• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

uff - tak hezky klídeček na lůžku, ne? ať se pak nezaseknete a porod vám pěkně šlape :slight_smile:
12. bře 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted jdu poklidit a vyluxovat a pak si možná lehnu k televizi :grinning:
Myslim že je lepší pohyb před porodem.
12. bře 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak už to máme od 6.března konečně za sebou.
máme zdravou holčičku.
ahojky
12. bře 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé lenif gratuluji :wink: :wink:
12. bře 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratuluju, v profilu máš 42tt:wink:

jak se holčička jmenuje?
12. bře 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenif-gratulujem!At jste v pohodě a všechno vám klape!
Ještě gratulace pro Trpasličku-smekám-takovej cvalíček!
Jinak jak to tady tak čtu, problémy s příznaky blížícího se porodu se u většiny z vás stupňují...Tak si teď připadám trochu divně-totiž kdybych neměla ten pupek a v noci mě nebraly záda, tak snad ani nevim, že bych měla být těhotná-natož že bych měla jít do čtrnácti dnů rodit :grinning: Malej se sice vrtí a protahuje o sto šest, ale ven se mu asi ještě nechce-navzdory tomu, co nám říkala ve čtvrtek paní doktorka-jako že zž by klíďo moh :sweat_smile:
Tak se hlavně držte-relaxujte, už to moc nepřehánějte s tou předporodní aktivitou a uklízecí mánií :grinning: Ať je pak dost sil na ty prcky :grinning:
12. bře 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenif-moc gratuluju k miminku.

Holky,mate taky nekdy pocit ze vam mimisek vyskoci z briska?Ja mam nekdy tak silny pohyby ze si myslim ze mi to brisko chce roztrhnout :sunglasses: :grinning:
12. bře 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dneska taťka zůstal doma, že si ještě užije klídku :wink: , tak jsem se dostala na kompik až teď. Gratulujeme lenif i sandře81! Dneska bylo krásně, tak jsme si dali dvakrát procházku a koupila jsem si knížku od Aperia Porodní příběhy. Možná ji stihnu i přečíst :grinning:, ještě ji začít.
Jinak mrňousek je v poslední době po večerech taky aktivnější, ale jakmile si ho chceme natočit na kameru nebo si to chce taťka užít, tak ho to přestává bavit :zipper_mouth:. Jinak jsme dnes dožehlili, tak máme naklizeno a pomalu se můžeme chystat :wink:. Uvidíme, příští týden by to mělo dopadnout.

Dobrou noc!
12. bře 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, to jsem netušila, že budu včera poslední a dnes první! Snad všechny nerodíte?! Dneska si hodláme užít sluníčkový den. Jinak noc byla dobrá, jen před usnutím poslíčci, ale dalo se to vydržet a nakonec i zaspat. Tak jsem zvědavá. Zítra jdeme na kontrolu, tak zas budeme chytřejší.

Tak pište, co je nového!
13. bře 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, taky zjišťuju, co je nového - asi je ještě brzy... :confused:

asi pojedu do města - v c+a mají prý nějaká úžasná bodýčka a kombinézky... tak se tam juknu:slight_smile:
13. bře 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj březňačky :wink:
Tak já dnes večer myslela že už mě povezou.(je to hrůza už mít ty poslíčky člověk neví jestli je to ono nebo ne)
Večer mě vzali dost záda ale to jsem i u toho usnula.Jenže po půlnoci jsem se vzbudila celá zpocená s šílenýma bolestma břicha myslela jsem že snad umřu.Ale došla jsem si na wc a trochu to přešlo,nakonec sem byla tak vyřízená že jsem i usnula.Ráno mi nic teda už nebylo.Jen mě ted zase berou záda.Uvědomila jsem si že ty bolesti jestli budou zase tak hrozný že to nevydržím a budu si muset nechat něco na ně dát.Při tom nechápu jak sem vydržela u prvního porodu.
13. bře 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, mně už by asi hráblo, takhle poslíkovat už několik týdnů před porodem... jak to, že se to tim rovnou nerozběhne, když už to tak bolí...? :confused:
13. bře 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to taky nevím,nejlepší by na tom bylo kdybych nakonec přenášela a rodila jako poslední :wink:
Ted ráno volala táty sestra jestli už něco nemáme,to je pořád že se někdo na to ptá.
Při tom je jasný že dám pak vědět.
13. bře 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice, jakozto zkušené matky se tě chci zeptat, když to poslíčci docela bolej, jaký to je pak při porodu? Daleko víc horší? Ale zase to nezačíná hned tak zhurta, ne? Díky za odpověď!
kyri- přeju pěkné úlovky!
13. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLONIK-bolesti poslíčci jsou úplné prd o proti před porodním bolestem.Poslíčky bych přirovnala bolestem u menstruace možná i trochu větším.Ale u porodu se o hodně stupnují,máte i pocit že snad nic bolestivějšího neexistuje že to snad nepřežijete.Ano nejsou u porodu hned ty největší bolesti zesilují a i jsou častější.Ale dá se to zvládnout,říkáte si že to stejně za nějakou dobu přejde až porodíte.Mě hodně pomáhal míč na bolesti a sprcha.Ležet sem nemohla ani náhodou to bych asi umřela.
13. bře 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpověď, já si to myslela :fearful: No, musíme to zvládnout, nejlepší věci v životě nejsou zadarmo, že jo! :wink:
13. bře 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro poledne.Tak koukám,že akorát probíráte to co mě taky zajímalo.A tada bojím,bojim.Poslíčky jsem měla jen párkrát a docela síla,a jestli to je jen špetka toho co příjde,tak teda nevím.Ale snad to zvládnem.ten výsledek stojí za to!!!!!!! :wink: Jinak odpol jedu k dokt. a jsem zvědavá jestli se už trochu otvírám,páč furt nic.No je krásně tak asi někam vyrazím s pejsem.Tak se zatím mějte a dobijejte energii ze sluníčka at máme hodně sil :wink:
13. bře 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen nakukuju....Jak se cítíte pár dní před???Já už toho mám plné zuby a to je ještě měsíc přede mnou.
13. bře 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zpět od doktora a stále to na porod nevypadá:angry:, tak v pátek další kontrola(přeměření mimča a tak) a v pondělí příjem do porodnice :wink:.

Lazenka jde to, ale to čekání :unamused:.
13. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to už je hustý, takový přenášení - i když do 5 dnů to prý ještě jde. tak ať ti tam prcek moc nenatloustne, ať jde pak dobře ven...:slight_smile:

laz: já se cítím úžasně, na porod to rozhodně v nejbližších dench nevypadá, ledaže by mě dneska na poště nebo v knihovně vytočili anebo něco... (anebo že by mě ve čtvrtek na kontrole mudra odšpuntovala... :slight_smile: )

ale už mi tam svítí 39tt :grinning: to je dobrý
13. bře 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo,tak Damiánkovi se nechce ven a to je tak krásně....běž umýt okna :grinning: třeba to zabere.Tak držím palce,ať nemusíš na vyvolávání.Do pondělka času dost...
13. bře 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už snad zkoušela, fakt vše, no prostě se mu nechce ven :wink: :frowning2:, jen do těch oken jsem nešla, protože se říká, že se může omotat pupeční sňůra kolem hlavičky, tak radši nee! Ale u mě v okolí každý přenáší :frowning2:, tak mě to trochu uklidňuje :wink:
13. bře 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc Vám přeji ať se mimčo narodí zdravé. Máte to za pár a ven to musí, co? Sama mám strach, ale určo se těšíte až to vyprcnete, že? :grinning: :grinning:
13. bře 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata dnes asi pojedu,je mi pěkně blbě.Natekli mi nohy, bolejí mě záda a břicho tvrdne byla jsem venku na procházce a je mi o něco hůř.Tak jdu na oběd a zalehnu se synem do postele tak bud to přejde nebo ne.Ale cítím že je něco jinak.
13. bře 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vás zbývá ještě co čekáte na mimi v tomto období?
13. bře 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanap: to víš, že už se těšíme:slight_smile: teď už se většinou sotva valíme. dík za přání, tobě pohodové těhu a taky dobrý porod:wink:

já si teda jdu udělat ten výlet do města, jak jsem (si) slibovala ráno, tak jsem zvědavá, jestli se nám po něm kapánek zvýší skóre:slight_smile:
13. bře 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri mě manžílek o víkendu vytáhl na procházku, ušli jsme snad 4 km, tak že jsem málem nedošla dom a skóre se nezvýšilo :angry:
13. bře 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - tak aby to nakonec nefungovalo obráceně, že při námaze se člověk víc zatne a drží jak svěrák :sweat_smile: já se dost flákám, tak třeba to je ta správná cesta :sunglasses: :grinning:
13. bře 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: asi to tak bude
13. bře 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to já to mám půl napůl, lenošit, cvičit, procházky :slight_smile:, i když spíš lenošit :slight_smile:
taky se chystám vyrazit na sluníčko a do knihovny a včera začali prodávat zmrzlinu, tak asi neodolám :dizzy_face:
13. bře 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek