• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

jo, ty moje "porodní bolesti" včera ještě chvíli pokračovaly, bylo to trošku jako před ms + břicho celý tvrdý, trochu mi bylo špatně od žaludku a dítě tancovalo v břiše jak divý...

no, a o půlnoci jsem usnula a spala jako špalek až do rána :grinning:

ale ten pocit, že tak nějak to možná začne, to bylo teda hustý.... :fearful: :fearful:

co kaci.k? už jsi také v noci vyrazila, nebo jsi ještě celá? :slight_smile:
17. bře 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúúú, tolik miminek. No já moc závidím a všem, co máte ještě mimísky v bříšku, přeju, ať se co nejdříve vykulí :wink:

Kolik březnovek ještě zbývá???
17. bře 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holčiny!
Moc gratuluju všem maminkám k mimouškům!! :slight_smile: Vypadá to,že jsem ten největší držák v březnovkách :frowning2: tak snad se taky v pondělí dočkám :wink:

slonik:teď jsem vás konečně dočetla,tak ti píšu o tom CTG.Mě miminko nespalo,ale mělo opravdu velké výkyvy tepů,protože jednu chvíli mělo třeba jen 70 a pak hned 140.Točili mě od 11hod do 22hod,takže fakt síla :frowning2: chtěli mi udělat císaře,ale pak si to rozmysleli,ale to je na dlouhý povídání..Takže pokud mimi jen spinká,myslím,že nemusíš mít strach :wink:
17. bře 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene,holky jsem porad cela.Ty bolesti me presly taky.A to jsem se uz skoro balila :grinning: :grinning: .No,dneska me ceka velka navsteva.Tak nas bude vic na premlouvani. :slight_smile: .Treba si da rict a bude venku nato tata :grinning: :grinning: .
Kyri jinak jsi v pohode?Co dela brisko? :slight_smile:
17. bře 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, kaci, to víš, že jsem v pohodě:grinning: neděje se naprosto NIC - jenom ráno mě zas trochu zabolelo a konec. akorát ta st. spona bolí jak čert, skoro si nemůžu normálně sednout... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale máma mi psala, že je zrovna nějaká ženská vypuzovací fáze :slight_smile: v pondělí je novoluní, tak že prý brzy porodím - no, nevím, jestli to funguje i navzdory porodním termínům ... :sweat_smile:

esicko: myslim, že trpaslička přenášela týden:slight_smile: tak na to dnes hupni a nebudeš největší držák :wink: :slight_smile:
17. bře 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá další miminka :slight_smile: to je paráda! já jsem se ted úplně přestala bát, ale to je asi tím, že mi pořád nic není :wink: Každé ráno si říkám, to je dneska krásně, akorát na "výlet" do porodnice. Navíc furt myslím na ten předporodní sex, mi by se tak chtělo, jenže násilím tatínka nutit nemůžu a na nějaké svádění mi momentálně chybí sebevědomí. zkusila jsem si "normálně" říct, ale nějak se vykroutil :unamused:
17. bře 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
esicko diky, ještě že jste v pořádku
kaci.k - tak ted je to na nás, co, když nám krejcirice utekla :slight_smile:
kyri - to bolení st. spony jsem měla asi ve středu poté, co mě pan doktor lehce prohmát (to ale nebylo nic bolestivýho) ale dost brzo to přešlo.
to by bylo super, kdyby pondělí byla vypuzovací fáze, jéžiš, já bych si snad vsadila sportku nebo něco takovýho, kdyby nám to na to pondělí vyšlo. Ale zase aby nebyly moc plný porodnice :unamused:
dnes jsem se rozhodla zahájit aktivitu, takže máme vygruntovanej celej byt (teda okna ne, tam mě nikdo nedostane) a čekám, co na to řekne mrňousek, ale je mu to asi jedno :rolling_eyes:, tak uvidíme.
17. bře 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem mrňouskovi říkala, že je dneska šeredně, tak asi nepudeme na procházku, tak bysme mohli na výlet do porodnice :slight_smile: tak jen udělal bouli, tak nevím, co je to za odpověď, asi něco jako: nech to na mě, jo? :wink:
17. bře 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: tomu docela věřím, měsíc dělá věci, o úplňku jsme nespaly... a máte už to náhradní klučičí jméno? a jak vám prošlo to nádherné holčičí? U mých příbuzných Oliver dost narazil, prý: "no jo, co se dá dělat, jmáno si nevybere, že, snad to bude Pavlínka" a tak všělijak podobně. Ale nenechala jsem si to rozmluvit, říkala jsem mu Olíí už když měl 3cm, tak toho ted nenechám. Leda až se narodí Pavlínka :grinning: My to totiž nevíme a už jsem děsně zvědavá.
17. bře 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri - s tím počítáním - já mám oba termíny dneska, 17., jenom tady mi to počítá jinak, ale je fakt, že bych chtěla toho 19., tak uvidíme. Vidím to, že budu taky "držák" :unamused: a na kontrolu až příští pátek, pan doktor jde k jinému panu doktorovi, to asi nevydržím do pátka :frowning2:
17. bře 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie - my máme Verunku a Jaroslava, podle mě klasický český jména a představ si, že jsou lidi, co nám do toho taky kecaj! Do obou! To je děs, jako by šlo o ně, nebo co :wink: Vidím to jako gedren, když se našemu dítěti jméno líbit nebude, tak mu ho změníme, no, ale nevím, co by se mu na tom nemělo líbit :wink:
17. bře 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak krejcirice mám už taky rodí??? No sláva,tak dlouho čekala,tak třeba porod bude na to šup. :slight_smile: Holky s těma jmenama je to asi všude stejný,ale nesmíme se nechat odradit.Každej má jiný představy,tak co :angry: Jinak u nás je pěkně hnusně,lije a je pěkná kosa,ach jo :angry: A celou noc mě řezalo v podbříšku,takže síla.Ale teď zase dobrý,tak už se v tom taky nevyznám :confused:
17. bře 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslicka má v albu fotku Honzíka, je krásnej :slight_smile:
Kdepak jste, já už tady trpím samomluvou :dizzy_face:
No, tak pujdeme zase něco dělat.
17. bře 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt! A gedren navíc musí chudák vysvětlovat dokola svoje alternativní postupy, někdy jsem docela ráda, že máme všechny příbuzné daleko :slight_smile: Verunka a Jaroslav jsou pěkné a koukám, že taky nevíte, kdo to bude. Máš nějaké "tušení" nebo tak něco? nebo ve snu vidíš CO to bude?
17. bře 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj holky.Nakukuju po delší době jaký máme skóre a nestačím se divit :slight_smile: .
Takže velká gratulace těm , které už to mají za sebou, přeju hodně zdravíčka miminkům i jejich maminkám.
Termín mám příští neděli tak uvidíme.Mějte se krásně.
17. bře 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tady se to rozjelo - člověk si odskočí na dortíček s kafím a už nestíhá :slight_smile:

lottie: olivera jsme měli taky! krásný jméno, ale neprošlo mi ani u přítele:frowning2: tak si říkáme, že třeba eliáš nebo kryštof (toho bych ale asi moc nemusela), taky se nám líbí šimon, jenže tak se jmenuje prostřední kluk od přítelova kámoše z práce...:frowning2: (to mě štve, si říkám, že se tím přece nemusíme omezovat :angry: )

teda, ten tvůj mužík - to neví, jak jsou ženy v těhu úžasný a jaký je s nima boží sexík? huh, pokud bude pořád proti, tak ho pošli sem na koně a já mu to vysvětlim :grinning: :grinning: :wink:
17. bře 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: jo, to holčičí je mezi příbuznýma i kámošema tajný :slight_smile: ví to jenom jedna kámoška - bývalá spolubydlící - hrozně se jí to jméno vždycky líbilo, takže se tak jmenuje její psice :grinning:

no, takže naši drazí budou překvapeni, jsem zvědavá, jestli svěsej koutky nebo co budou dělat (myslím, že mojí mámě se to líbit bude, taky má ráda mexické čarodějky - a takhle se jmenovala jedna z nich :slight_smile:)
17. bře 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: dík, zkusím ještě nějaké finty :slight_smile: z koníka mu občas vykládám historky a myslí si, že jsme tady děsná sebranka :grinning:
a moje 1. láska ze školky byl Kryšpín, takže tajný tip na jméno, to zase nemůžu použít já :wink:
17. bře 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloník: tak mě ta st. spona už bolí asi od 7. měs., ale teď to nabralo grády... aspoň se hezky roztáhnu a dítě nebude odřený, až poleze ven :grinning:

koukala jsem taky na trpasličky Honzíka - to je teda kus, nepřipadá vám, že je mu ta rychlozavinovačka skoro malá? :sweat_smile:
to musela být dřina, takovýhle pořízek, ale co, aspoň to bude silnej chlap :wink:
17. bře 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že tady zase vedu samomluvu prozměnu já:slight_smile:

neva: víte, co se mi stalo dneska při obědě? jsem řekla příteli, aby mrňousce řekl něco hezkýho, aby vylezla a on řekl: "zalez" :sweat_smile: - prý že jí je tam dobře a má ještě čas... to je spolupráce teda... :angry:

on se totiž bojí, že nestihneme prohlásit to otcovství a malá se narodí a bude mít chvilku příjmení po mně, hehehe! by mi to nevadilo - na tu chvíli, než se to pak nechá změnit... :sunglasses:
17. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: :grinning: :grinning: můj manžel je taky takovej vtipálek,ale teď už ho ten humor začíná pomalu přecházet..já doufám,že mu vydrží alespoň na ten porod :wink:
17. bře 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
esíčko: jo, tak to vám všem přeju, ten humor
btw - máte taky nádherný jméno :slight_smile:
ty naše děcka se budou tak mít... ne jako za totáče, když si někdo dítě pojmenoval podle svýho gusta a třeba nějak neobvykle a hned si všichni ťukali na čelo, že "takový jména se nedávaj"... :unamused:
17. bře 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
helé, koukněte, co jsem našla - zrovna se dívám na nějaké astro weby na to novoluní (zjišťuju, jak je to s tím vypuzováním :slight_smile:) ...

"NOVOLUNÍ
Projevuje se méně výrazně než úplněk. Nejvhodnější období pro nové začátky. Avšak tma, která nov provází vyvolává úzkost. Je zde zapotřebí odvahy, aby člověk vstoupil na novou duševní půdu a ocenil nov jako kreativní období. Odměnou je získání nových sil. Energie získá nový náboj a dostane novou šanci. Nejvhodnější období pro zbavení problémů, špatných návyků starých vztahů nebo překonaných myšlenek. Tento čas se výborně hodí k postům a pročištění těla.

Všichni, kteří přišli na svět o novoluní (tj. když měsíc na obloze není vůbec vidět) nebo do tří a půl dne po něm, mají tendenci se do všeho vrhat po hlavě a většinou bez přemýšlení..."

to bychom se kdyžtak měly na co těšit... :sweat_smile:
17. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a nejvíc dětí se prý rodí ve fázi přibývajícího měsíce - během 1. čtvrti, to máme termín, se mam na co těšit, doufám, že se v té porodnici chytíme...
17. bře 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky tak to bychom mohly rodit :grinning: konecne.A dlouho jsem tady nevidela Krejcirici.Ze by uz konecne rodila?? :grinning:
17. bře 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacik.k: psala jsem,že mi krejcirice poslal sms,je v porodnici (str.57),ale vic zatim nevim...az mi posle info, dám vědět :wink:
17. bře 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to se nám ty porody konečně rozjely :slight_smile: všem přeju jen to nejlepší
já mám teda ještě asi čas, ale tak hrozně mně v noci bolívá břicho, jako při silné menstruaci :frowning2: vůbec nemůžu spát... jestli to takhle bude ještě 14 dní... :confounded:
17. bře 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabr:tak to jsme na tom stejně :frowning2: já si taky říkám,kdy to vypukne ale myslim,že budu ráda,když půjdu v termínu a nebudu přenášet :wink:
17. bře 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: já rozhodně nikam nespěchám, ale ty bolesti jsou na houby, člověk neví, jestli to má teda jako čekat dřív nebo jsou to jen poslíčci a vážně to bude ještě 14 dnů trvat... v pondělí jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli už se tam dole něco děje nebo je pořád zavřeno zamčeno :slight_smile:
17. bře 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek