• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojda!
Stejně jako KAROTKY,tak i mně poslala dnes v 6:43 sms Krejcirice:"Tak uz jsem na svete me jmeno je vojta merim 50cm a vazim 3,470kg narodil jsem se ve 2,30hod. 18.3.2007
PS-Porod horor nejvetsi, uz nikdy ani za nic.Vse napisu az budu doma.Krejcirice

Takže si holka asi pořádně užila - vždyť psala v první sms v 7.10, že je od 1 ráno v porodnici(od 17.3.).. :frowning2:
18. bře 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Ahojky holky.Jsem tady nová.Mám termín 31.3.2007,tak jsem zvědavá,kdy se narodí.Už aby to bylo.
18. bře 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
esíčko - soucítím s tebou a držim palce, ať se to ještě dneska rozjede...
řekli ti, kdy ti to kdyžtak budou vyvolávat?
18. bře 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holý, kde ste? kaci, ty určitě už rodíš, viď? :slight_smile:

asi jdu do vany, miminak (duben) mě inspirovala s červeným vínkem, tak si ho asi dám k tý koupeli (horký:grinning:)
18. bře 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeh, koukám, že jsem se přepsala - to mělo být "holký", ne "holý" :grinning:
(ale vám to určitě došlo, že jo?)
18. bře 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri:zejtra nastupuju do porodnice,tak doufám,že tam nebudu ležet tejden na pozorování,to bych fakt chytla toho doktora pod krkem a řekla mu,ať mi to dítě okamžitě vyndá nebo bude zle! :grinning: tak ať ti ta vana a vínko zaberou,už to máš taky za pár,že :wink:

ahoj sisinko2:zdraví tě odstrašující případ,ze všech březnovek :wink:
18. bře 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak držim palce, ať tě moc netrápí - já si to vůbec neumim představit, co asi zažíváš, když už čekáš takhle dlouho - mně hrabe už teď a nejradši bych nejpozdějc dneska večír vyrazila ... :sweat_smile:
(beránek nebo ryby, už je mi to jedno :grinning: )
18. bře 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
esicko:taky držím pěsti ať to máš už za sebou.To tě ale dlouho nechají přenášet!!!!Dacani :angry: Jo to vínko jsem zkusila včera a u mě to nezabralo,ale KYRI třeba to u tebe zafunguje :wink: Když já už chci taky,mě tak dneska bolí břich,že mi nejde ani pořádně chodit.....ach joooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,tak to jsem trochu zaspala,Mady-Zuzu-Krejcirice pani nejak jsem asi neztihala.No urcite jim moc gratuluju. :grinning: A preju jim krasna a zdrava miminka.Ja jsem porad cela.Zitra rano jdu k doktor tak uvidime co mi rekne. :slight_smile: .Ani nevim jak dlouho se muze prenaset.Doufam ze to moc dlouho nebude. :unamused: .Tak zatim papa :grinning: A holky rodime,rodime :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, kači, já myslela, že už to na tě přišlo :grinning:
- říká se, že 14 dní - ale myslím, že většinou nikoho víc jak 10 dní přenášet nenechaj...
18. bře 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri,monik:díky holky,doufám,že se s malou nebudem moc trápit :sweat_smile:

A co se týká toho přenášení,tak vás asi zklamu.Moje sestřenice přenášela 19 dní :astonished: a paní,co se mnou ležela v nemocnici 12 dní.Já to mám dneska za 7 :confused:
18. bře 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože???tak dlouho jo????Tak to je síla :astonished: A ono se nedá domluvit s doktorama,že to chci vyvolat třeba do tří dnů po termímu????Vždyť 19dní,to je i nebezpečný,né???Ta plodovka už přeci musí být eeeeee...
18. bře 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snima teda určitě domlouvat budu,taky už mám o Letynku strach :frowning2: aby byla v poho..Ta plodovka se kazit nemusí,ale ubývá.No holky nebudem se strašit,já už se toho zítřka bojím i tak..
18. bře 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen dodám,že doktoři takhle dlouho většinou nechávají,když se s miminkem nic neděje,jako že se mu v bříšku pořád daří a je možné,že nebyl správně určený datum porodu.
18. bře 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budeme na tebe myslet,snad to bude rychlý průběh a to čekání se promění v rychlý a pohodový porod :wink: Hlavně ať tě nenechají ležet a pořád čekat!!!!To bych se asi taky vztekla!!!!Když to jde popohnat,tak ať nedělají fory :confused:
18. bře 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se s Váma se všema loučím a doufám,že ne na dlouho :wink: Už se teším,až tady budem probírat kdo má kolik mlíka a co s prdíkama :grinning: Mamky čekatelky držte se a ať ti vaše porody stojí za to! :wink: papa
18. bře 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufam ze to 14 dni nebude.Mam dost nemocny zaludek a je to uz docela utrpeni :grinning: .Ale hlavni je ze mimi ma vsechno co by mela mit.
Jinak Esicko,preju ti klidny a pohodovy porod.At jsem oba dva v poradku a pak hlavne pisni.At se tady muzem zase radovat ze je o miminko vic :grinning: .
Kiry-myslim ze budes rodit driv nez ja :wink: .U me je vsechno o.k.Ani nevim ze jsem tehotna.Brisko me neboli nic.Takze to bude jeste na dlouho :slight_smile: :slight_smile:
Momik a co ty??koukam ze se taky porad drzis :grinning: :grinning:
18. bře 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kaci, mě taky nic neboli - zrovna jsem vylezla z vany a trochu - ale fakt jen trošilinku - jsem cítila napětí a jakoby ms bolesti, a teď už zase všechno, jako vždy, takže porod se nechystá - to vínko si dáme asi večer s přítelem :slight_smile: tak se uvi

byla tu u tchýňových před chvílí návštěva s mimčem - klukem, kdybych nebyla zrovna ve vaně, třeba bych malou nalákala na šohaje :wink: (jestli je po mně, tak by jí to nedalo, a určitě by vylezla :grinning: )

jo a oholila jsem se dole a trochu se řízla, jak si na to nevidim, tak je to fakt žůžo, tahle procedura - doufám, že ten porod přijde dřív, než zase zarostu :sweat_smile:
18. bře 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k:no já se držím a jak se znám,tak to bude ještě na delší čas.Sice tlaky mám,bolí mě pořád břicho jak při ms a ty bolesti v pr.podbříšku jsou fakt otravný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ještě,že už mám slepáka pryč,jinak bych zase plašila.No ale doufám,že do toho 1.dubna to bude :wink: :slight_smile:Ale asi tady zustanu jako posledňáček :grinning:
18. bře 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo KYRI s tím holením seš jak já.Vždycky,když se do toho pustím,tak teče krev :astonished: Ach ty pupky :grinning:
18. bře 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, to bříško se už pěkně velký, ted posledně jsem se radši vrátila k Veetu, zítra si ho musím dokoupit, co kdyby...

jinak mrňous si vegetí a už začínají dotazy - tak už? Tak jim říkám, že do konce března to bude. V lednu jednu známou nechávali přenášet 3 týdny, ale u nás nechávají týden. Ale co mě překvapilo, že mě pan doktor chce vidět až v pátek, asi ho zítra navštívím, bo by mě dost zajímalo, jestli se něco od pátka změnilo, já mám takový pocit, že nic.

Pro spestření si čtu únorovky když začínali rodit :sweat_smile:

Nevíte, jak se dělá ten Hamiltonův hmat a co to obnáší?
18. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
esicko, pokud ještě nakoukneš - držím pěstičky, všechno bude OK, neboj.

Taky už se začínám smiřovat s tím, že místo slonika bude slonice :unamused:
18. bře 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste se někam všichni rozprchli, že by do porodnic? No, magické datum se blíží, ale asi zůstaneme imunní. Jdu si dát maliník a semínko, mějte se hezky a dobrou noc!
18. bře 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je hamiltonův hmat? to je na otočení mimíše nebo vyvolání porodu, nebo co...?

to je dobrý nápad, číst únorovky! :grinning: :grinning: :grinning:

já jdu dát to vínko s přítelem, tak třebas v noci... :slight_smile: právě jsme udělali krásný fotky bříška - těhotenský nudistický modeling, ale některé jsou super :slight_smile:
18. bře 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj TĚHULKY,už si několik dní čtu vaše příspěvky,jaké máte starosti ke konci těhotenství,jestli jsem na tom stejně,jako vy.Těší mě,že takový pocity nemám sama,že je to všude stejný a i když má člověk strach z toho,co ho čeká,tak se zároven těší,až už to bude mít za sebou. :slight_smile: Ahlavně mě vždycky zajímá,jestli už se nějaký to miminko narodilo.Pěkně se to rozjíždí a je to moc hezký číst,že už to některá ta mamča má za sebou. :slight_smile: Všem čerstvým maminkám i mimuškám mooooc gratuluji a nastávajícím maminkám přeji,at to mají co nejdřív a co nejrychleji za sebou. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. bře 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
p.danyska: tobě taky přání všeho ok a ať to máš brzy za sebou :wink:

hu, opět mě vzbudil hlad, tak koukám, jestli tu není nějaká další netopýřice, kromě mě:slight_smile:

a není... tak papa, ráno, nebo dopoledne:slight_smile:
19. bře 2007 ve 04:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak já dnes měla zatím nejhorší noc ze všech :fearful: od 3 do 5 jsem měla silné křeče, no bolestivé až hrůza. tak jsem čekala, jestli to přejde, naštěstí přešlo, ale už jsem se moc nevyspala. za chvíli fičím na prohlídku, tak jsem zvědavá, co se to tam dole děje! tuším, že nic, že to jsou jen poslíčci, ale zarazilo mně, v jaké intenzitě to bylo.

tak vám všem přeju mnohem hezčí ráno než to moje... držte se!
19. bře 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji hezké ráno. Já měla ted dva dny po sobě křeče v podbříšku, ale nebyly pravidelný, jednou ta bolest přišla po 7 minutách, pak zase po 15 minutách, ale nejdýl jsem to měla po 17 minutách...tak jsem se těšila, že třeba v noci vyjedu...No a v noci ty křeče nepřestali, ale zase byly nepravidelný, tak jsem čekala do půlnoci co se bude dít a ono to přestalo :angry: Dneska jdu taky na vyšetření, tak jsem zvědavá, co mi doktorka řekne...No nic, držte se, do 20 dní bysme měli mít už mímiska u sebe všichni... :wink:
19. bře 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak se dělá ten odvar ze semínka a jak často se má pít a k čemu je to dobrý? Mě už ten malinovník leze krkem a chci vyzkoušet zase něco jinýho. Díkec za odpověd
19. bře 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetkym, ktore mame este brusko a zdravim aj vsetky novopecene maminky a ich miminka. Par dni som tu nebola a ako sa to vsetko rozbehlo. Zelam vsetkym novym maminkam a miminkam hlavne vela vela zdravia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Ja mam malu stale KP, takze v utorok idem na interne vysetrenie a piatok opat na gynekologii na kontrolu,hadam sa uz s dokotorom dohodnem na nejakom termine...uvidim,co mi navrhne.Inak tvrdnutie mam skoro stale,brucho uz ma zostupene dole a bolesti ako mansez mam hlavne v noci,tiez nemozem spavat, kazde 2,5 hodiny som hore,je to sila ako mi to presne vychadza. :wink: Dufam,ze to este nejaky cas vydrzime,i ked by som to uz mala rada za sebou...snazim sa malej dohovarat,ale ona ma vlastny rozum :grinning:
19. bře 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek