• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky!tak 3miminka jsem teda nečekala:slight_smile: To je skvělý!!všem moc moc gratuluji!!!
A taky závidím,jak už jste psaly:slight_smile:
Dneska jsem byla naposledy na gyndě,tak říkal,že čípek je skoro zašlý,hlavička úplně narvaná,takže to může přijít kdykoliv:slight_smile: Ale doufám,že to přijde hooodně brzo! I když se snažím nepřemlouvat miminko a nechat to na něm,protože jen oni ví,kdy je to nejlepší a jsou o moc chytřejší než my:slight_smile:Ale přece jen,kdyby náhodou už chtělo,pomáhám skořicovýma odvarama(se zázvorem,mňam mňam čajík,stokrát lepší než maliník...).
Taky jsem zvědavá,až mi napíše Terka nějaké bližší info,ale zatím nepíše.Asi je to po porodu mazec-to kojení a nevyspání,že je člověk asi moc unavenej hnedka od začátku...
8. bře 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů,konečně to někdo popisuje:slight_smile:Tak to je adusum moc hodná a ohleduplná:slight_smile:
Alespoň nás trošku uklidnila:slight_smile: I když my prvorodičky s tak rychlým porodem asi počítat nemůžem....

Krejcirice-je asi dobře,že jste rozhodnutí ještě odsunuli...Po narození dalšího prcka se toho hodně změní,tak třeba se změní i tvůj chlap a bude si tě víc vážit...Vážně škoda,že nechce jít k porodu..Třeba i tím by si Tě víc vážil(tím nechci říct,že chlapi,kteří tam nejdou,by si své ženy nevážili,ale možná to na ně přece jen hodně zapůsobí,když jsou od prvopočátku u svého "díla").
8. bře 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no dlouho jsem tu nebyla,tak rychlo dočítám a koukám jak se nám to tu rodí.Přeju všem mamimkám a miminkům zdraví a štěstí.Já už se taky tak těším :slight_smile: :slight_smile: Ale po včerejší prohlídce si asi počkám.Stále pevně zavřená a na ozvech taky ani náznaku.Tak uvidíme.Né že bych spěchala,ale já už se tak těším na tu malou prďolku :slight_smile:
8. bře 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice: přeji ať se vše urovná a ať jste všichni moc šťastní :wink:
8. bře 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen: držím pěsti ať se mimi otočí ať tě moc netrápí.Určo vše dobře dopadne :wink:
8. bře 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata tak ten porod ADUSUM je úžasnej takovej bych chtěla též :wink:
No já dnes na internetu budu asi až odpoledne jedu se synem do Prahy k zubaři ,to bude HOROR bojí se ho :frowning2:
Po delší době jsem se celkem dobře vyspala,neměla jsem ani nějak bolesti jen to zatracené čůrání :wink:

LUSINTA-taky si myslim že kdyby šel přítel se mnou k porodu,bral by mě a hlavně děti úplně jinak.Zatim je to v pohodě,chová se ke mě dobře,pomáhá mi a dal mi i ráno pusu :wink:
9. bře 2007 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska je tu nějaký klid, že by ticho před bouří? Mě docela děsí mrňousek, nechce se mu moc hýbat, ale fakt, že jsme před chvilkou vstávali :frowning2:. Tak uvidíme.
9. bře 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky, tak jsem dnes byla opet na vysetreni v nemocnici, monitoring, ulrazvuk, prutoky, nastesti vse ok a mimi roste. Tak jsme moc rada. V utery jdu opet na kontrolu. Ted me budou honit 2x tydne, ale co se da delat.... :wink: aspon je vse pod kontrolou....hezky den
9. bře 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik-neboj me po ranu dela to same.Ale jen co se probere,to zase dohani.Obcas jsou to pekny rany :grinning:

Kocourek-Ty mas kontrolu 2x za tyden?Ja chodim jednou tydne.A castejsi kontrolu bych fakt brala.Muj doktor je trochu neschopnej.Na co se ho nezeptam,tak mi nerekne.Dokonce mi neudelal prej nejake 2 testy.(vykecala to sestra)A pak nad tim mavnul rukou ze uz je stejne pozde.Uz abych porodila a hned budu chodit k nekomu jinemu :angry: :frowning2:
9. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem,já dnes moc nespala.Začaly mě jaksi trápit bolesti v kyčlých,máte to některá????Normálmě mě to v noci budí a musím se otočit nebo projít.No co to zase je. :frowning2:KOCOURKU neboj mě se taky mala někdy moc nehýbe a další den mi to zase vynahradí :wink: :slight_smile:
9. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocurku, tak to mate OK. U vás se ted chodí 2x týdne? Ale je fakt, že máš aspoň větší klid. Ted u mě byla kamarádka a říkala, že je to normální, že už se mrňous do bříška tak nevejde a ani se mu nechce moc hýbat, tak snad je všechno OK :unamused: Hezký den!
9. bře 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tele,jsem to popletla ne kocoukru,ale SLONIKU. :slight_smile: mám v tom jakejsi chaos,ach jo......
9. bře 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k:posledni mesic se chodi 1x tydne, ale po hospitalizaci v nemocnici si me volaji a to primo na ambulanci do nemocnice 2x tydne. Jsem pod kontrolou, ale vzdy, kdyz tam jdu, tak si rikam, abych se vratila domu....ambulance, porodni a prijem je na jednom patre... :slight_smile:
9. bře 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: taky mě bolí kyčle, teda svaly kolem těch kloubů - hlavně v noci, jak spím už jenom na boku. a někdy i ramena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna dneska jsem ukázkově přeleželá, většinou spim dobře, ale dneska teda nic moc, jsem jak po flámu... :rolling_eyes:

taky se v noci budíte hlady? já teda pravidelně - většinou kolem pátý. to je vždycky vyčůrat, něčim se nafutrovat, ale pak se to hezky spí, s plným žaludkem :grinning:
9. bře 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam to stesti, ze se moc nebudim a na zachod chodit behem cele noci nemusim....nastesti... :sweat_smile: , ani pres den a to toho docela dost vypiju
9. bře 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik, kacik - tak už je to v pořádku, mrňousek začíná vyvádět :slight_smile:, ale docela mi to nahnalo :unamused: Děkuju!
Jinak na záchod už taky chodíme i v noci, ale tak 1x za noc, jen když jdu na kontrolu, tak se to snažím vydržet do rána :zipper_mouth:, podruhý většinou když vstává taťka a pak buď usneme, nebo ne :rolling_eyes:
9. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě si rychle užíváme - včera jsme byli s taťkou na obědě a ve středu u mě byla kamarádka na masáži, tak taťku zaučila,jak mě má masírovat při porodu, tak jsem zvědavá, jak to zvládne :wink:
9. bře 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: diky a máš pravdu ty ramena taky někdy pěkně cítím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ten hlad po ránu to mám už tak měsíc,jenže jsem líná si něco chystat,tak to řeším ovocem nebo třeba jen piškotama :frowning2: A honem zase do pelechu :wink:
9. bře 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111: nepodcenuj to jidlo, to je pro mimi.... :frowning2:
9. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja porad chodim na zachod i 3x za noc.Je to hruza.Mozna ze hodne piju :unamused:
9. bře 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, masáže - zrovna jsem si vzpomněla, co mi psala kámoška. dělá cranio-sakrální terapii (nedávno začla studovat) a tenhle týden probírali nějakých 9 porodních bodů, tak se těšim, až mi ty rozumy sdělí:slight_smile: (samo, že si je nenechám pro sebe:wink:) akorát teď nevim, jestli jsou to body, co pomáhaj při porodu anebo při porodu vznikají nebo se aktivují..., :confused:

včera jsem měla pocit, že po tom vyšetření se rozpadnu nejdýl o víkendu, ale teď je klídek... tak si asi počkáme poctivě do termínu :slight_smile:

tatík měl o nás včera starost, kvůli tomu krvácení a bolestem - jo, a prý jsem nějak skučela ze spaní :grinning: ani nevim, co se mi zdálo, porodního nic, nebo jsem to zapomněla... tak asi už trénuju hekání :grinning: :wink:
9. bře 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice to je teda pekne na H...O ale víš co ber to tak a´t je miminko zdravý a to ostatní vyřešíš pak...a pokud tě nenávidí tak to stejně nemá smysl a věř tomu, že chlapů je dost...
9. bře 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: o jake prukazce tady mluvis?
9. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocourek: já vím já to doháním snídaní a pak během dne.To ja malou nešidím,to bych ji neudělala,ale ve čtyři jsem tak otrávená,že nejsem schopná chystat si papu :frowning2:
9. bře 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k: tak to ti závidím,ja chodím tak šestkrát :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak neboj a to pití je důležitý :wink: Holky taky vám otíkají kotníky????Já v nich večer můžu dělat důlky :unamused:
9. bře 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda to čurání vám závidím, já chodím snad patnáctkrát za noc :frowning2: někdy i co 20 minut... a s kyčlema mám taky problém, v noci je to hrozné, jak dokážou bolet.
9. bře 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: :slight_smile: dobře jsme se sešly s tou poznámkou o závidění čurání... kotníky mám ještě pořád v pohodě, naštěstí aspoň něco
9. bře 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen: to jo,ale tebe je mi tada líto,to se vůdec navyspinkáte s malou. :frowning2: Ale pravda s tím čůráním je to otrava.Kdyby se pak dalo alespoň hned usnout.Já totiž pak zase nejmíň hodinu hledám tu spravnou polohu abych zabrala :cry:
9. bře 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně! nejdřív 2 hodiny usínám a když už konečně zaberu, probere mně čurání... strašná otrava
9. bře 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky :grinning: ach to nase curani.A to si predstavte ze se mi doma hara cubicka.Takze kdyz se neproberu na curani,probere me ta nase potvora.Jak chodi a knoura :slight_smile: . :grinning: :grinning:
9. bře 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek