• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

no, co by mi zbejvalo - vy se holky držte, resp. radši už to konečně pusťte :wink:
14. bře 2007 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk, stihla jsem vyžehlit a pořád tu nikdo neni, tak já jdu zase něco bohulibého dělat... :slight_smile:
14. bře 2007 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za gratulace!
Esicko: rodila jsem v HB,nemůžu si stěžovat! :slight_smile:
14. bře 2007 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No děvčata,tady je teda podezřele klidno.Já teď vylezla z vany,pěkně svičky a relax.Bylo to příjemné a uklidňující.Málá mi davala pěkný rány,tak nevím jestli zlostí nebo radostí.Jinak mám chuť na nanuka,tak tam asi jednoho pustím,hihi :wink: Jsem teď nějaká rozežraná a nahoře už dvacet kilo-ach jo,to bude fuška dát to dolů zpátky na 50kg.To jsem na sebe teda fakt zvědavá :angry: :confused:
14. bře 2007 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Adusum: měla jsi suprový porod,to se teda musí nechat :wink: Kdo tě rodil?Zase Čtvrtečka nebo ta doktorka ze Slovenska?

Jinak já si taky dala horkou vanu s levandulí a krásně mě unavila a myslím,že i mimouška,tak asi půjdem hajat.Všem krásnou dobrou noc! :slight_smile:
14. bře 2007 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,já si večer taky dala vanu a pak ještě krupičnou kaši se skořicí a teď mám už přes hodinu po 10min stahy...Takže se ještě nasnídám-hlad mám děsnej:slight_smile:a když to bude pokračovat,půjdu se osprchovat a snad konečně dneska pojedem!!!!:slight_smile: Jupí,to by bylo skvělý..Takže když se nebudu ozývat,myslete na mě...

Už se mi tomu ani nechce věřit,že by to mohlo být ono....
15. bře 2007 v 06:09  • Odpověz  • To se mi líbí
lusinta: držíme pěstičky, ať se už mimi vylodí...
holky, jsou tu nějaký prodlevy, šup šup rodíme... na řadě je lusinta, esicko,... atd. :wink:
15. bře 2007 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lusinto, držíme pěstičky ať už je to ono! Hlavně ať je rychlý a jste oba v pořádku. Já se chystám, že ještě něco upeču a pak vyrzíme na druhé podání na monitor. Sice jsme včera neposlíčkovali, ale mrňousek si naštěstí vynahradil lenost u pana doktora a ted se začíná zase projevovat, tak jsem momentálně moc ráda :slight_smile:. Už se na to naše zlatíčko těším! Tak doboru chuť k snídani a pište, co je novýho!
15. bře 2007 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak žádné nové mimčo :wink: :frowning2:
LUSINTA-držím palce at už je to konečně ono :wink:
U mě nic nového večer to vypadalo na porod ale zaspala jsem bolesti a ony i přešli.Tak sem zvědavá co bude dnes zatím mi nic není.
15. bře 2007 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Adusum tak to jsi měla fakt supr rychlej porod :wink:

Esicka cs mi říkal vždy můj doktor a skončila jsem na 5 a teď už chodím asi 3 týdny do porodnice a tam cs neříkaj :frowning2:, ale vždy mi řeknou, že se neotvírám:angry:. Jestli to na mě nepříjde dřív, tak v pondělí mě taky čeká příjem v porodnici, tak budem na sebe myslet ju :wink: :slight_smile:!!

Lusinto, že by jsi šla už rodit?!
15. bře 2007 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
listina:hurá,držíme pěstičky ať je to ono a ať je to rychlý :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: Jinak u nás klidná noc,až k ránu podezřelý tlaky,ale jinak dodré.Venku se dělá krásně tak asi vyrázím někam šmejdit-hihi :slight_smile:
15. bře 2007 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak se s těmi porody couráte :sweat_smile:
Aby jste nakonec nepřešly k nám do Dubna.
Budeme se na vás kdyžtak těšit :wink:
15. bře 2007 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, duben je taky hezkej měsíc :wink:
15. bře 2007 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...já v tom dubnu asi vážně skončím:frowning2:
3hodiny pravidelné a silnější stahy po 10minutách,pak najednou jen po 20 a teď to zmizelo úplně..ALe mám zase trošku světlé krve a tak jsem si v "chytré"knize přečetla,že pokud jsou k tomu ještě jiné příznaky(já z toho všeho mám stálý tlak na stolici:slight_smile:a nepravidelné (teď už) stahy),tak že do několika hodin to doopravdy přijde..Tak snad jo:slight_smile:
Ale asi taky předtím ještě zajdu na procházku,když je venku tak krásně...

krejcirice-jsem zvědavá,která porodí dřív:slight_smile: Nikdo jiný tady snad takové "šoky" jako my nemá...
U Tebe to ale bude mega rychlost..Druhorodička a ještě po takové důkladné přípravě:slight_smile:Tak ať stihneš odjet včas:slight_smile:
15. bře 2007 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
LUSINTA-to jsem taky zvědavá kdy to opravdu bude ONO :grinning:
Už mě to vážně nebaví,doma jsou vyplašený jestli už je to ono a ještě se každý chodí ptát nebo volají jestli už něco máme.
Tady je taky moc pěkně tak půjdeme se synem ven třeba to se mnou něco udělá.Ted mě jen bere čípek nebo co.Tak uvidíme.Hlavně se modlím aby mě to nechytlo o ten víkend když budu sama doma.
15. bře 2007 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hezké dopoledne holky, teda vás číst, to je drama! :slight_smile: :slight_smile: tak moc přeju, aby už to bylo ono a všechno šlo v pohodě a rychle, to čekání a nejistota musí být hrozné. držte se!
15. bře 2007 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Šárko, už Ti dali termín na toho císaře? Já zatím nevím, ještě půjdu na jeden ultrazvuk a termín dostanu až podle něj. Moje MUDr. mi řekla, že půjdu na řadu ve 37. nebo 38.tt, ale Ty už jseš 38.tt a nic, viď? Tak kdy to teda dělají?

Holky, každý den vám sem nakukuju :wink: Já už chci taky porodit :slight_smile:
15. bře 2007 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Magdo, můj doktor má příští týden dovolenou, takže jdu k jiné doktorce jen kontrolně a ke svému doktorovi ten další týden. A pokud do té doby nezačnu rodit přirozeně, tak toho 28. se domluvíme na termínu císaře.

Nespěchej, užívej poslední dny klidu :slight_smile:
15. bře 2007 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Sarka-stejně je to škoda,že se malá neotočila..musím si jít přečíst na tvou diskuzi,jak to vlastně probíhalo-ještě jsem to nečetla...A vážně chceš na císaře?jaký mají zatím odhad na váhu?
Magdi a Tobě to udělají tak brzy? Vždyť mimi ještě vůbec nemusí chtít...To kvůli Tobě,aby nehrozily nějaký problémy Tobě nebo proč už ve 38?
15. bře 2007 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No mně MUDr. řekla, že se plánovaný císař dělá v 37. nebo 38.tt. Jinak já žádné problémy nemám. Proto jsem byla překvapená, že Šárka je pořád ještě celá a nevím termín.
No zítra jdu na kontrolu, tak uvidím, co mi řeknou.

Lusinta, je Ti to dlouhé, co? Už bych Ti mimíska moc přála :wink: teda sobě taky. Nemůžu se dočkat.
15. bře 2007 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo,já bych je taky všem už přála:slight_smile: A hlavně,aby to všem proběhlo v pohodě a miminka byla zdravá...Ten mateřský strach,který pomalu nastupuje,je vážně děsnej:slight_smile:
Ty Magdi budeš mít alespoň mimčo teda brzo.jestli Ti to udělají už ve 38,tak to je 14dnů!!!Ale stejně je to zajímavý,že se to dělá tak brzo...Každopádně je to vážně lepší,císař když je plánovaný,než když je nečekaný..Hlavně na to miminko připravuj. Ať pak nemá moc velký šok,když ho jen tak vytáhnou-bez nějakých příprav-z toho úkrytu...Po císaři,nebo i špatných porodech,bývají často mimča hodně uplakaný..že se uklidní jen v náručí...Prý proto,že si znova prožívají ty oakmžiky a musí se s tím srovnat,a taky být právě v náručí,v bezpečí..Tak si o tom před spaním s miminkem hodně povídej:slight_smile:
15. bře 2007 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lusinto : jsi moc hodná, díky :slight_smile:
Tak ať Ti to utíká a máš mimíska brzo v náručí :wink:
15. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
lusinta, magda: císaře dělají už v 38tt nebo 38-39, aby se mimi nechtělo narodit přirozeně. Protože vědí, proč to dělají, nechtějí ohrozit maminku ani mimi. A protože od 38 tt se mimi může narodit kdykoliv, někde to dělají 38tt. Ale je to nemocnice od nemocnice jiné. Budeme držet pěstičky.
Lusi: s tím mateřským strachem mi ani nemluv. Vždycky jsem měla děti ráda, ale jak to prožívám teď, to je síla. Asi to bude taky tím těhotenstvím.
15. bře 2007 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky! :slight_smile:
Ty mimča nám nějak stávkujou,nezdá se vám? :grinning:

Lusinta:držím moc pěsti,ať se ti to konečně rozběhne! :dizzy_face:

Janica:já mám CS8,ale ještě mi neodešla zátka a ani bříško nekleslo :frowning2: tak fakt nevim..Ale včera v noci jsem měla docela silný bolesti,tak si říkám,že by??A jak to dopadlo?No vesele jsem je zaspala :grinning: Už se začínám smiřovat s tím pondělkem..
15. bře 2007 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak u pana doktora to zezačátku nevypadalo moc dobře, mrňousek byl zase laxní (asi prvních 10 minut), tak ten záznam pan doktor zkouknul a říká, že bude asi muset udělat dopplera (pokud se to tak píše, je to ultrazvuk žil a cév, jestli třeba není poškozený mozeček nebo tak něco :frowning2: ) ale mrňous jak kdyby to slyšel, od tý chvíle to bylo vzorový, tak jak to má být. Tak doufám, že na nás něco nefilmoval :unamused:. Jinak otevření se od včerejška nezměnilo, tak mě tentokrát pan doktor řádně prohmatal, otevřel mě na prst (asi) a říkal, že to vidí na pondělí, ve 23:00 :slight_smile:, tak jsem zvědavá, jak mu ta předpověď vyjde, mě by to tak taky vyhovovalo, tak teď ještě jak špuntík. Za chvilku vyrážíme na procházku, tak se mějte hezky, lusintě držíme pěstičky, ať už je to ono a hlavně ať je to rychlý a bezproblémový!
15. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Sloník:držím pěstičky,ať Vám to teda v pondělí vyjde! :wink: a doppler zjišťuje průtok krve pupečníkem,mě ho taky dělali,měli jsme moc špatný CTG,tak neměj strach..
15. bře 2007 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Esicko, to mívám taky, pěkný bolesti břicha večer, ale spánek to vždycky jistí a ráno jsem jak rybka :wink:.
15. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky,tak jak koukám těm mrňatům se nechce :fearful: Ale doufáme,že se vám to během víkendu rozběhne. :slight_smile: Já teda jsem vyřízená už te´d a jestli to u mě taky bude na přenášení,tak už asi polezu po čtyřech :stuck_out_tongue_closed_eyes: No držím pěstičky a přeji ať to už příjde ať máme další přírůstky a šťastné maminky :wink: :wink:
15. bře 2007 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No holciny, nakoukla jsem k vam a nestacim se divit, tady to je napjate... :slight_smile: Uplne s vama citim, prozivam to stejne...
Holky, at vam to jde jako po masle a co nejdrive...drzim palce a myslim na vas... :slight_smile:
15. bře 2007 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
lusinta: na císaře nechci :frowning2: moc moc si přeju, ať se malá ještě sama otočí, ale asi mi nic jiného nezbyde, 7.3. byl odhad váhy 3150g, na další kontrolu jdu v pondělí, tak uvidím. Těšila jsem se na přirozený porod, moc bych si ho přála, ale porod koncem pánevním je prý dost riziko pro mimčo, tak půjdu asi na toho císaře. I když můj doktor tvrdí, že by "se mnou" do přirozeného porodu klidně šel, tak ještě uvidím jak se to bude vyvíjet.

Magdi, mně taky říkali, že se plánovaný císař dělá už po 38. týdnu, takže to jak ti to plánujou je v pořádku. Ale já jsem celkem ráda, že to u mně o týden posunou, protože pořád doufám, že by se mohl mimiš na poslední chvíli třeba otočit. I když je to asi nepravděpodobné, když to nešlo ani tím zevním obratem... no zázraky se dějí :slight_smile:
15. bře 2007 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek