• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahoj holky,tak kolik uz mate miminek??? :slight_smile: My jsme se narodili 7.3.
Uzivejte si ty posledni dny s briskama,pak je to opravdu fofr ;))
13. bře 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska je tak kráááásně!!!!!!!!Ted jsem přišla z vycházky a jsem uplně nadšená. Už se těším na ty vycházky s kočárkem. Dneska večer byl malej úžasnej, spala jsem uplně celou noc jak zabitá a na záchodě jsem byla jen 2 krát!!Mohla jsme se převalovat jak chtěla, ze strany na stranu a on vůbec neprotestoval, asi mě chtěl vrátit tu noc předtím, když mě tak potrápil. Tak se mějte hezky a chodte na vycházky, je to parada. Jo a oblečky v CaA maji suprový, já mám od nich skoro všechno, je to i levný, tak pak nám Kyri napiš, cos pořídila. Mějte se, já si jdu lehnout,papa
13. bře 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucija vítám tě zpět, máme asi 5 miminek. Lea je fakt krásná, pěkně dopečená, tak jsem zvědavá na mojeho prcka, taky ne a ne jít ven :wink:
13. bře 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucija76, máš krásnou princeznu, gratuluju!!!A jak to zvládáš?Je hodnoučká?
13. bře 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju!!! Je hodna,kdyz chce ;)) Ve dne vetsinou spi,ale zato v noci bdi... :grinning: Nejak to zvladame,ale zatim to je Lea,kdo rozhoduje co se bude dit a kdy.. :dizzy_face: :grinning:
13. bře 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija gratuluji k miminku :wink: je vážně nádherná.Už se taky těším.Tak ať jste zdraví a pěkně rostete!!!
13. bře 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Tak jsem dneska byla na kontrole. Tak prý mámslabé a nepravidelné stahy :wink: škoda že o nich nic nevím. Sem tam mě píchne v podbřišku ale to je fakt vše. Takže nemám poslíčky a zdaleka nevím co mě čeká jen z popisu co tady píšete :wink: Jó mám hladkej čípek a něco na 1 prst - tak sjem asi na 1 prst otevřená. Se ve mně pošťárala a krvácím tak snad to přestane :wink: no jinak dneska nebo zítra už to snad bude. Jinak pak už budu chodit do porodky na kontrolu :wink:
13. bře 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
MADY-ano to vypadá že jsi na prst otevřená.Já to mam to samé 2,5cm na prst. :wink:
13. bře 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže na prst je to 2,5cm?
13. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já nevím jen přepisuji co mi doktor napsal.Minule jsem měla 2cm pro prst těsně a ted mam napsáno 2,5cm pro prst
13. bře 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcirice a jak se cítíš? Jsi psala že je to nějaké jiné že asi pojedeš tak co? Jak to vypadá? :wink:
13. bře 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě doktor řekl,že jsem na prst.Ale 5,5cm sem 0,5cm tam,že?! :grinning:
13. bře 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád mi tvrdne břicho trochu to bolí ale neni to moc a záda přestala.Tak si myslim že zase nic.Je to už hrůza přemýšlet jestli to už bude ono nebo ne.Třeba nakonec ani nepoznám že rodim když mam pořád takoví problémy.Ted se zas soustředim na malého začal ho bolet zub tak lítám okolo něj,naštěstí se mi povedlo ho uspat tak bude chvilku klid.
13. bře 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
Ani nestihám tentokrát dočítat..taky jsme byli na procházce a koupili nějaké nové kytky domů,protože jsme v neděli přesazovali a zůstali nám malý krásný květináče,tak do nich:slight_smile:
Krejcirice-citim se úplně stejně-respektive ne na odjezd do porodnice,to proběhlo včera a dneska už zase klid,ale spíš je vážně hrůza to čekání...Jestli už je to ono nebo ne..Ty co to mají nečekaně,žádný poslíčky předem,nic,musí být úplně v pohodě...

Mady-ve mě se šťárala včera,schválně,jestli Tě bude bolet i břicho...Pak napiš...Jinak já z toho špiním ještě dneska...

v CaA mají hezký oblečky,ale malý výběr...Já tan kupuju bodýčka,protože jsou levný..A pak zbytek v HaM,tam mají nááádhernýýýý!!!!!jen čekáme,co vlastně v tom bříšku máme,protože tam mají věcičky vyloženě buď na kluky nebo na holky..
13. bře 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt:
nebudeš mi věřit, ale já to c+a nenašla! :sweat_smile: jela jsem tady na václavák, neb jsem musela do centra stejně, v přesvědčení, že je to tam někde a že to uvidim, podle těch jejich obřích poutačů - no, a stála jsem uprostřed, koukala nahoru a dolu a neviděla jsem NIC. tak jsem si šla dát do světozoru palačinku s lesním ovocem, opravdickou šlehajdou a oříškama a bylo nám taky dobře :grinning: :grinning: jsem si pak říkala, že to se mimísovi líbí teď určitě víc, než hadříky, když si smlsne se mnou :wink:

tak toť moje výprava do města (jinak jsem samozřejmě stihla spoustu užitečných věcí vyřídit - pojištění třebas, knihovnu a tak, dneska jsem prostě výkonná) :sunglasses:

mam furt hroznou rýmu, tak ani necejtim ty úžasný jarní vůně :angry: :angry:
13. bře 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já nevim, teď jsem si našla na stránkách, kde to c/a teda je, a šla jsem kolem (dole na václaváku)- no to je neuvěřitelný! :sweat_smile:
že se v těhu zapomíná, to vim, ale že se i slepne, to sem netušila... :fearful:
13. bře 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri, palačinka byla určitě lepší :slight_smile:, my jsme si dali oříškovou zmrzlinu. Ale sluníčko na mě mělo zajímavý vliv - mám dobrou náladu, uvařila jsem si obídek a chystala se, že kolem 14 vyrazím do města a zatím jsem spokojeně vytuhla, takže do města se šlo až v 15:30. Tak už jsme se vrátili, potkali hromadu známých, takže to pěkně uteklo, ale nějak mě to venku netěšilo, asi to je dneska lepší na ležení :wink:
13. bře 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri-ty trdýlko :grinning: je to spíš nahoře,nad Krone...a pak je jedno v Tescu na Smíchově a na Chodově :grinning:
13. bře 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYRI-tak tu palačinku ti moc závidím taky bych si jí dal,ty děláš chutě. :wink:
Tak mě zase vzali záda,je mi blbě.Tak sem si skočila do půjčovny pro nějaké dvd,tak rozdělám gauč a budu jen ležet a čučet na telku. :wink:
13. bře 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri já chci taky palačinku :grinning: hele bydlím ve městě a nemaj tu nic dobrého. Ikdyž byly tu dneska vepřový hody tak jsem si dala střapečky se zelím a maso. Zelí dokud můžu :grinning: :grinning: No mě trošku pobolívá břicho ale moc to nevypadá :wink:
13. bře 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
laz: hele, ale na netu to ukazuje, že je to někde dole... :sweat_smile:
no, neva, ta palačinka mě naprosto uspokojila :grinning: a do termínu ještě čas, tak třeba dáme druhý pokus :wink:
13. bře 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mam pořád nepravidelný křeče a tvrdnutí břicha ale na porod to rozhodně nevypadá. :wink:
13. bře 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel je hrozně hladovej, dokonce tak, že se dal sám do vaření, tak já mu jdu pomoct :grinning:

pa pa mamky i bříška a hezkou jarní noc...
13. bře 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mate nekdo zkusenosti s spatnym CTG?
13. bře 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinto břicho mě bolí malinko a krvácet jsem ale přestala. :wink:
13. bře 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj březňulky! hlásím návrat z porodnice. jsem jen na skok, musím se jít vyspat, 2 dny tam mi daly zabrat, sestry pořád kontrolují, i v noci, nenechaly nás spát. na tom zákroku jsem byla včera ráno a bohužel se to nepovedlo, Adélka se prostě rozhodla, že si bude ležet jak chce ona. Takže pokud do 2 týdnů nezačne porod sám, naplánují mi termín. Doktor říkal, že to nechá na mně, jestli si troufnu na porod přirozený koncem pánevním nebo půjdu rovnou do císaře, tak uvidím, jak bude malá velká, jestli bude odhad přes 3,5 kg, tak půjdu na císaře :frowning2: .

podrobnosti toho zákroku popíšu v diskusi "Násilné točení mimíše před porodem", tak kdyby vás to někoho zajímalo, mrkněte tam, ať se tady neopakuju. jdu spát, musím to všechno dohnat... papa
13. bře 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sarkabrezen,vítame tě zpět.Škoda,že to nevyšlo,ale když se Adelce nechce,tak jí přece nebudeme nutit :wink: Ale jestli bude vážně větší,tak bych taky volila císaře.No tak se pěkně vyspinkejte ať máte hodně sil :wink:
13. bře 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsem pořád zašpuntovaná a rodit teda prý rozhodně nebudem,Dělal mi dnes stěr,tak jsem zvědavá.A taky mě dnes teda nějak moc prohmátával břicho,že to ají bolelo.Chudák mimi,určo se jí to nelíbilo.Jo a taky říkal,že u nás teda miminka stávkujou,že snad všechny mamči přenáší.Tak to je síla.A na 100% já nebudu vyjínka :frowning2:
13. bře 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen to je škoda že se to nepovedlo. Tak snad Adélka nebude moc velká aby si mohla rodit přirozeně.

Hele holky dotaz můžu si dát koupel kdybych byla na 1 prst otevřená? Ať si nezavedu infekci ale hlen. zátka mi neodešla. Děkuji :wink:
13. bře 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, prý jsem otevřená na 3cm, o prstech nic neříkal, ale vanu mám přímo doporučenou, tak napouštím zrovna taky. :slight_smile:
jo a necítím pořád nic zvláštního, poslíčci ani náhodou, jenom břicho občas trochu ztvrdne a nebo tlaky na stydkou kost, ale dá se to přežít. poslední 3 dny pořád někde běhám a dělám jakoby nic..
13. bře 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek