• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky, tak to bysme si fakt mohli dát pak někde sraz.Já půjdu na Obilnák, mám tam kámošku co dělá na šestinedělí a snad mi i zařídí ten nadstandartní pokoj, no spolíhám na ni. Já jsem byla minulý týden na gyndě a doktorka mi řekla, at neblázním a jdu k Milosrdným bratrům...no zrovna tohle jsem moc slyšet nechtěla,protože to je jediná porodnice o které jsem byla přesvědčená, že tam nepůjdu :confounded: No každopádně zkusím ten Obilnák a když tam nebude místo tak ty Bohunice. A odkud přesně jste,jestli se můžu zeptat?Jako přímo z Brna nebo z nějakýho městečka kolem?
11. bře 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z N.Lískovce, na Bohunic. nemocnici koukáme z oken. Ale taky chci jít na Obilňák, když mě nevezmou, tak Bohunice. Milouše jako poslední možnost.

Ten srazík bych brala, protože v Brně nikoho s miminem (kromě Terky) neznám.
11. bře 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji hezkou a klidnou nedeli vsem nastavajicim maminkam, mozna to je uz posledni.......bez miminka. :sweat_smile:
11. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, muž mi chrní, neb celou noc pařil na počítači, tak si můžu zakoníkovat.

včera jsem zkoušela to tření bradavek, jen tak, jaký to bude a hrozně se mi to líbilo:grinning: nebolí to vůbec a je to hrozně erotický, takže se mi začaly dít věci - třeba mimi poskakovalo na hlavě a hrozně tlačilo dolů, a to kdykoli jsem začala po pauze znovu třít:slight_smile: - prostě jak na vypínač. no a vůbec to byla síla - trochu mě začalo píchat v podbřišku a měla jsem pocit, že se dole roztahuju. po třetím tření jsem přestala, přecijen máme ještě čas, ale aspoň jsme si dali malou generálku, jo, a dobře, faakt dobře to protahuje a uvolňuje střeva :grinning: takže i kdyby nic jinýho, člověk si aspoň uleví :slight_smile: :wink:

no, a dneska ráno klid - bříško v pohodě, žádný tlaky nebo píchání...
11. bře 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice: to spadlé břicho mám taky, někdo říká, že je to tak 14 dní před porodem - tak to je akorát na termín, ne? :wink:
11. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYRI-no uvidíme každý říká něco jiného.Kamarádka říkala že jí spadlo břicho asi 2hodiny před porodem :wink:
Takže se uvidí.
Zítra jdu na kontrolu do porodnice tak jsem zvědavá co mi tam řeknou nového.
Jen doufám že syn nebude zas brečet když pojedeme domu bez mimča :grinning:
11. bře 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
Janica-taky budu asi přenášet...Mimčo na to má poslední den...Zítra ráno jdu taky na kontrolu do porodnice,tak jsem zvědavá,co mi řeknou..Hlavně doufám,že to nebudou chtít hned vyvolávat...Když už jsme to vydržely 9měsíců-jak píšeš:slight_smile:-tak to ještě kvůli mimču klidně těch 14dnů vydržím...Ale je to na palici,to se přiznávám...Při každým nočním čůrání čekám,kdy mi praskne voda...

Mě to tření bradavek pomohlo jen k tomu,že se začalo bábo strašně protahovat a kopat mě do žeber:slight_smile:nic víc:slight_smile:Tak jsem se smála,že mi to oplácí..Když já ho vypuzuju,tak on mě za to bude kopat....

Bříško dole mám taky už delší dobu-ale je pravda,že ne nějak extra moc...Ale někomu prý nespadne vůbec,takže to se podle toho moc poznat nedá.Každopádně ty krejcirice to máš za pár,to je jasný:slight_smile:
11. bře 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt-my bydlíme už 3roky za Brnem na vesnici,ale je to 20min.autem,takže pohoda...Sice nevím jak teď s miminkem,jestli si nebudu chtít víc užívat lesa a procházek v přírodě,než do města,ale dřív jsem byla v brně úplně každý den...Ale beztak by mi za chvilku chybělo,takže tam min.1-2krát týdně jezdit budu...Každopádně do školy v pátek budu muset co nejčastěji:frowning2:
11. bře 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZOR,POZOR!!!Další březňátko je na světě!Včera se trpasličce narodil Honzíček,váží 4,65kg a měří 52cm.Kluk jako buk! :grinning:
11. bře 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,skvělé!!!:slight_smile: Akorát teda ta váha,to mě děsí:slight_smile::slight_smile: Musela císařem nebo normálně?nevíte?
11. bře 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec císařem,chudák,asi se dost natrápila,ale teď už má vyhráno :wink:
11. bře 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
esicko-ty máš taky termín dneska,že?A jak to prožíváš?
11. bře 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těžko,protože to vůbec nevypadá,že bych měla rodit :grinning:
11. bře 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jí moc trpasličce gratuluji,to je teda docela velký kluk :wink:
11. bře 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě jí to všechno vyřídím,bude mít radost :slight_smile:
11. bře 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju k chlapeckovy :grinning: ale je to peknej kus chlapa :grinning:
11. bře 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni, takovej kus chlapa! Taky se připojuju ke gratulacím - a neměla trpaslička náhodou ještě čas? My si užíváme jednu z posledních nedělí bez mimča, mám takový pocit, že mrňousek počká do 19 :wink:.
11. bře 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik-uz je to dlouhy vid?Taky si myslim ze ten muj spuntik vydrzi az do terminu.No,ale tyden je dlouha doba :grinning: :grinning:
11. bře 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojky, hlasime se s Filipkem...uz jsme doma z porodnice :slight_smile:
11. bře 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj TERKAZ,vítám tě zpět na internetu.Moc gratuluji k Filípkovi.Moc ti závidim že už to máš za sebou.Jaký jsi měla porod?
11. bře 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouhy , nekonecny,ale vysledek je uuzasny :slight_smile: stalo to za to :slight_smile:
11. bře 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
TERKAZ-tak to ti věřim mám už s tím zkušenost :wink:
11. bře 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko-no právě,u nás to taky nevypadá na porod...Je to docela psycho...
A zkoušíš nějaké "vypuzovací" akce? Já jo,ale nic nezabírá...

Zatím to snad vypadá,že se potvrzuje teorie,že holčičky se přenáší,protože se potřebují dýl parádit a kluci ti lezou dřív:slight_smile:
11. bře 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi ne..janica čeká kluka a taky přenáší..

Ale taky jsem objevila jednu nezapsanou březňačku-proč k nám taky nechodí?hm? Sandra81,která 7.3.porodila Lauru,mají teď nové fotky...
11. bře 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta-jsem rada,ze v tom nejsem sama :wink: Ja z tech "vypuzovaku" nezkousim skoro nic,jen dvakrat jsem si dala koupel v rozmarynkovym oleji a to bylo fajn :wink: ale k nicemu :grinning:

Jinak ja sem taky moc nechodim,ale rada si vas vzdycky prectu :slight_smile: a ty fotecky Sandry jsou moc pekny..
11. bře 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace trpasličce :slight_smile: Ale je to teda cvalík,snad my budeme menší-hihi :wink:
11. bře 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se koukla na SANDRI fotky má moc pěknou holčičku,docela i velikou.Též jsem chtěla holku ale musim se smířit s druhym klukem. :wink:
11. bře 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
TERKAZ:tobě taky gratulace :slight_smile: Jééé já ti zavidím,že to máš za sebou a že jste už doma :wink: :slight_smile: :slight_smile: Taky se moooooc těším :wink: Hlavně ať jste zdraví a pěkně rostete. :slight_smile:
11. bře 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko a kde že jsi rodila? Jak to vypadá s obsazením porodnic?
11. bře 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratuluji všem maminám k mimískům.chudák trpaslička,takhle dlouho se trápit.já jen doufám že to u mě nebude stejné,podle doktora bude malá taky velká,ale já stále doufám že nebude mít víc jak 4 kg :frowning2:
11. bře 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek