z toho otáčení, vůbec si nedovedu představit, jak to budou provádět. brrr...
7. bře 2007 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Sarka: věřím že máš nervy a hlavně nevíš co tě čeká. Známé se před měsícem narodila holčička a taky musela jít na císaře, malá se taky neotočila. Měla z toho hrůzu. A teď je spokojená, že byla na císaři :sunglasses: :sunglasses:.
7. bře 2007 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
každopádně je škod,aže je momentálně zavřená porodnice ve Vrchlabí,protože tam rodí koncem pánevním přirozeně a mají tam s tím veliké zkušenosti..Kdežto v normál porodnicích se toho spíš bojí a tak maminu přemluví k císaři...
No uvidíš,třeba se ještě otočí...Pravděpodobnost 1:1 je hodně veliká...
7. bře 2007 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky děvčata... takže nikdo nic? zatím?? gratulace pro Luciju, jak já závidím. DNes mi po KO odešla hlenová zátka, ale na monitoru v pohodě a dr říkala, že to může být i týdny... :unamused: takžé dopékám...
krejcirice: drž se...:wink:myslíme na tebe
tak já zas letím, mějte se...
7. bře 2007 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, dneska 1. monitor, všechno v pohodě, akotát se mě sestra ptala, kde mám břicho, že vypadám jak v pátém měsíci :wink: už jsem se radovala, že mám 10kilo+ a jsem normální a ted je komplex podvyživené matky zpět a to žeru fakt za čtyři :unamused:
lucija to prý měla dohromady za 24 hodin, takže gratuluju, asi to nebyla žádná sranda.
jo a taky mi ta sestra spiklenecky poradila, že z babských rad na spuštění porodu, je prý nejjistější ten sex, i když prožitek nemusí být nic moc a tatínka musíte trochu přemlouvat :grinning: :grinning:
7. bře 2007 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, snad jste si dnes vychutnaly to nadherne pocasi, jako ja, bylo u nas v poledne kolem 22st, tak jsme se vydala k prehrade a tam se slunila....bronzu jsem moc nenabrala, ale sil a energie ze slunicka, to ano... :slight_smile:
7. bře 2007 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak konecne jsem se sem dostala.Byla jsem dneska na kontrole.Mimi je v pohode.Jen sebou hrozne mrskalo.Tak sestra honila jeho srdicko ze strany nastranu.Jinak dobra zprava.Uz jsem otevrena na 3cm.Tak ze by uz konecne?? :grinning: :grinning:
7. bře 2007 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
kaci.k : ze bys to mela uz za par? :wink:
NAdherny porod:Kamoska vcera porodila a bylo to nadherne, rano sla na kontrolu, kde ji lekar rekl, ze je otevrena na 2,5cm a poslal ji hned do nemocnice a odpoledne uz volala, ze ma male....to je nadher, vidte????, Ani se clovek nemusi strachovat, jak to doma zvladne...
7. bře 2007 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Kocourku, tak bych si to taky představovala :grinning: :grinning:
7. bře 2007 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Dlouho jsem tu nebyla, tak jenom zírám! Nervozita stoupá... :unamused:

Kocourku-kdyby to tak bylo u každého porodu!!!

Jinak jsem byla včera na další prohlídce-už taky chodím po týdnu-a světe div se!CS povylezlo z nuly na 3! Prý kdyby na to přišlo, můžu jít rodit-no nevím nevím,jestli se mi už chce :sweat_smile: kvůli zádům jo, ale zas ten klid... Každopádně mi bylo rázně doporučeno opravdu připravit tašku do porodnice!
No zítra mě bude prohlížet přímo doktorka v porodnici, tak jsem zvědavá, jak zhodnotí situaci. Taky mi má dělat ultrazvuk-moje gyn.mi ho už poslední dobou nedělala-tak jsem zvědavá, jak mimísek povyrost...Taky se zeptám na ty čočky...
Pro jistotu jsem teda taky včera všechno dokoupila a dožehlila a dneska jsem si tu tašku teda taky konečně zabalila :rolling_eyes: Ale stejně mám pocit, že až na to přijde, něco mi určitě bude chybět :unamused:
Tak se držte a užívejte si sluníčka!
7. bře 2007 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hojda,

zítra jdu taky k mudrovi, tak jsem zvědavá, kam jsme popolezli - minule cs 3:slight_smile: tak zítra aspoň 7 :grinning: od 38tt už není žádná kritická hranice, neb se mimi počítá už jako donošený, takže taky můžem směle na věc kdykoli :slight_smile::wink:

a doufám, že k tomu už brzo dospějem, píchá mě při tvrdnutí břicha a tvrdnu i když se trochu zasměju :grinning:

navíc už konečně mám sbaleno a sehnala jsem úžasný župan, jediná věc, co mi chyběla k evakuaci :slight_smile: - je úplně super, s kapucí a na zip, žádná páprdovina :sunglasses: :wink:

krejcirice: tak jste to vyřešili docela ok, což? taky bych asi šla touhle cestou, do porodu to nechat, jak to je, soustředit se na mimi, a pak se uvidí... ono s hormonama (většinou na obou stranách:wink: se důležitý rozhodnutí dělaj blbě :wink:

tak papa, zatím
7. bře 2007 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
sarkabrezen: neboj, ted u mě sedí máti a říkala mi, at ti napíšu, že taky rodila koncem pánevním moji sestru. Říká, že vše bylo bez problému a prý i dost rychle. Po třech hodinách i s bolestma byla segra na světě. Měla teda jen 2,90 ale šlo to. Prý se mnou to bylo horší a to jsem šla normálně. Takže se zatím ničeho neboj a rozhodně to do poslední chvíle nevzdávej. Držím pěsti
7. bře 2007 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
sarkabrezen tak to je fakt blbý že se malá nechce otočit! Tak držím pěsti ať Ti pomůžou ať němusíš na císařák. Snad se na koníkovi nedozvíš nějaké drastické postupy otáčení miminka.

krejcirice já osobně si myslím že jste s přítelem udělali dobře že jste se rozhodli zůstat spolu. Ať je to jak je to tak rozchod před porodem by byl asi dost náročný na psychiku. Na rovinu říkám že já bych se nedokázala rozejít. Tak držím pěsti aby to bylo vše ok i po porodu a s přítelem si zůstala.

Jinak všem co mi psali moc děkuji :wink: Dneska jsem byla na kontrole u svojí doktorky a řekla mi že pojišťovna hradí pouze 5x ozvy tak si je musím zaplatit 220,- Kč. No nakonec jsem na ně nešla a nechala si udělat UTZ srdíčka a to vyšlo dobře :wink:
7. bře 2007 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
startt: díky, kdyby bylo malé kolem těch 3 kil, tak bych asi taky šla do normálního porodu, jenže ono má už teď 3,2 kg a to mám ještě pár týdnů čas. takže to bude asi cvalda a pak je asi lepší pro bezpečnost jeho i mou jít raději na císaře... no, pomalu s tím začnu raději počítat a smiřovat se... sice se nebudu moct několik dní ani hnout, ale zas budu moct čůrat a ka... :dizzy_face:
7. bře 2007 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
krejcirice: taky si myslím, že to bylo správné rozhodnutí, i kdyby to byl jen odklad, teď je nejdůležitější ať jsi co nejvíc v klidu a psychicky silná. je fajn, že jste to vyřešili takhle a držím palce, ať se to všechno narovná co nejlépe pro tebe a tvého mimíska...
7. bře 2007 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíte mi doktorka vůbec mimi neváží. Jen jednou v tom 31t by mě docela zajímalo kolik může mít :wink:

Jó kyri já mám přesně páprdovský župan :grinning: půjčila jsem si ho od manžela. Dlouhej a škaredej :frowning2: ale do porodnice snad stačí :grinning: :grinning: :grinning: pak ho chci stejně vyhodit neboť zabírá akorát místo ve skříňi :grinning: :grinning:
7. bře 2007 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu: já někde četla, že po odchodu hlenové zátky je porod do 2 - 3 dnů :wink:
7. bře 2007 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sarkebrezen teď jsem se dívala na Ostravu a zjistila jsem že chceš rodit v Porubě :wink: já tam jdu taky tak se tam třeba potkáme :wink: Byla jsem min. týden na prohlídce porodnice a vypadalo to moc dobře :wink:
7. bře 2007 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krejcirice teda já koukám co se to všechno může dít pár dní před porodem...prosím tě buď hlavně v pohodě jak jen to půjde, sice už jedno dítko máš tak víš do čeho jdeš ale právě proto žádné stresy....moc moc ti držím palečky a snad to nějak překonáte...někdy ti chlapi ani sami nevědí co chtějí jsou to sobci... tak na tebe moc myslím....

a samozřejmě na všechny březnovky taky hodně štěstíčka :dizzy_face:
7. bře 2007 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak to vypadá, že nám už rodí jedna únorovka :wink:
7. bře 2007 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já to zvorala :sweat_smile: pardon, chtěla jsem napsat dubnovka.
7. bře 2007 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj!!!Skvělá zpráva-konečně někdo porodil:slight_smile::slight_smile:
Terkaz píše:
Máme Filípka 3100g,48cm

Tak snad až si odpočine nám podá víc info:slight_smile:
7. bře 2007 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
DRAGA-Ano je to hrůza co se může stát každým okamžikem :confounded:
Je mi po psichycké stránce nic moc stačí si vzpomenout na to co mi řekl a bulim jak želva.I když mi řekl že spolu zůstaneme a uvidíme co bude,tak vidím že mě nenávidí.Včera jsem viděla od něj tak nenávistný pohled na mě že mě to zarazilo.
Ted už začínám přemýšlet jestli se rozejít.Ale neumím si přestavit jak to zvládnu. :frowning2:

Jinak včera večer ani moc bolesti (potíže)nebyli.Tak jsem pořád v celku. :wink:
8. bře 2007 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nechci byt vlezla ale četla jsem tvůj příspěvek. hlavne se netrap a snaž se byt nad věcí. sice nemyslím, ze to dost dobre jde ale čeká tě porod a maličké te potřebuje. proste na nej kašli. buď se vzpamatuje nebo ne, ty s tím nic neudělaš. tak si zachovej svoji hrdost.
8. bře 2007 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
MYSCHKA-Neboj nejsi vlezlá,děkuju za radu.Je to pro mě těžký řešit ted nějaké problémy.Taky mi ted napsal že potřebuje chvilku čas až se mu vše v hlavě srovná.Je asi toho na něj taky ted dost,v práci problémy,ted ho čeká maturita a druhé dítě a ke všemu bydlíme s mými rodiči a to taky moc klidu nepřidá.Myslím že až bude mimčo a já se budu hlavně soustředit na ně a na syna tak ty problémy nebudu tak vnímat a kdyby jsme se pak chtěli rozejít tak už to nebude asi pro mě tak hrozné.
8. bře 2007 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to jsou celkem blbé okolnosti. bydlení u rodičů je skoro vzdycky konec ale zase kdyby mel trochu citu a taktu tak to nechá po porodu a nenerví te ted. tak drzim palecky a přeju ti at vsechno vyjde. drz se
8. bře 2007 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.Tak ja mela dneska priiiiisernou noc.Celou noc jsem mela tvrde brisko a hrozne me bolelo v podbrisku.No,hruza.Ted jsem z toho vseho tak utahana jako bych spala 3 hodiny.A jak vy?Jste porad cele a v pohode?
Jinak moc,moc gratuluju TERKAZ.Preju at Filipek krasne roste a at jim dela jen radost. :grinning: :grinning: :slight_smile:
8. bře 2007 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kaci.k-kouám že máme stejný termín já mam podle menzes rodit 19.3.
Taky už se vůbec v noci nevyspim.Bud lítám na wc a nebo mam bolesti a jsem vzhůru.A když si představim že se ještě hodně dlouho nevyspim pořádně.

Taky gratuluju k narození miminek,strašně jim to závidím že už to mají za sebou.
8. bře 2007 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec,

velká gratulace Terkaz a malýmu hodně zdravíčka!!!!

Krejcirice drž se a pevný nervy, vůbec si to neumím představit, řešit teď partnerský problémy :frowning2: :frowning2:.

No já jsem dnes měla opět dobrou noc, zítra mám termín a furt to nevypadá na porod :angry: :angry:, už mě to neba :rolling_eyes: .
8. bře 2007 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek