• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

mady: nemám - byla jsem líná se objednat k internistovi, tak používám občas jen normální stahovák, když to náhodou bolí. ale víc mi funguje pohanka, po ní to přejde a po studený sprše taky zalezou... punčochu mi slíbila mudra, že mi ji daj kdyžtak po porodu - prý se to tím ještě trochu rozhodí... :confused: asi tím návalem hormonů
- tak si ji pak přinesu domu, a až bude v prosinci chodit barbora a nadělovat, tak ji pověsim za okno, nikdo určitě nebude mít delší :grinning: :wink:
9. bře 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma bradavkama...já si teda taky nedokážu představit, že bych je půl hodiny třela..mě taky strašně bolí,včera jsem to zkoušela a vydržela jsem to tak 10 vteřin..já nevím,asi jsem to dělala špatně.
9. bře 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
mě je dneska tak strašněěěěěěěěěěěěěěě!!!!!!!!!!Celý den ležím v posteli,jsem děsně unavená!!!!
Včera večer mi odešla hlenová zátka...Ale četla jsem v knížce,že to může být ještě až za několik dnů potom...Některým to dokonce neodejde vůbec,nebo si toho nevšimnou a někdo porodí ještě ten den..Tak jsem dneska čekala,celá nervní a stále nic..Tak uvidíme,jestli o víkendu..Na ty bradavky bych taky konečně měla nastoupit:slight_smile:ALe je mi to jansý,že to bude nepříjemný- startt určitě jsi to dělala dobře-počkej,až nám to budou sát naši prcci,to bdue teprve hrůza:slight_smile:- tak s emi do toho nechce...
9. bře 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda,ty křečáky nezávidím,to musí dost bolet...auvejsky,auvesky. :frowning2: snad se to po porodu napraví :wink: No holky fakt já nevím jak to můžete s těma bradavkama vydržet.Já je mám tak hrozně citlivý,že mám problém si ty kozenky jen namazat :cry: jsem zvědavá jak budu kojit..... :wink: Ale kojení je prý hrozně příjemný/pokud teda nejsou problémy s bradavkama/,tak jsem na to zvědavá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě trošku opravím to tření bardavek-jak jste rozebíraly na minulé straně:slight_smile:Má to být naopak..jen minutu třít a 3min.klid.,..A takhle půl hoďky,pokud to někdo vydrží:slight_smile:nebo alespOń co nejdýl...A buď začnou jen poslíčky nebo pravý stahy..Podle toho,jetsli už je mimčo nachystaný...Tak to píšou v chytrých knihách:slight_smile: Asi bych to měla teď večer taky zkusit...
9. bře 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, můžu k vám nakouknout - i když patřím do Februárovek?
Chci sezeptat jestli už máte nějaký miminka narozený a vám mamčám čekatelkám přeju moooc moooc štestí, ať už to čekání v pohodě a rychle uteče a krásný mimouše!!
U nás už jsme komplet odrodily a teď to trošku stagnuje, všechny mamči dost lítaj kolem mimin a není moc času na Koníka. Tak jsem nakoukla k vám.. :slight_smile:
9. bře 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniellka už máme 3 mimča :slight_smile: :slight_smile:.
9. bře 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jednou gratuluju..
Koukám, ty máš termín už dneska. Už to je napínavý, co? Budu na vás koukat častěji, je to krása to sledovat, jak se mimísci postupně rodí na svět.
9. bře 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo termín, mám dnes, ale nějak to na porod zdaleka nevypadá :angry: :angry:
9. bře 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joo, musí ti to být už dlouhý.. Já když si vzpomenu na sebe, už jsem fakt nemohla..
9. bře 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYRI-to je něco s těma klukama,no každej má nějakej problém jak holky tak kluci.

Mě popraskalo břicho naštěstí trochu jen nalevo.
U prvního mimča vůbec :wink:
9. bře 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek! Tak jsem včera byla na prohlídce u paní porodnice, aby si mě-nebo spíš prcka-okoukla. Takže jsem se dověděla, že už klíďo můžem rodit-hlavinku má hezky dole, hrdlo taky pěkně pracuje...Tak jsem zvědavá, kdy se mu zachce na nás bafnout :grinning: Ale termín máme až za 14 dní...Ale už aby to bylo-fakt těm našim holkám březnovkám, co už to maj za sebou, závidím-ale to by se asi nemělo, co? :sweat_smile:
Jen jsem zvědavá, jakej to bude macík-orientační váha je 3,4kg-teď-a možná víc-nešlo mu pořádně změřit bříško, protože byl otočenej zádíčkama :unamused:

Jinak jsem se ptala na ty čočky při porodu.Tak já je mám povolený-prý abych nebyla zbytečně nervozní ještě z toho, že třeba nevidim anebo z brejlí.Dr. v čočkách problém nevidí-jen kdyby hrozila narkóza, je lepší je vyndat, ale o tom vím a podobné problémy si prostě nepřipouštím :grinning:

Tak ať jsme v pohohodě a roděj se nám jen ty nejhezčí mimísci :wink:
9. bře 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen - jestli tebe pálila žáha od 6. měsíce a budeš mít opičku, tak teda nevím, co budu mít já, když mě pálila od začátku a zdá se, že statečně až do konce :grinning:

jinak mrňouska mám taky napravo, tak to asi bude spíš normální, než výjimka :dizzy_face:
9. bře 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danielko:slight_smile:
My zase chodíme nakukovat k vám...já jsem si například zpětně dočítala to období,kdy se nejvíc rodilo u vás:slight_smile: Je to fajn,takový diskuze,že?:slight_smile:
A co s holkama z brna,nevídáte se?Co už jste porodily? Panenka aspol.?
9. bře 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,tak to super.Máme mrňousky skoro všechny na pravo :wink: :slight_smile: A pak že mají být na levo,prdlačky.... :angry: No teď mi malá předváděla co všechno dokáže.Měla jsem skoro strach,že mi z toho břicha vyskočí.Takový boule jsem dlouho neviděla :slight_smile: :slight_smile: no krása.Já už se tak těším :slight_smile:
9. bře 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu na Tebe nečekám :wink: já ho chci mít už venku darebáka :grinning: :grinning: mě tam pěkně tlačí a má být pěkné počasí tak chci vozit kočárek :grinning:
9. bře 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata tak jak jste přežili dnešní noc?
Já hrozně,večer mě chytl žaludek myslela jsem že budu mít celou noc hlavu ve wc.Večer mě to i budilo ale naštěstí to přešlo.Jen už dnes nemohu od 6 spát tak jsem šla nakoupit.Je mi teda pořád nic moc tak budu celí den jen ležet,naši jedou na návštěvu k babice tak si vezmou syna sebou tak budu mít i klid. :wink:
10. bře 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, hezky si odpočiň, krejcirice, máme toho hodně před sebou :slight_smile:. Dneska už mi tam skočila 40 :slight_smile:, tak jsem mrňouskovi říkala, ať si to ještě užije u mamči v bříšku, že už jen týden. A já si musím za týden užít bříško :grinning:. Tak uvidíme, jen aby se mu tam nelíbilo až moc, že bysme museli na vyvolání :fearful: Tak, jdeme dostudovávat naučnou literaturu.
Jinak noc docela šla.
10. bře 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! Já měla noc vpohodě :wink: jako vždy :wink:
10. bře 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě je zase pěkně špatně od žaludku,pobolívá mě břicho jako u menzes a i trochu záda.Tak ted rychle žehlím a dělám věci co potřebuju kdybych náhodou jela do porodnice. :wink:
10. bře 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, krejcirice, nepsala jsi před chvílí, že budeš dnes jen ležet? a už to žehlí a maká :slight_smile: odpočívej!

já dnes noc taky celkem dobrý, na záchodě jsem byla jen asi 5x, což je příjemná změna oproti posledním dnům. pořád ale přemýšlím, jestli nedělám chybu, že jdu v pondělí na to násilné otáčení mimiška :cry: jestli bych to neměla nechat na něm, ať si rozhodne sám, jak chce ležet a přijmout kdyžtak císař. je to hrozné takové rozhodování o miminku, člověk nechce udělat chybu :frowning2:
10. bře 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
SARKABREZEN-no jo když on to za mě nikdo neudělá :wink:
Ještě se vrhnu uvařit oběd(smaženej sýr a hranolky,to je hned udělaný)a pak už jen budu ležet u televize :wink:
Neumim si to vůbec představit když se mimčo neotočí,toho sem se bála,naštěstí se mi mrně otočilo.Asi bych si ale netroufla rodit nemít otočený mimčo.
10. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...taky jsem se dneska dobře vyspala,relativně-jen jsem si večer neměla číst o těch vašich hladech,protože mě to dneska poprvé taky probudilo:slight_smile: A řekla jsem si,že když chodíte jíst vy,že půjdu taky:slight_smile:Takže jsem o půl 5měla banán a buchtu:slight_smile:
Dneska ráno jsme s manželem leželi hodinu v posteli a vybírali ještě jméno na kluka...na kluka prostě stále nevíme. A zase jsme se neshodli:slight_smile: Takže etda nevím,musí to být "chcanda":slight_smile:

Sarkabrezen-je pravda,že miminka jsou nejmoudřejší a mělo by se to nechat na nich všechno-včetně toho,kdy vylezou:frowning2:(((-ale zkusit se to může,ne? Stejně pokud nebude chtít,tak se neotočí..Třeba k tomu má důvod...Ale v tom případě by se to vážně nepovedlo a ty pak můžeš být klidná,žes udělala všechno...Ale kdyby ses tam rozhodla nejít,taky by to určitě všichni pochopili... Nevím o té metodě nic víc,tu diskuzi co jsi založila jsem nepročítala-takže nevím,do jaké míry je to drastický...
10. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě bojim, ať mu tím násilným otáčením nějak neublížím, přeci jen si říkám, že má asi důvod, proč se neotočilo. Na druhou stranu, je to lékařský zákrok a svému doktorovi věřím, že ví, co dělá. Takže na to v pondělí půjdu a mimiskovi se za ty nepříjemnosti, které ho čekají budu celý víkend omlouvat a vysvětlovat mu, že to dělám kvůli něj, ať můžeme spolu zvládnout přirozený porod.

držím vám všem holky palce, jak se tak dívám na ta vysoká čísla u vašich tt, tuším, že o víkendu nám přibudou přírůstky do tabulky :dizzy_face:
10. bře 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: vy jste teda kaskadéři, nechávat to jméno takhle na poslední chvíli! :grinning: to bude na sále až vykoukne čulda legrace, až se vás sestra zeptá, jak se malý jmenuje :sweat_smile: my jsme to řešili taky hrozně dlouho a nemohli jsme se rozhodnout, respektive shodnout, každému se nám líbilo něco jiného. nakonec jsme zvolili kompromis přijatelný pro oba. takže nebudu mít svou vysněnou Johanku, ale taky se nemusím smiřovat s těma přítelovýma hrůzama, co navrhoval :grinning:
10. bře 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a mimišci,Tak já se přiznám,že se mi dnes spalo docela dobře.Až na to ře sousedi měli párty a máš pejsek nějakej kašel či co,tak jsem byly furt vzhuru.Ale jinak by to šlo.SARKABREZEN:já ti držím pěstičky i s malou ať se to povede a věř,že když se ji to nebude líbit,tak se asi nenechá otočit.Ale asi bych to zkusila,a kdyby se ti něco nezdálo,tak můžeš vždycky cuknout.Hlavně ať ti řeknou dopředu co a jak hodlají dělat,ať si připravená :wink: :slight_smile: Určo bude vše v pohodě,uvidíš :slight_smile:
10. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a všem dobrou chuť k obědu,pořádně se nadlábněte a pak pěkně relax a nohy nahoru :wink:
10. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky! :slight_smile: Trpaslička rodí!!Už od včerejška,chudáček.. :frowning2: Ale snad se už brzo dozvím,že je Honzíček na světě,tak držte pěsti :wink:
10. bře 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:Trpaslicka rodi!!!!!Mě už by to snad i bylo jedno,kdyby to trvalo tak dlouho...ale hlavně už by to mohlo začít!!!Jsem tak protivná,vůbec se nedá se mnou vydržet:slight_smile: Takže až to začne,tak se budu tak radovat a těšit,že mi bude nějaká bolest a strachy,který jsem měla doteď jedno...

Sarka-jo,to je skvělé,vysvětlit jí to a připravit na to i malou...Jinak Johanku jsem taky moooooooooooooooooooc chtěla a manželovi se to taky nelíbilo:slight_smile:
Prostě my nějak ten kompromis najít nemůžem...Respektive kompromis vymyslíme,ale po pár dnech,někdy i hodinách,se nám to přestane líbit:slight_smile:Stejně jako ten Kryštof,kterýho jsem uvedla do tabulky:slight_smile:Ten už neplatí...Zkrátka to musí být holčička...A já -i manžel-to i tak nějak tuším,od začátku těhu..Ale zase všichni ostatní si myslí,že to bude kluk...
10. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super že už rodí,docela jí to závidim ale nezávidim že to je už tak dlouho znám to z vlastní skušenosti :wink: :frowning2:
10. bře 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek