• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

no mám to podobné a fakt mě to štve :wink: tak snad mu ta vana pomůže ven :grinning:
13. bře 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj březňačky.
Tak noc jsem přežila v pohodě ani jsem neměla bolesti jen to zatracené čůrání.
Ted mě jen bere čípek ale není to tak hrozné a natékají mi nohy. :wink: Takže dnes to zatím na porod nevypadá :wink:
14. bře 2007 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem,no koukám tady je dnes teda klídek.Snad už všici nerodíte????Já taky dnešní noc ustála docela v pohodě,jen mě dost tlačí ten konečník. :frowning2: Jo holky chci se zeptat,když vám vyjde pozitivní stěr na toho streptokoka a nedaj vám pak tu injekci,tak co to může udělat miminku.Proč se to vůbec dělá???Pač hodně holkám ten stěr ani nedělali.Tak mě někdo, poučte :wink: Díky :slight_smile:
14. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONIK111-ahoj tak to vůbec nevim mě toho streptokoka našli a řekli mi že hned po porodu mi nasadí antibiotika.Ještě mi dělají test jestli ho nemam i v moči.
Taky koukám že je tu prázdno,tak kdo rodí? :grinning:
Já ted jen ležím a koukám na filmy je mi nic moc,bere mě pěkně čípek když chodim.A je mi celkem nějak divně tak uvidím co dnes se bude dít.
Nejraději bych to už měla za sebou,člověk neví kdy to na něho přijde kdy to bude opravdu k porodu.Už mě to nebaví pořád čekat. :wink:
14. bře 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ti věřím,a taky se mi zdá že tě všechno trápí mnohem víc,už by sis zasloužila mít to za sebou :wink: Ale ani bych se nedivila,kdyby to u tebe o víkendu vypuklo!!!Já jsem jasná určo na přenášení,pořád zašpuntovaná a nějak se nic zvlašního neděje.Tak vlastně všichni už netrpělivě čekáme,že???
14. bře 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, tak já teda zrovna teď nemam dobrý dny na porod, pořád mam tu zatracenou rýmu, slzim z toho a nemůžu spát, je to pruda děsná :angry: :angry: tak doufám, že to brzo přejde, ať jsem na porod fit.

občas mě trochu píchne v břiše, zítra na kontrole uvidíme, jak jsme popolezli. taky mi udělají ten monitor - konečně, jsem zvědavá...

mimís je ale asi v pohodičce, mrská se pořád stejně, doufám, že jemu je hej - narozdíl ode mě.
14. bře 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONIK111-no já jen doufám že mě to nechytne o víkend,budu úplně sama doma to už bych chtěla bít v porodnici. :wink:
Je to opravdu už hrůza tahat se s tak velikým pupkem.Sotva lezu.

KYRI-tobě ještě nedělali monitor?To si dali na čas mě ho dělali už 4krát.

Je mi o něco hůř,mimčo mi pěkně tlačí na konečník a celkem je mi fakt blbě.
Ted tu poklidím a vyčistím pelech zvířectvu (nikdo to určitě pak neudělá)a zase zalehnu nagauč.
Myslela jsem si jak dnes se neprospím a on syn mě už v 6.00 budil a že se mu nechce spát.
:frowning2:
14. bře 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělali - jen takový ten malinký na pár vteřin + malý uzv

kdepak je lusinta, slonik, zuzu aj.?

:confused:
14. bře 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem dnes měla budíček ve 4 hod :angry: a už jsem jaksik nezabrala :frowning2:.

Monik mě doktor říkal, že se zjistilo, že když se ten streptotok neléčí, tak mimča mají sklony k ekzémům, alergiim a k syndromu náhlého úmrtí.

Jinak tlaky mám neuvěřitelný na konečník a píchání v břichu, ale co mi to pomůže , když jsem dole zavřená :angry: :unamused:
14. bře 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,já stále nic,nebojte:slight_smile:
Dneska jsem byla na kontrole,ani mě nevyšetřovala,že monitor je v pořádku,a zase v pátek...Máme dál zkoušet vypuzovací metody(i sex,to jsem myslela,že když odešla zátka že už ne...)a pokud to do středy nebude,tak to asi vyvolají..Že čekají 10dnů,pak už to může být nebezpečný...Tak doufám,že se toho prcek lekl a vyleze sám..protože určitě stejně jako já nechce,aby ho nějak chemicky hnali ven..
Ale strašný jsou ty telefonáty..taky to tak máte? Ještě dva dny a pak snad budu muset vypínat mobil úplně..Všichni jsou jak zbláznění a pořád s eptají...Přitom je jasný,jak už tady někdo psal,že kdyby něco,hned dám všem vědět...

No a s tím streptokokem-mě to na gyndě moc mevysvětloval,ale na kurzu jo a prý by s emohlo mimi nakazit při porodu,takže dávají před porodem ATB preventivně..Protože na to v Americe umřeli 2mimča,že se jim to pak dostalo na srdíčko,tak je z toho takový humbuk a dělají to teď preventivně...ALe nejčastěji jsou pak problémy s očičkama...Takže my,co toho streptokoka máme,bysme měly do porodnice "včas",aby to stihli dát,protože pak léčí přímo miminko...Přece jen,když je to přes naši krev ještě při porodu,tak je to míň zatěžující...Ale stejně je to "opruz"..Hnedka do nich něco cpát...
14. bře 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice-já tě obdivuju!!!Ty stále jen něco uklízíš a zařizuješ...Mě se nechce nic!!!Maximálně ještě vyperu a pověsím prádlo na zahradě...Ale nějaký vaření,žehlení apod.to teda neeeeeeeeeee............
14. bře 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta, ty telefonáty jsou fakt šílený :angry: :angry:, taky mě už pěkně lezou na nervy :angry:.
14. bře 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je něco s tím streptokokem,mě na gyndě řekla že to není žádný problém že jen kdyby mě u porodu operovali tak že mi dají antibiotika a že se to v těhotenství neléčí.A v porodnici mi ted v pondělí řekli že jen po porodu mi dají antibiotika.Pak těm doktorům věřte.
LUSINTA-mě to taky nijak moc nebaví uklízet ale nemohu se na to koukat,myslela jsem že si i umeju okna ale nemá to cenu 3.4.nám budou dělat umělá tak se na to ani netěším ted to tu budu mít uklizené a pak abych vše dělala znova :confounded:
14. bře 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě ted ostříhala syna.Řval tu že mu vlasy lezou do očí.No jak to dopadlo(nejsem kadeřnice)tak vypadá jak blbeček.Budu muset poslat dědu aby sním zašel ke kadeřnici :grinning:
Tak mi začíná pěkně tvrdnout břicho ale nějak to moc nebolí jen jako málo u menzes.No už mě to opravdu nebaví :frowning2:
14. bře 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem tu....
ráno mi přišla smska:

AHOJKY UZ JSEM MEZI VAMI JMENUJI SE VIKI, NARODIL JSEM SE VE 3:47, VAZIM 3,5KG A MERIM 52CM. JA I MAMKA JSME V PORADKU.
Hned mě napadlo, že to Mady, měla termín zítra, ta se má, tak Viki je už na světě, a koukala jsem na včerejší příspěvky, že to byla asi docela rychlovka... přejem hodně mlíčka, ať Viki krásně roste a těšíme se na fotky a další info...

Kyri: já jsem tu...:wink: byla jsem na kontrole
Výsledek: hrdlo sakrálně, polotuhé 3 cm (minule 3,5cm) , pro prst prostupné, hlavička volně naléhá (minule zevní branka pro prst dále uzavřeno)
tzn. že něco málo se asi změnilo, ale jinak zřejmě nic. Těhulky kdo je tu zkušenější, poraďte - je to nějaký postup??? Zrovna včera mě napadlo, že po tom sexuálním maratonu nejsem otevřená, ale zamčená na sedm západů
Pan doktor mi doporučil: tak zkuste nechráněný pohlavní styk ... :grinning: smála jsem se ještě v autobuse z nemocnice až domů.
Dneska porodila jedna známá, co měla termín až po mě, to je teda předbíhání... :frowning2:
snad už to taky bude... a jak jste na tom ostatní???
sarkabrezen: vítej zpátky, držíme pěsti, ať to dobře dopadne, jakýmkoli způsobem.

Holky taky se vám někomu špatně dýchá?? já už sotva funím. Bolí mě jakoby na hrudní kosti.Je to normální? Mimi na CTG spalo, sestřička mě točila snad hodinu, už jsem málem usnula taky :slight_smile:
14. bře 2007 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to Mady měla pěknou rychlovku, včera tu ještě v 9 večer byla :astonished:. Velká gartulace a hodně zdravíčka pro mimčo.
14. bře 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,hurá další mimi na světě.Moc blahopřeju :slight_smile: :slight_smile: Já chci takyyyy!!!!No s tím streptokokem,to je docela humáč!!!A to fakt člověk neví komu věřit,každej mudr říká něco jinýho,ach jo :angry:
14. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já se dneska taky cítím hrozně, nevyspaná, všechno mně bolí, nic se mi nechce... rodit určitě nebudu, ale ten konec těhotenství je teda šílený.

jinak v nemocnici jsem ležela s mamčou, které dali tabletku na vyvolání. ještě volala manželovi, že už jí to vyvolávají, ale ať je v klidu, že to může začít až večer nebo za několik hodin... ani ne za 20 minut už se tam svíjela kontrakcema, přišla sestra, dali jí monitor a za pár minut už ji vezli na porodní pokoj. ani ne za 2 hodiny nám sestra oznamovala, že paní už to má za sebou... :confused:
14. bře 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka: Jé tak to měla super rychlý, tak bych si taky představovala :grinning: :grinning:, já už jsem přesvědčená, že půjdu na vyvolávačku :unamused:
14. bře 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je úžasný že je další mimi na světě.Já chci taky :wink:
Ty porody jsou některý rychlí,takoví by se mi taky líbili.
14. bře 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kamarádka prvorodička měla od podání tabletky se vším všudy za 4 hoďky malého venku, takže třeba je to vyvolávání dokonce lepší :slight_smile:
14. bře 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě to též vyvolávali kapačkou a i mě ručně pomáhali otvírat a mě to trvalo asi přes 24hodin.Tak že je to u každého jiné.
14. bře 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,to je fakt u kazdeho jinak,ja jsem se zacala otevirat prirozene,ale kdyz uz kontrakce trvaly pres 12 hodin,dali mi taky kapacku,a ve finale mi trvalo dalsich 12 hodin nez jsem porodila,a jeste mi museli pomahat klestema,takze preju vsem jen rychlejsi porody :slight_smile:

Jinak gratuluju maminkam ke vsem narozenym breznatkam!! :dizzy_face:
14. bře 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem poklidila,samozdřejmě mě chytli ještě víc záda. :unamused:
Koukám že je venku pěkně,tak jdeme s Tomem na prolejzačky tak sem zvědavá co to se mnou udělá. :wink:
14. bře 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
heléé, co to vidim, mady ještě včera večer koníkovala, a dneska už je mamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krásný, gratuluju! :slight_smile:
a hezky na termín :grinning:
tak máme zatím samý chlapy a jen jedinou princeznu :slight_smile:
14. bře 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: no já bych s tím něco udělala...:wink: ty čekáš holčičkutak šup, ať se skóre vyrovnává:wink:
já pravděpodobně taky, ale třeba je to kluk a je uražený, že si myslím, že holka, tak proto nechce ven :slight_smile: jé já budu zítra už asi 40tt :-O
14. bře 2007 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hih - ty prolejzačky, včera jsem se vracela z města kolem hřiště abyla tam mamina s obřím břichem, fakt OBŘÍM, a pobíhala za prckem, co se jí tam batolil. no, docela mě z toho mrazilo - mam co dělat sama se sebou, obdivuju ženský, který jsou těhu a maj už nějaký malý sviště, o který se staraj... (i když člověk nikdy neví, kdy do toho spadne zas :wink:
- kámoška se dlouho neviděla s mužem, a hned první (a na dlouho jedinou:slight_smile:) noc, co byli po tý době spolu podruhé otěhotněla - jejímu prvnímu dítěti bylo asi 10 měsíců v tý době - tak to měla hustý, 2 měsíce nevolnosti, pak břicho, do toho špunta... bych klekla asi)
14. bře 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: jo, budem se snažit :wink: i když na prod teda myslim nevypadáme - ale to psala mady včera taky, že jo? :grinning: :grinning: a pak si dala tu vanu... dost dobrý

byla by to sranda, kdybychom to měli do konce týdne za sebou - nemáme totiž prohlášené to otcovství, dneska mi přišel druhopis rodného listu, tak přítel hend, že jedeme na matriku, já na to, že mam tu rýmu a neni mi kdovíjak, tak že to necháme na pondělí :grinning: a moc se mu to nezdálo, musela jsem slíbit, že do pondělka vydržim pohromadě - neslíbila jsem mu nic, řekla jsem, že si to pak kdyžtak vyřídí s prckem, kdyby se vyklubal na svět dřív (hehe, a měl pak chvilku moje příjmení - by se taky houby stalo, že jo? :grinning: :grinning: :sunglasses: )
14. bře 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, gratulujeme mady.
Nám se mrňousek na monitoru moc nehýbal, tak mám docela obavy, zítra jdeme na přetočení, já se neotvírám, CS 6 a ted mě mamina ještě vyděsila, že nějaká známá to takhle měla taky, že se jí dítě uškrtilo v břiše na šňůře a že necítila pohyby, tak jsem momentálně na prášky. Nevím, jestli mám jít k doktorovi znovu na monitor, nebo jet do nemocnice, nebo fakt už nevím.... :cry: ještě ke všemu se pozvali tchánovci na návštěvu, má přijet mamina a potřebujeme udělat velkej nákup, kterej jsme si naplánovali dopředu. Takže ted tady sedím a brečím, no super.
14. bře 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku, tak zkus nějaký pohyby, kterýma to dítě trochu probereš - určitě se pohne. myslim, že uvnitř se na šňůře uškrtit nemůže - je tak kluzká, že to prý nejde... jedniný, co se může stát, je u porodu, když si ji někde přiskřípne...

ale zavolej do tý nemocnice - určitě ti řeknou, jestli máš přijet, taky by vyšel blbě monitor, kdyby něco, a tobě vyšel ok, ne? a pokud ti neřekli, tak je hned uháněj a nepusť, dokud ti všechno neřeknou...

a maminu s těmahle řečma pošli někam!
14. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek