• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

KREJCIRICE: no radči tu očistu udělěj,páč to asi vážně příjde :confused: A jestli to zas neklapne,tak teda věřím,že ti z toho už hrabe :angry: Fakt by sis to už zasloužila mít za sebou :wink: Tak se čiň :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: KACI.K: a to ti spadlo tak najednou????To je taky podezřelé,že by....??????
16. bře 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice - to už musí být, si to za to všechno zasloužíš, tak držím pěsti!
16. bře 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky sloník-ted sem vylezla z vany vůbec to nepřešlo záda začínají víc bolet břicho pořád stejně jen mimčo začalo blbnout.Ted jdu vyluxovat Tom tu udělal pěkný bordel.Už jsem upozornila mého tatku že mě dnes asi poveze :wink: tak mi jde ted nakoupit aby jsme tu do večera neumřeli hlady :grinning:
16. bře 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! teeeda, tady se rodíííí, krejcirice, kaci.k i slonik? moc vám přeju, ať už!!! no pátky jsou prý vždycky nějak aktivnější :slight_smile:

Trpaslička: moc moc moc gratuluju, bobiš je větší, ale zato určitě krásný, ty větší děti bývají. myslela jsem na tebe, já totiž pondělí, úterý taky ležela v porubě, ale na JIP observaci, tak jsem přemýšlela, že ty jsi určitě na novorozeneckém... mně budou brát už asi určitě v porubě taky císařem, takže jsi mně moc nepotěšila :frowning2: děs byl ten císař nebo poruba? napiš prosím, až budeš mít chvilku, jsem z toho tvého krátkého hodnocení nervózní... :confounded: Jinak přeju ať už je to jenom lepší a malý ti dělá jen radost...
16. bře 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak "čtyřicítky" už nám taky roděj - a co "přenašečky"? lusinta a jani? teda, teď nevim, jestli jsem něco neprošvihla... :sweat_smile:

já si dnes udělala výlet pro druhou žádost o mateřskou, neb jsem u jednoho zaměstnavatele měla 2 poměry a při té příležitosti i nakoupila plný bágl dobrot, který jsem vytáhla poctivě do kopce, tak třebas... :wink:

...to nás tady za chvilku moc nezbyde, ale zato budeme mít krásný beránky :grinning: :wink:
16. bře 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, u nás to moc na porod nevypadá, dokonce si říkám, že si skočím koupit Gravimilk, to mi ted před chvilkou doporučila sestřenka, že je to výborný na tvorbu mlíčka. Ale nejdřív musím udělat tu rajskou, jenže to maso ne a ne povolit, tak uvidíme. Na luxování se chystám už tři dny, ale nějak se mi nechce, přece jen je to manžova práce :grinning:

Takže favority pro dnešek - krejcirice a kaci.k, tak držíme pěstičky. U nás je to zatím jen ta naděje, že do konce března to bude, žádný bolesti, mrňous se občas zavrní a to je vše. Tak uvidíme. Dobrou chuť k obědu!
16. bře 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, holky, to je prča - sledujete někdy ty reklamy napravo na stránce?
prý se tam zařazují podle textu příspěvků - je to tak naprogramovaný, a jak krejci napsala, že jste si vlezla do vany, tak to hned vyhazuje vany, instalatérský materiál a zařízení koupelen :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já tu mám ted akorát autosedačky, a co se pamatuju, tak o ní snad nikdo nepsal, ne :zipper_mouth:
16. bře 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha ha Kyri to je dobrý. :grinning:
Tak já vyluxovala,nachystala si věci do porodnice ted jdu udělat seznam co maj za mé nepřítomnosti doma udělat a zabalit tašku Tomovi když jede s přítelem ke tchýni naštěstí tam jedou do zítra.Dnes budou doma se mnou naši.Tak bolesti trochu ustoupili ale co jsem si zase sedla tak mě zase vzali asi to dělá ten počítač :wink:
16. bře 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si budeš muset vzít kompa s sebou do porodnice, aby to mělo hladký průběh :wink:
16. bře 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tu mám taky ty vany a koupelny :grinning:
16. bře 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi jo :grinning: Jen nevím kam bych ho dala.Takhle mam jednu narvanou tašku.Tak ted jdu si ještě vysušit vlasy a zkusím se vyfotit at mam fotku pupku před porodem :wink:
16. bře 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, dokumentace je potřeba. Já jsem chtěla vyfotit na zemi v předklonu - je to poprvý v životě, co když se v tomhle cviku ohnu, mám bříško na zemi :grinning:
Jinak já nemám jednu narvanou tašku, ale gigakufr, jak na dovolenou :grinning: , aspoň budou mít v porodnici spestření, že :slight_smile:
16. bře 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nějaká obědní siesta, tak já vyrazím na ten menší nákup a pak uvidím, jestli i na větší :slight_smile:
16. bře 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Kez by jste meli pravdu a ja sla dneska rodit.Normalne se mi zblaznil manzel.Zacal povlikat postylku a pripravil kocarek.A rano mel rozmluvu s briskem.Jako o tom proc je lepsi vylizt dneska-ze je krasny pocasi a ze ji koupi spoustu hracek a ze se tatinek uz tesi tak.... prej at nedela fory.Ach jo.Ja se musim jenom smat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Mate doma neco podobneho? :grinning:
16. bře 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to mi něco opravdu připomíná :grinning: :grinning: Ale u nás to zátím moc nefunguje,ale máme ještě trochu čas.I když bych se nezlobila,kdyby se malé zachtělo na svět :slight_smile: Holky ja se tak těším,ach jo!!!!!
16. bře 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
KACI.K-tak to je pěkné.To já doma nemam :frowning2: Umě je to jinak jenom stačí říct au a přítel už šílí typu "UŽ JEDEM"nebo "JÁ S TEBOU NIKAM NEJEDU","TO UŽ JE ONO?" :grinning: naštěstí ted bude mít klid od toho mého hekání.Jenom syn za mnou pořád chodí a sahá mi na bříško a říká bolí. :wink: Dnes mi pořád říka aby jsem snima jela ke tchýni tak mu musim vysvětlovat že nemůžu že čekám až mi zavolá pan doktor a pojedu pro miminko tak že musím být doma.Je to sranda jak se vše musí vysvětlovat 3letému dítěti ohledně mimča.
16. bře 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice, to je sranda s tím tomáškem, jo, koukala jsem, co jsem psala o těch vanách atd. a vypadá to, jako kdybych ti v tom příspěvku vykala :sweat_smile: - ne, nevykám, je to jen překlep :grinning: :wink:

...ale na druhou stranu by to bylo docela in, ne? jako že by se zasloužilým matkám říkalo třeba výsosti nebo veličenstvo a tak :grinning: :sunglasses:

co ty holky, který se tu od včera neobjevily, asi jsou už v plné práci, určitě jo... :slight_smile: :dizzy_face:
16. bře 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: taky mam obří zavazadlo - stejný, který jsem táhla, když jsem jela na rok do londýna :grinning: :grinning:

kaci: to je hezký, náš tatík ji na nic neláká a asi by jí radší říkal, ať nspěchá, nějak mu dochází, že už se to docela blíží a má z toho porodu, myslim, dost respekt :slight_smile::wink:
16. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, a teď mě začalo tak pravidelně popíchávat v břiše, to jsem ještě neměla - že by teda konečně poslíci?

jsem si říkala ráno, že je mi nějak podezřele dobře ... náladička jako stvořená na porod :grinning: ale asi to budou jenom ti poslíci, je to takový slaboučký - ale dost ostrý, žádný bolesti jako u ms... :confused:

hehe, a přítel zrovna odjel do práce... a večer máme nějakou návštěvu, plánuje se mňamková véča, možná hry a tak - no, sem zvědavá...
16. bře 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme vcera potkaly jednu znamou.Nevedla ze cekame rodinu tak koukala.Meli jste videt manzela jak se cepyril.Natrasal se jako pav. :grinning: Ono to tak vypada ze mi ji bude pujcovat jenom na kojeni :grinning: .No,nechame se prekvapit.

Krjcici-Tomasek je uzasnej.Pockej,az privezes mimi tak se od nej nehne.Bude to velkej braska :slight_smile:
16. bře 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: to je sranda, myslíš, že mu to vydrží, až bude mít kruhy pod očima z nevyspání? u nás se už stojí fronta na pujčování mimča - babičky a tetičky, no, těšim se, dítě s prý navštěvama hezky unaví, a pak dobře spinká :slight_smile: :wink:

teda, teď čekám, jestli to píchání přijde znovu, už je to asi 12 min., měla jsem po tom trochu srajdu... :sweat_smile: tak jsem zvědavá, co to bylo... :confused:
16. bře 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri-to mas pravdu jeste bude rad kdyz se vyspi :grinning: .A ze by uz??????
16. bře 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z toho nervní, pořád čučim na hodiny, teď to trošku píchlo zase, ale asi to spíš slábne - tak se uvi

no, hezkej den to je, tak proč ne! :grinning:
16. bře 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kyri, hezky do fronty a nepředbíhat :wink:
16. bře 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: :grinning: :grinning: už to přešlo, neboj - naposledy to bylo asi před půl hodinou, takže nerodíme :wink:

asi jsem to nějak rozchodila, trochu jsem něco teď dělala... ale na kamnech mi stojí lněný odvárek, tak ho do sebe kopnu a budu to pozorovat :wink:
16. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě tu,seděla jsem na gauči tvrdlo mi břicho po 10-7min.a když jsem se zvedla na čůrání tak sem myslela že ani nedojdu na wc jaké jsem měla bolesti.Tak snad to dneska opravdu bude.Nejraději bych šla spát tak počkám až odjedou ke tchýni a půjdu si dát dvacet.Ted mi volala babička (mamky máma)jestli už jsem neporodila přitom ví že bych se ozvala.Taky vás pořád někdo otravuje kdy to bude atd....
Jo s tím Tomáškem je to ted dobrý divim se jak se těší jak nakupuje pro brášku,tak sem zvědavá až se to narodí co bude dělat.Jen když ho upozornuji že to může být taky holka že se doktoři mohli splést tak to nebere že je to prej kluk holku nechce. :wink:
16. bře 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda krejcirice, aby na Tebe Tomášek ještě nechtěl dohlídnout v porodnici, že máš opravdu přivézt kluka, když holku nebere :wink:, to by pak mohl vyreklamovat a co vy s tím? No, vypadá to, že Ti to asi dopadne, co? Tak ať je to rychlý, bezbolestnost neslibuju, to víš asi sama, jaký to je. Tak hezky odpočívej, dokud to jakž takž jde.
16. bře 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri - to semínko tě možná pěkně prožene, ne? :wink:

dneska se taky protrhl zájem o naše bříško, ale zatím mě to spíš imponuje, než by mě to otravovalo, uvidíme, co si o tom budeme myslet po víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, holky, už je to tu zas - mimi se uvnitř šponuje jak divý, kope, odráží se hlavičkou, a mě už to zase píchá...

mam nervy, najednou... :confused:

sloník: s tím prohnáním počítám :slight_smile: ať mi kdyžtak nemusej dávat klistýr, ne? :wink:
16. bře 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek