• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky holky, tak já si právě sbalila tašku a zítra vyrážím na 2 dny do porodnice na to otáčení :confused: tak mi držte palec, v úterý snad nebo ve středu se ozvu.

pokud někdo do té doby začnete rodit tak přeju moc moc moc všechno dobré, rychlé a v pohodě!
11. bře 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šary držíme všichni pěsti,určitě bude vše v pohodě.Tak se držte s prckem a brzy dej vědět :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen-držím pěsti,ať vám to dobře dopadne! :wink:
11. bře 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Terkaz:gratulujem k miminku.Tiez by som to chcela mat uz za sebou. :slight_smile: :wink: Zelam hlavne vela zdravia a hlavne trpezlivosti... :slight_smile:
11. bře 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj konikovky - gratulace trpaslicce, to je teda macek :astonished:

nějak se do mě dal bacil - za celý těhu jsem zdravá, a teď mám rýmu a bolí mě uši :frowning2:

ten březen je hrozně dlouhej.... :sweat_smile:
12. bře 2007 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace k čerstvým přírůstkům...:wink:
sarkabrezen: držíme pěsti, ať ti to dobře dopadne, ale jiný výsledek ani nečekáme..:wink:
kyri: brzy se uzdrav... březen je dlouhej, ale taky to jednou uteče, neboj :slight_smile:
jo a oficiálně hlásím že sex (5x) nepomáhá... :unamused: i když to asi taky bude individuální. No aspoň jsme si užili hezký víkend... :grinning:
mějte se, jdu trpět na úřady a hledat pediatra. Nadlidský výkon... :confounded:
12. bře 2007 v 06:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCIA76-Moc ti gratuluji k malé,koukala jsem na fotky,je nádherná.Moc ti závidim že už to máš za sebou. :wink:
Dnes jedu na kontrolu do porodnice,tak jsem zvědavá co mi řeknou nového.
Včera jsme měla pěkný křeče do břicha a záda bolela jak čert ale nějak sem u toho i usla tak to přešlo.Dnes sem měla úspěch byla jsem za noc jen jednou čůrat :wink:
12. bře 2007 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,dekujeme za gratulace :slight_smile:
Start - rodila jsem nakonec v bohunicich z obilnaku nas poslali , protoze tam meli plno a v bohunicich bylo taky pekne narvano,ale nastesti si nas tam nechali. nadstandart nehrozil, byli jsme radi,ze jsme meli kde odrodit.
12. bře 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!

Terkaz přidávám se ke gratulaci k mimískovi :wink:

Sarkabrezen držím pěsti ať se to otáčení miminka podaří :wink:

A řeknu vám teda trpaslička má pěknýho macíka a žádnýho trpaslíčka :grinning: :grinning:
12. bře 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešní večer stál za to. Od 20.00 hod. do 0.45 jsem umírala na bolesti v kříži, tak takovouhle bolest zad jsem ještě nezažila, vystřelovala mě ta bolest až do noh a já se nemohla vůbec hýbat, celou tu dobu jsem měla břicho jako kamen, měla jsem tlaky na dělohu a malej se furt mlel.No už jsem myslela, že pojedeme, ale nakonec to trošku ustoupilo,já jsem usla a zaspala to. Dneska mám jen tvrdý břicho a bolí mě prsa...Jsem zvědavá na dnešní noc, ale po této noci jsem přesvědčená, že se malýmu už chce jít ven a dělá pro to co může. Tak uvidíme....Terko s tou porodnicí jsi mě moc nepotěšila, no co se dá dělat, ty 4 dny to přežijeme všude. A gratuluji k Filípkovi.
12. bře 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt : ja prozivala to same, ale celou noc..od jedenacti vecer do sesti rana, ted je to v klidu, ale rikam si, kdy to opet prijde....
12. bře 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, holky, to je síla, co vás všechno bolí - mě, kromě stydké spony nic, to jsem ráda. doufám, že ty poslední dny nebudu taky takhle trpět :confused:

sarka: taky držim palce, ať se to podaří a není to moc násilný.

teda, jste mě docela zneklidnily těma plnýma porodnicema - jsem zvědavá, kde budme nakonec rodit my - a jak to hlavně stihnem, popojíždět po praze, kde bude zrovna volno... :-/ hlavně, abychom neskončili na vinohradech nebo v motole... :fearful:
12. bře 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jestli muzu poradit vemte si i par oblecku pro mimi do porodnice, Filik dost zvracel a pak nemel co na sebe, protoze pozvracel jejich oblecky i nase, sestry uz nam pak ani nemeli co dat :wink:
12. bře 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
terka: díky za tip:wink:

a jak je doma s mimísem? jak fungujete?
12. bře 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja uz zase nacuhuju k vam, tak se vam to pekne rozjizdi....jupi.. :wink:
12. bře 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Kyri brzo se uzdrav, ať máš hodně síly k porodu :wink:.
Trpaslička velká gratulace, máš pěknýho macíka :grinning:.
Terkaz čekáme na fota Filípka:wink:
Sarka taky držím pěsti, ať se prcek otočí a ať vás tam moc netrápí!!
12. bře 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: dík - snažim se, jim česnekový topinky, tak máme doma protiupíří aróma :grinning:
docela to zabírá, myslim, že nejenom upíři by se u nás dneska nechytali:wink:

jé, terka: uprav si profil :wink: :slight_smile:
12. bře 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terkaz vitame te zpet.A tesime se na nejake fotecky :grinning: .A jak si uzivas prvni dny doma?
12. bře 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Terko,to je super,že už jsi na netu:slight_smile: A díky za tip na oblečky,něco si teda ještě asi dobalím...
Startt-moc se netěš,jestli budeš mít takového tvrdohlavečka,jako my,tak můžeš mít takové bolesti klidně týden:slight_smile: Ani ta hlenová zátka stále nezabrala,a to už je 5den pryč...Dneska jsme byli na kontrole v porodnici,pořádně mě tam prohmatala,že mě doteď chytají stahy...Ale když jsme jeli odtam,bylo to dost děsný,strašně to bolelo a bylo to pravidelně po 5min,po příjezdu domů se to trošku uklidnilo až jsem to zase zaspala:slight_smile:Byla jsem z toho děsně unavená..No ale uvidíme,třeba mi to paní doktorka nějak urychlila a večer pojedem..kéž by!!!Ale abych řekla pravud,tak to bolelo,že si moc nedovedu představit,že to bdue ještě mnohem horší a třeba 20hodin...Jsem zvědavá,jak vydržím u svých "přirozenoporodních" zásad....Snad mě ta bolest nezlomí...

No a taky MUDR řekla,že budeme mít asi docela macíka-naposled mi totiž dělal doktor ultrazvuk v prosinci-že bude mít tak 3,6 a je docela hodně dlouhý...A co to bude zase vidět nebylo:slight_smile:

A narváno tam bylo hodně..Plno ženských na monitoru,kteýr mají už termíny,jedna přišla i rodit...Hlavně taky doufám,že chytneme dobrou PA.ty mladý mě jsou nesympatický..POkud mi bude chtít pomáhat nějaká mlaďoška,která ještě nerodila,asi si moc poradit nenechám...Chci zkušenou starší ženu:slight_smile:
12. bře 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, fotky dam, nebojte jen co na to bude chvilka casu, manza mi to musi pretahnout do pocitace. jinak Filipek je hodny, ted spinka,ale uz by mel za chvili papat,tak cekam, kdy se probere a zacne sosnit :grinning: je tak sladoucky, porad na nej musim koukat,jeste porad nemuzu uverit ,ze jsme tri :wink: :slight_smile: jinak vam vsem drzime vsechny pesti( a ze jich mame :slight_smile: ) at to mate brzy za sebou...
12. bře 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nas taky rodila docela mladoska a mlady doktor a byli hrozne fajn.
12. bře 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terkaz-budeme se tesit.A jinak musis byt hodne stasta,nedivim se ze porad na nej koukas.Je to takovy maly zazrak.Doufam ze Filipek bude mooooc hodny a bude vam delat jenom radost :slight_smile: :slight_smile: .
12. bře 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky hlásí se jaro a všichni rodí a rodí. Jen já nic :angry: Ani žádný poslíčci ani bolesti. Začíná mě to štvát :wink: a to jsem dneska umyla okna, vytřela celej byt a vyprala a ještě budu žehlit a večer si dám koupel a asi vínko nebo ten Vikouš nevyleze :grinning: :grinning: :grinning: Kdo má pořád odpovídat na sms že ještě nic není :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, lusinto, já si zrovna říkala, jestli už se nerozpadáš, a tys tu zase...! :grinning: :wink:
to je sranda, s tím vaším prckem, jak se furt schovává a neprozradí, co je:slight_smile: já si tipuju chlapečka :wink: co myslíte vy, že to bude? mělas nějaký sny o tom, co to je? já asi během 2. měs. 3x, že holčička a vypadá to tak :dizzy_face:

před chvílí jsme se vrátili z úřadu - přehlašovat trvalý pobyt a žádat o novou občanku - opruz, ale čekala jsem větší, takže vlastně ok. akorát mi novou op vydají prý až 27.3. :grinning: :grinning: hehe, tak to nevim, jestli si pro ni ten den pojedu :sunglasses:
mam tam úděsnou dnešní fotku, jak mam rýmu, tak jsem opuchlá a červená, rozcuchaná, protože jsem si včera gelovala vlasy, a pak si je neumyla, a ještě 2 týdny před porodem, to je prostě vydařený foto! :grinning: (určitě za celej život nepořídim lepší:wink:)
12. bře 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak sem dnes byla na kontrole v porodnici.Byla to hrůza 2hodiny jsem tam strávila.Doktorka řikala že do konce týdne porodim tak sem na to zvědavá.Na monitor jsem musela na novorozenecký měli hodně těhotných na kontroly tak sem aspon viděla miminka a jak to na pokojích vypadá.Už se tam těšim,i sestřičky jsou tam hodný aspon na mě byli. :wink:
12. bře 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, krejcirice, to ses měa:slight_smile: ty miminka by mě určitě odšpuntovaly, ani bych nemusela jezdit zpátky dom. co tomášek, nebulel, že si zase nenesete domů brášku? :wink:
12. bře 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYRI-naštěstí nebrečel byli na chodbě s dědou tak je ani neviděl.Myslím že kdyby je viděl tak by si asi už opravdu myslel že si tam jdem vybrat jedno domu :grinning:
Hrozně se bojim ted porodu tak si řikám že bych klidně ještě nějaký čas počkala ale když jsem viděla ty miminka tak mě to tak nadchlo že už bych tam šla rodit.
12. bře 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcirice: Jéé, do porodnice se chodí vybírat miminka :grinning: A já blbec se s tím tahám. No nic, příště :wink:
12. bře 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je boží :grinning:

tak to já bych hned šla, ani jsem je neviděla :wink:
věříš té mudr, že do konce týdne porodíš?
12. bře 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYRI-no nevim nevim,na to že mi to řekla i sestra co mi měřila tlak a i mě zapoměla objednat na pondělí tak tomu trochu věřim.V ordinaci byl i doktor tak když jsem řekla že už mam jeden porod za sebou a i v termínu tak se tvářil jako kdyby jsem opravdu tam měla za chvilku přijít.Když sem rodila minule tak se mi stalo to že jsem měla taky přijít v pondělí na kontrolu a nakonec jsem v neděli večer rodila tak se to může stát zase.Mam i horší bolesti,včera byl přítel strašně vyplašenej že už mě poveze.Když sem tady hekala bolestí je to celkem sranda ho vidět jak je celej vyjevenej :wink: Byla jsem i v Tescu nakoupit a myslela jsem že pak v autě snad umřu,už to chození po krámech pro mě není.
12. bře 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek