• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky holky, no mě bolí třísla už hodně dlouho a hlavně když dlouho chodím. Jinak čůrat chodím v noci tak 3x (zdá se mi že manža chodí častěji :grinning: )ale na večer se snažím moc nepít. Hlad v noci nebo k ránu teda nemám. Ale zase se cpu celej den až do večera :grinning:

Jinak mi někdy dost tvrdne břicho a malej je úplně navalenej na jednu stranu :grinning: je to legranda. Někdy cítím jeho ruku či nohu a šťouchnu do něho a on se hned pěkně pohýbe :grinning: a někdy ho marně budím a mám šílenej strach
:wink: fakt se těším až to bude za mnou :wink:

Jsem úplně zvědavá jak bude vypadat :wink: jestli třeba nebude rezeček :grinning:
9. bře 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: taky jsem vždycky nervózní, když necítím pohyby, chudák jen spinká a já už stresuju a nejradši bych ji hned budila ať mám jistotu :sweat_smile: a co se týká rezečka, u nás je to hoodně aktuální :grinning: sice nejsme rezek ani jeden, ale jsme oba takoví světloši albíni, že očekávám u malé červené oči, bílé řasy a rezavé vlasy :grinning:
9. bře 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky s těma pohybama asi trpíme všichni stejně.Taky vždycky plaším a šťouchám do břicha,aby se alespon trošku zavrněla.No prostě se bojím :frowning2: ,a taky se těším až jí budu držet v náručí :slight_smile:
9. bře 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky se mi malá natlačí jen na jednu stranu.Má oblídenou tu pravou a představte si,že tín tlakem mám popraskanou je právou pulku zadku.Zvláštní že??? :angry:
9. bře 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111 to je fakt zvláštní :grinning: :grinning: :grinning:

No u nás je rezeček taky auktuální neboť manža je špi. blonďoš ale vousy mu rostou do rez a já mám třeba svět. hnědé vlasy s nádechem do rez. Jó a manža je pihatej a já trošinku taky :grinning: :grinning:
9. bře 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: opět potvrzuji, já mám taky malou věčně napravo, vpravo mám bouli až k boku a vlevo vůbec nic, vypadá to legračně, jak se tím to břicho deformuje. ale já byla předloni na operaci té levé strany, takže jsem si říkala, jestli to tam nemám nějaké divné, že se jí tam třeba nelíbí, proto leží pořád napravo... ale vidím, že nejsem sama, že ty to máš taky, tak to asi není tím
9. bře 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen: to je fakt,že to vypadá zajímavě,jak je to vyboulený hihi :sweat_smile: Ale prý jsou mimiska většinou na levo,tak jsem ráda,že nejsem vyjímka :wink: :wink:
9. bře 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vidím že je to u všech stejný, ty stresy s těma pohybama a to noční čurání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:.

Jo a s těma kontrolama, taky chodím od tohoto týdne už 2x. Dnes mám první termín a na porod to stále nevypadá :angry: :angry:. Bolesti břicha mám, ale vždy to přejde, tlaky na konečník, to mám skoro pořád :angry: :angry: a o tvrdnutí břicha škoda mluvit, to mám skoro furt!! No druhý termín mám 12. 3. tak jsem zvědavá kdy to na mě přijde :unamused:.
9. bře 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :slight_smile: :wink: taky taky chodím až 5x na wc, ale pak se mi podaří hned po zalehnutí pěkně usnout :sunglasses: . A bříško? To mám taky na pravou stranu vyboulené :slight_smile: a je to fakt srandovní pohled... :grinning:
Janica..-držím pěsti ať se dlouho netrápíš a šupajdá do porodnice...doufám, že se ještě příští týden dočtu, že už to máš za sebou :wink: :slight_smile:
Tak zdar a sílu najdeš v jídlu....pa :wink:
9. bře 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka dík :wink: :wink:
9. bře 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata tak jsme konečně přijela z Prahy byl to horor jet přes celou Prahu do Motola a v zácpě.Divila jsem se že jsem v autě neporodila. :wink:
Tak syn musí na vrtání zubů pod narkozu tak mam moc radost :frowning2:
Bude tam ale muset jít na jeden den sním přítel já budu možná v tu dobu v porodnici nebo už bude mimčo.No aspon si uvědomí co je mít strach a starost o dítě. :wink: Mě stačilo jít s malim na obřízku.
9. bře 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: taky čekáme, jestli nebudeme mít zrzounka (resp. zrzounku:wink:) - po mým tátovi, ten je zrzavej zase po svojí babi nebo dědovi - takže se to u nás v rodě dědí ob generaci, šance na lištičku ryšavou veliká :grinning: ještě by mohla být ušatá po mojí mamce a bude to vejlupek:slight_smile: a to, jaká kombinace můžeme být já s přítelem, kdyby z nás dostala to "nejlepší", ani nemluvim :grinning:

jo, to jméno, co jsme jí vybrali znamená "krásná" :grinning: (v nějakým indickým jazyce)
9. bře 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: počkej, tak ona se ti tlačí na pravou půlku břicha a ty z toho máš popraskanej zadek? :grinning: :grinning: :sweat_smile:

no, chápu, prostě je ta strana víc vytížená celkově, ale zní to srandovně. jo, četla jsem, že většina těhu má dělohu asymetrickou a větší na pravé straně, vlevo jí je míň prý kvůli střevním kličkám aj. - takže to, že se prckové štosujou napravo, je normální... já tam mam i placentu (břišní stěna, pravá hranä - prý :grinning: )

jo, mady, já jsem byla taky pihounek - do puberty v obličeji hlavně, teď už v oblič. moc ne, ale všude jinde jo:slight_smile: tak jsem fakt zvědavá na to orangutáně:wink:

jo, znáte tu pověru, že když jde kolem vás zrzavej, tak si máte plivnout do rukávu - pro štěstí nebo co... (říkala mi kdysi babi) - tak to se kdyžtak doma upliveme... :wink:
9. bře 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice: to je mazec, s tou obřízkou, chudák malej... známá má 3 kluky a každej měl něco - jeden vodní kýlu v pytlíku, druhý fimózu (ale neobřezávali ho, spravilo se to) a třetímu museli rekonstruovat močovou trubici, takže mu pinďu operovali celýho - byl to teda pohled... říkala, že už normálně nadává na chlapy a ty jejich pinďoury :angry:
9. bře 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně,praská mi hlavně ta pravá strana.Tu pravou půlku zadnice mám jak pořezanou a záčíná i trochu břicho teda spíš jako boky.No asi to odnesu a ty jizvičky musím rozdejchat.A to jsem poctivě mazala :frowning2: Ale je to spíš dědičný :angry: Hlavně,že bude malá zdravá a veselá
9. bře 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nepopraskám, tak budu důkaz, že úplně dědičný to není :slight_smile: - zatím nemám ani jizvičku, zatímco moje máma, babi, tety, všichni, popraskaly dost... se modlim, aby to bylo jinak - ale jak říkáš - za to mimčo to stojí a hlavně, když bude malá v pohodě

(strie sice nemám, ale zato se mi udělaly výstavní křečáky a fialový drobný popraskaný žilky na lýtku - grrr :angry: )
9. bře 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky mám malýho na pravé straně..Jsem ráda, že tady píšete o těch kyčlích,mě totiž bolí už asi 14 dní a já si myslela, že to s těhotenstvím nemá nic společnýho, tak jsem se vás ani neptala..Strašně mě bolí i záda, je to čím dál tím horší, nemůžu dlouho sedět, stát a když si večer lehnu do postele tak umírám. Včera jsem s manžílkem trošku sexovala, tak jsem se těšila, že večer třeba pojedeme a nic..no asi se malýmu ještě nechce, tak už to asi nechám na něm,až bude chtít,tak půjde.
9. bře 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Startt, taky jsem včera překecala manžílka a šli jsme do sexu, moc se mu do toho nechtělo :wink:. Furt mi říkal, že přece nebude prcka dloubat do hlavičky :grinning: :grinning:.
A taky nic :angry: :angry:, tak už jsem vyzkoušela vše a nic mi nepomáhá :frowning2:
9. bře 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, vy tady o sexu :slight_smile: já teď mám sex-arrest, kvůli těm lokálním atb, co mi dali na nějakou kvasinku nebo bakterii, či co...

janica: zkoušeli jste to tření bradavek? prý je to nejspolehlivější, protože se tím začne produkovat oxytocin.
9. bře 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri třu a třu, už asi 4 dny a furt nic :angry:
9. bře 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, a máš je ještě? :grinning: :grinning:
9. bře 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: mám, teď ještě otázka jestli to dělám dobře :confused:
9. bře 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta to někde psala - pár stránek dozadu. je to nějak 3 min. třít, pak na min. přestat a takhle půl hoďky? :confused: nevim přesně - já teda u jakýhokoli i jemňoučkýho tření bradavek tvrdnu (heeh, i teď, když na to pomyslim :grinning: ) tak mám pocit, že to dost funguje... :sweat_smile:
9. bře 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha dík za opáčko :wink:, tak dlouho jsem je nikdy netřela, tak dnes to vyzkouším :sunglasses:
9. bře 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to tření bradavek vám teda závidím, mně bradavky teď dost bolí samy o sobě, představa, že bych si je ještě třela je pro mně děsivá :unamused: takže já budu muset vyčkat, až si prcek vzpomene sám :slight_smile:
9. bře 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri, orángutáně je dobrý :grinning: já taky očekávám opičku, protože mně už od 6. měsíce brutálně pálí žáha, tak mně každý straší, že prý to znamená, že malá bude chlupatá :sweat_smile:
9. bře 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarkabrezen:No mě to taky bolí :frowning2:, ale co bych pro mimčo neuděla :wink:. Ty máš ještě čas, ale mě to už fakt neba, už chci mít mimíse u sebe :sweat_smile:. No jsem zvědavá jestli to pomůže :confused:
9. bře 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica: to věřím... tak držím palec :slight_smile:
9. bře 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já manžu přemlouvám na sex a on pořád výmluvy že mu nebude ubližovat
:wink: tak asi neporodím nikdy

jó ale dneska mi koupil obr krabicu rafaella 240g k MDŽ a min. neděli tu menší 140g tak se jen láduju :wink: Jsem prasátko :grinning: ale strie na břichu zatím nemám tak snad se neudělají. Moje mamka je má. Ale křečák se mi udělal blbej a taky ty blbý žilky na stehnu z boku.

Jó kyri máš na křečáky tu punčochu?
9. bře 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte těhulky,
chcete se zasmát? Já právě hopsala na balonu, poslouchala oblíbený písničky a jak si hopsám, natrhly se mi kalhoty od pyžama. Tak mě to tak rozesmálo, když jsem to viděla. Já už jsem fakt psycho.
Mady: jé ty se máš, taky bych si dala. No a já si nedám a strie mám stejně. A to matlám jak o život.
já ještě netřu, ale zkusím to :slight_smile:
sari: nestraš, mě taky pálí žáha, tak to já porodím něco jako bude dnes večer v Planetě opic :grinning:
Tak kdo bude další na řadě. Mady: ještě neroď, počkej na mě, třeba se sejdeme na pokoji:wink: Aspoň pokecáme...
9. bře 2007 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek