• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

kéž by tak doktoři dokázali určit přesný den porodu, to by byl člověk v klidu, ale to jejich plus mínus 14 dní je šílených, člověk neví každý den co bude a jestli už, studuje každé píchnutí...
17. bře 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky,jdu v uterý,ale taky si myslím,že bude stale uzamčeno.... :confused: Já se taky nikam nehrnu,ale přece jen už bych chtěla mít malou u sebe,abych viděla,že je v pořádku a tak.Prostě se moc těším :wink: Někdy jsou ty bolesti tak divný,že mám strach aby se něco nestalo.Už prostě plaším!!!!!
17. bře 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, nejhorší je ta nejistota, je to ono, není to ono... :confused:
17. bře 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak.Proto když to příjde doopravdy tak se zlobit nebudu...hih :slight_smile: Teď se asi vyvalím na chvili do vany,pač mě bolijou zada a večer jdeme se znamýma na véču,tak jsem zvědavá jak to zvládnu...uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně včera taky vana hrozně pomohla :slight_smile: tak přeju na večer hodně síly, já bych ji tedy na takovou akci potřebovala ukrutně :slight_smile: hezký večer!
17. bře 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda, mě skoro nic nikdy nebolí, ani záda ani v kříži - akorát to píchání včera a pak jakoby slabý ms bolesti...

jsem zvědavá,jak ten porod nastoupí

ale tvrdnu statečně a furt, hlavně když se převaluju v posteli...

krejcirice se pořád nehlásí, co? tak to už to má třeba skoro... :confused: bych jí přála, aby to nebyl takovej maraton, jako při tom prvním...
17. bře 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum,asi jsem trochu nestihala :grinning: .Ale je to uzasny ze uz konecne.Jen at jsou hlavne v poradku.Ja se uz taky moooooooc tesim.A tyky jsem tady dlouho nevidela ZUZU ze by taky uz?Nebo jsem zase neco prosvihla :frowning2: :slight_smile:
17. bře 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: jojo, zuzu už taky :slight_smile:

kyri: no jo kyri, ty jsi taky náš týden :slight_smile: ty asi budeš ten typ co nic nic a pak šup hned porod :slight_smile:

myslím na ně, krejcirici i zuzu, držím palečky
17. bře 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zuzčina terezka je tuším už od včerejška na světě, takže ta už to má za sebou...
17. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: prošvihla - zuzu porodila už včera dopoledne :grinning:

nějak nás čekatelek tady ubývá... za chvíli si tu budou holky psát o kojení a plínkách a prdících a my s pupkama tu budem už nepříčetný... :sweat_smile:

ale ještě bych si počkala na lusintu, aby mi řekla, jestli jí zabralo to l. semínko + maliník, abych věděla, jestli mám mít bolesti na háku anebo se děsit... :grinning:
17. bře 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, to by mě taky zajímalo, ted jsem dopila mailiník a "lektvaruje se" mi na plotně lněný semínko. Už ho mám tak na dvakrát, tak nevím, jestli ho nebudu muset jít ještě v úterý koupit :frowning2:

Byt máme vygruntovanej líp než na Vánoce, vypráno i to co bylo čistý :grinning: , naložený bažant na zítřejší oběd, přerovnaný mrazáky, vydrhnutá koupelna a WC, vydrhnutý balkon, no prostě super. A dočtený Porodní příběhy! Jinak zaznamenávám zvýšnou činnost v bříšku a podbříšku, ale pořád to není nic děsnýho, už se na ty porodní bolesti docela těším (tak to si je určitě taky pořádně vychutnám, abych se na ně příště netěšila :rolling_eyes: ). No, jdu cedit lektvar, tak se tu mějte! Zatím dobrou noc, třeba ještě nakouknu :wink:
17. bře 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vygruntováno? a proč..? :sweat_smile:

já teda kromě praní a vaření nedělám skoro nic - máme to tu docela ok, tak to nehrotim... :sunglasses:
17. bře 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: koukám na tebe esli už nerodíte :slight_smile:)))))))
17. bře 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Moc vám děkuji za gratulace. Ode dneška jsme doma a je to šílený záhul. Nedělám nic jiného než kojím a bojím se o malého neboť mi po jídle zásadně negrcá :wink: Jinak máme lehkou žloutenku :wink: teď nás čeká spousta návštěv tak až budu mít čas dodám fotky. Malej je kouzelnej a hodnej. Jó a na porod se netěště. Manžel má z toho trauma doteď :wink: Je to fakt dost strašný :wink: ikdyž to pak stojí za to. ale teď říkám že Viki bude jedináček. No uvidíme :grinning: za pár let . Zatím papa
17. bře 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielah: hehe, ty prudíš i tady, nestačí ti IP !!! :grinning: :grinning: :wink:
17. bře 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky vy jste se teda s těma porodama rozjely. Já chci taky!!!!!!!!Dneska mi celej den tlačí a bolí v pobříšku, ale jen tak slabě, tak si furt říkám, že by se to mohlo v noci taky rozjet,ale už tomu moc nevěřím. A co girl.misel?Jsi ještě těhulka nebo už mamulka?Naposledy jsi psala,že ti není dobře a tak...Jinak opět gratuluji dalším novým maminkám a přeji zdravý miminka.
taky nic moc nedělám a už mi skoro hraboší, tak aspon to vaření doháním k dokonalosti, dneska jsem dokonce pekla bábovku - poprvé- vypadá a chutná jak bábovka, takže jsem to asi zvládla.. a nic mi není, nic mě nebolí, plodík se zvolna převaluje a kdyby to nedělal, tak ani nevím, že jsem těhotná. Ach jo, na bazén už si nějak netroufám, tak zítra dám pár nedělních kilometrů procházek.

Mám takovou pakošskou otázku, cvičíte svaly pánevního dna?? Já ne, páč nevím, jak se to dělá a nemůžu na to přijít :slight_smile: je to jako zatahování zadku, nebo nějak jinak? a ve stoje, nebo třeba v leže?
jé mady, před pár dny jsem ti večer radila vanu, pak čučím, ráno nato porod, a ted už doma, to je super. Gratuluju k Viktůrkovi..
17. bře 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: jo, zatahování zadku při výdechu - ale to je jenom jeden ten cvik, je jich asi víc. ale já dělala jen tenhle, teď už ho nedělám, neb si to tam chci pořádně uvolnit i otevřít - zatahovat se bude zase až po porodu :grinning:

mady: přítel si právě přečetl tvůj příspěvek a bojí se, že bude mít trauma taky, tak jsem mu musela slíbit, že seženeme pak nějakýho terapeuta na krizovou intervenci... :grinning: :grinning:

akorát já jsem furt v pohodě, a už bych rodila jak divá....!!!
17. bře 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak mi ráno v 6.48h.přišla SMS od Krejčiřice:"Tak už je na světě Vojta,narodil se ve 2.30 ,měří 50cm a 3,470g.Je úplně stejnej jako Tom."
Tak Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
18. bře 2007 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, taková zpráva po ránu, to je super. To si ale holka užila, když tam byla od 1 :unamused: Ale hlavně že už to má za sebou a jsou v pořádku. Veliká gratuluace! Jé, a nemusí ho chodit reklamovat :wink:
18. bře 2007 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen u nás zas nic, včera večer už mě blažilo, když mi přišlo, že se mrňousek sesunuje dolů no a co byste řekli - dnes ráno zas vyvalenej nahoře. Ach bože, mi nejsme jen zamknutý zavřený, ono tam snad dalo ještě nějakou petlici :rolling_eyes: a já bych tak chtěla zejtra... No, tak tady s váma ještě do toho konce března asi pobudu...
gruntování - v humáči nežijeme, buďte bez obav :grinning: ale chtěla jsem nějak postrčit mrňouse, což se mi zdálo, že na chvilku zafungovalo, ale dnes v noci se mi hezky spalo - teda pořád se mi zdálo o tom, že se mu nechce :angry: ale jinak jsme ani nemuseli na noční obchůzku WC, no a ráno zase tohle. TO abych kvůli němu sůvila i v noci, to po mně nechtějte. Asi se donutím na nějakou velkou procházku :fearful:
18. bře 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vojta má fotku v mém albu,tak se na něj mrkněte. :slight_smile:
18. bře 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, tak hlavně, že jí to netrvalo 2 dny, jako při tom minulým...:slight_smile:

je úžasnej...

teda, to nám to hezky přibejvá, až aby se vrátila zuzu a aktualizovala tabulku :slight_smile: ať se můžem kochat :wink:
18. bře 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejčiřice-přidávám se ke gratulacím:tak hlavně hodně zdraví vám oběma,ať se má klukánek čile k životu,když na sebe tak dlouho nechal čekat :grinning: konečně je venku,co.To bude mít bráška radost,vrátí se z víkendu a mimčo je na světě!
18. bře 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je parádička, že je Vojta už na světě :slight_smile: Moc gratuluju :wink:
18. bře 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítej Vojtíšku!!Mamce moc gratulujem ke krásnýmu klukovi :wink:

Tak já už tady mám 42tt ááááááchjo..
18. bře 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No slavinka,Krejcirice to má za sebou.MooooCCCCC gratuluji,Vojtík je kulíšek :slight_smile: Hlavně ať jsou zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No pěkně jsme se rozjely, tak kdo je další na řadě????? :wink:
18. bře 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj esíčko, já tě v tom nenechám :fearful: Vojtíšek je krásnej, to má mamča radost :slight_smile:
18. bře 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloník:jsi hodná :wink: ale myslím,že mě už nikdo nepokoří.. :grinning:
18. bře 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek