• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

nám taky auto vyvolává akorát tvrdnutí...

teď si říkám, že by se co nevidět (dnes, zítra) měly vrátit z porodnice holky, co rodily v pátek, že?

těšim se na ně, doufám, že budou mít trošku čásek a chuť písnout...
19. bře 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Tady se člověk od vás dozvý věcí o kterých nemá ani tušení.Ten můj doktor mi nic neřekne a nevysvětlí :frowning2: Když jdu na kontrolu,tak jsem u něj max.5 minut.Já mam CS 2.Až tady jsem se dozvěděla co to znamená.Zítra kontrola,tak snad bude nějaká změna.Monik111 já pořád někde cestuji a ani 80 km mi nic nedělá.Také už to chci mít zasebou.
19. bře 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem zvědavá jak jsou na tom a tak vůbec.I když asi budou mít frčák,tak určo na nás juknou :sweat_smile: Se mají,že už mají ty své uzlíčky u sebe....já už chci taky :wink: No tak koukám,že bych měla začít něco dělat-asi zkusíme ty bradavky-hihi.SISINKA: koukám,že máš termín den přede mnou???Tak to jsem zvedává jak se trefíme :grinning:
19. bře 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a teď chudinka malá moje v bříšku začala tak strašně škytat,že mi hopsá břicho jak blázen :confused: :fearful: Jo a ještě něco:::jak jste na tom s nohana????Myslím,jesli vám otíkají????? :astonished: Já totiž mám ty svoje hnáty/kotníky/,jak konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak už ani neobuju kloudně boty.Fakt to je strašný,měla jsem takový kostnatý nohy a teď ty kosti nikde.... :grinning:
19. bře 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mi při jízdě tvrdne bříško a pak se ve mě málá pěkně převaluje až je to někdy nepříjemné.monik111 tak uvidíme které z našich děvčátek bude chtít na svět dřív :slight_smile: Já se těm miminkům ani nedivím,že nechtějí.Uvnitř je jim dobře.kyri se to už pěkně blíží.Od zítra má sněžit myslela jsem,že už bude jaro.
19. bře 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já otoky žádné nemám zatím naštěstí jen zlehka prsty na rukou.Ta naše škytá každy den alespoň jednou.Před měsícem jsem byla na ultrazvuku,tak měla zrovna chudinka škytavku.
19. bře 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt má sněžit jo????? :angry: To teda já nechci!!!!! :rolling_eyes: To ať si ten sníh už nechají!!! :angry: Celou dobu nic a teď se jako máme pos...Já totiž nemám moc ráda zimu a už jsem se těšila jak bude krásně a teplíčko :slight_smile:
19. bře 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi někdy škztáme i pětkrát za den.Ale mudr. říkal,že to je v pořádku.Tak mě uklidnil,pač mě to ze záčátku dosti vyděsilo :astonished:
19. bře 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě také říkali v nemocnici,že je to normální.Ležela jsem tam před 8 tydnama s hematomem na pozorování a s tvrdnutím břicha.Pak mi dali domů Magnezium a 5 týdnů ležet a nic nedělat kvůli předčasnému porodu.Ležela jsem minimálně a v pohodě.Alespoň mi tam udělali velký ultrazvuk a skontrolovali zda vše funguje jak má a zvážili malou a měla 1600g.
19. bře 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nemate nekdo v tehotensky prukazce 2 terminy?podle jakyho se ridite?
19. bře 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mého doktora je nejjistější termín ten,který se vypočítá podle UTZ v 10-12.týdnu.Takže já se řídím tím 22.dubnem. :slight_smile:
19. bře 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme se hezky vyspali, vůbec to nevypadá, že bysme dneska měli rodit.

Kyri - ne kvůli syrečkům, ale kvůli Kiri, Kiri, Kiri - vždycky si na Tebe vzpomenu :wink:

My máme oba termíny stejný a stejně je to jedno, pravda je někde venku (Akta X) teda pardon, vevnitř :grinning:
19. bře 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V průkazce ho namám,ale prý je to podle ultrazvuku to mi říkali v nemocnici já ho mám o den později což je 1.4.2007.Ukazuje se to u nich na monitoru.
19. bře 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k - koukám, že taky konzultuješ dnešní den :slight_smile:, zkusím poslední radu a udělám si litr maliníku :slight_smile:
19. bře 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik, my taky zrovna škytáme :slight_smile:

asi si připravujou dech, aby mohly co nejdřív vylézt:slight_smile:
19. bře 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: hehe, jo, já taveňáky moc nejim, tak mi to nedošlo, že vlastně jeden je kiri :wink:

my máme termín podle ms i uz stejný (a podle koně taky :slight_smile:)
19. bře 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,tak teda jakto????Já mam jen jeden termín!!!! :confused: A hned ten aprílovej :grinning: To bude psina jestli se trefíme :grinning: Holky ještě mi zajimá,teče vám něco z bradavek??? :fearful: mě totiž asi nic,ale kolegině z práce je v 7měsíci a už snad od 4měsíce musí nosit ty tampony do podprdy :confused: :confused: Tak jestli nejsu nějaká vadná???? :frowning2:
19. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak si zkus trochu něco vymáčknout - mělo by to být průsvitný až nažloutlý (já mám z levýho průsvitný a z pravýho žlutý a hustý jak tatramlíko :grinning:), anebo na to pomáhá horká vana - v tý mi to teče samo :grinning: :wink:
19. bře 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo????Tak jsem nějaká divná :confused: Ale když mě hrozně bolí,když je zmáčknu.Já to už zkoušela a nic. :angry: Myslíte,že to může mít vliv pak na kojení???No se picnu jestli to nepůjde :frowning2:
19. bře 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš v poho - pokud to nejde teď, kvůli tý bolesti, tak se to to po porodu určitě spustí - já můžu mačkat, jak chci a nebolí mě nic...
19. bře 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli na návštěvě u sousedů, ted jsme se vrátili, tak si jdu dát ten litr maliníku a jsem zvědavá, jestli to k něčemu bude. Asi budeme mít tvrdohlavýho beránka - 9 měsíců se s ním domlouvám, že 19. a ted tohle :rolling_eyes:
Ach jo!
19. bře 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě také teče z prsou průsvitná tekutina.Z levého víc jak z pravého.Stačí když se s miláčkem obejmeme a už mám mokré triko.Mám to od začátku těhotenství.Také piju maliník už 3 týdny.Ale prý to má vliv jen na 2 dobu porodní a jen na někoho.
19. bře 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem další adept na duben :confounded: dnes jsem byla na kontrole a všechno zavřeno, nahoře, na porod to rozhodně nevypadá. a to mám celý den bolesti a v noci jsem měla 2 hodiny křeče jak blázen. takže jestli si takhle budu "užívat" ještě několik dní a nocí, tak to mám teda fakt radost :rolling_eyes:

monik: moje malá taky stále KP, příští kontrolu mám 28. a to už se budem taky domlouvat na termínu císaře, pokud se neumoudří

sisinka: já čekám taky 31. a taky Adélku :slight_smile: ale nemám to pohlaví vůbec potvrzené, je to jen odhad z 5. měsíce, tak z toho bude možná nakonec Adámek :slight_smile:
19. bře 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé omlouvám se, jsem trouba, to o tom KP nepatřilo Monik, ale Danielkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárka: jak to, že ti toho císaře dělají až takhle pozdě? já myslela, že se dělá 2 týdny před termínem...
19. bře 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nic, :wink: mi to docvaklo.Tak to teda jsem fakt divná :angry: ,proč mi nic neteče??? :confused: Já chci!!!Půjdu dát horkou vanu a budu tedy mačkat!!A možná se začne chtít prďolce ven :slight_smile: Už asi půl hoďky mě píchá ve spodu,úplně dole ve prostřed :confused: no co zase je :fearful:
19. bře 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárko, ahoj :slight_smile:
Tak já jdu už za týden v úterý na nějaká předoperační vyšetření před tím císařem, a to se taky dozvím, kdy se malý narodí. Prý buď příští týden nebo ten další. Teda jestli se do úterka nějak neotočí. Moje MUDr. ale říkala, že císaře dělají nejpozději týden před termínem Tvého porodu, takže nechápu, že Tě nechávají tak dlouho :confused: Mně to teda budou dělat 38. nebo 39.tt.
No uvidíme. Zrovna přemýšlím, co nabalit do tašky s sebou :unamused:
19. bře 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: taky mě začlo píchat a navíc mam hroznou náladu, teďka
19. bře 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak vás sleduju,tak s těma císařema je to vážně divný :angry: ŠARY radši si to ještě pozjisti.Ať tě zbytečně nenechavají na posl. chvíli :wink:
19. bře 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik neplakej :slight_smile:) mě taky nic neteklo maximálně jedna kapička ale to jsem mačkala jak blázen...v porodnici jsem čekala 3 dny a pak to vypuklo...teď kojím, mlíka mám, že mi samovolně teče takže se neboj to přijde hlavně musíš po porodu zkoušet kojit a případně odsávat aby se to spustilo :grinning:
19. bře 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek