• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojte těhulky...
tak Trpaslicka rodi... přejem hlavně hodně síly a těšíme se na oznámko. Holky já se vám musím přiznat, že jsem si zkoušela ty bradavky a poslíkuju jak o život. A když už, tak už - ráno jsem v 6hod doslova znásilnila manžela. Po celkem dlouhé době, tak koukal. Ale na oplátku "znásilnil" i on mě, po dvou hodinách. :sweat_smile: Takže jsem si řekla, že zkusím, jestli ten sex fakt pomáhá. Nemusí dojít přímo k porodu, i když bych se nezlobila, ale prostě aby se něco hnulo. Takže dvakrát to bysme měli a ještě to zkusím potřetí, snad si nebude myslet, že jsem nymfomanka :slight_smile: Mě to teda nebolí, ty bradavky a opravdu břicho mi tvrdne jako šutr. Není to úplně příjemný, ale dá se to. Rozhodně lepší než masáž hráze tím olejem-au au, bolelo. Tak se omlouvám za své intimní přiznání, ale dám vědět, jestli to fakt funguje :slight_smile: když už nic, alespoň je to příjemný, ne?
mady: tak nečekej, no. Abych tě ještě nepředběhla :grinning:
Opatrujte se a pěkný víkend...
10. bře 2007 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: johanka je krasny jmeno - taky se mi libi. my taky nemame jmeno pro kluka, kdyby nahodou se spletli na uzv :slight_smile:
dnesni noc byla uzasna / spinkala jsem jak budulinek a vzbudila se az rano hlady :grinning:

boli me v podbrisku / ach jo, pise mi to nesmysly / jsem na pritelove uctu a ma tam nastavenou klavesnici na programovani nebo co, a jsou tam klavesz uplne jinak / a ja si to neumim prepnout - grr :angry: :angry:

jedeme za chvili do ikea pro prebalovak, juchu / a uz mam skoro dohackovany kabatek pro prcka, jeste cepicku a muze ven :wink: :slight_smile:
10. bře 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice, tz jsi nejnapinavejsi breznovka / porad to mas tak nahnuty, rikam si, kdy uz bude akce :slight_smile: :wink:

trpaslicce drzime palce i palecky :slight_smile:

lusinta: krystof je hezkyyy, proc uz ho nechcete [ja ho chtela taky, ale pry je to jak ta polic. dopravacka akce krystof :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a co, je to hezky jmeno]
10. bře 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: :grinning: :grinning: :grinning:
to je dobry, ja mam ted sex zakazanej kvuli tem antibiotikum, tak smula, ale bradavky mi jsou taky prijemny a taky z nich tvrdnu.
jo, co znamena to tvoje motto? :slight_smile: :confused:
10. bře 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Trpaslička na mě nepočkala? To je zrádce :wink: Je v Porubě a měla stejný termín :wink: ach jo! Jsem myslela že se potkáme :grinning: Ale psala mi že jí odešla hlen. zátka tak jsem si to myslela že bude rodit.
10. bře 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a jak casto mam ty bradavky mnout?Nebo to staci jen tak kremem po koupani?? :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak som si vas docitala, no pribudlo toho hodne. :wink:Vcera som bola u doktora,mala je stale otocena koncem panevnim,buduci tyzden,ak sa sama neotoci,pojdem na interne vysetrenie a budeme s doktorom planovat cisar. Este neviem podrobne informacie,pretoze moj doktor je super strucny :angry: :angry: :angry:,co sa mi vobec nepaci.Vobec mi nenavrhol otocenie miminka,ale obdivujem Sarku,ze sa na to dala,lebo ja by som mala strach. :wink:
Drzim Trpaslicke paste,aby jej vsetko dobre dopadlo.
Co sa tyka tych bolesti kycli a nocnych navstev zachodu,tak ja mam presne to same.Zle sa mi spi a dospavam to rano.Moja mala je tiez na pravej strane, takze brucho je tiez na tu stranu viac vypukle,dneska sa mala tak hmyrila, ze som uz nevedela,co mam robit,ale na druhej strane som za pohyby strasne vdacna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...
10. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Danielkam, já mám prcka taky pořád hlavičkou nahoru a císaře mám naplánovaného. Moje MUDr. není pro otáčení a doporučila mi rovnou císaře.
10. bře 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Magda27,no ani asi moj doktor nie je zastancom otocenia,vobec mi nic takeho nenavrhol,takze pojdem na cisar s epiduralem,aby bol pri nom aj moj manzel..
10. bře 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky císař s epidurálem :wink:
10. bře 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to ti doktorka tak skoro naplanovala cisara, lebo ved este mas cas, nie? Moj doktor caka takmer do poslednej chvile....
10. bře 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím mám počítat s císařem, přesný termín se dozvím až za 2 týdny po posledním ultrazvuku. A ve kterém týdnu budou dělat císaře Tobě?
10. bře 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teď mám teda otázku :wink: Slyšely jste o tom,že po porodu je dodré pořídit si stahovací pás a nejakou dodu ho používat????Že prý se pak rychleji vrací děloha na původní místo.Tak nevím ale něco na tom asi bude :confused:
10. bře 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že je to pravda, už ho mám doma asi 2 týdny :wink:
10. bře 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jo :slight_smile: A prosím kde si ho koupila.Jsem asi tele ale fakt nevím kde ho pořídit :rolling_eyes: jestli v lékárně nebo ho obj.přes net diky diky diky
10. bře 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v prodejně zdravotnických potřeb, podle obvodu pasu (před otěhotněním :wink: )se bere velikost, stál asi 400, je to klasický pooperační pás na břicho (mě ho objednávali, přišel asi za týden)
10. bře 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to v pondělí vyrážím,ať ho mám taky pěkně nachystanej :wink: díky moc :slight_smile: A přeju všem dobrou noc ať se nám pěkně spí :pensive: :pensive: :pensive:
10. bře 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rádo se stalo :wink: taky dobrou a ničím nerušenou noc i pro mrňousky!
10. bře 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri-já ani nevím s tím kryštofem proč vlastně ne...Možná ještě nakonec bude:slight_smile:

jo,jo, s krejcirici je to napinavý:slight_smile: Taky stále čekám,kdy už začne:slight_smile:

Mě taky odešla hlenová zátka,už ve čtvrtek večer(jako odešla trpaslicce)-ale stále se nic neděje..tak nevím,jestli to třeba byla jen část,či co...V knížce teda píšou,že dřív po odejití zátky teprve připravily dům na porod a zavolaly pomocnice(když nebyly ty telefony a žádný auta...)Takže to mohlo být i několik dnů před samotným porodem..Tak uvidíme..Každopádně jsem tak děsně protivná a otrávená,že to jsem nezažila za celý těhu...
A bradavky si třu přesně dle mého návodu,co jsem tady psala:slight_smile:podle knížky už dva dny a vždycky mi jen trošičku ztvrdne břicho,ale už ani ty poslíčky nemám,co jsem tak mívala každou noc...
Miminko zkrátka asi trucuje,že ho tak honím ven...Nebo to bude vážně holka,protože s eříká,že holčičky se upravují dýl:slight_smile:

Na tu dělohu-pás teda koupený nemám,nenosila jsem ani v těhotenství,i když to hodně doporučují na záda(nám totiž na kurzu řekla,že právě naopak musí mít mimčo co nejvíc místa,každsý milimetr hraje roli,protože když třeba ženská nosí pásek nebo jinak nedává bříšku místo,že s epak mimi třeba neotočí hlavičkou dolů...)-ale četla jsem,že s etaky má hodně ležet na břichu,po porodu..I když to bolí,tak tím se prý taky pomáhá zavinovat děloha...Tak si pak napíšem,co účinkuje:slight_smile:A hlavně doufám,že se to všechno dozvíme od těch,co už porodily....Už aby naklusaly zpátky na net...
10. bře 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta: Kam jdeš rodit? Já jsem taky z Brna a půjdu asi na Obilnák
10. bře 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Startt- já chci určitě do Bohunic...1.tam bývá úžasná porodní asistentka,ke které jsem chodila na kurzy(www.ajrmila.com).2.na obilňáku,pokud nechytneš nadstandart musíš být s návštěvama na chodbě,pokoje jsou po hodně lidech,celé je to tam jako na běžícím pásu,protože tam vlastně jezdí všechny rizikovky z okolí...A teď jak rodila TerkaZ,taky chtěla na Obilňák,ale bylo tam plno,tak stejně museli do Bohunic..Jen doufám,že takto nakonec neskončíme u Milošů:slight_smile:Tam bych teda nechtěla,nevím,co si o té porodnici myslet...A byla ses podívat osobně???To je nejlepší...Kde to na tebe bude nejlíp působit...

To bysme pak měly my tři is tekrou někam zajít,s miminkama,když jsme všechny stejný termín a z brna:slight_smile:
10. bře 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty stránky jsem napsala špatně,dělám hrozný překlepy u toho rychlýho psaní:slight_smile: www.jarmila.com - budu tam chodit i na ty setkání s miminkama,už se nemůžu dočkat!!!

Sarkabrezen-četla jsem si tu tvoji diskuzi na otočneí mimča a je to teda docela mazec...Skoro nikdo to nedoporučuje...To teda musí být strašný rozhodování... Asi musíš poslouchat intuici a pokud máš z toho špatný pocit,tak tam vážně nejít...
10. bře 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, včera jsem byla kouknout na Filípka a na Terku a děěěsně jsem záviděla. Filípek je fakt nádherný :wink: No já plánuju taky Obilňák, budu mít zřejmě plánovaného císaře a na to je Obilňák prý nejlepší. Jestli byste mě braly, zašla bych na srazík s miminkama taky. Já teda budu rodit až za 2-3 týdny, ještě nevím přesné datum císaře. Tak papa a dobrou noc.
10. bře 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,ty jsi taky z brna???A co terka???povídej,přeháněj:slight_smile:my jsme si jen v noci psaly,ale návštěvu osobní ti etda závidím:slight_smile:taky jsem si říkala,že bych tam zítra zajela,třeba by to mimi inspirovalo a zůstali bysme tam:slight_smile:máme zítra termín:slight_smile: Ale nevím,jak yb byla terka nadšená...nedovedu si představit jaké to je,co člověk rpožívá,jestli cvhce být sám nebo návštěvovat...A je na nadstandartu nebo normální? A je tam fero s ní? A nevyfotila jsi filípka???
10. bře 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, napíšu Ti os. zprávu, jo? :slight_smile:
10. bře 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok:slight_smile:nechám si kvůli tomu ujít začátek terminátora:slight_smile:
10. bře 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta: Posílám ještě odkaz na fotky :wink:
10. bře 2007 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mi přes noc spadlo dolu břicho,hned jak mě mamka ráno viděla tak mi jen řekla ty máš dole břicho. :wink:
Tak ted jen čekám kdy mě začnou bolesti nebo něco.
Nevíte kdy začne padat břicho před porodem?
11. bře 2007 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem se včera celý den smiřovala, že budu přenášet :angry: :angry: a už jsem se s tím smířila :wink:! Ani ty bradavky mi nepomohly :angry:. Takže nejpozdějc budu mít prcka za 14 dní u sebe, když už jsem to vydržela 9 měsíců, tak to už vydržím i těch pár dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Krejcirice s tím břichem je to prý hodně individuální :wink:.

A co ta Trpaslicka, furt nic :unamused:?
11. bře 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju.

Krejcirice: u nas v dubnovkach uz maji nektere holky taky spadle bricho, a to maji do terminu treba i 3-4 tydny. Je to asi fakt hodne individualni.
11. bře 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek