• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

téda, že by místo kaci.k byla favoritkou pro dnešek kyri :wink: ?
16. bře 2007 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
SLONIK-zatím mi tvrdne břicho nepravidelně ale jakmile chodim tak spodek bolí docela dost jako by mi tam někdo řezal pilou.Mimčo zas začalo kopat jak diví.
Už mě to čekání vážně nebaví. :frowning2:
Za chvilku budu vypravovat rodinku ke tchýni tak se pak ozvu aspon budu mít počítač sama pro sebe to se často nestává. :wink:
16. bře 2007 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky myslim ze Kyri bude rychlejsi nez ja :grinning: Me ty bolesti zase presly :frowning2: :slight_smile:
16. bře 2007 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
kerjci: to řezání je prý neklamná známka začátku 1. doby porodní - nám říkaly na kurzu... :grinning:

já jsem zase v poho, vyrábim ještě nějaké testové otázky pro studenty (rodinné právo, hehe) a úplně jsem zapomněla na to, že bych mohla rodit, takže dnes asi žádný pořádný kontrakce - poslové only... :sunglasses:
16. bře 2007 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiši,Kyri,jsem si chrupla a ty rodíš,jo??Ty můj kořínku :grinning: už máš upečenej štrůdl???
16. bře 2007 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, kyri peče štrůdl? No, my už máme právě dodělanou rajskou, tak můžeme vyrazit :slight_smile:, asi si ještě nějakou činnost najdeme - třeba lenošení s taťkou :dizzy_face:
16. bře 2007 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem konečně vypravila přítele a Toma.Jsou pryč pár minut a už mi tu Tom chybí.Dnes byl nějak podezřele hodnej :grinning:
KYRI-tak to jsem tedy na to zvědavá,jestli to opravdu bude k porodu.
Už mě to tolik nebere ale když mi občas ztvrdne břicho tak už je to dost cítit.
Tak mam ted klid tak tu sklidím hračky a natáhnu se na gauč a budu čučet na telku.
16. bře 2007 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
lazenko, nemám, a půjdu si asi taky schrupnout, místo toho :dizzy_face:
uvidim, jak se mi bude chtít strouhat jabka (to mě vždycky odradí) ale chutě mam hrozný

tak jsem mrkla na webovky jednoho projektu, co děláme a hrozně jsem se pobavila - takový pracovní retro, už jsem z toho úplně vypadla... (a ani mi to nechybí, i když ty středoškolský puboši jsou k zulíbání :wink: :grinning: )

no, a kontrakce nic, takže nerodim, se nebojte, já to tu odtvrdnu do dubna poctivě :sunglasses:
16. bře 2007 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
krejci: to já jsem zvědavá taky - docela to bylo dobrodružný :grinning:, ale už je to asi 1,5 hod a nic...
16. bře 2007 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme s manžou vyrazili na malou procházku, teda spíš nákupní, a cestou mě docela zažalo bolet, tak už jsem se viděla natažená na gauči s knížkou, a jen za námi zaklaply dveře, tak jsem v poho. Tak uvidíme, do pondělí je ještě čas :dizzy_face: jen abych tu nedržela s kyri stráž do dubna :confused: :rolling_eyes:
16. bře 2007 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě to holky zase přešlo,já už toho mam dost :frowning2:
Když už tak trpím dlouho tak snad aspon ten porod pak bude v pohodě :wink:
16. bře 2007 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky co,co???To jsou samí poslíčci či co.To je strašný,to natahovaní,že???Jestli to bude i u mě tak zdlouhavý,tak mě asi picne :stuck_out_tongue_closed_eyes: No abyste pak nezačaly všechny rodit naráz??? :confused: To by bylo vzrůůůšo!Já už vám to tak přeju :slight_smile: To čekání je o ničem!!!! :frowning2:
16. bře 2007 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak dnes mám celý den takový hlenový výtok.navíc mi taky teď strašně začalo píchat na levé straně a malá sebou strašně mele.tak si půjdu ještě jednou překontrolovat tašku jestli mam vše kdyby se malá náhodou rozhodla že se toho 17.3 narodí.byl by to pěkný dárek našim k výročí 23letého manželství,které mají zítra.tak uvidíme jak se to vydaří
16. bře 2007 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi zase začalo tvrdnout břicho už toho mam vážně dost :frowning2:
16. bře 2007 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, necetla jsem ted diskuzi,tak nevim jestli vite,ze Lusinta dneska porodila :slight_smile: holcicku Emily :slight_smile:
16. bře 2007 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic se neví!!!!Tak sláva,přece jen se jedno mimi umoudřilo :slight_smile: Gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka. :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2007 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
TERKAZ-tak moc děkujem za informaci,nevěděli jsme to.
Gratuluji k holčičce.
Taky bych to už chtěla mít za sebou :wink:
16. bře 2007 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, tak přeci jen něco dneska dopadlo! gratulujeme, konečně nějaká holčička na tu klučičí převahu!
16. bře 2007 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já pro dnes končím jdu si lehnout je mi hrozně špatně a pořád nepravidelně tvrdne břicho.
Kdybych se zítra neozvala tak sem v porodnici.Pa :wink:
16. bře 2007 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
taky moc Lusintě gratuluju :dizzy_face: a i janica se podezřele neozývá...
16. bře 2007 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak klidnou noc, krejci, nebo spíš možná neklidnou, ať už je to za Váma a máme další březňátko do klubu.
My jsme opět trnuli strachy, protože se mrňous moc nehýbal, ale nakonec se boule udělali, tak jsme si oddechli, už jsme se chystali na CTG. Tak uvidíme, jaká bude noc.
Tak jdeme lenošit, dobrou noc!
16. bře 2007 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem koukala do tabulky březňátek a už jsem zítra na řadě :wink: tak uvidíme, jak to mrňousek rozsekne - jestli podle přírody, podle mamky a pana doktora nebo si to udělá sám podle sebe - podle mýho motta :wink:
16. bře 2007 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda!
Před pár minutama mi přišla sms - pro mě trošku zamotaná...ale vkládám sem text...

Zdarec,tak uz jsem se narodil dnes v 13:38!!!Merim 53 a vazim 4,2kg :slight_smile: Nakonec jsem skoncila na cisari :slight_smile:a malej je milacek sladkej Janica. Zuzi prosim pisni to i na Olomouc dekuji:Danco das to na konika breznovky a olomouc diky :slight_smile:Zuzu

Jinak Zuzu z dneska poslala na emimino tuhle zprávičku - "Bříško dens opustilo miminko,protože v něm místa mělo malinko.Od 10:48 hodin sladce spinká v náručí u tatínka. Terezka,která měří 50 cm a váží 3250g."
16. bře 2007 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak koukám,že se pěkně rozjíždíme!!!HURáááááááá :wink: Tak všem novopečeným maminkám velká gratulace a mimiškům hodně mlíčka a mooooc zdravíčka :wink: :wink:Jé já chci taky :frowning2: :frowning2: Tak se holky držte!!!!!
16. bře 2007 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, tak holky gratulace!

teda, jani, ty máš taky obra :confused:

holky, vy se tak máteeeeee!

já ještě asi hoďku tvrdla - vždy, když jsme se s přítelem něčemu dobře zasmáli (stále ještě vymýšlíme klučičí jméno, pro sichr :slight_smile:), a teď už je zase klid :fearful:
16. bře 2007 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
vidím, že už se to u vás pěkně rozjelo :slight_smile:
tak gratulace všem maminkám a mimískům a těhulkám přání aby vše proběhlo tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2007 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
Ráno mi poslala sms krejcirice:"ahoj holky breznacky,tak jsem od 1 hod.v porodnici mam mensi nepravidelne stahy (ale za to docela bolestive)cekaji az se to rozbehne samo.az bude neco noveho napisu krejcirice"
17. bře 2007 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no vida, tak aspoň, takže včera byl taky úspěšný den :wink:, gratulujeme maminkám. U nás pořád ticho po pěšině...
17. bře 2007 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
to není fér, já jsem 40+0 a už tam mám 41 :unamused:
17. bře 2007 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, tak konečně krejcirice vyrazila :slight_smile: - možná už tomá za sebou, zasloužila by si to, za to utrpení...

slonik: vůbec ti to počítá nějak divně, v profilu máš termín 19.3. - to by mělo být 41+0tt, teď je to ještě 39+6, ne? 40+0 je člověk přesně den před termínem a v den termínu začíná 41tt... ?
17. bře 2007 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek