• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

krejcirice-Ja mam termin urceny jen z UTZ u menstruace nic nemam.Nebyla totiz prvidelna.Koukam ze mas jeste jedno miminko,nebo spis uz chlapa :slight_smile: .Tesi se taky?A co by si vic pral?Sestricku nebo bratricka?
8. bře 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak máme třetí (tabulkové druhé) březňátko: Adusum dnes v 7 ráno přivedla na svět Jonáška, 3,4kg a 49cm. Prý jsou v pořádku a šťastní. /To se nedivím/ Tak už se nám může pomalu plnit naše tabulečka....:wink:
Gratulujeme Terce k Filípkovi.To jsem zvědavá.
magda27: no neříkej, jaktože se takhle předbíhá?:wink: jdu se tam mrknout
krejcirice: stále na tebe myslíme...:wink:snad už se ti brzy uleví.
no já jsem celá. sarkabrezen: já jsem četla různé věci o té hlenovce, ale dr říkal, že to ještě nevypadá, že čípku je víc než dost. Takže já budu určitě poslední. Mady, sarkabrezen: tak se tam v té Porubě asi sejdeme. Chodíte na monitor? Já jdu příští středu ráno. Třeba se tam sejdeme..:wink:
8. bře 2007 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace i Adusum, dnes se to nějak rozjelo :wink:.
8. bře 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko holky,
Tak já teď přišla s prohlídy a pokud se hemžoš neozve do týdne, tak mám nástup do porodnice příští čt :dizzy_face: . Budu v Porubě a termín vyvolání 16.3., tak už se musím připravit na porod-říká doktor. Dokonce mi přikázal do té doby poh. styk a masáž bradavek :astonished: . Sice mě dnes ta prohlídka šíleně bolela, protože mi pomáhal roztáhnout porodní cesty, ale zvládla jsem to :sweat_smile: . Říkala jsem si, že porod bude 1000x bolestivější... :confounded:
A přeji k MDŽ -každé po karafiátku :grinning:
Držte se holky-chtěla bych aspoň na chvilku prožít to co vy, ale mě se v noci dobře spí, jen ten záchod bývá i 5x za noc, ale někdy jen 1x :slight_smile: :sweat_smile:
pa
8. bře 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
KACI.K-no už to opravdu miminko neni ale velký chlap.Už od začátku kdy jsme mu řekli že bude mimčo tak chce brášku jakmile si z něj někdo dělá srandu že to bude holka tak začne brečet a vztekat se.I už umí jméno pro brášku.Pořád mě hlídá a sahá na břicho jestli kope.V pondělí jsme jeli do porodnice na první kontrolu a on si myslel že jedem pro mimčo tak pak brečel že nám ho nedali :wink:
Myslela jsem že to bude brát jinak,ale už sam nakupuje hračky a věci pro mimčo.
No uvidíme co bude dělat až budeme s mimčem doma.
8. bře 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky pridavam k dalsi gratulaci :slight_smile: .Hodne stesticka a zdraviiicka :grinning:
8. bře 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trapslicka jak to, že už jdeš na vyvolání už příští týden, když máš předpokládaný termín porodu teprv 16. 3. :astonished: :astonished:
8. bře 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
TRPASLICKA-můžu ti říct ze svého porodu že to roztahování porodních cest je bolestivější 100krát než samotný porod. :wink:
No už se nějak začínám do té porodnice těšit,i když vim co mě čeká. :grinning:
8. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice-tak to je uzasny.Je videt ze se na brasku moc tesi.Je lepsi kdyz kupuje darecky nez kdyby treba potom zarlil :wink:
8. bře 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dašlí březňátko se hlásí: 7.3. se Cermonce narodila Nikolka, 3150g, 49cm. Konec hlášení..
(já chci takyy!!!)
tak holky, rozjeto je, kdo je další??? Děkuju, že dáváte vědět, aspoň máme přehled. Tabulky jsou aktualizovány, tak zase mrkněte, jestli přečtete... v první tabulce jsou růžově označeny ty, co to mají za sebou a v druhé tabulce už jsou miminka. Tak se mějte hezky, já se zase stavím:wink:
8. bře 2007 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu díky za infa, já už chci taky rodit!!! Dívala jsem se na ty tabulky jsi šikula.
Cermonca samozřejmě i tobě velká gratulace :wink:.
8. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace všem novým miminkům a jejich maminkám.Já chci taky, už mě to neba a to si ještě počkám nějakej ten týden.Mějte se krásně.
8. bře 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty mimča se asi rozhodli že se svět kouknou už ted do konce týdne všechny.
JANICA-No koukám že máš termín zítra abys ještě dnes nepsala že už to máš za sebou :grinning: máš už nějaké potíže nebo jsi v pohodě?

KACI.K-to jsem taky ráda že to Tom tak bere no uvidíme co bude po porodu.Sestřenka má mimčo tak je na mimčo trochu zvyklí.Když jsme mu to řekli na začátku těhotenství tak si myslel že se mu narodí bráška a bude velikej jako on a že si hned budou hrát :grinning: Nakonec jsme mu to vysvětlili a chodí i na gynekologii se mnou.
8. bře 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, zuzu: to by bylo super holky, kdybysme se v Porubě s porodama sešly, ale já byla na prohlídce včera a vypadá to asi vážně až na konec března, takže mně asi předběhnete. já na monitor chodím ke svému doktorovi (segeťa), ale do porodnice jdu v pondělí kvůli toho otáčení miminka, strávím tam už teď 2 dny :frowning2: Takže pěkně držte, neroďte, čekejte na mě! :grinning:
8. bře 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcirice bolesti mývám, ale vždy to přejde a není to zas tak hrozný :unamused:, kéž by to na mě už přišlo. No v sobotu mám další kontrolu v porodnici, tak jsem zvědavá co se nového dozvím :wink:
8. bře 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica-jsem ryzikovka....tak proto. Mám tehot. cukrovku a vysoký tlak (díky tabletkám už dobrý) :frowning2: . Cukrovky nemužou přenášet, tak půjdu na vyvolání :sweat_smile: .
Maminkám tak moc gratuluji...už chci taky... :angry: :wink:
8. bře 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka tak to jo, furt mi to nešlo do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:.
8. bře 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mezi 2 chlapecky se narodila holcicka. :slight_smile:
Zuzu-diky za skvelou tabulku.Aspon vidime jak a kdo rodi.Byl to skveli napad. :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratululuji všem novopečeným maminkám!!!! Já jsem včera dostala takovou křeč do zad a bolelo mě v podbříšku, že jsem už taky čekala že pojedu, ale nakonec nic :frowning2:
8. bře 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pridavam k gratulaci..... :slight_smile:
8. bře 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje, tak to je hezký, že už konečně někdo rodí :slight_smile: taky gratuluju!

já byla dnes na prohlídce a bylo to o mnoho barvitější než ty minulé :unamused: mudra mě trochu prošťouchla nebo nějak podráždila hrdlo, takže trochu krvácim, streptokoka mám negativního, ale našli mi nějakou jinou bakterii, takže mám lokální antibiotika a sexík pravděpodobně 0 bodou, takže budem asi jen bradavkovat:wink: :grinning:

cs mám 5 :grinning: tak jsem ráda a sotva lezu, mám pocit, že mi z toho vyšetření asi upadne pr+el :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak se ve mně vrtala, ale zase jsem ráda, že budem aspoň brzo ready to go...
máma mi psala sms, že jí prošouchli při bráchovi a on byl za 2 dny venku, hih, tak snad se o víkendu nerozpadnu:sweat_smile: (i když nevadilo by:wink:)

mady: :grinning: na mě by zbyl župan po přítelově dědovi, kdybych si nekoupila ten svůj fešnej :wink: (ani nevim, jak vypadá, jen mi to doma nabídli - tak ani nevim, o co jsem přišla :grinning: )
8. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, já než dočtu stránku, tak jsou tu další mimi :sweat_smile: - hned jdu juknout do tabulky, jak se to tam vyjímá :slight_smile:

gratulace veliká!!!

trpaslicka: :grinning: :grinning: :grinning: to MDŽ...
8. bře 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kyri,už máš celkem velký CS.Neříkala ti doktorka,kolik může malá ted asi tak vážit?Celkem by mě to zajímalo, protože mám termín porodu skoro stejně jako ty. A doktorka ti píše že jsi normálně 38.týden? Mě furt píše 37.týden, i když mi to podle internetu vychází na 38. a to mám termín 24.3. Jak se ty týdny vlastně počítají? Poslední menstruaci jsem měla 17.6.2006,tak nevíte některá, jak mi to teda vychází?
8. bře 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to se nám to pěkně rozjelo. Gratulujeme všem maminkám a jejich mimčům a pevný nervy pro zbytek čekatelek!

krejcirice- držím pěsti, v tuhle chvíli je to asi nejrozumnější řešení...

Včera u pana doktora OK, mrňousek už se začíná bránit monitoru, ale ještě jsem ho chytla na jedný polovině bříška :grinning: . CS máme pět, pan doktor tipuje, že se ještě příští středu uvidíme, což mi vyhovuje. Jinak dnes jsme měli problém s autíkem, ale naštěstí to nebylo nic dramatickýho, tak nás snad spolehlivě odveze. Přeci jen to máme do porodnice 38 km. Manža je dnes doma (kvůli autu) a tak jsme koupili sušák do koupelny - na ručníky, už teď se nám tam sotva vejdou dvě osušky a ted nám ještě přibyde :wink:. O víkendu ho zřejmě přidělá, ted dospává :slight_smile:.

Jo, a včera jsme byli v divadle, mrňoskovi se to docela líbilo :dizzy_face:. Tak, ted se jdu podívat na Letiště, když jsme ho včera nestihli :wink:
8. bře 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt: váhu mimi neříkala, počítám si to od posledního uzv, odhadem podle průměrných přírůstků - vyšlo mi na dnešek nějakých 3085g...
mudra mi píše ukončené týdny + dny, takže dneska 37+2
poslední ms jsem měla 20.6.2006, takže to vychází - podle ms, týdnů i netu (mně i tobě:slight_smile:)

teda, mě tam dole píchá, půjdu si dát spršku, smeju ten sliz, co patlají na břicho, a pak rovnou do hajan, mám toho dnes (i po té třídenní návštěvě našich) dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik, tak to by bylo dobrý drama, kdyby vám zheblo autí při cestě do porodnice, 38km je docela dálava... ale co, aspoň by ti do porodu nikdo nekecal, žádný stříhání, klistýrek a tak... :sunglasses: :wink:
8. bře 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
gratulujem vstetkym maminkam k narodeniu deticiek.
Sarkabrezen: drzim ti palce k tomu otoceniu, ja idem zajtra k doktorovi, stale neviem, ci sa uz otocila, naposledy to nechcel so mnou riesit, ze je este cas.Ale vo Vitkovicich, kde idem rodit,myslim neotacaju miminka. Bud to riesia porodom koncem panevnim alebo sa naplanuje cisarsky rez. Keby sa mala stale nechcela otocit, uprednostnila by som cisar s epiduralem, pretoze s prirodzeneho porodu koncem panevnim mam strach, predsa len je to vacsie riziko pre dietatko...takze sa drz, budem na teba mysliet.
Inak tiez v noci takmer naspim, od tretej sa zobudim a som uplne bdela ako cez den, za to cez den som potom strasne unavena. Brucho mi podobne ako vam tvrdne takmer stale a tie bolesti v podbrusku su tiez neprijemne...uz aby sme to mali vsetky hlavne v pohode za sebou :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen: taky držíme palce, ať všechno dobře dopadne. Kdyžtak malé domluv, maminka se musí poslouchat, no ne?:wink:
danielkam: slyšela jsem, že v některých porodnicích nerespektují přání maminky rodit císaře s epidurálem ale rovnou v anestezii. Tak ti taky budeme držet palce, aby Vítkovice mezi ně nepatřily...:wink:
holky mějte se krásně a asi už nemá smysl, abych tu psala, že chci taky... čím víc budu chtít, tím míň to půjde.
8. bře 2007 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: malá je očividně po mně :wink: to se mám teda na co těšit :grinning:
danielkam: díky, držím palec, ať je to ok a dej zítra určitě vědět jak jsi dopadla

to spaní mám taky hrozné, usínám 2 hodiny a když už konečně zaberu, tak mně probere záchod, na který chodím patnáctkrát za noc. k ránu jsem už pak tak hotová, že spím do 11. takže to mám celé otočené... no hrůza.

dnes v podvečer je tady nějak ticho, že by další dětičky? :sweat_smile:
8. bře 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sms od ADUSUM, abyste věděly, do čeho taky můžete jít(kéž by) :

Ahoj holky! Posílám smskovy roman, jak to probihalo. Vcera jsem byla akcni-stirala jsem, byla 2krat ve meste, po7.vecer jsem byla jeste na kontrole u ocni. Usnula jsem asi ve 22h. Probudila jsem se ve 3 rano, pak kolem 4.a5. A jak se mi tam prdolka mlel, tak mi ve 4:40 odtekla voda-ne moc. Tak jsem dala prat veci, osprsila s a jeli jsme. V aute me braly bolesti po 5min. Byla jsem otevrena na 8 cm, neholili me- nastesti jsem byla z uterka-klysma taky ne, rano jsem mela prujem. Sla jsem rovnou na sal, tam jsem si pohekala asi hodku (no bezbolestny to nebylo Usmívající a zacli jsme rodit cca 10min pred 7.A v 7 byl Jonasek na svete (celkove za 2h a 20min!) Mateje jsem rodila 12hod... nenastrihavali me, ale trochu jsem byla potrhana, tak siti probehlo. Mam prdolku u sebe, prikladala

tady smska končí, jestli to bude pokračovat, to dám vědět. Každopádně upřímně závidím, ale to už asi psát nemusím, že...
holky já jsem ale závistivka škaredá, co...
sarkabrezen: no mamka se mnou taky užila. Narodila jsem se o měsíc dřív a ona se mnou chuděrka strávila ještě 6 týdnů v nemocnici. Takže doufám, že to bude u nás líp... jsem nedočkavá a nedočkavá. Co budu dělat ve 40tt nevím. Asi začnu konečně pořádně uklízet...:slight_smile:
8. bře 2007 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek