TP březen 2007 - možná začátek dubna 🙂

Ahoj děvčata! Najde se tu některá, která má termín ke konci března či začátkem dubna?
lusinta
8. bře 2007
ahojky!tak 3miminka jsem teda nečekala🙂 To je skvělý!!všem moc moc gratuluji!!!
A taky závidím,jak už jste psaly🙂
Dneska jsem byla naposledy na gyndě,tak říkal,že čípek je skoro zašlý,hlavička úplně narvaná,takže to může přijít kdykoliv🙂 Ale doufám,že to přijde hooodně brzo! I když se snažím nepřemlouvat miminko a nechat to na něm,protože jen oni ví,kdy je to nejlepší a jsou o moc chytřejší než my🙂Ale přece jen,kdyby náhodou už chtělo,pomáhám skořicovýma odvarama(se zázvorem,mňam mňam čajík,stokrát lepší než maliník...).
Taky jsem zvědavá,až mi napíše Terka nějaké bližší info,ale zatím nepíše.Asi je to po porodu mazec-to kojení a nevyspání,že je člověk asi moc unavenej hnedka od začátku...
lusinta
8. bře 2007
jů,konečně to někdo popisuje🙂Tak to je adusum moc hodná a ohleduplná🙂
Alespoň nás trošku uklidnila🙂 I když my prvorodičky s tak rychlým porodem asi počítat nemůžem....

Krejcirice-je asi dobře,že jste rozhodnutí ještě odsunuli...Po narození dalšího prcka se toho hodně změní,tak třeba se změní i tvůj chlap a bude si tě víc vážit...Vážně škoda,že nechce jít k porodu..Třeba i tím by si Tě víc vážil(tím nechci říct,že chlapi,kteří tam nejdou,by si své ženy nevážili,ale možná to na ně přece jen hodně zapůsobí,když jsou od prvopočátku u svého "díla").
monik111
8. bře 2007
Ahoj holky,no dlouho jsem tu nebyla,tak rychlo dočítám a koukám jak se nám to tu rodí.Přeju všem mamimkám a miminkům zdraví a štěstí.Já už se taky tak těším 🙂 🙂 Ale po včerejší prohlídce si asi počkám.Stále pevně zavřená a na ozvech taky ani náznaku.Tak uvidíme.Né že bych spěchala,ale já už se tak těším na tu malou prďolku 🙂
monik111
8. bře 2007
krejcirice: přeji ať se vše urovná a ať jste všichni moc šťastní 😉
monik111
8. bře 2007
sarkabrezen: držím pěsti ať se mimi otočí ať tě moc netrápí.Určo vše dobře dopadne 😉
krejcirice
9. bře 2007
Ahoj děvčata tak ten porod ADUSUM je úžasnej takovej bych chtěla též 😉
No já dnes na internetu budu asi až odpoledne jedu se synem do Prahy k zubaři ,to bude HOROR bojí se ho 😞
Po delší době jsem se celkem dobře vyspala,neměla jsem ani nějak bolesti jen to zatracené čůrání 😉

LUSINTA-taky si myslim že kdyby šel přítel se mnou k porodu,bral by mě a hlavně děti úplně jinak.Zatim je to v pohodě,chová se ke mě dobře,pomáhá mi a dal mi i ráno pusu 😉
slonik
9. bře 2007
ahojky, dneska je tu nějaký klid, že by ticho před bouří? Mě docela děsí mrňousek, nechce se mu moc hýbat, ale fakt, že jsme před chvilkou vstávali 😞. Tak uvidíme.
kocurek
9. bře 2007
Tehulky, tak jsem dnes byla opet na vysetreni v nemocnici, monitoring, ulrazvuk, prutoky, nastesti vse ok a mimi roste. Tak jsme moc rada. V utery jdu opet na kontrolu. Ted me budou honit 2x tydne, ale co se da delat.... 😉 aspon je vse pod kontrolou....hezky den
kaci.k
9. bře 2007
Slonik-neboj me po ranu dela to same.Ale jen co se probere,to zase dohani.Obcas jsou to pekny rany 😃

Kocourek-Ty mas kontrolu 2x za tyden?Ja chodim jednou tydne.A castejsi kontrolu bych fakt brala.Muj doktor je trochu neschopnej.Na co se ho nezeptam,tak mi nerekne.Dokonce mi neudelal prej nejake 2 testy.(vykecala to sestra)A pak nad tim mavnul rukou ze uz je stejne pozde.Uz abych porodila a hned budu chodit k nekomu jinemu ]-( 😞
monik111
9. bře 2007
Dobré ranko všem,já dnes moc nespala.Začaly mě jaksi trápit bolesti v kyčlých,máte to některá????Normálmě mě to v noci budí a musím se otočit nebo projít.No co to zase je. 😞KOCOURKU neboj mě se taky mala někdy moc nehýbe a další den mi to zase vynahradí 😉 🙂
slonik
9. bře 2007
kocurku, tak to mate OK. U vás se ted chodí 2x týdne? Ale je fakt, že máš aspoň větší klid. Ted u mě byla kamarádka a říkala, že je to normální, že už se mrňous do bříška tak nevejde a ani se mu nechce moc hýbat, tak snad je všechno OK :-| Hezký den!
monik111
9. bře 2007
jsem tele,jsem to popletla ne kocoukru,ale SLONIKU. 🙂 mám v tom jakejsi chaos,ach jo......
kocurek
9. bře 2007
kaci.k:posledni mesic se chodi 1x tydne, ale po hospitalizaci v nemocnici si me volaji a to primo na ambulanci do nemocnice 2x tydne. Jsem pod kontrolou, ale vzdy, kdyz tam jdu, tak si rikam, abych se vratila domu....ambulance, porodni a prijem je na jednom patre... 🙂
kyri
9. bře 2007
monik: taky mě bolí kyčle, teda svaly kolem těch kloubů - hlavně v noci, jak spím už jenom na boku. a někdy i ramena :-p :-p zrovna dneska jsem ukázkově přeleželá, většinou spim dobře, ale dneska teda nic moc, jsem jak po flámu... 8-(

taky se v noci budíte hlady? já teda pravidelně - většinou kolem pátý. to je vždycky vyčůrat, něčim se nafutrovat, ale pak se to hezky spí, s plným žaludkem 😃
kocurek
9. bře 2007
Ja mam to stesti, ze se moc nebudim a na zachod chodit behem cele noci nemusim....nastesti... :-N , ani pres den a to toho docela dost vypiju
slonik
9. bře 2007
monik, kacik - tak už je to v pořádku, mrňousek začíná vyvádět 🙂, ale docela mi to nahnalo :-| Děkuju!
Jinak na záchod už taky chodíme i v noci, ale tak 1x za noc, jen když jdu na kontrolu, tak se to snažím vydržet do rána :-x, podruhý většinou když vstává taťka a pak buď usneme, nebo ne 8-(
slonik
9. bře 2007
ještě si rychle užíváme - včera jsme byli s taťkou na obědě a ve středu u mě byla kamarádka na masáži, tak taťku zaučila,jak mě má masírovat při porodu, tak jsem zvědavá, jak to zvládne 😉
monik111
9. bře 2007
kyri: diky a máš pravdu ty ramena taky někdy pěkně cítím. :-p Jo a ten hlad po ránu to mám už tak měsíc,jenže jsem líná si něco chystat,tak to řeším ovocem nebo třeba jen piškotama 😞 A honem zase do pelechu 😉
kocurek
9. bře 2007
monik111: nepodcenuj to jidlo, to je pro mimi.... 😞
kaci.k
9. bře 2007
Holky ja porad chodim na zachod i 3x za noc.Je to hruza.Mozna ze hodne piju :-|
kyri
9. bře 2007
jo, masáže - zrovna jsem si vzpomněla, co mi psala kámoška. dělá cranio-sakrální terapii (nedávno začla studovat) a tenhle týden probírali nějakých 9 porodních bodů, tak se těšim, až mi ty rozumy sdělí🙂 (samo, že si je nenechám pro sebe😉) akorát teď nevim, jestli jsou to body, co pomáhaj při porodu anebo při porodu vznikají nebo se aktivují..., =-)

včera jsem měla pocit, že po tom vyšetření se rozpadnu nejdýl o víkendu, ale teď je klídek... tak si asi počkáme poctivě do termínu 🙂

tatík měl o nás včera starost, kvůli tomu krvácení a bolestem - jo, a prý jsem nějak skučela ze spaní 😃 ani nevim, co se mi zdálo, porodního nic, nebo jsem to zapomněla... tak asi už trénuju hekání 😃 😉
draga
9. bře 2007
krejcirice to je teda pekne na H...O ale víš co ber to tak a´t je miminko zdravý a to ostatní vyřešíš pak...a pokud tě nenávidí tak to stejně nemá smysl a věř tomu, že chlapů je dost...
kocurek
9. bře 2007
slonik: o jake prukazce tady mluvis?
monik111
9. bře 2007
kocourek: já vím já to doháním snídaní a pak během dne.To ja malou nešidím,to bych ji neudělala,ale ve čtyři jsem tak otrávená,že nejsem schopná chystat si papu 😞
monik111
9. bře 2007
kaci.k: tak to ti závidím,ja chodím tak šestkrát 😞 :-p Tak neboj a to pití je důležitý 😉 Holky taky vám otíkají kotníky????Já v nich večer můžu dělat důlky :-|
sarkabrezen
9. bře 2007
ahoj holky, teda to čurání vám závidím, já chodím snad patnáctkrát za noc 😞 někdy i co 20 minut... a s kyčlema mám taky problém, v noci je to hrozné, jak dokážou bolet.
sarkabrezen
9. bře 2007
monik: 🙂 dobře jsme se sešly s tou poznámkou o závidění čurání... kotníky mám ještě pořád v pohodě, naštěstí aspoň něco
monik111
9. bře 2007
sarkabrezen: to jo,ale tebe je mi tada líto,to se vůdec navyspinkáte s malou. 😞 Ale pravda s tím čůráním je to otrava.Kdyby se pak dalo alespoň hned usnout.Já totiž pak zase nejmíň hodinu hledám tu spravnou polohu abych zabrala 😢
sarkabrezen
9. bře 2007
přesně! nejdřív 2 hodiny usínám a když už konečně zaberu, probere mně čurání... strašná otrava
kaci.k
9. bře 2007
jo holky 😃 ach to nase curani.A to si predstavte ze se mi doma hara cubicka.Takze kdyz se neproberu na curani,probere me ta nase potvora.Jak chodi a knoura 🙂 . 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli