• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

dobré ránko, tak my byli u pana doktora, tak se to sice trošku pohnulo, ale nic moc, tak já asi porodím už zrovna batole, ne kojence :rolling_eyes: CTG bylo naštěstí v pořádku, ale už to taky není, co to bývalo. No uvidíme, v pátek se s panem doktorem domluvíme co a jak.

semínko - já jsem vypozorovala, že je to akorát proti zácpě, jinak teoreticky by ten sliz, co se z něho uvaří (ale mě to teda slizký moc nepřijde, čekala jsem, že to bude horší) měl "prosliznout" porodní cesty, ale co je na tom pravdy, to netuším. No, jako placebo snad dobrý. Jinak semínko jsem sehnala normálně v lékárně a tam je i návod. Tak, a jdu relaxovat. Já Vám ty bolesti závidím :unamused: to je pak budu mít určitě o to výživnější a delší :frowning2:
19. bře 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt: tak jestli ti maliník leze krkem, tak to je semínko to pravý :grinning: :grinning: je to děsnej sliz, ten odvar - já si ho dělám: 1 pl. lžíce do hrnku vody, povařit tak 5 min a chvíli nechat odstát, občas tam přidám i skořici. docela to voní i samotný a je to slaďoučký, ale hrozně slizký, když to nechám stát dýl, tak to jde sotva překousnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

včera u nás vana, červené vínko a sex a stahy furt nic, no, asi se smířím s tím termínem :slight_smile:
19. bře 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloník: taky nemám ŽÁDNÝ bolesti - vždycky si říkám, když mě tam trochu zašimrá, že by se něco...? ale spíš to lovim - nic, prostě nic mě nebolí a vůbec to nevypadá na to, že mám za týden rodit :angry:
19. bře 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem :sweat_smile: .Musím teda říct,že já si taky dnešní noc užila v křečích,ale taky to přešlo.Ale pořád mám pocit,že to co chvíli dostanu.Ale nevím,nevím to je už normál.Já jdu k dokt. zítra tak jsem též zvědavá jesli nastala nějaká změna :confused: Málá se tam jaksi protahuje a natahuje tak ji říkám,že jestli chce už ven tak ať se nebojí,že na ni už mamka a tatka čekají.Jenže bude asi paličák po mě a určo to nechá až na posl.chvíli :wink:
19. bře 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teď si řílám, že já byla louda - ve školce si mě kvůli tomu furt brali do huby - tak jestli to malá má po mně, tak to si počkáme - a 3,80kg nás nemine :sweat_smile: už teď je docela velká, uff

holky, vy už fakt máte bolesti? vámto závidim... :sweat_smile:
19. bře 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé 3,80 je krásný.Mě mudr straší,že můžem mit i 4,40 a to se fakt bojím.páč při mé postavě a výšce 156 to bude asi pěkná dřina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proto budu ráda,když se prďolka umoudří a nebude se tam rochnit až do Velikonoc :confused:
19. bře 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježkovy zraky, tak to je nářez - jak to, máš velkýho muže?
19. bře 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se zrovna vratila od doktora.Tak prej kdyz do ctvrtka neporodim nastupuju v patek rano do porodnice :wink: :slight_smile: .Mam nejaky nezraly cipek CS1 a to prej nejde ani vyvoat.Na vyvolani potrebuju mi alespon 5.Ach jo.Takze tam cely vikend prolezim a mozna v ponedeli,utery uvidim uz sve mimi. :frowning2: :grinning:
19. bře 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri:jo přesně tak :frowning2: já jsem sice mrňous ale tatka má skoro dva metry,takže mudr říkal,že se není čemu divit.jen si říkam,aby to ta naše prďolka po něm nezdědila :fearful: By se chudinka snad musela dát na basket.Ale třeba se doktor plete,já se sice narodila o měsíc dřív a měla 2,60 ale víc jak 3,50 by to asi nebylo.Tak snad bude beruška po mě :wink:
19. bře 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k:neboj,třeba to dnes na tebe příjde.Zkuste nějaké ty vyvolávací procedůry a co víš...... :wink: No a to jsem ani netušila,že pro vyvolání musí být alespoň 5.To teda koukám.Ale snad ti to výjde dřív a samo :slight_smile:
19. bře 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik-jojo doktor rekl ze je potrba 5 kvuli tomu ze neni cipek dost meky.No,procedury,ty nejake znas?Sex nezabira :grinning:
19. bře 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sice ještě nic nezkoušela,tak nevim jak to zabírá,ale probíraly to tady holky o několik stánek nazpátek.Jako třeba skořicová koupel nebo ta masáž bradavek-to být tebou vyzkouším.Nevím jestli to nepopletu,ale má se minutu masírovat a tři minuty čekat a znova.prý to nějak dráždí dělohu. :wink: No a ten sex,teda spíš sperma. :confused:
19. bře 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,moc gratuluji novopecenym maminkam.Ja uz jsem tyden z porodnice doma ale casu je malo.Nastesti malicka moc neplace tak to jde,akorat nam ublinkava to jedine nas trapi.Jinak o porodu napisu podrobne jindy,tak jen ve strucnosti.6.3. jsem byla na kontrole v porodnici tam mi pri vysetreni uvolnily hl.zatku.Od te doby jsem krvacela ale poslali mi domu.Cele odpol.jsem mela trochu bolesto,k veceru se to stupnovalo a asi ve 20 hod.jsem si rekla ze uz to asi bude ono.Mela jsem prujem,no hruza.Uz mi nepomohla ani sprcha.Vyrazili jsme asi ve 23 hod.s kontrakcema po 3 min,ale moc meboleli.V porodnici si nas uz nechali ze je to na zacatku pry asi jeste 10 hodin.Jeste ve 2 hod. to moc nepostupovalo,a pak asi ve tri jsem chtela tlacit ale jeste jsem nemohla,vsichni se divily jak to poskocilo.No a v 5.15 byla mala na svete.
Tak kdyz to schrnu z celeho porodu bylo nejhorsi siti to fakt bolelo.Celou dobu se mnou byl manzel a hodne mi pomohl.
Tak to je o nasem porodu a ja zase musim jit kojit.Az se nam to nejak zabehne zase se tu objevim.
19. bře 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak to měla přesně máma s nejml. ségrou - mamka má 158cm a tatík sester skoro 2m - a ségra měla skoro 4kg (a narodila se necelý týden před termínem...)

kaci: ty jsi teda držák, ve 40tt mít cs 1 - to je až do léta, ne? :sweat_smile: hodně sexuj, tím to změkne, fakt :slight_smile: aha, zrovna jsem se dostala k tomu, že sex nezabírá - tak beru radu zpět :wink:
taky vyvolává porod ten ricinový olej a meruňkovou šťávou a hltem kořalky - nevím poměry, má se to smíchat a vypít, výsledek zaručen (podle stadelmanové)

co je ten ricinový olej a kde se kupuje...??? :confused:
19. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, mončo, tak tos měla hezký - taky by mi nevadilo, kdyby to nejhorší bylo šití... :slight_smile:
19. bře 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to určo dopadnu stejně nebo vlasně hůř, páč půjdu týden po termínu.To bude teda fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase ten výsledek... :slight_smile: To pak člověk na všechno určitě zapomene. :confused: O tom oleji taky nic nevím ,něco zkusím najít :wink:
19. bře 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: taky juknu, co to je zač a kdyžtak písnu...

jo, bych nezapomněla:
zítra někdy v 19,25 vstupuje slunce do znamení berana - tak poslední rybičky mají šanci, páč pak už budou leda rohatý... :grinning:
19. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak ani nebyl moc problém to najít, já myslela že tyhle věci existovaly naposledy za války a ono se to dá koupit na netu :grinning:

http://www.edenshop.cz/detail.php?id=413
19. bře 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééé,Kyri-tak to jsme koukaly do stejné knížky :grinning:
19. bře 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ještě vědět jak se to tedy míchá???Ale teda nevím jestli bych do toho šla :confused: No s tím znamením je to škoda že to nestihnem.já jsem taky rybka a málá mohla být taky,ach jo.... :frowning2: No hold bude paličatá!Moje neteř je taky beran a teda je to opravdu znát :sweat_smile: Hlavně teď ve svých pubertálních letech. :grinning:
19. bře 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nikde nepíšou.Já bych se zeptala v tom obchodě,co ten olej prodávají.Nebo půl na půl s tím džusem :grinning: nebo radši míň toho oleje a počkat,co to udělá??No co,max. se po tom pos.... :grinning:
19. bře 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak ještě zejtra jsou ryby, tak to uvidíme. Zase na druhou stranu, takovej beran ... sice si s nima užijeme, ale zase se v životě neztratí, ne? Rybičky jsou takový ... skromný, tak uvidíme, jestli máme v bříšku rybičku nebo beránka

kaci.k - CS 1, to snad ani není možný, a já myslela, jak nejsem pozadu, když jsem ve čtvrtek měla 6, no, tak aspoň už vím, že můžu na vyvolání...

cermonca - hezký porod, no mě to nepotká, po prohlídce ve čtvrtek mi v pátek odešla zátka a od tý doby tady straším :rolling_eyes: jinak nám asi sexík pomohl k tomu rozvolnění děl. hrdla - na to jsou prostaglandiny, který obsahuje sperma, takže není potřeba se půl hodiny tulit, stačí jedna minuta :grinning:, ale ta důležitá. Masáž bradavek pak stimuluje oxytocin - ten pomáhá děloze něco dělat, taky mám pocit, že to trochu něco dělá, ale jak říkám, pořád lážoplážo. Jinak ten oxytocin - proto je dobré přiložit miminko co nejdřív, protože to pomáhá zavinovat dělohu - a proto nás prý bude pěkně bolet, až budeme kojit. No, tak to by byla teorie a ted hup do praxe:slight_smile:!

Já jdu vařit špagetky k obědu a manželovi k večeři zapečené brambůrky. Tak zatím dobrou chuť k obídku!
19. bře 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tym ricinovym olejom: da sa kupit v lekarni, kedze pracujem v lekarni, moc by som ho nedoporucovala pit...je to vlastne silne prehanadlo, ktore sa uz v sucasnosti v praxi na vnutorne pouzitie nepouziva.. :unamused: radsej by som vsetko nechala na prirodu, ved to male raz urcite musi ist von. :grinning: :grinning: Ja som len v 39. tyzdni a poviem pravdu, ze uz by som to chcela mat za sebou, najhorsie je, ze uz fakt nemozem skoro nic robit, hned mi tvrdne brucho...a este mi hrozi ten cisarsky rez... :frowning2:
19. bře 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já už to chci mít taky za sebou.Né,že bych měkam spěchla,ale taky už jsem jak tuleň.Sotva se nesu a pořád mě bolí ten podbříšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: No za chvíli jedem s pejskem na očkování a takový to vyšetření,ať se něco nezanedbá.Tak třeba mě ta cesta autem nějak rozproudí :dizzy_face: jezdíme totiž na veterinu asi 25km od nás.Tak uvidím co to se mnou udělá :sweat_smile:
19. bře 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v tom aute by sa to mohlo trosku zacat...ja som naposledy ako som cestovala v aute, chytila take poslicky a tlak na konecnik, az som sa zlakla...tak uvidis, co bude.. :wink:
19. bře 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po obědě, kdepak je kyri? Vždycky když jsem v prodejně u pultu se sýrama, tak si na ni vzpomenu :wink: No, obídek byl dobrej, tak se jdeme natáhnout.
19. bře 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielka, píšou to na něm - na tom oleji - že vnitřně jen opatrně, ale když to doporučuje zkušená porodní asistentka... ale fakt jen jako poslední možnost před "chemickým" vyvoláním porodu.

laz: jo, je to asi ta samá knížka - já v ní teda nenašla to, z čeho se ten olej dělá, někde na webu psali, že z nějakýho druhu fazolí...?
no, doufám, že ho nebudeme potřebovat...:slight_smile:

slonik: fakt? proč? :wink: kvůli syrečkům? ble ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na nakládanej hermoš se už tak těšííím, bude to to první, co si dám k vínečku po porodu :wink:

...byli jsme na matrice určit otcovství :grinning: tak se tatík konečně dočkal, se na to hrozně těšil :grinning:
- jo, matrikářka se mě ptala, jestli s tím příjmením (přítelovo) souhlasím, já že jo a smála jsem se u toho, a ona: "nesmějte se, já se vás musim takhle ptát, ... se někdy stane, že se mi tu rodiče kvůli tomu i pohádaj...!" :grinning: :grinning:
19. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: furt tě sleduju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak to budeš ještě dlouho :grinning:
19. bře 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak teď jsme se vrátili.Auto jako vyvolávací prvek??-no nevím :grinning: Sice mi tvrdlo břicho jak blázen,ale asi se to spíš libí nebo nelíbí naší prďolce.Pač teda ty sestavy co předváděla a ještě předvádí,to teda stojí za to.Se mi někdy zdá,že ty nožišky nemá dvě, ale deset-prostě chbotnička :slight_smile:
19. bře 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek